Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,no tak ted mám talíř naložený rajčatem,paprikou,okurkou k tomu jím corny s lučinou,což je super,ale na večer jsme si koupili zmrlinu,tak bych si dala facku nejradši.ale tak chci se vás zeptat,jestli je nutné úplně vynechat taková "jídla",je to hloupá otázka,ale já bez sladkýho nepřežiju,mám pak šílený absťák a sním na co příjdu. a pak ještě,co říkáte na to-jíst jen do 17 hod?já mám pak šílený hlad třeba v osm večer a ani nemůžu hlady usnout,což si pak něco vezmu a je pak si to vyčítám.
Odpovědět
Ahoj holky, necetla jste nektera vcerejsi MF DNES? Byl tak takovej "hubnouci" plakat s jidelnickem na 4 tydny..Rozhodla jsem se, ze podle toho pojedu...a driv nez to vypukne (zacinam v pondeli), tak hledam nekoho, kdo by do toho sel se mnou-abychom se nejak podporovaly nebo tak :-) Nejsem sice zadna boubelka, ale tak pet kilo dolu by se hodilo.. tak kdyby tady byl nekdo takovej,kdo do toho jde a pribral by partacku, ozvete se nejlepei do IP ;-)
Odpovědět
Ahoj ivinka, já to sice necetla, ale mám ten jejich hubnoucí plán z minulého roku a určo bych do toho sla s tebou... ;-) Potřebuju dát dolů pár kilčo, ty vánoce byly strasné... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ivivnko,ja jsem si MF Dnes koupila a jidelnicek je paradni.Taky zacinam od pondeli takze v tom jedeme spolu :-) Snad to zvladneme.Taky nejsem boubelka,ale tech pet kilo bych chtela shodit,treba i vic kdyz to pujde.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak ten jídelníček si najdu a taky do toho půjdu ;-) Jen doufám, že to zvládnu v práci a nevytáhne mě někdo na oběd :-| Jinak díky moc za tip :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucy-doporučuji ti nechat si napsat jídelníček od trenéra ten ti tam zahrne i sladká jídla a máš vše rozděleno na 5x až 6x denně jídlo a hladovět nebudeš a hlavně to chce k tomu pohyb,tento trener je s BBC Roman Pollak777070520 a je fakt dobrej vím o čem mluvím byla jsem se stravou pod jeho dohledem a opravdu jsem shubla
Odpovědět
lucy84, vem to tak, že abys hubla trvale, tak za měsíc to dělá 2-3kg, ale opravdu toho poctivého se cvičením a upraveným jídelníčkem. Já bych se popravdě nechala tou zmrzlinou taky zlákat. nedokážu se některých věcí úplně vzdát. Co mi pomáhalo, tak když byl program: Jste to co jíte, ale myslím, že už to zkončilo ;-(
Odpovědět
ahoj makul x-) přeju všechno nej v tomhle roce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
makulacek:tu zmrzku jsem samodřejmě snědla :-( nejvíc mě vždycky naštve,když nějakou dobu se držím,něco zhubnu,a pak přijde den,kdy si dám víc než dormálně a váha jde nahoru a mě to pak bere tu vůli jít dál :-( a začít zase "znovu".a taky pořád říkám"začnu od pondělí.."tuhle větu jsem si řekna tisíckrát :-S a kolik chceš zhubnout ty,jdou ti kila schodit snadno? ;-) protože já když se nepřejídám a tak,tak hubnu rychle,jenže odolejte těm dobrotám.taky si říkám,že až budeme s přítelem(budoucím manželem)bydlet v našem baráčku(stavíme),tak budu kupovat,to co já chci a ne co kupují rodiče.ale třeba se pletu a bude to ještě horší?máte někdo porovnání,kdo bydlí s rodiči a kdo už sám? ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak já jsem tu nová a jdu do toho taky od nového roku. Koukám že si píšete už fakt dlouho. Tak poraďte něco fakt vyzkoušenýho na motivaci. Já totiž zhubnu 2 - 3 kila a pochválím se a dám si něco sladkého a trochu se najím a jedu zase od začátku. Potřebovala bych překonat tu krizi po prvním úspěchu, máte nějaký fígl? :-p
