Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
No nic, dámy, dneska je docela pěkně, takže vyrážím do polností... Trhat višně na sirup... a třešně na svačinku ;-)
Odpovědět
Jj, včera se u mne stavila kamaradka - nevidela jsem ji ctvrt roku, vzdycky byla hubeňounká, ale včera na ní všechno doslova všechno viselo - prsa měla vždycky takový pěkný a ted nic pod trikem. Holky, tohle je hruza - ten kult dnešní doby :( holky se ničej ...
Odpovědět
Profilova fotka
tali: A to schválně tak zhubla?
Odpovědět
Jj ... ale dle jejího nezhubla, prý má pořád břicho :( Vysvětlujte jí to ale .. házení hráchu na zed ....
Odpovědět
Profilova fotka
není nějaká nemocná? Třeba anerexie, nebo tak? Já byla v pátek u kadeřky, seděla tam nějaká ženská a povídala, že je její dceři je 30, je těhotná a díky tomu se poprvé v životě najedla. Do té doby jedla třeba 2 pomeranče za den atd.
Odpovědět
los, já nevím ... bylo vidět, že je jí hodně nepříjemné o tom mluvit. Se mnou do třídy ještě na střední chodila holčina, pěkná, velký prsa - krev a mlíko, hezké vlasy - prostě holka jak má být. Na začátku čtvrťáku jsme jí nemohly poznat, naordinovala si mrkvovou dietu - nejedla nic jiného než mrkev. Prsa fuč, vlasy nekvalitní, celá žlutá od mrkve-kdybyste viděly ty ruce, řekly byste, že vykouří karton cigaret denně. Inu, a tak to s ní šlo i celou vejšku, dokázala s váma mluvit hodiny o jídle, ale její denní přísun byl mrkve a hodně sladký kafe .. pořád se pozorovala, jakmile šla kolem výlohy, zrcadla - zírala na sebe. Ted je tomu tak pul roku, co se dala trochu dohromady - zacala normalne bastit (zdrave-zeleninku, masi - nekdy si i mlsne), zase z ni je zenska jak ma byt, prsa vyrostly, vlasy se zlepšily a samozřejmě šlo něco nahoru, ale to jí je k dobru. V hlave jí to ale pořád zůstalo .. pozoruje se kde může, hrozný život musí být - příklad - říkala mi, že je celá nešťastná, když si v troleji nemůže sednou za řidiče a koukat na sebe - ale pozitivní je, že už o tom může alespon mluvit. Uf, to jsem se nejak rozepsala - básník chtěl jenom řici, neblázněme :-) Dělejme se jenom hezčími, pač teď jsme kóči :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, taky tyhle vizuny nemaám ráda ... každé ráno mě přítel budí tím, že slyšim "cvak" jak leze na váhu, "cvak" jak si hledá svoje údaje, "cvak" jak to vypíná ... dneska už jsem ho normálně sprdla :-D bolela mě hlava a on si ještě do toho cvaká 8-) děsně ho baví denně se vážit a koukat, že ztloustnul o 30dkg :-D zítra to bude týden, co jsme váhu koupili, tak jsem na ni dneska vlezla - a mam naprosto stejně, na deko ... tak se aspoň uklidňuju, že jsem dobrá, že jsem nepřibrala :-) a je fakt, že jsem prostě začala cvičit, plus ty masáže - ze kterejch mam skvělej pocit, byla jsem dvakrát a kůže se začíná vyhlazovat :-) tak snad se to bude jen lepšit
Odpovědět
Jojo, hubnout, ale zdravě, žádný šokový diety... jani: pokud jsi začala cvičit a na váze jsi nezhubla, neznamená to, že Tě není míň ;-) A jak už tady bylo řečeno, nejdůležitější je mít ze sebe dobrý pocit... Já mám dobrý pocit už z toho, že jsem pro sebe začala vůbec něco dělat...
Odpovědět
Profilova fotka
ubi - přesně tak, už to že jsem ubrala sladký (ale ne uplně vyhodila, to bych s nervama nevydržela) a začala baštit zeleninu ve velkým, už to je výhra. plus ryby pečené v troubě, ne smažené jako filé, atd. ... jen vydržet :-) chtěla jsem se ještě zeptat. co myslíte - má smysl třeba každé ráno dát dvě série po 20 zkracovačkách, plus nějaký cviky na posílení paží např. ... nebo to bez toho počátečního zahřátí organismu (u mě 10min na orbitreku) nemá cenu a spíš tělu "ublížím"?
Odpovědět
Profilova fotka
jde mi o to, že bych ráda dělala něco pro tělo každý den, ale denně prostě 50minutovku cvičení nedám - teda dám, pár dní než se odrovnám ...
