Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
kami: Já se taky učim, se Ti divim, že u toho tak dlouho vydržíš ;-) Tak to je fakt psycho, ale třeba budoucí maminka měří 150 cm ;-) Dneska jsem v posilovně (zase) potkala holku, co tam chodí pravidelně. Je fakt zběsilá, cvičí minimálně půl hodiny na orbitracu, pak půl hodiny na steperu, pak dva tři cviky na zadek a uzavře to chvilkou na rotopedu... Nejhorší je, že vypadá, že by ju soplem přerazil. Zadek má, jak když "babička sepnú ruky", ta snad chodí nakupovat do dětského, protože jí hádám tak 35 kg... Když jsem ji viděla poprvé, tak jsem musela odejít, protože se mi z ní chtělo zvracet, tak vychrtlá být teda nechci, to radši deset kilo navíc. A uklidnil mě i můj miláček, který prohlásil, že by se jí bál dotkout, aby se nerozpadla...
Odpovědět
uci: Tak taková bych taky nechtěla být...ale pár kilo :-D já myslím, že za prázdniny to mám dole...běhat se bude dát v pohodě-na severu je zima, takže žádná vedra jako tady ;-) No vydržím-nevydržím..kdybys věděla co všechno dělám přes den...ne, že bych jako něco dělala-práce, žehlení nebo tak...ale samé pytlovinky...a hlavně neustále chodím do ledničky-z nudy"!!!!!!a čumím co bych si dala a vždy po něčem sáhnu...ale před zkouškou nemám sílu si dát přes ruku a nevzít si :-N
Odpovědět
běhání teda není můj sport, ale na hubnutí je to prý výborné... Jojo, ledničková turistika, to znám... ;-)
Odpovědět
Ahoj! já teda nedočetla poctivě všechno, ale: Jo jo, Orsay i Camaieu jsou fajn, HM mi dřív přišlo lepší a CaA jak kdy. Ohledně velikostí - právě že ještě tak dva, tři roky zpátky jsem v Orsay ty džíny sehnala a teď už mám docela problém... Momentálně mám dvoje z HM. Velikost - nevim - 31,32 ("normální" 40, někdy dokonce 42, ale třeba ty podlení jsou 38 - maj to opravdu hodně divně číslovaný)? Ale děsně dlooouhý, včechno musim zkracovat. NY pro mě nepřichází v úvahu vůbec, abych se do toho vůbec dostala, mám koleny u kotníků, jak je to dlouhý :-D Ohledně jídla - já se snažim hlavně nemyslet na sladký a zatim to jde. snídám teda musli s jogurtem a pak mám na svačinky Bebe a jogurty, ale to jsem si povolila, hlavně ne třeba Bebe, jogurt a ještě něco navíc během jednoho odpoledne (tak to bylo dřív). Oběd mám v jídelně, takže co je - ale dá se vybrat i lehčí jídlo, striktně jsem si zakázala jenom knedlíky a sladký jídla. Dost se cpu těstovinama, což asi neni úplně optimální, ale zase na něčem si pochutnat musim. a ty poslední jsem si dala už v půl semý večer, tak aspoň že tak. Dneska jsme měli k večeři salát s kuřecím masem, sýrem a jogurtovo kečupovou zálivkou. Celkově by to chtělo víc zeleniny, ale já jsem líná si jí doma na druhej den připravit. Dneska jsem byla na jumpingu, posilovaly jsme ruce a záda nakonec, to bylo docela maso, zítra asi nezvednu ruce. A s tím spinningem jste mě docela potěšily - já tam byla jednou a normálně jsem se zničila a docela mě mrzelo, že na to fyzicky nemám. Ale když píšete, že z toho "tloustnou" stehna, tak to jsem v klidu - to nepotřebuju :-D ubi: Tys měla medovník??? Potvoro, závidim :-D já se docela těšim až si něco "povolim", ale to bude trvat a budu muset opatrně, já jak si povolim jeden kousek něčeho, tak jsem za chvilku tam, kde jsem byla. Ale zase přece si nezakážu ty dobroty doživotně... Nemůžu zatim přijít na způsob, jak to držet na uzdě. Buď ty dortíky a čokolády a zmrzilny nejim vůbec, nebo naopak hooodně. Ale ten moment, kdy si člověk dá po dlouhý době, ten mám ráda - chutná to daleko líp. pak si tělo zase zvykne a zas to do sebe házim jenom ze vyku a z nudy, ani si to neužiju :-S Když jsme u toho, v úterý jdu k babičce na oslavu, to bude teprve peklo, tam se odmítá strašně blbě. Obzvlášť, pokud upeče babi něco doma. Kupovaný si můžu dát kdykoliv (kdybych chtěla), ale domácí je za prvý daleko lepší a za druhý daleko vzácnější. Plus tutově dostanu čokoládu na doma. a do přítele to cpát nechci - jakože bych já hubla a on tlostnul, to teda taky ne :-N