Odpovědět
Ahoj Skaf - vidím, že se tu opět sejdeme ;-( ->že už zase musíme hubnout. Tak samostatné vaření je samozřejmě lepší, nikdo mi nevykládá do vaření a nekritizuje obsah lednice. Já se musím přiznat, že jsem na tom stejně, pár dnů se držím a pak totálně ujedu. Třeba dnes jsem si do práce ráno nakoupila věci, které můžu, ale doma to zase bude horší :-( a víkend? No tak to je většinou docela krize, navíc u nás dost foukalo a v neděli sněžilo, pršelo - no prostě hnus, tak jsem nemohla jít ani běhat ;-( což je blbá kombinace - jíst a nehýbat se, asi budu muset být hodně hodná, abych příští rok dostala ppod stromek orbitrack! Jinak, dnes mám v plánu sice dělat manželovi křenovou omáčku s uzeným, ale oproti rodičům bude z libového uzeného, omáčka bez smetany a knedlíky bramborové - vím, že to není dieta, ale odlehčená verze snad jo! Fígl mám - odměnit se novým a těsným oblečením a chtít ho mít volnější. Tak dnes zase začínám s vámi a na 12 mám obědnanou lymfodrenáž a snad si v práci najdu čas na orbitrack!
Odpovědět
Profilova fotka
makulacek:tak snad to vaření bude opravdu lepší,až budeme bydlet sami.přítel naštěstí jí to samé co já,nemá rád tučné,tlusté maso atd,tak snad to bude ok,ale zase má rád sladké jako já,tak to je kámen úrazu :-| jinak před týden se držím tak nějak,hlavně když mám odpolední směnu,to nemám čas moc se přecpávat,ale jak píšeš víkend je pro mě krize :-( jelikož jsem doma,tak se sice snažím nějak zabavit(uklízet atd..)ale pokud jedeme ještě k babičce,tak je to horor..jo na mém vykrmení babiččina kuchyň přispěla z 50%,babička výborně vaří a já jí obzvlášt odolat neumím.jinak jsem se dnes zvážila a jsem na sebe strašně naštvaná,přibrala jsem o víkendu kilo,ach jo.tak má oblíbená věta:začínám od pondělí!tak se holky držte!já se jen tak nevzdám ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky my s přítelem bydlíme ještě taky u rodičů a už se nemůžu dočkat, až bude hotový domeček a já si budu vařit , co budu chtít; teď jsou to pořád smetanové omáčky, knedlíky, vepřo-knedlo-zelo a nebo něco smaženého je to šílený; když si dám k řízku zeleninový salát, tak na mě rodičové koukají, jak kdybych byla ufon :-| jejich životní styl je přejíst se a pak ležet u TV, pohyb se u nás doma nekdy nepěstoval, doufám, že tak nedopadnu i já
Odpovědět
Hele, to kilo ale určitě nebude kilo tůku. Můžeš mít zaplněná střeva, jestli jsi pila alkohol, tak tvoje tělo zadržuje vodu. Někde jsem četla, že 1kg tuku=36000 KJ a to jsi navíc za víkend snad nezkonzumovala. Jo a co mi taky pomáhalo, tak když jsem si do diáře psala vše, co jsem snědla kcal toho jídla a do - jsem dávala, co jsem spálila za ten den pohybem.
