Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Tali, tak jahodovým knedlíkům od babičky bych neodolala ani náhodou!!! Tak já mám mezník - abych něco shodila do našeho druhého výročí svatby 8-) tj 22/9 ;-) no budu se snažit. když sme spolu začínali, tak sem měla cca o 10kg míň - nj se mám asi s m hodně dobře :-N nebo sem zlenivěla. Dřív sem hodně sportovala - byl u nás dokonce i aerobik, ale pak to upadlo - ženský nechodily apod.
Odpovědět
to né, já je potřebuji povolit a dát ty stehna dolů, ale včera bylo na cvičení super, jen tři holky, tak byla větší legrace :-)
Odpovědět
A dnes ani nebudu jen v práci sedět, dělám hlášenou přepadovku na stavbě, hihihi, tak se na chvilku aspoň projdu, ještě že neprší :-)
Odpovědět
meda:hlášenou přepadovku na stavbě? Copak děláš? Já dneska a zítra taky na volbách, chjo chjo .. to bude nudy, ale zase budeme bohaté, že, :-) Holky, můžu mít na vás otázku? Jak to děláte, abyste odolaly sladkému? :-):-):-)
Odpovědět
Já jsem měla na dnešek naplánované plavání, ale v noci mě chytla křeč do nohy, tak nevím... Posledně jsem se v bazénu málem utopila, chytly mě křeče do obou nohou... :-(
Odpovědět
Dělám do bezpečnosti práce na stavbách :-)
Odpovědět
ubi:to mě plavání nebere, jedině bublinky a pohoda :-)
Odpovědět
Tali, ty budeš též u voleb? Si myslím, že jako moc nezbohatneme :-D :-D :-D ) A co dělám proti sladkému - nekupuji je, vyhýbám se tomu jako čert kříži a říkám si, že to vůůůbec ale vůůůbec není tak dobré jak to vypadá - zatím to funguje :-D ;-) ale čekám jak bude týden před MS tak že to bude hodně kruté! 8-(
Odpovědět
med: mě to baví, dokonce jsem se ze 40 bazénů během semestru zlepšila na 55... Chtěla jsem se dostat na 60, ale trápí mě ty křeče... tali: nic, všecko, co jsem zkusila, nepomáhá :-( Buď tu chuť vůbec nemám, nebo si dám ovoce, ale čokoláda je čokoláda. Ale zkusila jsem aspoň vyměnit mléčnou za hořkou...
Odpovědět
Ubi:já to taky tak řeším, když už sladké tak jen hořkou čokoládu
Odpovědět
Ubi, zkus si koupit v lékárně magnezium - to je proti křečím! Já plavání také rád - ale teď na to není pomalu čas. Ale už se těším na podzim - jak bude volněji šupajda na bazén. Je jen blbý že je tak z ruky - 25km a ten co máme u nosu, je jen pár metrů - v hotelu a věčně narvanej hotelovýma hostama :-p
Odpovědět
Ivi: tak to mám asi ted právě to kruté období :-):-):-) Já bych si sama asi ani nekoupila, ale žiju pořád s našima a brácha je neuvěřitelná osmnáctiletá chlebárna a mamina pro něj nakupuje zásoby, aby náhodou neubral, takovej ten typickej hubenej čahoun :-) Já si to ani neuvědomím, sedím a najednou koukám, že si od něj beru čokoládu :-):-) nééé, tak dobře - vím o tom, vím, že bych neměla a stejně sním :-)A asi jsem divná, ale poslední dobou ujíždim na krupicové kaši - návrat do dětských let či co :-) meda: takže kontroluješ, zda se nosí přibličky? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
holky, víte, co je pro mě největší zabiják? Když mi někdo řekne, že jsem shodila. Ono to na mě už začíná být trochu vidět (hurá!), přece jenom prsa z Dček na Cčka a ztráta druhé brady udělá svoje :-D , ale jak někdo řekne, že jsem zhubla, tak je to pro můj mozek jako pokyn jít a dát si něco sladkého :-| To jsem byla radši, když jsem začala cvičit, když mi mamka řekla, že nehubnu, ale přibírám... Sama jsem věděla, že to není pravda, protože jsem na sobě rozdíly viděla, ale vyhecovalo mě to makat ještě víc a přemýšlet, jestli bych neměla dělat ještě něco nebo něco jinak...
