Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
lennus, jestli na to příjdeš, tak se poděl... ;-)
Odpovědět
Tak jak Vám to jde, to hubnutí? Mně teda nic moc ]-( Dneska jsem se konečně zas donutila na Orbitrac, 40 minut, ale jsem zralá na kolaps... Hlavně mě to vůbec nebaví. A včera jsem přijela znechucená z posilovny, to se mi ještě nestalo... :-(
Odpovědět
lennus - 4 kila sou vicemene nic ;-) ale me napada jen bud zvysit cvicebni aktivitu nebo uplne vyhodit z jidelnicku sladky veci (cokolada, oplatky apod.), snizit prijem sacharidu a to hlavne vecer (to jist na veceri napr.jen maso se salatem) a melo by to fungovat :-) jo a jist minimalne 5x denne....jinak pokud ti to fakt nejde a snazis se tak je asi tvoje telo v idealu a ty 4 kila proste potrebuje ;-)
Odpovědět
kata: Já cvičební aktivitu zvýšila z nuly na minimálně tři hodiny týdně a nic... Teda změny na postavě trochu vidět jsou, ale kila pořád stejně... :-|
Odpovědět
ubi - ale kdyz se zeptas dietologa tak neni rozhodujici kila ale cm takze pokud je to videt na postave tak o to jde ne? kila sou vedlejsi hlavne aby se clovek citil dobre ;-)
Odpovědět
To já vím taky, ale ono je to i na ty cm skoro pořád stejně. Mění se to spíš opticky, což je samozřejmě taky dobře, svaly vypadají pořád líp jak sádlíčko, ale trochu z objemu bych ztratit mohla...
Odpovědět
no hlavne ze se citis lip ne? :-) ja si stejne furt myslim ze ne kazda muze mit proste miry jak modelina a samozrejme je dobre kdyz se holka snazi cvicit a vypadat dobre a tak (to cviceni u me teda dost pokulhava :-D) ale musi se taky smirit s tim jakou ma postavu...napr.holky ktery nemaji pas od tvaru postavy ho jen tak cvicenim neziskaji apod. ;-)
Odpovědět
Já vím, jenže já takovou postavu mívala ]-(
Odpovědět
aha ... no tak to nevim :-D ja ju nemivala tak sem v klidu :-D
Odpovědět
Což o to, to já taky, příteli řekl, že se mu budu líbit stejně, ale přesto si teď pomlaskává, když vypadám líp :-D A já se taky líp cítím. Takže to každopádně nemíním vzdát. A pokud by se opravdu podařilo do svatby nějaké to kilo shodit, tak na sebe budu pyšná ;-) Jenže to chce pevnou vůli...
Odpovědět
ja treba co vim u sebe tak taky sem neustale v nejake hubnouci fazi :-D ale proste sem si rekla ze to nebudu lamat pres koleno, takze se stravuju 5x denne snazim se moc "nehresit" ale samozrejme sem sou nejaky oslavy a prilezitosti kde je dobryho jidla tuna tak to se neudrzim, ale proste to tak nejak brat a neprezirat se aby clovek nemel vycitky a myslim ze nemuze byt problem...jestli resite 4 kila tak to je temer nic a stejne to vestinou na postave neni vubec videt ;-)
Odpovědět
Čauky: Tak já už se týden držim bez megadávek sladkýho :-D jako sem tam si dám gumový medvídky nebo jeden čtvereček tmavý čokolády, ale zatim žádná sušenka (krom Bebe dobrý ráno), kola, zrmzlina, dortík... no, výsledky jsou takový, že netloustnu dál :-N Ale jo, možná nějaký půlkilo je dole. Chtělo by to víc cvičit, ale mně to prostě vychází jenom jednou tejdně ve čtvrtek, vždycky plánuju ještě pondělí, ale vždcky se najde něco, proč nemůžu.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, můžu se přidat? Mám asi velmi zvláštní tělo...od 16 mám stejnou váhu, v těhu jsem přibrala 9 kg (dvojčata, v 6. měsíci potrat). V pohodě jsem se pak vrátila na svoji váhu a pak ještě pár kg míň. Dost jezdím na in-linech (cca každý den 8 km), chci vytáhnout kolo...cvičím doma...to že dvoje úzké kalhoty nepřetáhnu přes boky, jsem sváděla na brusle, ale mně dneska váha vyskočila fakt vysoko. Jsem z toho rozladěná. Tak od včerejčího večera jen ovoce a zeleninu...to chci dneska vydržet (i když jsem snědla jeden bonbon z hořké bonboniery). Zkoušela jsem v lednu 90ti dnovou dietu a zkolabovala jsem...po týdnu...jsem prostě odpadla... Nemáte někdo nějakou jinou radu? Miluju sýry, ovoce, zeleninu, maso....pevnou vůli mám (snad)...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? Potřebovala bych dát do svatby tak 5 - 8kg dolů. Koukám, že se tu navzájem morálně podporujete a hecujete, což bych taky potřebovala. Měřím 172cm a momentálně vážím 69kg
Odpovědět
kata: To s tou "ideální váhou" je asi docela fakt - jako by se to tělo od určitý chvíle děsně bránilo a nechtělo dát ani gram ;-) Blbý je, že mně se třeba tahle "pro tělo ideální váha" rok od roku zvyšuje, což mě štve. A třeba 4 kila jsou skoro nic, nikdo to možná nepozná, ale mně to pomůže, já o tom vědět budu. Minimálně člověku pak stoupne lehce sebevědomí - a to už vidět je ;-)
Odpovědět
o váze to asi není...čert vem váhu, že jo, mně lidi dodnes tipují 55kg...ale to jsou většinou krátkozrací :-D
Odpovědět
helisek - tak v prve rade bych ti zakazala veskery hladovky typu - jen ovoce, zelenina...proste jez normalne z takovych mega akci leda zase zkolabujes...a nemuzes mit naporad stejnou postavu jako v 16ti ! a pokud ti lidi tipujou 55kg tak budes fakt hubena takze byt tebou tak to nejak drasticky neresim..
