Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
ááá asi se zabiju, oběsím na lampičce nebo já nevím... jsem dostala teď takovou sodu v práci, že jsem sežrala celou,ale opravdu celou Tatianu :-D dobrá dobrá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka: Copak v práci? Pracovni stresy jsou na dietu nejhorsi :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lostris, mnojo, v práci... začalo to ráno, ta baba se mnou tak hla, že mě z toho pekelně bolí hlava... :-( a ted mi kolegyně donesla svatební koláčky její... tak se zase narvu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, copak koláčky, my dostali o víkendu ze svatby známých a taky jsem neodolala. A co ta baba protivná?
Odpovědět
Tak sem si zkusila naťukat to, co sem dnes snědla, aspoň v odhadech, do kalkulačky na floře... A vyšlo mi, že mám malý příjem energie, takže snídaně jsem asi omezila moc, protože hlad jsem měla jenom dopoledne. Jinak bílkovin mám hodně, spíš přes potřebu...
Odpovědět
Profilova fotka
ubi - no vidíš, třeba na to přijdeš, co děláš špatně ... já si teď potraviny vážím - teda to, co jde - a koukám do tabulky abych získala přehled kolik co má kJ, a hlavně, co je 100g! ono se to pěkně špatně odhaduje, jablko který tipuju na 100, má třeba 300 ... brambory, apod. no u všeho špatnej odhad ... tak doufám, že to k něčemu bude. a začala jsem si jídlo dávat na malý talířek :-)
Odpovědět
To dělávám taky, na malym talířku toho sním míň... Ale ty odhady jsou fakt pekelný... A hlavně u jídel vařených doma nevím, jak to řešit...
Odpovědět
Profilova fotka
já jak mam ty tabulky, tak tam je třeba: rajská, rýžový nákyp, omáčky, atd. ... a nebo bych vážila přílohy zvlášť, maso taky, ... holt orientačně ...anebo jíst jen to co je v tabulkách :-D
Odpovědět
S přítelem jsme si pořídili krokoměry. Je to docela dobrá zábava!
Odpovědět
Profilova fotka
jo, teď mě napadlo na merrylinka cézet je ukázkový jídelníček za 5000kJ nebo 7000kJ ... je tam dost variant, tak kdybyste chtěly inspiraci ;-)
Odpovědět
Ahoj! Tak se dneska pěkně držim, akorát doma jsem si dala před hodinou čtvereček hořký čokolády - jsem po nákupu v albertu byla už fakt na kolaps - vedro, fronta, bleee... za chvíli si půjdu udělat k večeři toustíky se sýrem, rajčetem a česnekem. Sice mouka, ale zase když nesežeru čtyři jako obvykle, tak to snad půjde. Jiank ráno jste probíraly lýtka a kozačky - hlásim se! Sehnat něco, co dopnu, je fakt nadlidskej úkol. Ale loni jsem měla štěstí, kápla jsem na takový, co maj všitej širokej pružnej díl po celý dýlce, ještě to vypadá jako ozdoba :-N A pak jsem nakápla na jedny ve slevě, byly tušim od Tamaris, a ty mi byly dokonce velký! Ale to teda nevim, to už se mi hned tak nepřihodí. Ještě jsem se chtěla zeptat - nemáte náhodou zkušenosti s takovýma těma koktejlama, co se jima dánahradit jedno jídlo? Napadlo mě, že by to pro mě bylo docela dobrý řešení na večer, když sem línávymejšlet a připravovat něvo zdravýho a přitom padám hlady (jako dneska - divný, jim celej den, fakt zdravě, a furt mám hlad!) Jo, a jsem docela naštvaná - jsem měla radost, že jsem se po dlouhý době dostala pod 63 kilo - a dneska jsem celej den nad (ráno i teď večer)! Asi bych na tu váhu neměla lézt tak často, akorát to stresuje, jenže když ona je vždycky tak "na ráně". A s mírama to bude asi fakt podobný - já mám stehno taky 61 :-D :-D Ale pupík stejně objemnej jako prsa, to je dost drsný zjištění (já teda nikdy nebyla extra "vyvinutá", ale teď jsem tak normálně - vlastně prsa jsou to jediný, co mi na tom, že jsem přibrala , vyhovuje :-N).