Odpovědět
Tali, tak si zkus koupit ten BIO chrom ... proti chutěm na sladké - já sem to kdysi měla a je to dobrý! Je fakt, kdybych to měla před očima tak asi též neodolám ... nj tak zavřít oči, kolík na nos a rychle utíkat :-D
Odpovědět
tali86 :tak nějak a vše kolem, ale většinou jsem přes papírování a ostatní chodí po stavbách, já jsem spíš na řešení problému s dodavatelem, subdodavatelem atd.
Odpovědět
ivi: zkusím, protože když je docela nepříjemné, když se Ti v bazénu začnou kroutit prsty u nohou... tali: krupicové období jsem měla taky, to mi ani nepřipomínej :-)
Odpovědět
ubi: kolik ted tedy vážíš? :-)
Odpovědět
meda: může být docela zajímavá práce, vid? :-) ivi: bio chrom - o tom jsem neslyšela .., ale proč to nezkusit :-) Asi mám směřovat do lékárny, vid?
Odpovědět
tali86:jak kdy, záleží jaký je dodavatel a lidi kolem něj, někdy toho mám plné zuby a pak baštím čoko abych se uklidnila :-)
Odpovědět
meda: :-) všude je něco :-)
Odpovědět
Tali, jj měli by to mít v každé lékárně ;-)) Jinak, tu krupici sem si též koupila - páč 14dní zpět mě honily hrozné chutě dát si krupičnou kaši ;-) no a teď mám asi po vrtuli - tak jí nejspíš věnuji mamce nebo ségře - bych to lákadlo neměla doma!!!
Odpovědět
musím, tak později :-)
Odpovědět
med: už jsem to tu psala - na svých 168 cm 66 kg:( Ale hodně jsem změnila sádlíčko na svalstvo a to je poznat...
Odpovědět
Ivi: tak o poledni prestavce vyrazim a zkusim pořídit:-) a jak ty jsi na tom? Dočítala jsem, ale mám to popletené :-) Jaký je cíl? :-)
Odpovědět
Tali .... jako kolik bych chtěla shodit? No min co sem přibrala za tu dobu chození a manželství ! Takže tak určo 10kg!
Odpovědět
ivi, tak to máme pořádný kus cesty před sebou, ale to dáme :-)
Odpovědět
jj no snad jo ;-) a kolik ty??? víš u mě spíš je chyba v minimu pohybu. sice jako se hýbu, ale absolutně nestíhám jakékoli cvičení. Takže sem fakt ráda že se dokopu běhat. Za celý den sem KO a ze stavby tak ulondaná, že při koupání usínám a jsem ráda, že padnu do pelechu a umřu. Ale snad se dokoupu a začnu ob dva dny poctivě cvičit ... 1hod min!
Odpovědět
ivi: já bych chtěla v nejlepším případě taky 10 kg...ale nevím nevím, bude to chtít hodně námahy :-N
Odpovědět
Ivi ... já měla před půl rokem 178/63 ted 69, takže alespon to:-) zacala jsem chodit do prace, sedave zamestnani. Pri skole jsem mela pohybu dosti, chodila jsem obdem plavat, porad nekde litala, ale ted na to vsechno neni cas. Z prace dovalim unavena, otravena ... a zacalo mi chutnat, pri skole jsem jedla jakz takz pravidelne .., ale neni to ono. Od března se snažím denně být bud hodinku na kole nebo si dat beh lesem, je to vyborne odreagovani - to me bavi :-))nebo spis jsem na tom zavisla, jinka bych se zblaznila - cele dny sedet:-) Ale vysledky moc nejsou, tedy .. kondičku myslím, že mám dobrou, ale je to těžké, když potom večer málokdy dokážu ukočírovat své chutěa hodim do sebe co me napadne :-) Do cvičení se nedonutím, to mě prostě absolutně nebaví a mám k tomu odpor, max. powerjoga, ale tím to pro mě končí :-)
Odpovědět
Tali, já když byla na škole tak sem též problém neměla - páč sem chodila 3-4x týdně na aero, sem tam plavčení, na kolejích sem chodila pěcho do 10tého a pak do 6tého patra pravidelně denně několikrát pěšo - výtah sem použila jen když sem přijela - páč sem měla nacpaný bágl :-D) navíc při tom učení mi to nějako rychleji spalovalo. Pak po škole a v době kdy sem začala se svým teď už m, sem našla práci v kanceláři. Takže těch 6let sedavého zam. se projevilo :-( :-p je fakt když sedíš celý den na zadku, nepotřebuješ nějaké extra energetické jídla a sladké - to vše si musím odpustit. Teď max zhřeším, když sem celý den na stavbě a třebas tam poklízím po zedničení - to je makačka a než to třebas celé pozametám trvá mi to 2hoďky a to ze mě leje!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?