Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
kato: ty jo, myslíš, že by mi ji někdo koupil???Nechceš mi přijít na svatbu s takovým darem? :-D
Odpovědět
koupila sem si hannasaki a mám tu první šálek :-N
Odpovědět
Profilova fotka
helisek, tak hodně zdaru ;-) chutná? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
předsedo, nebláááááázni :-N :-D kolikátýho to máš? to asi nebudu mít čas :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak, a su zas tři stránky pozadu... Tak já du dočítat ;-)
Odpovědět
heli: blahopřeju k plochému bříšku ;-)
Odpovědět
katy, jo, je dobrý. já jsem čajová, takže mi to problém nedělá ;-) ubi, už jsem se najedla a napila, tak už tam je zase špekoň ]-(
Odpovědět
heli: včera jsem mluvila s kámoškou, co se zabývá fitness, a ptala sem se jí, co je dobré na to "spodní bříško". Prý když sedím, tak zatnout svaly vnitřní pánve, jako když zadržuješ čurání :-D
Odpovědět
Do té soutěže jdu s Váma ;-) Tak míry a váhy z neděle nebo jak ste to vymyslely? Proč zrovna z neděle, to jsem po těch sobotních oslavách vždycky napraná... ]-( No třeba mě to aspoň donutí si večer tolik nevzít... :-)
Odpovědět
ubi, už sedím celá zaťatá :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D
Odpovědět
Hlavně to nebolí a nemusíš nikam chodit, dá se to i doma u televize :-D Tak třeba to zabere ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
já se pro dnešek loučím...uzříme se asi až v pondělí. mějte kočky krásný víkend x-)
Odpovědět
taky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ubi, taky sedím a zadržuju co můžu :-D :-D :-D Já to teda dělám běžně, páč si nemůžu dovolit vyvalit vanu v práci za stolem,je mi to hrozně blbý :-D :-D
Odpovědět
katarinka: tak jo já se klidně vyvalim ;-) Ale teď jedu plavat! Papa :-D
Odpovědět
Dobré ránko všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko! Jdu Vás dočíst...
Odpovědět
Profilova fotka
Teeda, vy jste pisatelky :-)
Odpovědět
lostris: tak co nového po víkendu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No nového :-( Dostala jsem zánět močových cest, takže paráda ]-(
Odpovědět
Dobré ráno ;-) los: to je nepříjemné :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Byla jsem nějak od čtvrtka pořád v luftě a včera ráno se to ohlásilo, hrůůůza :-S Nicméně jsem v práci a liju do sebe uro čaj.
Odpovědět
Profilova fotka
Ubi: Dobré ránko ;-)
Odpovědět
Ubi:ahojka
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a musím se přiznat, že o víku jsem teda moc zásady zdravého stravování nedodržela :-(
Odpovědět
Tak snad to brzo zabere... Jinak já jsem včera udělala motivační revizi svého šatníku. To bych nevěřila, kolik tam mám věcí, ve kterých jsem už pár roků nebyla. A pěkných! Seřadila jsem si to podle toho, jak moc do toho potřebuju zhubnout, takže to postupně, jak budu hubnout (snad), budu zařazovat zpátky do šatníku... Tak to mám rozvrženo do několika postupných cílu :-) Do některých chybí jenom kousíček, jiné jsou mi zrovna o číslo menší, tak to zkusím obléct třeba zas za měsíc, jestli jsem udělala nějaký pokrok :-D
Odpovědět
Tak to já se taky zas přes so přecpala, zas oběd u tchýně, to vždy je žranice a slovo né nějak asi nezná :-)
Odpovědět
My tentokrát výjimečně nebyli na žádné oslavě, takže dobrý. A taky se mi za minulý týden nasčítalo dost pohybu, tak je to trochu znát i na váze, dostala jsem se lehce pod 66, ale to může být taky tím, že jsem se ráno víc vyčurala, že :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám spíš problém, když jsme s mojim drahým spolu, pořád ho honí mlsná a já pak těžko odolávám. Holt jsem požitkářka, pěkně jsem na sebe naštvaná!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?