Odpovědět
A vzpomněla jsem si na jedny šaty, který teda během jara tak dvakrát, třikrát na sebe vezmu,a le mám pocit, že bez tří, čtyř kil by vypadaly daleko líp ;-) A ohledně koníka - měla jsem spolužačku, co měla taky takovou váhu. A po dítěti ještě míň. Ale za prvé byla malinká (tak 150?), za druhý to měla fakt v genech. Ale je to sranda slyšet někoho, že by se měl víc hejbat, neboť váží "už" 42 kilo :-D Ona je ale i stavbou těla droběček, vlastně nechápu, kam se věšlo to dítě (nomálně veliký, žádnej podvyživenej nedonošenec!) :-D
Odpovědět
krtek: někde jsem slyšela docela dobrej tip, udělat si jeden den v týdnu na to, aby si člověk dal ty "dobroty", možná to zkusím. A prý když si ten den stanovíš, tak by sis to měla dát, i když na to zrovna nemáš chuť, že si to mozek zapamatuje... No a domácí je domácí, to znám... Čokolády na doma jsou hrůza, dostáváme taky, vždycky, když babička přijede na návštěvu. Už jsem jí říkala, že bych radši, kdyby mi přinesla pomeranč, a stejně jsem zase ke dni dětí dostala čokoládu. Musím vymyslet, komu ji rozdám, abych ji nespásla...
Odpovědět
ubi: Já bych si dala :-D ale mám tady jednu studentskou pečet rozjedenou v šupleti, tak není třeba :-N před zkouškou se nestresuju a dopřávám si :-N ale poté...to bude kruté...nastanou kruté časy mému tělu :-D ale zase nechci, aby si to nechávalo na horší časy...jak tomu zabránit? cvičit a začíst jíst zdravěji že :-D jako mám strach z toho, že začnu hubnout, tělo dostane mít strach, že další jídlo nepřijde a už si to bude schovávat 8-( jak proti tomu?
Odpovědět
ubi: Ten den je dobrej nápad, ale až pzdějc - až si budu jistějším že zůstane fakt u jednoho dne :-N Fakt si připadám jak závislák - takoví alkoholici by se taky neměli do smrti alkoholu dotknout, jinak hrozí, že jsou za chvíli zpátky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, omlouvám se za můj vpád k Vám do diskuze, ale protože fáze hubnutí prochází právě mým životem , dovolím si vám sem dát jeden odkaz, který bude třeba pro některou z vás motivací a řešením. Já s nadváhou bojuju od začátku roku a myslím, že právě tato cesta mě konečeně dovedla už téměř k cíli. http://www.beremese.cz/forum/show.php... Přeju at už hubnete 5 , nebo 20 kilo, tak at jste úspěšné :-)
Odpovědět
kami: no to právě řeší ta pravidelná strava, co jsme tu rozebíraly, musíš tělu dávat co tři hodiny trošku, aby nikdy nedostalo hlad... z čeho děláš zkoušku? krtek: nejhorší je, že si řeknu: ždibec... půlku... a stejně tu margotku ztlápu celou... :-(
Odpovědět
japonka. Tak takový jídelníček bych potřebovala taky :-N
Odpovědět
ubi: očividně máme stejnej problém :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Co se těch jídelníčků týče, já, myslím, dobře vím, co můžu a co není dobrý pro postavu... ale držet se toho... A navíc bych potřebovala, aby mi to někdo vážil a servíroval, na to nemám trpělivost, to radši půjdu ještě hodinku navíc cvičit :-)
Odpovědět
Dobré ránko Všem! :-)
Odpovědět