Odpovědět
Ahoj holky, asi už to tady někde bylo, ale bohužel nemám čas pročítat celou diskuzi. Chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenost se South beach diet a jakého výsledku jste dosáhly? Já ji držím šestým dnem a už jsem si trochu zahřešila :-( (kousek čokolády). Jak jste to zvládaly? Vydržely jste to opravdu na 100%? Děkuji moc za vaše názory! Lucka
Odpovědět
Profilova fotka
Makulacku je to pravda s těmi kilojauly opravdu to kilo nějakou dobu trvá než ho člověk nabere, ale když člověk papá ty dobré věci tak to jde rychle. Jinak jsem totální závislák na sladkém jako lucy84, ale nikdy jsem si ho neodpírala i když jsem hubla tak jsem si dala každý den něco naprosto pidi pidi malého sladkého a ubrala jsem si jinde. Nejvíc mi pomáhá počítat si kilojauly na www.stob.cz jsou tabulky kde jsou uvedeny energetické hodnoty potravin a když hubnu tak konzumuji okolo 5.000 KJ a cvičím a to pak jde dolu závratnou rychlostí, ale udržet si to je horší. Makulle v půjčovně jsem zatím nebyla mám strach, že budu ve všem vypadat jak šlehačkový dort a tak to pořád odkládám. Mám velké představy o krásných šatech a pak se bojím, že v tom co si představuji budu hrozná a to co mi budou nabízet pak nebude ono tak chci ještě zhubnout než tam půjdu, ale asi bych to už neměla odkládat :-| no únoru vyrazím pa Sem
Odpovědět
pro sem: Koukala jsme na stob.cz... mám neideální postavu ale na nějaké sezení bych určitě nešla... vím, že mají pravidelné schůzky. přijde mi to jako léčba alkoholivů ;-( Jinak jsem koukala na ty tabulky a jak sji říkala, že při hubnutí by měl být příjem cca 5 tisíc KJ, tak mě to podle těch tabulek přijde jako strašně moc. Jako, že kdybch denně snědla 5 hamburgerů, je to skoro akorát. Děkuju za odpověď ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:fsvojap:já už se taky nemůžu dočkat až budu vařit a jíst to ,co já chci..prtž třeba takový knedlo zelo vepřo vůbec nemusím.a třeba u přítele tomu jedi tučný nonstop a nechápou,že my to s přítelem jíst nechceme.já jim taky necpu zeleninu... sem:jj,sledký,to já taky mám občas takou dietu,že si dám třeba místo svačiny něco sladkýho,ostatní si říkají,co to mám za dietu,ale tak když toho nesním tunu,tak je to ok.jo a s těmi šaty.zrovna jsem se chtěla zeptat,když mám svatbu koncem července,kdy mám jít do půjčovny.mám stejný problém jako ty,sem.mám hrůzu z toho,že bych měla v těch šatek vypadat jak otesánek.já dokud se mé tělo trochu nespevní nikam nejdu,jenže abych se toho vůbec dočkala :-( no a druhý problém-vyberu si nějaký šaty a co když opravdu zhubnu a pak mi budou velký?kdybych byla štíhlá tyhle problémy nemám :-( makulacek:jeden čas jsem si taky psala to,co jsem snědla.asi se k tomu zase vrátím...
Odpovědět
Profilova fotka
pro Lotrinkas: na ten kurz co nabízí stob bych taky nešla ten je určen pro opravdu hodně silné lidi, kteří už mají opravdu závažné problémy (vím to od kolegyně neboť ho právě absolvovala a zhubla za celý kurz, který trvá 2 měsíce 5 kg je tam 30 min povídání a 30 min cvičení, ale právě pro lidi, kteří nejsou zvyklí se hýbat a pro nás co alespoň trochu cvičíme je to už nuda). Jinak tabulky jsou super já díky nim schodila 15 kg (dřív jsme měla 75 kg na 169 cm a teď 60 kg, které už si držím díky spiningu). Těch 5000 Kj je opravdu málo můj příklad je: snídaně rohlík