Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
my jsme na muziku oba "hákliví", já trošinku do muziky dělám, tak slyším kdejakou chybku, a přítel, co je se mnou, tak tím, že pořád poslouchá moje remcání, se naučil taky spoustu věcí slyšet... My teda budeme mít svatbu asi celkem velkou, až udělám státnice, tak začnu psát seznam hostů, ale počítám, že tak ke 100 se dostanem... :-.
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: Poslala jsem, Ti IP odkaz na hezkou fotečku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ubi: To bude svatba jak remen teda :-)
Odpovědět
los: No jo no, jsme oba z velkých rodin :-D A to počítám, že na svícu to bude ještě mnohem víc lidí... :-N
Odpovědět
tak to u nás to bylo v klidu, malá rodina :-)
Odpovědět
ubi, nene, Sylvuška je kamarádka ;-)
Odpovědět
ahoj holky, co mám kam poslat??? lehce nestíhám a v práci též nálada na bodu mrazu .... napište mi prosím do IP co a kam poslat a písnu
Odpovědět
heli: aha :-) Já to odhadovala podle "naší" :-) ivi: poslala jsem Ti to do IP
Odpovědět
Ubi, kují x-) zítra pošlu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už mám taky posláno.. Ale teda nic moc :-( Jsem pořád na stejných číslech, chjo, musím se do toho pořádně opřít
Odpovědět
holčiny, já taky nějak mimo mísu .. pošlete mi prosím také info do IP ..kuji :-)
Odpovědět
co se má přesně měřit?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Myslim, ze prsa, pas a boky a váha, ne?
Odpovědět
ok, zítra pošlu dnes to asi časově nedám
Odpovědět
Profilova fotka
Premyslim, co si dat k obedu, hmmm :-)
Odpovědět
to já budu mít oběd až doma, ale budu si dělat kuřací salát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To já bych nevydržela, jezdím domů až kolem čtvrté a to už pak večeřím :-)
Odpovědět
Tak to já jsem většinou doma kolem 14:30, ikdyž dnes to bude spíš večeře, protože si jdu po práci pro novou OP, pak nakoupit a na 18 mám spinning :-)
Odpovědět
ráno sem cestou do práce měla hlad, a pak mě veškerá chuť přešla ]-( takže dnes držím očistný vodový den!
Odpovědět
ivi:jakto?
Odpovědět
Profilova fotka
ivi: Co se stalo? To muselo byt neco, kdyz nemas ani hlad =-)
Odpovědět
med, tali: já Vám to měření přepošlu, co a jak, ať to máme všechny stejně.
Odpovědět
ubi: ok, a dík
Odpovědět
¨tak já to pošlu taky...komu tedy
Odpovědět
poslat kamirce:)
Odpovědět
ubi: děkuji moc :-)
Odpovědět
tak už mám pokyny k odletu...
Odpovědět
Profilova fotka
heli: Hned bych jela taky :-) Letite z Prahy?
Odpovědět
Kami, teď se zděsíš.... Jj, z Prahy x-)
Odpovědět
dneska nestíhám...mrknu na to všechno pak...ale zdá se mi, že ty míry jsou krutě stejné ode všech...žásné zcela baculky, ale většinou máme stejný pas i boky ;-) až budu mít čas, dám to dohromady...dneska a zítra, ale určitě nee...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?