Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Ubi, ty nemáš pláštěnku???
Odpovědět
ivi: Jsem cvok, abych chodila přes celou zahradu v blátě a dešti kvůli pár třešním? :-D :-D :-D
Odpovědět
Ubi, no tak já bych se i obětovala - skrz čerešně jo =-) :-D tady u nás už neprší ;-)) Sem si dala těstovinový salátek .... taková rychlovka, na oliv oleji osmahnutá zeleninka + krabí tyčinky, těstoviny a v tom 2 vajíčka. Upozorňuji - že sem více jak 1/2 měla včera k obídku azbytek sem si vzala dnes do práce ;-))
Odpovědět
tak to já budu mít dnes těstoviny a tunáka
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přepadla mě nějaká chřipajzna, tak to moje hubnutí ted bude naprd.Páš já toho ted moc nesním a to je špatný... tak si půjdu aspoň koupit do lékárny Nutridrinky, ať doplním živiny. Všechny kosti v těle mě bolej, sedět nemůžu (musím být v práci do pátka)... :-(
Odpovědět
ivi: Já je měla včera, předvčerejšky, zítra si dám zas, jestli obeschne :-) Kdo by umýval ty boty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím ;-) právě jsem se odhodlala ke cvičení, pak lehký obídek a odpoledne baňková masáž ... holt jsem si řekla, že když tělo "rozmazluju" masážema, tak pro to taky musim udělat i jiný věci :-) k obědu bude pečené kuřecí stehno a zeleninový salát :-)
Odpovědět
holky, mám takovej dotaz. Snažím se jíst pravidelně, 5-6 denně menší porce, ale mezi jídly mívám hlad... Myslíte, že je to prostě rozežranost, nebo je to tím, že jsem ty porce zmenšila moc?
Odpovědět
ubi, možná jíš málo bílkovin anebo jídla s vysokým glykemickým indexem, takže máš brzo hlad... anebo jíš málo... ale těžko říct, to bych musela vědět, co přesně jíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem zpet z obidku i depozitare, ale za chvili tam musim zpet. Mela jsem k obedu uz treti den ryzove jidlo, doufam, ze se mi nezesikmi oci :-)
Odpovědět
shafrah: a co je to glykemický index?
Odpovědět
Profilova fotka
nevíte proč tak žeru, když to cvičení je pak táááák namáhavý??? funim, hekám a řikám si "nemáš žrát to sladký!!!" :-D mám za sebou 50minutovku, 20min na orbitreku a půlhodinka posilování - uff. jdu dát sprchu a umejt si vlasy, leje ze mě :-.
Odpovědět
Článek se načítá
ubi: taky jsme začala mít vždy hlad, tak jsem udělala změnu, jím co dvě hodiny a snažím se na to nemyslet a najít si práci aby mi to uteklo a odpo mám pak jen dvě jídla
Odpovědět
Profilova fotka
Já pořád nestíhám - rozdělit si to jídlo na tolik fází. V práci, ve které jsem do 15:30 už vůbec ne :-( By mě šéf asi sežral.
Odpovědět
tak to já mám v pohodě, mám kancl jen pro sebe, tedy je tady ještě kolega ale ten pracuje max.hodinu denně, takže pohoda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak zhubnout? Kupte si váhu a počítejte, co sníte. Dieta spočívá jen v přiměřeném příjmu potravy, a to potravy kvalitní, plnohodnotné a pestré. Nesmíte dál jíst podle receptů našich babiček. Ty jsou vhodné jen v případě, že od rána do večera tvrdě pracujete na poli. Jsem klikla na ten odkaz vpravo
Odpovědět
ubi: glykemický index určuje, jak ti která potraviny zvýší hladinu cukru v krvi a za jak dlouho tato hladina klesne. možná jsi taky slyšela o tzv. rychlých a pomalých cukrech. dejme tomu - máš hlad, potřebuješ rychle doplnit energii - tak si dáš třeba nějakou čokoládovou tyčinku, která tě nakopne, ale brzo pak budeš mít hlad, protože ti rychle vystřelil nahoru cukr v krvy, ale rychle zase spadl. když si místo toho dáš jablko, tak nástup těch cukrů nebude tak kolmý, ale taky se bude uvolňovat postupně, takže hlad budeš mít později ;-) existují na to i tabulky, které ti ukazují, co má jaký glykemický index. proto se třeba doporučuje jíst tmavé pečivo před světlým, protože tmavé má menší glykemický index a dýl máš pocit nasycení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
med: To semáš! Já seím vedle šéfa na půl metru. On je strašně žravý, navíc teď drží taky dietu a když si něco přinesu na jídlo, tak to musím rychle sníst (snídaně), on jak drží dietu a trápí se hlady, tak mi nadává, když tu jím 8-(
Odpovědět
lostris:tak to já mám fakt na jídlo klid, tedy když neběhám někde po stavbě, ale to jsem pak hrozně náladová, že mám už hlad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: http://www.hubnuti-jak.cz/glykemicky-...
Odpovědět
shaf: dík... Akorát že já mám po jabku hlad mnohem dřív než po čokoládě... nějak mi to vybrakuje žaludek či co... ;-)
Odpovědět
ubi:zkus mango
Odpovědět
já si teď dala půl papriky. za dnešek ten těstovinový salátek a paprika. nějak vůbec nemám hlad. si říkám, že když sedím celý den na zadku a nemám žádný výdej energie nepotřebuji mít vysoké příjmy. až dojedu domů, tak si dám obídek ... teď si možná dám ještě jogurt s cornflake jo a na čerešně se už třepotáááám .... páč tady je z ráz na ráz azuro, sluníčko šajní o 106 a hned je jinší náladička x-)
Odpovědět
u nás pořád prší
Odpovědět
ubi, to byl spíš příklad ;-) ono taky záleží na tom, kolik toho sníš a tak :-) spíš se snaž teda ke každému jídlu mít nějakou bílkovinu - jogurt, tvaroh, sýr, šunku, maso... a taky zeleninu. ráno ke snídani taky ovoce a jíst víc dopoledne jak odpoledne ;-)
Odpovědět
med, neboooj já už vám to sluníčko rozesílám x-)
Odpovědět
iviska:tak se snaž víc ať už je tady :-)
Odpovědět
Ahojek holčiny:-) Koukala jsem na míry a vážně jsme na tom všici podobně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Te je fajn, ze jsme na tom podobne, aspon mame spolecny cil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mne by stacilo 5 kg a budu spokojena :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?