s čímkoliv cca 1000 KJ, svačina káva 250 KJ (Neskafé 2v1) a fidorka (cokoliv sladkého a malého jo třeba banánek v čokoládě má okolo 700 KJ) oběd normální jídlo v rozumné porci cca 2500 KJ, svačina jogurt nízkotučný borůvkový 300 KJ, večeře Knäckebrot 4 plátky 240 KJ (1 plátek 60 KJ) a 400 KJ příloha (mazací sýr nízkotučný, šunka). Celkem 5380 KJ a to je málo, ale ty čísla teď házím z hlavy, neboť za tu dobu si už pamatuji ty čísla a je to pouze orientační vždycky jsem to spíš odhadovala neboť pokaždé vážit jablko kolig má gramů abych mohla přesně spočítat KJ to se nedá (možná na začátku když jsem začínala tak jsem vážila kolínka a omáčku, ale teď už ne) raději počítám víc než míň. Jinak ještě mary linka má internetové stránky a je tam i energetická kalkulačka potravin docela dobrý když s tím člověk začíná a nemá ještě odhad kolik KJ určitě věci mají. Jinak na STOB je dobré, že má např. rohlík už přepočtený na 1 kus a nemusí se to už přepočítávat. pro lucy84: lucy vidím, že mi rozumíš teď na sobě musíme máknout já mám přesně za měsíc narozky a chci si dát k narozkám hezčí tělo a chci se odměnit těmi krásnými šaty tak teď musím máknout a určitě už v únoru musím do půjčovny, neboť holky co se vdávají v Teplicích jako já už tam byly :-o tak, aby tam na mě něco zbylo :-D pa holky Sem jdu pracovat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sem:ty jo,ty máš svatbu o týden déle jako já a za měsíc už jdeš do pujcovny?tak to mám teda,co dělat :-( jenže já jsem ještě nic neschodila,naopak přes svátky 3 kg!já jsem si říkala,že bych šla tak v březnu..a jak se řeší to,když si vyberu šaty a pak když jdu na tu poslední zkoušku a budu mít třeba o 10 kg méně a budou mi velké.tady vidíte jak dopředu počítám,že to fakt zhubnu,ale toť otázka,to je u mě jako sázka do loterie ;-) holky,co děláte,když vás chytne mlsná třeba večer u tv,jako mě?
Odpovědět
Včera jsem šla místo mlsání u tv umývat nádobí :-S Tak ohledně těch šatů bych měla pro Vás radu - zajděte tam, zeptejte se, jak moc akutní to vybírání šatů na vváš termín je a podle toho se zařiďte. já jsem si je vybrala (poprvé zkoušela) už v lednu, ale zamluvila jsem si je až v březnu (svatba byla v srpnu) a stačilo to úplně v pohodě. Z diskuzí tady jsem měla strašný strach, že už je na všechno pozdě, ale realita je asi taková, že se tady všechno moc řeší dopředu - co pak by dělali ti, kteří domlouvají svatbu tak 3 měsíce dopředu?
Odpovědět
makul, jenže já mocnestíhám sem chodit 8-( moje útěcha je, že nestloustnu, teď jsem asi půl kila schodila, ale to nic neni, potřebovala bych minimálně pět, no nějak to zkusim, ale nestíhám nic adomů přijdu grogy
Odpovědět
Profilova fotka
Lucy84 je to hroné!!! Já včera večer ze zoufalství jedla sušenej ananas, kterej normálně vůbec nejím :-p , ale měla jsem takovou krizi na něco sladkého, že se nedalo nic dělat. Běžně mám pracovní týden tak vytížený, že opravdu není čas večer jíst domů z práce dorazím skoro v šest rychle do sebe kopnu zdravou večeři, poklidím a v půl osmé jdu na cvičení a přijdu ve čtvrt na deset, rychle do sprchy a spát tak tento způsob byl dobrý nedal ti prostor na jídlo, ale teď necvičím, neboť ve fitku dochází ke změnám a má cvičitelka odchází tak vůbec nevím dozvím se až příští týden tak uvidím co bude musím se s těmi chutěmi na sladké nějak poprat.