Odpovědět
jani: myslím, že cvičit můžeš i bez zahřátí, pokud se nebudeš přetěžovat, tak bys tělu ublížit neměla... A každý pohyb je lepší než žádný. Je to ale jenom můj názor, nemám to ničím doložené...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ženy ;-) tak já po ránu cvičím pár cviky z powerjogy.. takovou sestavičku, dám si ji desetkrát za sebou.. ale dnes a včera jsem to ráno prostě nezvládla, jdu totiž rovnou do sprchy.. horečky mi dávají zabrat, potím se jak ďas.. dneska dobrý.. ale ten krk,v jednom ohni,ani mluvit mi to nejde :-( A snědla jsem zatím jen müsli s jogurtem... :-|
Odpovědět
Článek se načítá
zdar ženy!!! já sem ani nelezu, mám depku a žravou ... už od včera. dnes to jistí čoko jinak bych se asi zbláznila. je toho na mě nějako moc :-( Katy, vyprdni se na powerjogu a mazej do pelechu, vem si paralen, horký čaj a poť se a vůbec nezatěžuj tělo cvičením!!!
Odpovědět
katarinka: nemůžeš hubnout, když nejsi zdravá! Pěkně prve vyležet a potom můžeš držet štíhlou linii ivi: z čeho máš depku? Mě už zase kručí v břichu, já to nechápu :-(
Odpovědět
ubi, ále prostě tak nějako nic nestíhám .... z práce do práce, spát chodím kolem 23hod a to stejné táhnu i soboty a neděle .... nějak to na mě v tom blbým počasí padlo no
Odpovědět
No jo, s tím Ti asi neporadím... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nechapu, jak nektera muzete na orbitracku vydrzet tak dlouho. Ja po deseti minutach s dusi na jazyku spocena jak tele to proste nedavam :-(
Odpovědět
Profilova fotka
los - já jezdím 10min na začátku, pak si odcvičím posilovací cviky na celé tělo a končím zase 10minutami na orbitreku - a spocená jsem taky jak myš ... nejezdíš moc rychle? na rotopedu (tzn. i na orbitreku) bys měla udržovat takovou tepovou frekvenci, abys mohla mluvit bez obrovského zadýchávání ... nikdo po tobě nechce, abys konverzovala :-D ale je to dobrá pomůcka ... možná pokud jezdíš rychle, tak se brzo odrovnáš a nemáš ani dech ani sílu?
Odpovědět
Profilova fotka
No já nevím, jestli rychle, ale prostě ze mě vždycky tak lije, že to je děs, mám po 10ti minutách tak mokré vlasy, jak po 40 minutách intenzivního aerobicu. Takže mám na tom jezdit spíš tak pozvolna? Jak Švandová v té reklamě? :-N
Odpovědět
los: já na tom byla ze začátku podobně... po deseti minutách jsem málem vypustila duši... Snížila jsem si zátěž a postupně přidávala...
Odpovědět
Profilova fotka
tak já to teda holky, po Vašem vzoru musím zkusit. Je fakt, že jsem si říkala, že když už jsem si hokoupila a ty prachy do něj vrazila, je škoda na něm jen sušit ručníky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
asi tak, jak říká ubi ... holt to nesmíme chtít hned na začátku strhnout ... doteď jsem válela šunky a najednou bych se přerazila pod heslem "o kilo krásnější" :-D
Odpovědět
je zbytečný se honit do umření, fakt, ten správnej efekt to pak (prej) stejně nemá...
Odpovědět
Profilova fotka
ubi - povedlo se mi odměřit resp odvážit oběd :-) ale bylo to jednoduchý, treska pečená v troubě a bramborová kaše (měly být brambory, ale jsou pěkně hnusný, kaše z nich je ještě docela k jídlu) :-) teď jsem si dala jahůdky, taky šly přes váhu, to je hrůza - taková mistička, a 300g |-| ale pořád lepší než 300g čokolády :-)
Odpovědět
No my dnes měli špagety vařený po domácku, tzn. na cibulce, pěkně párek do toho (dietní samozřejmě ne), kečup a zasypané sýrem... No zvážila sem si to, ale stejně nevim, co tomu přiřadit...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já o svém obědě radši nemluvím - měla jsem svíčkovou :-N Bijte mě, tlučte mě |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ubi - pokud je to vařené doma, tak bych zvážila suroviny než to rozkrájím, atd. ... tz. kolik bylo toho párku, to rozpočítala poměrem porcí, těstoviny bych oddělila uvařené a zvážila zvlášť, atd. ... plus něcos e musí odhadnout samozřejmě ... však ono nejde o přesný číslo, ale jde o to uvědomit si, že ten a ten den jsem třeba přešvihla o 3000kJ a v čem ... teda takhle to beru já :-)
Odpovědět
los: bys viděla, jak sem se tu olízla... :-)
Odpovědět
já si dala na oběd : cornflake a borůvkový jogurt + golden d. (jablíčko) x-) ten hlavní oběd mě čeká doma - tedy snad mě čeká
Odpovědět
to se Ti řekne, jenomže u nás se vaří doma hromadně pro všechny, většinou mamka, a po ní asi nemůžu chtít, aby kvůli mě všecko převažovala... Navíc na porce se u nás teda nevaří rozhodně, prostě se to jí, až se to dojí... :-| Já to práskla jako boloňské špagety a hotovo... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?