Ubi: mi je jasné, co můžu a co ne...ale třeba by mi pomohla jen ta kúra jak psala japonka v té její diskuzi...to třeba vůbec nevím co to je (co tam má být a tak) a pak by se to už snad zvládlo... Fakt se těším až budu bydlet s M, prže ten mě přitáhne, když mu řeknu :-D medan: Dobré ráno...Jsem nějaká nervozni z té zkoušky, tak jsme nějak moc nespala, ale jdu si lehnout, na chviličku ;-)
Odpovědět
kamirka:tak to nevím, můj přítel tedy ted už manžel, bydlím s ním rok, a za ten rok co bydlíme spolu, mám 10kg nahoře, taky jsem si říkala že mě přitáhne, když je voják a budu víc makat, no jo víc sportuji ale nic víc a kila jsou nahoru :-(
Odpovědět
medan: nestraš mě :-D já už jsem mu řekla, že musíme cvičit, a věřím, že on mě fakt přitáhne ;-)
Odpovědět
kamirka:no já si to taky myslela, jo musím makat, lozit po horách, běhat na kurtu za míčkem jak blb, a stejně jen tloustnu :-( Včera jsem byla ma aerobiku pro baculky, docela je tam vždy legrace, ale dnes jsem nějak K.O., :-)
Odpovědět
kamirka:včera večer jsem ještě byla nakupovat, tedy šla jsem se mrknout do A3, když tam mají totální slevy, at si pořád nemusím půjčovat oblečení na hory od mamky, a stejně ho mám vždy dost malé, koupila jsem si tam dvě trička Puma po 180,-, fakt super cena, asi bych koupila víc věcí, ale byl se mnou manžel tak to moc nešlo, takže tam zajdu ještě v po až bude v práci, hihihhih :-)
Odpovědět
Dobré ránko ;-) ták dneska konečně pátek - ale toho víku se bojím. Teď to bude s dodržováním jídla na prdlačky - dnes i zítra budu u voleb. Tzn., budu ráda když sem tam něco sezobnu, budu tam jen sedět a čekat až někdo dojde. A protože budu předsedkyní, tak nemůžu ani s přenosnou urnou - abych se prošla ]-( navíc v neděli jedeme na pouť - ó to bude nástrah! Jinak hlásím, že sem včera zhřešila. Večer jsem neměla moc času na jídlo a pak když sem došla kolem 21,30 tak sem si dala rohlík s medem - no ale když to vemu, tak mi dnes ráno škručí v bříšku - takže je asi spálený :-D)
Odpovědět
medan: V A3 mají total výprodej? Ve všech obchodech? Bych tež něco potřebovala :-D
Odpovědět
iviska: Jako předsedkyně můžeš i s přenosnou urnou ne? Já s ní loni byla :-D Ty jo, rohlík s medem??To se mi nezdá jako dobrá kombinace, ale asi je, vyzkouším :-D
Odpovědět
Kami: mě bylo řečeno, že p. se nesmí hnout! No uvidíme, ono to při 120 voličích nebude zase tak horké. Jj rohlík s medem - měla jsem čerstvý ten den vytáčený medík x-)) si říkám, že sem to musela spálit beze zbytku - páč naposledy sem měla oběd kolem 16hod
Odpovědět
Ahojky holčiny :-) Tady je živo, ale ono je dobře :-) Chce to zoodpovědný přístup a těší mě, že alespoň vy jste svědomité - já to teď flákám jak můžu :-) Řeknětě, jahodové knedlíky od babičky - dá se tomu odolat? :-) Myslím, že vybrat si jednu část šatníku je dobrý cíl, takže každá šup šup připravit a budem hodnotit :-) Co si stanovit konec prázdnin jako šibeniční a uvidíme jaké budou výsledky :-) Přeji všem hezké dobré ránko :-)
Odpovědět
Dobré ránko:-) med: K.O. po aerobiku - z toho si nic nedělej, řekni si "co bolí, roste ;-) " ivi: co je tvůj rohlík proti mému medovníku ;-)
Odpovědět
kamirka: jojo ve všech A3
Odpovědět
tali: nedá, ale zase máš přísun ovoce :-D :-D :-D A konec prázdnin je šibeniční termín, ale pro mě super, protože u nás bývají na konci prázdnin hody, tak aspoň ty šatky budu mít kde ukázat... Hned se na to večer vrhnu :-)
Odpovědět
ubi: no mě ale bolí nohy a to nechci aby rostlo, hihihhi :-)
Odpovědět
med: třeba jenom zpevňují ;-)
Odpovědět
No já včera zjišťovala jak je to s kurzem na hubnutí, když to nedám sama, tak od září začíná takový kurz, ale zas si říkám jestli to má cenu se hlásit do kurzu když chceme s manželem mimi
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?