Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Jééé, můžu se k Vám přidat? :-N Ráda bych zhubla tak 8 kilo, minimálně...No nebo spíše něco v pase a tak....Někdo může tvrdit, že jsem teda normální, ale mi to fakt vadí a před čtyřmi lety jsem tolik měla a vychrtlina jsem rozhodně nebyla, takže si myslím, že bych to mohla mít znovu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka: vítej do klubu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: Myslím, že jen o váze to rozhodně není, spíš o tom jak postava celkově vypadá. Četla jsem knížku od té ženské, co vymyslela kalanetiku. Když měla dokonalou postavu, tak vážila o deset kg víc, než když byla "špekatá".
Odpovědět
los: proto se ptám, jestli i ty míry ;-) kami: vítej:-) Holky, poraďte někdo nějaký ten cvik na spodní břicho, to mi neříkejte, že nic není...
Odpovědět
Asi jsou lepší ty míry...já mám totž hlavně takovou tu starou váhu a nevím ani kolik to ukazuje :-D když se na ni postavím třeba třikrát za sebou tak to vyloženě ukáže 1-3 kg rozdíl :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: Můj přítel má instruktorský kurz do posilovny a na to spodní břicho mi radil: Pokusím se to popsat :-N lehnout na záda, nohy zvednout tak, aby stehna a lýtka tvořila pravý úhel. Nohy pak přitahovat do původní polohy, ale nepokládat na zem. Doufám, že to chápeš, já jinak nevím, jak to říct :-N
Odpovědět
los: zkusím to, díky:-) kami: Jestli by nestálo za to zainvestovat do váhy ;-) Anebo bývají váhy v posilovnách...
Odpovědět
Profilova fotka
já váhu dostaa, je digitální a měří i tuk, ale to nepoužívám. Stála kolem 500
Odpovědět
Váhu zatím ne, budu se měřit :-) Jo, ten cvik znám, ale jsem na něj líná...jednou ne, ale abych to dělala třeba každý den :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka: ja jsem obecne neschona cvicit, takze tak. Poridila jsem si s velkyma ocima orbitrek a susim na nem rucniky :-D
Odpovědět
lostris: Já mám stepper, a náhodou jsem na něm cvičila, teď mám státnice, takže o volné chvíli odmítám cvičit...ale pak se na to vrhnu...jsem se u toho dívala na telku a bavilo mě to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka: já když chodila do školy, tak jsem si taky nějaký čas našla, teď, co chodím do práce, je to horší :-( Taky jsem víc unavená, no děs. Když jsem jej měla nový, tak jsem taky cvičila, jenže ze mě vždycky lilo jak z vola a tv, jsem nesyšela, bo to dělá hrozný rambajs. Ale vím, že to bylo účinné.
Odpovědět
Článek se načítá
los: U nás si orbitrek pořídila mamka a dopadl podobně, tak jsem ho zkusila vytáhnout, když jsem se rozhodla hubnout, ale je to mor, moc mě to nebaví... navíc to dělá docela kravál, takže jedině muziku do sluchátek. To je asi jediný způsob, jak jsem se donutila na tom vydržet 45 minut (chtěla jsem hodinu, ale už těch 45 minut považuju za megavýkon ;-) ) Ten cvik zkusím zařadit do své "břišní série" v posilovně a třeba se někdy hecnu i doma... kami: kdy máš státnice? Já jsem se naopak rozhodla, že učení budu prokládat cvičením, že si u toho pročistím hlavu...
Odpovědět
ubi: Příští týden...já právě nemůžu na tom cvičit, když chci volno, tak volno a ne cvičit... ;-) jsem teď přibrala další 3 kila během státnic, jen sedím a žeru 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
No tohle znám, já dělala státnoce loni touhle dobou. Co studujete, holky?
Odpovědět
Tak to se máš, já až 25. :-( Tomu "sedím a žeru" se právě chci vyhnout... Naštěstí mě cvičení začalo bavit. A fakt je, že s učením to moc nehrotím, klíďo si dám pauzu ještě po cvičení :-D
Odpovědět
los: Já to mám takové složité, dělám dvě školy v souběhu (o to horší je to s pravidelným režimem). Studuju na MU na fildě etnologii (tam mě čekají magisterské státnice v lednu, takže prázdniny a podzim strávím nad diplomkou) a na VUT stavební fakultu, obor Management stavebnictví, tam mě čekají bakalářské státnice za tři týdny... Takže studovat budu ještě rok po svatbě...
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: Ja jsem etnoložka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: Svět je tak malý, že nakonec zjistíme, že se známe.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, na chíli Vás opustím, mám nějakou prácičku mimo kancelář, tak pa po obědě a ať Vám učení hezky jde.
Odpovědět
To teda :-) A našla jsi práci v oboru? Já si sem snad přidám fotku, jestli mě poznáš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ubi, tak přidej, ještě čekám na praktikantku, tak tu možná pár minutek ještě budu. Měla jsem štěstí, oslovili mě ještě před státnicemi, takže jsem šla rovnou po státnicích do práce.
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: ty etnoložko, se vdáváš v květnu? :-D
Odpovědět
Teda já snad nemám žádnou fotku, na které bych nebyla v kroji nebo zrovna nepila víno :-D Zkusím něco najít ;-) los: jo, právě proto :-D Protože vím, že historicky ta pověra měla svoje odůvodnění, ale dnes už to nemá význam ;-) My chtěli původně duben nebo červen, ale protože bude příští rok u nás mraky svateb, tak jsme to tomu podřídili. A 1. máj je krásný datum, ne? Kde pracuješ?
Odpovědět
los, jooo, je to rok narození není to váha :-D
Odpovědět
heli: Tak to jsme stejný ročník... a Ty už jsi dva roky vdaná? Já fakt nějak nestíhám :-D
Odpovědět
ahoj Kamirka, vítej v klubu... holky, tak tabulku máme každá svou vč. mír.... jinak sem se před chvíli chytla s manžou, ale brutus...sem mu řekla, že podám žádost o rozvod, že už ho mám plné zuby...
Odpovědět
lostris: Ty jsi úča na výšce jo? a doděláváš doktoraturu? :-D a heli kolik teda vážíš? :-N jsi to nenapsala, když tak IP, já to tady asi taky řvát nebudu :-D
Odpovědět
heli: Kvůli čemu?
Odpovědět
ubi, v pohodě, stíháš ;-) nic jsi nezanedbala :-D kami, tak ti to písnu do IPéčka :-D ale, blbě se vyspal a strašně se divil, že se musí do aut tankovat a nakupovat jídlo a psovi granule....bože já bych ho zazdila chvilkama
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?