Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
Třeba změní zaměstnání nebo místo, kde nebude muset být tak dlouho do noci.
Odpovědět
Profilova fotka
Helisku, fakt se mi s Tebou hezky povida :-) Ale uz koncim, tak pobezim. Mej se moc hezky a zitra rano paaa:-) A nenapiste tady romany, at nemusim pul pracovni doby docitat :-)
Odpovědět
Já už si taky pomalu sbalím věci a zmizím. Tak papa :-)
Odpovědět
Teda, člověk tu chvilku není a nestíhá :-D los: kde teda pracuješ? klídek, na Tebe se svatbou taky dojde... ;-) heli: můj chce taky sám, dokonce bych řekla, že víc než já, aspoň prvoplánově, teď už mě to taky chytlo :-D medan: Co je to bembais?
Odpovědět
tak jsem ted pořádně vytočená, jak já bych si dala čoko, sakra 8-)
Odpovědět
ubi: benbinton
Odpovědět
los: jestli by nestálo za to to zaonačit tak, že bys chtěla miminko, ale ne jako svobodná matka... pokud o tom aspoň trochu uvažuješ... ;-) A s tím sexem to fakt nefunguje? A já se tak snažim :-D :-D :-D medan: A jo, to mi nedošlo:-D Co Tě vytočilo? Na čoko se vykašli, radši se z toho vykecej ;-)
Odpovědět
Ubi:no měsíc po svatbě jsem si šla dnes vyzvednout fotky, nechala jsem jich udělat víc i pro rodinu, vyzvedla jsem to a doma zjistila že to není ve formátu v jakém to mělo být a místo 280fotek je jich jen 150, tak jsem se doma jen otočila a šla to reklamovat, ale držela jsem se rudá jak rak, hihihi, a to jsem to ještě volala manželovi, tak zuřit jsem ho ještě nezažila, nakonec mi ženská vrátila peníze a že vedoucí tam bude zítra, sice nevím co chce ještě řešit, ale manžel říkal že si tam pěkně zajde a řekne jim svoje řekne a já si fotky nechám udělat jinde
Odpovědět
med: tak to je radost, to by mě taky naštvalo!
Odpovědět
ubi:ani nemluv, a ještě mi říkala prej at přijde manžel, já fakt rudá, doma koupené alba
Odpovědět
Aspoň že ty peníze vrátila...
Odpovědět
no asi je tam nová, nevěděla co má dělat
Odpovědět
Článek se načítá
Tak mi poslala kamarádka tip na hubnutí, tak snad Vás to taky pobaví: Desatero pro štíhlů líniu od Bolka Polívku: 1. Dyž neco jíte a nikdo vás nevidí, tož to nemá žádné kalorie. 2. Dyž do seba cpeš čokoládu a chlastáš k temu slivovicu, tož tá ti ty kalorie zruší. 3. Dyž sa postaráš, aby všecí okolo přibrali víc kilo než ty,to budeš najštíhlejší. 4. Dyž sa vás bude cpat víc, tož sa počítajů kalorie enom temu, kerý sní najvíc. 5. Jídlo, co sníš v kině a nebo u televize popřípadě u počítača, jako polárka, oplatky, sušenky, to sa nepočítá, protože to patří do zábavy a né do jídla. 6. Kakao, brandy, topinky, dorty, chleba se sádlem, špek a klobásky neobsahujů kalorie, dyž sa jijů ze zdravotních důvodů. 7. Jídlo, keré sníte, dyž vaříte, taky nemá kalorie, protože to nejíte, ale koštujete. 8. Jídlo, keré má stejnů barvu, taky neobsahuje kalorie. Třeba dyž sníte špenát a pistáciovů zmrzlinu, tož to je jak dybyste nesnědli nic. 9. Obezita je nemoc a tož je potřeba pořádně sa nadlábnůt, aby s ňů tělo mohlo pořádně bojovat. a navíc 10. Ženská bez břucha je jak hrnek bez ucha !!! A ženská bez řiti je jak váza bez kvítí !!! :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D
Odpovědět
:-) ubi:tak koukám že se budeš taky vdávat v květnu
Odpovědět
Jo, skoro rok po Tobě ;-)
Odpovědět
jojo koukala jsem, to u nás to bylo trochu větší, hihih, 2.5 svatba a 3.5 jsem měla Já i manžel narozeniny
Odpovědět
Tak to dodatečně blahopřeju, ke svatbě i k narozeninám :-D To se Vám bude dobře pamatovat ;-)
Odpovědět
Dík, hlavně ale manželovi, ale nebylo to tak plánované, jen manžel je voják a byl problém najít vhodný termín, aby nebyl na cvičení a byl zároveň volný termín na svatbu, protože u nás na Zámku oddávají jen první sobotu v měsíci
Odpovědět
No nic budu končit na 17 mám spinning, tak třeba zas zítra :-)
Odpovědět
Ahoj, aspoň se budu zas soustředit na učení :-)
Odpovědět
Normálně se Vám musím pochlubit. Dneska mě potěšila moje "skorotchýně". Myslela, že vážím tak 50 kg :-D :-D :-D
Odpovědět
ubi: Fakt? No o mně tvrdí, že jsem "nitěnka" :-D A vim, že třeba chlapi, když si maj tipnout kila u ženský, tak se úplně bojej vypustit něco víc než 55 z pusy, aby neurazili :-D
Odpovědět
No však se taky divila, když jsem jí řekla pravdu :-D
Odpovědět
ubi: Ty máš kolik? =-)
Odpovědět
66 ]-(
Odpovědět
ubi: Hele, ale jestli tě tipujou na 50, tak si v duchu možná myslej tak 55 :-N A to je úplně super! I když mě možná takjytipujou na míň. Sranda je, když si jdu kupovat džíny: To vždycky prodavačka od pultu dohlídne tak do pasu - a jasný, to si můžete vybírat, vy jste štíhlá... A pak zmerčí ten "spodek" a už to tak růžově nevidí :-D Úplně nesnášim Kenvelo - tam aby člověku asi udělali radost ebo co, tak vytahnou tak o dvě čísla menší džíny, stoupnou si předkabinku a optaj se " tak jak vám to je?" - a já celá rudá, neboť nemůžu kalhoty natáhnout vejš než těsně nad kolena :-D :-D :-D To už mi větší radost udělala kdysi jedna "prořízlá pusa", která prohlásila, že toho asi moc mít nebudou, ale něco že se snad najde - a vybrala jsem si ;-)
Odpovědět
krtek: do kenvela nechodim už ze zásady, nikdy jsem tam kalhoty nekoupila ;-)
Odpovědět
Já taky ne. Jako by to šili na chlapy. My, co máme větší rozdíl pas - boky tam máme smůlu. Taky už tam nechodim ani nakukovat, akorát bych se opět naštvala.
Odpovědět
Jo, přesně ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?