Odpovědět
jo tak sem se ti koukla do sv.alba a fakt ses chudour tak neblbni s hladovkama :-D
Odpovědět
helisek: Poslední postřeh, než budu muset vyrazit něco dělat: striktní krátkodobý diety, který člověka stojej strašnýho přemáhání, jsou podle mě naprd!!! I když se ti podaří zhubnout, tak po tom "dietním období" jsi tak psychicky i fyzicky vyčerpaná, že to při nejbližší příležitosti porušíš, a to pořádně, a už se v tom zase vezeš! A častý výkyvy váhy jsou prej pro tělo ještě horší, než když si člověk drží svojí váhu sice o něco výš, než by chtěl (nemluvim o obezitě ;-) ), ale stabilní!
Odpovědět
Profilova fotka
Heli: to je asi pravda. Taky mi tipují míň kilo. Já bych hlavně potřebovala zpevnit svalstvo, to hubnutí by byl bonus k tomu, i když mít něco málo přes 60kg by mi nevadilo. Byla bych na své původní váze
Odpovědět
nemue - tak zacni cvicit (vim ze to boli :-D) a bude to ;-)
Odpovědět
Díky holky, takže žádné striktní odříkání...a co omezit pečivo a sladké (vč. nápojů - miluju kofolu a jsem jí schopná vypít i 2l za den :-N ) Svalstvo zpevňuju ježdením s kolečkama :-D ježděním koňmo, in-linema...tohle je docela v pohodě (i když ten špek tam je, že). Nemue - na nohy jsou in-line jak vyšité ;-)
Odpovědět
helisek - jestli ses zvykla pit tolik sladkyho tak to zkus omezit uvidis jaky to dela divy, ja omezila sirupy a myslim ze ucinek to melo...jinak pecivo bych nechala, mozna se neladovala rohlikama a tak ale celozrnym (ale to je dle meho uz detail) no ale hlavne co se mi osvedcilo u me tak chleba jist dopoledne, max.na obed ale vecer uz ne...
Odpovědět
kata - tak sirupy naštěstí nepiju, po těch je mi zle, ale ta kofola bude asi pěkné svinstvo...s tím pečivem to taky zkusím, jen dopoledne, příp. k obědu a pak už vůbec...to mě taky napadlo...a počítá se mezi celozrnné i gragamový rohlík? jinak tekutin vypiju fakt hodně...4l denně mi nedělají problém...většinou v čajích a vodě... kata a co jíš k svačině, když jíš 5x denně? a kdy naposledy baštíš?
Odpovědět
no na svaciny bud ovoce (abych teda neco sladky jedla) nebo jogurty, kefiry apod. a posledni jidlo jim v 8 vecer....neni pravda jak se rika ze bys mela jist naposledy v 6 apod. ale musis si to rozfazovat tak abys mezi jednotlivym jidlem mela cca 3hodinky a ja kdyz jim v 8 tak to tak vychazi kdyz jdu v 11 spat tak sou to 3 hodiny ;-) jinak to celozrny/necelozrny nejak bych nehrotila dneska pomalu clovek ani nevi co je celozrny a co je obarveny :-D a abych vsechno nakupovala v nejakejch spesl obchodech na to nemam takze asi tak :-D hlavne pokud to pecivo tak se snazim jist max.ten 1 krajicek k tomu jednomu jidlu a vic ne
Odpovědět
Ahojka! můžu se taky přidat?Ptřebovala bych dát dolů aspon 10kg a né a né, chodila jsem 4krát týdně na spinning a pořád jen tloustnu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já jestli můžu, se taky přidávám. Já toužím zhubnout minimálně 5 kg. Ale vím, že mám slabou vůli - bohužel :-( A navíc mám fakt ráda jídlo :-(
Odpovědět
holky co se mi osvedcilo tak opravdu nekupovat vubec! nic z tech sladkosti ktery uz v obchode vite ze nejsou dobre a stejne je koupite jako kdyby nahodou je nekdo chtel a pak je stejne spaseme my zensky ze...takze proste takovy veci nekupovat....jo a pri jidle si nepridavat to taky pomaha proste si to zakazat i kdyz mnohdy je to hooodne tezky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
S tím tmavým pečivem má Kata pravdu - většina je jen obarvená karamelem, aby se tvářila jakože zdravě. Jinak já jím fakt jen do těch pěti, ale stejně si myslím, že to nemá moc valný efekt. Pak to někdy poruším, večer se najím a mám takové výčitky, že přiberu dvakrát tolik :-(
Odpovědět
Lostris, s tím nejezením po paté hodině to je trochu jinak, záleží na tom, v kolik chodíš spát a ne abys poslední jídlo měla v pět... To bohužel moc lidí nechápe :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?