Odpovědět
Profilova fotka
makulacek:Tak asi se na ty šaty vrhnu nějak v březnu,do té doby SNAD něco schodím :-S mě právě vyděsilo,jak už každý byl na zkoušce šatů a já to co nejvíc oddaluju kvůli mé váze.snad můj datum není tak zvláštní,aby se v okrese vdávalo 20 nevěst ;-) sem:no já zase do sebe při krizi na sladký cpu sušenej,ale zase banán :-) ananas mám ráda,ale mě pak po tom bolí zuby ;-( no pokud jde o zaměstnání,tak o odpolední to jde,ale o ranní přijdu kolem 13 hod domů a už nemám co dělat,tak začnu do sebe cpát,co se dá.no a o víkendu ani nemluvím :-| tenhle víkend budeme od rána na stavbě,tak zabiju dvě mouchy jednou ranou-nebudu mít čas na jídlo a bude se hýbat(naučila jsem se štukovat),ale abych to pak nedoháněla večer,právě.no a co si mám brát za sváču na stavbu?aby mi to dalo energii a zároveň jsem se po tom mohla hýbat.něco studeného,nemáme tam ještě sporák...nestaví někdo z vás baráček náhodou, ;-)
Odpovědět
Tak my stavíme a opravdu se sebou snažím dělat svačinky, protože jinak to pak dopadá tak, že umírám hlady a co následuje je vám asi jasné. Tak chystám svačiny a oběd abychom jedli pravidelně. Jinak včerejšek byl naprostá krize, teda až to odpoledne a večer, protože jsem obědvala v 13.30 a večeřela v 18.00, tak jsem měla hlad jak vlk a že by zdravá večeře? Nene, nepřekonatelná chuť na krupičnou kaši, pak jsem mezi 20-21 u růžovky spráskla skoro 1/2pytlíku brambůrek a 1/4 čokolády ;-( Jsem na sebe strašně naštvaná, ještě že jsem aspoň byla ráno běhat a dnes jsem strávila 1,5h na orbitracku! S tím jídlem jsem hrozná, na to jít běhat nebo na orbitrack vůli mám, ale nežrat mi teda vůbec nejde :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my taky stavíme a taky si na stavbu chystáme svačiny, já jsme z domova z víkendů zvyklá na odpolední svačinu, ale se svačinou v práci jsem začala teprve nedávno a úspěchy se dostavují, když přijdu domu v 18:00, tak už nemám takový vlčí hlad ;-) jinak na stavbě je naše stravování co do počtu jídel za den ideální, ale strava samotná vůbec ne: po snídani v 08:00 vyrážíme na stavbu, kolem 10:00 pauzička na čaj/kafíčko + většinou něco sladkého, buchty apod. :-| , kolem 12h oběd (většinou něco hodně kalorického, omáčky, knedlíky apod.), kolem 15:00 svačina (sekaná, obložené chleby..) a pak večer večeře; ale už jsme tam možná měcís nebyli, dali jsme to pod střechu asi v polovině prosince a teď máme pauzičku
Odpovědět
No, tak vidím, že to jídli na stavbě bude asi všude stejné, ale zase si myslím, že je lepší si dát 2 buchty jak balení žloutkových věnečků - to byla moje obvyklá svačinka na stavbě. Taky si vždycky říkám, že tam máme docela dost pohybu, ale uklidňující to teda není
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,no s tím jídlem na stavbu je to všude stejné,i u nás tedy.ještě bych přidala takový ty tlustý párky,klobásy atd.přijde mi to divný,aby já mezi nimi hroupala třeba mrkev :-| ale zkusím nad tím popřemýšlet,co si vzít. makul:já včera taky dobrá frajerka s jídlem!první jídlo bylo,když jsem v práci zobala nakrájenou papriku,což bylo mezi 13-16hod,snědla jsem jen dohromady dvě malý papriky...v 18 hod jsem měla strašný hlad,tak jsem se navečeřela s našima-kolínka s omáčkou,plnej talíř,a ještě jsem si musela přidat.půl hod na to jsem viděla ségru jak se cpe jednou houskou s máslem a marmeládou za druhou,tak mi to nedalo a dala jsem si taky.no a k tv jsem si dala karamelový bombony.jako snídaně žádná,nic a ten večer perfektní.a cvičení žádný ;-( dnes plánuji ovocno-zeleninový den v libovolném množství.zítra vám písnu jak jsem dopadla ;-) holky spolu to snad musíme zvládnout.chodím sem zatím krátce,ale musím říct,že mi to pomáhá,co se týče toho,že mám pocit ,že v tom nejsem sama.....
Odpovědět
Profilova fotka
holky já se teď budu v jídle omezovat i na stavbě, na to, kolik tam sním kalorických bomb, tam zase tolik energie nevydám; takže tam klidně budu chroupat mrkev ;-) podle dnešního ranního vážení mám 55,5kg, chci se dostat na 50kg a pak hnedka vyrazit na zkoušení šatů ;-)
Odpovědět
fsvojap, můžu se zeptat kolik měříš? protože 50 kg - tak tak málo bych ani vážit nechtěla
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?