Odpovědět
ubi, na snídani nešetři ;-) nemělo by to sice být největší jídlo za den, ale je potřeba nakopnout metabolismus ;-) takže spíš pak třeba menší svačinku ale ráno se dobře najíst ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
jan: Děkuji za tip, dá se docela vybrat... Ale to abych si to fakt vážila... :-S No zkusim to... Ale musim se pochlubit, dneska jsem se zase donutila na orbitrek, 45 minut...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nechce se mi dohledávat, co všechno si měříme do přehledu.. :-N můžete mi to prosím nějaká dobrá duše napsat třeba do IP? díky díky díky Mám horečku... ]-( 38,2 :-S
Odpovědět
jo, pošlu to... Někdo si přidával ještě stehno navíc ;-)
Odpovědět
Horečka je nahouby, zvlášť když se nemůžeš vyležet... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ubi, díky.. už jsem to všechno změřila ;-) Až se mi trochu zase přitížilo z těch čísel :-D :-D :-D
Odpovědět
katarinka: u mě je skoro lepší, když se přitíží, jak se změřim nebo zvážim, a zjistim, že je to lepší, tak si obratem přidam kousek čokoládky nebo tak něčeho... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
viď, to je bomba :-D a já dneska sežrala celou bombošku :-D juchůůů a k večeři jsem si dala jogurtík s jahůdkama ze zahrádky, který mi manžel natrhal (doufám, že s láskou) :-D :-D :-D
Odpovědět
jak jinak, než s láskou... To jsou vitamíny na tu Tvou chřipku, to se do jídla ani nepočítá :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko! Dnes jsem tu prvni? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
krtek: Musím se k Tobě přidat, taky na váhu lezu denně a dnes mě ráno mrzelo, že vypadá, že jsem od včerejška ještě půl kila přibrala ]-( Ale nebyla jsem ránoo ani na záchodě, možná je to tím. Někde jsem slyšela,, že se člověk má vážit jednou za týden.
Odpovědět
Dobré ránko holčiny :-) Jj, váha se pohybuje cca 1-2 kg, plus mínus - to jsou normální výkyvy :-) Nedělejte si z toho hlavu .. já také každé ráno vážila, celý den jsem byla otrávená - to nemá cenu. ¨ Je důležité být v pohodě ...snažit se být spokojená sama se sebou a z každého úbytku mít radost ze sebe samé a né v tom vidět jediný smysl života :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tali: Dobré ránko. Asi jsme ranní ptáčata :-) Když to je právě to, že si řeknu, chtěla bych zhubnout a nejlépe za jeden den ;-)
Odpovědět
Dobré ráno ;-) los: prý je dokonce vědecky dokázáno, že den po tělesné námaze se Ti váha zvedne, protože tělo zadržuje vodu. Takže když si myslíš, kolik jsi toho včera vycvičila a chceš to vidět na váze, tak zjistíš, že máš stejně nebo víc. Což hromadu lidí demotivuje, protože mají pocit, že cvičí bez výsledku... tali: jak říkáš, člověk se musí mít rád takový, jaký je. Ale to samozřejmě neznamená, že se nemůžeme pořád vylepšovat, že ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No možná je to tím. Včera jsem sice cvičení břicha nestihla, ale zase jsem se pěkně zapotila při úklidu čtyř nově vymalovaných koupelen a stěhování toho depiku, tak třeba to nějaký vliv má. Vždycky mám lepší pocit, když se celý den pohybuju, než když sedím v kanceláři na zadku. Ubi: Kdy přesně máš ty státnice?
Odpovědět
tak tak:-)holky ja ted jeste koukala na ty naše míry a ruku na srdce - vážně by mohlo být ještě hůř, ba naopak :-) my to musíme jenom vypilovat, nejsou třeba žádné radikální změny :-) Nebo nevím jak vám, ale mě se fakt nelíbí takové ty kostřičky vyhublé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tali: Prave proto jsem psala vcera, ze mame spolecny cil, myslim tim, ze nechceme shodit 30 kg, ale spis kazda kolem peti kg a chceme pracovat na svých postavách, aby byly dokonalejší 8-) Taky se mi ty vychrtliny protivi, vzdyt na kostech obalenych kuzi neni nic pekneho ;-)
Odpovědět
los: taky mám ze sebe lepší pocit, když aspoň věším prádlo ;-) Státnice mám 25. června... tali: však jo, můj cíl je dostat se přes zadek pod 100 a v pase bych v nejideálnějším případě mohla na 75, víc nepotřebuju ;-) Vychrtliny jsou nechutné...
Odpovědět
Profilova fotka
Můj sen je v pase o deset cisel min a taky mit hezke bricho, abych se nestydela v plavkach a nevypadala pregnantne :-) Mylsim, ze ani chlapum se nmuze takova vychrtla baba libit.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?