Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
heli: Tak to je mazec! Tak si to uži :-) Hlavně žádný přejídání ;-) :-D :-D :-D los: můj rekord v hodu krikeťákem je 14m :-D S tím pocením a červenáním, jak se budeš pomalu dostávat do kondice, to bude lepší. A nemáš na mě, já mám "alergii na sport", jakmile se rychleji pohnu nebo zapotím, tak se osypu... No fakt! Červený fleky a kopřivka po celém těle, prostě půvab sám... Ale fakt je, že už je to taky lepší, jak chodím častěji... tali: v pět ráno? To je ale sebemrskačskej plán...
Odpovědět
ubi, máme polopenzi a jak se znám, tak ráno se vyplesknu u vody a večer mě odtud budou muset odnést :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tali: Klobouk dolů teeeda, mně stačí, když musím ráno vyvenčit pejsáka a ne ještě běhat, to já bych teda ráno nedala! Ale přeju hodně zdaru, máš můj obdiv :-)
Odpovědět
heli: blednu závistí... a já se tu budu jak pitomec učit... Kdy se vracíte?
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: No tos neviděla mě, fakt, úplný rudoch! A krikeťákem jsem házela tak 11 :-D Chvala bohu, že mě v práci nikdo nenutí do nějakých sportovních výkonů. Jinak u mě fakt ani pravidelný sport nepomáhá, ja 14 let tancovala a docela hodně a vždycky rudá jak "slunko na japonském prapoře" :-)
Odpovědět
Heli: jedna velka zavist :-) vyvalit se na slunicko, hnedle bych si nechala libit :-)
Odpovědět
a navíc v opálení ta kila na víc nejsou tolik vidět...
Odpovědět
Tak to abych začala chodit na solárko, hihi, protože manžela k moři nedostanu a už mám i po dovolené
Odpovědět
ubi, příští úterý sedáme na letadlo zpět...tohle je náš hotel: http://www.paradorhotels.com/paradorh... vlezla jsem o víkendu na váhu a o 1,5 kg dole :-)
Odpovědět
heli: Tak to vypadá pěkně... jak jsi to udělala? Mě ty kila dolů ne a ne...
Odpovědět
Profilova fotka
heli: šikulka! Tiše závidím. Já se radši nevážila, určo jsem o víku přibrala.
Odpovědět
taky se raději ještě nevážím
Odpovědět
Článek se načítá
Já to zkusila jen tak ze srandy...no nepiju kofolu...a neláduju se sladkým a byla jsem teda běhat, na bruslích a včera na kole...
Odpovědět
heli: Sylvinka je sestra?
Odpovědět
Profilova fotka
Ale musím se Vám pochubit, že jsem si v Brně koupila kalhoty. Letos mě to léto jaksi neláká, nemám vůbec co na sebe a sehnala jsem docela hezké třičtvrťáky, takže aspoň tak.
Odpovědět
tak to já potřebuji zatím dát aspon 5kg dolů abych do 3/4ťáků vůbec vlezla, co jsem si v loni koupila :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no právě proto jsem musela koupit nové, mám tak hezké riflové kraťasy dvoje, ale nevlezu do nich a když jo, tak špeky těčou horem dolem :-(
Odpovědět
No já si je zatím kupovat ještě nechci, koupila jsem si v so v A3 co mají ty výprodeje, tak mám PUMA šusťáky na hory z 1680,- za 380,- a kabelku z 780,- na 280,-, ještě uvažuji o kožených botech Puma z 2.400,- na 680,- ale ještě nevím
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsou super ceny. Já si dovezla z Polska z obchodu pumy, co tady stoji 2,5 tis za 900 :-)
Odpovědět
lostris:já byla ted s manželem v polsku na rifle, chtěl nějaké značkové a v obchodě tam vyjdou levněji než u nás ale nic na něj nebylo a to je pořádné vyžle
Odpovědět
Profilova fotka
Ten kurz je pro nás teď fakt suprový, no.
Odpovědět
lostris:je ale musíš i koukat u nich jak kde mají kurz, někde to měli i 1:1
Odpovědět
Profilova fotka
Já byla až 150km za Vršavou, takže tam to bylo ok.
Odpovědět
Aha, tak mi to máme kousek do Těšína
Odpovědět
mělo tam být my
Odpovědět
Profilova fotka
med: V poho :-) A Ty jsi ted v praci?
Odpovědět
Holky, to já se musim taky pochlubit: Máme zamluvenou muziku na svatbu, hurá :-D
Odpovědět
lostris:jojo v práci, proto mám někdy překlep, to je tak jak dělám víc věcí, ale zatím je to klidnější tak se to dá
Odpovědět
ubi: no super, to my hudbu neměli, byla to moje druhá svatba, takže taková pidi, ale přesně tak jak jsme chtěli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: jeee a koho?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?