Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
kami: my víme, zítra státnicuješ, budem Ti držet ;-)
Odpovědět
Tak jsem se objednala na příští týden ke kadeřnici, to zas bude pidi relax :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kami: Promin, to jsem nejak zazdila! Omlouvam se. Ale budem drzet pestaky, urcite to dobre dopadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, proc se mi to nase tema nekdy "ztrati". Jakoze vubec neni v te nabidce diskuzi a ja ho musim hledat pres vyhledavac?
Odpovědět
lostris: tak to nevím, já ho vždy najdu diskuse-krása-hubneme společně
Odpovědět
Profilova fotka
tak nevim teda :-(
Odpovědět
kami: držím také palečky a večer seberu odvahu a přeměřím hrocha :-):-)
Odpovědět
Holky, už se to trochem uklidnilo tak teprve snídám ... byla tu výměna mezi kolegy a vedením ... no a bohužel i já sem v tom figurovala 8-) ale ne svoji vinou, ale díky mylným info a dedukcím! Ale snad už to bude OKá ....
Odpovědět
Holčiny, odkud jste? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tali: jižní Morava :-)
Odpovědět
jižní Morava x-)
Odpovědět
tali:severní morava :-)
Odpovědět
Článek se načítá
něco mezi los a ubi :-D a kousek od ivi :-D jižní Morava :-D
Odpovědět
zatím Moravandy vedou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je asi tim, ze jsme tady na Morave krev a mliko ;-)
Odpovědět
to jo :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem bohužel přišla na zaručenou dietu :-) :-( Mám candidu ve střevech (po braní ATB mi tam vymřely hodný bakterie a usadila se tam jedna škodlivá mrcha). Momentálně nesmím jíst bílou mouku a cokoliv v čem je rafinovaný cukr. Čili jím celozrný chleba, ovoce, zeleninu, brambory, maso a za týden mám o dvě kila míň bez pocitu hladu a bez hlídání se. Jediný problém je, že hubnout nepotřebuju (vel. 38) a jestli to tak půjde dál, tak nemám v září sv. šaty ]-( :-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
all: To mě mrzí :-(
Odpovědět
Lostris: Je ale fakt, že se cítím fajn. Sice se mi zdá o tom, jak se láduju buchtama, až mi naskakujou boule za ušima, ale fakt to na hubnutí funguje a strašně se mi zlepšila pleť... No jo no, doktoři to říkají furt, jen já si musím všechno na vlastní kůži vyzkoušet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
All: A z ceho se to tak jako stane? Takova nemoc?
Odpovědět
No, měla jsem hnusáckou angínu, na kt. nic nezabíralo a tak jsem musela vystřídat vícero ATB (samozřejmě děsný dryjáky) a ty mi prostě vyhubily ty hodný bacily ve střevě a na jejich místě se usadila škodlivá mrcha, co se živí sladkým :-| a způsobuje záněty gyn. i m. měch. padání vlasů, stavy úzkosti, poruchy imunity a tak ...
Odpovědět
allegria - tak candida potvrzena???
Odpovědět
tali: odkud Ty? all: a jak dlouho se to léčí?
Odpovědět
Asi jo :-( Ale jsem paradoxně ráda, apoň vím, co mi je - na to 2 roky nebyl schopnej nikdo přijít ]-(
Odpovědět
No tou dietou, po který se fakt hubne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
all: No to je hruza, ja kdysi prochazela necim podobnym. Asi rok v kuse jsem neustale jedna antibiotika, mikroflora v haji, ale az do takoveho stadia se to nedostalo. Pak mi natekla kolena a to uz bylo dost vazne, tak mi zratka vytrhly mandle, od te doby mam poku. Tuk tuk tuk
Odpovědět
Ale varujuju: Sny o svatbě a miláčkovi ;-) nahradily sny o buchách a zákuscích :-D :-D :-D
Odpovědět
Já čumím, jak všechno se vším souvisí... Candida s dásněma, kolena s mandlama ... =-) a doktoři by na vše cpali nejradši ATB a hormony :-| :-|
Odpovědět
Východní čechy :-) Taky je u vás pořád tak nijak? Chvíli vykoukne sluníčko a potom zase šup, zamračené jako pytel? :-)
Odpovědět
u nás teď svítí sluníčko
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?