Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
já znám spoustu lidí co se omezovali v jídle, drželi všemožné diety, hladověli, cvičili, jezdili jak blbí na rotopedu, ale pokud to nebude mít člověk srovnané v sobě a nebude do sebe chtít investovat, tak z toho nic nebude. Vemte si mě, já jsem vážila 75 kilo na 171 cm - v pubertě, pak jsem začal díky hormonům hubnout až příliš a díky HA zase přibírat, nikomu to nepřeju. Pak jsem držela spousty diet i různé sporty. Můžete mi něco namítat a nevěřit, ale já jsem dělala atletiku, skákal jsem i do výšky, taky jsem zkoušela balet, no ale tím jsem si uhnala akorát hypermobilitu celého těla a teď ve svých 23 letech trpím jak kůň, váhově jsem stabilní na základě programu, který jsem vyzkoušela jednou. Nedělám reklamu pro ty, co si to myslí, ale vkládám svou zkušenost. Začala jsem víc pít, jím 2 hlavní jídla - více zeleniny, a piju udržovací kokteil spolu s určitými věcmi. Nyní vážím na 171 cm 63 kg. Cítím se dobře, ikdyž hypermobilita mě bude provázet a její následky do konce života.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, ovoce je fakt zrádný, je zdraví, ale rozhodně po něm nezhubnete, vhodné ovoce je švestka, grep, třešně, meruňky, broskve - no nejvhodnější je při dietě vyměnit ovoce za zeleninu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
megy: Který koktejl piješ?
Odpovědět
je pravda, že moje budoucí švagrová pila nějaký koktejlíky..myslim po dětech a zhubla dost a teď má krásnou dokonalou postavu...a už neztloustla....to se někdo má!!!!!!! :-( :-o :-p
Odpovědět
napiš mi zuzi taky ten koktejl do IP díky:o)
Odpovědět
jennyi, dívala jsem se na tvé fotečky a ze srdíčka tě obdivuji, jsi "obrovský frajer". A pro mě taky veliká inspirace. Sice potřebuji zhubnout jen asi 5 kilo, ale má vůle je moc moc chabá. 8-(
Odpovědět
Ahoj holky, tak tohle je něco pro mě. termín máme zatím na 21. června a já vyšiluju o sto šest. V lednu bych si chtěla jít vybrat šatičky a mé předsevzetí, že si v pohodě zhubnu do zkoušení jsem nedodržela, takže mě teď čeká hubnoucí maraton. Takže bych to toho šla ráda s vámi.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj marymary, já bych taky do svatby ráda zhubla tak 5-6kg, svatbu máme až 20.9. takže by to neměl být problém, ale nemám vůli ]-( navíc jako dárek jsme si k vánocům nadělila novu digitální váhu a váží o cca 3kg víc než naše stará, navíc měří tuk a vodu a s tukem jsme nad normou :-(
Odpovědět
tak damy, mame pekne po Vanocich, kdypak zacneme s tim hubnutim? jabych potrebovala aspon 5 kilo dolu a hlavne zpevnit cele telo ]-( jenze doma nejak moc pochopeni nenajdu, pritel porad rika, ze jsem nadherna i tak...tak pekne se do toho pustime spolu, ano?:)
Odpovědět
fsvojap, ani nemluv, vánoce byly náročné a kilíčka jsou nahoře.uf bude to makačka
Odpovědět
Holky nejste některá z F-M, jsem na to cvičení sama, uvažuju jestli posilovnu, nebo něco jiného, ale samotné se mi moc nechce, takže scháním nějakou parťačku na tu dřinu. Nechce se některé přidat? :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
cirrusa - já taky nemám moc podpory, začala jsme cvičit pilates, 2x týdně středa a neděle a doma pořád jen lsyším, co to blázním s tím cvičením :-| u nás se nikdy moc nesportovalo, přítel je celkem OK, občas ze srandy nějaká narážka, ale k vánocům mi dal knížku Hanky Kynychové a teď mi chce ještě koupit brusle, k narozkám mi dal kolo, abych mohla mít jedno u nich a jedno doma, takže díky němu se víc hýbám já měřím 158cm, ta moje nová digitální váha mi 25.12. ráno naměřila 57,5kg, chtěla bych se dostat na 50kg, dlouhou dobu jsem si držela váhu mezi 48-50kg a teď během roku mám 7 kg nahoře a ani nevím jak; jak už jsme tu někde psala, loni v létě jsme si koupila 3/4kalhoty, které teď neobleču, nedostanu je vůbec přes stehna... ]-( takže můj cíl je opět se vejít do těchto kalhot
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Takže dámy, hlásím se do klubu. 4- dny žeru jak...no a váha, asi dě. Prorože jsem u našich a máma tu má takovou tu mechanickou a doma mám digitální, tak nevím jak moc zle jsem na tom, ale řekla bych že tak 2KG TAM BUDOU (JESTLI NE VÍC). Ale jdu dnes plavat- pomalu s tím hýbáním musím začít.
Odpovědět
Profilova fotka
marymary - já jsem z Benešovska, takže to je trochu z ruky ;-) ale taky nemám parťačku, moc kamarádek u nás na vesnici nemám, většina totiž odešla do Prahy, takže se vídáme málokdy :-( tak chodím cvičit sama, 2x týdně pilates, i když teď mezi svátkama je fitko zavřené, resp. je zavřené zrovna v neděli a středu, když bývaly lekce pilates, takže do fitka vyrazím až 2.1. jedna kolegyně z práce se už dlouho chystá, že se mnou vyrazí, ale zatím jí to nevyšlo během svátků jsem se jen 1x donutila cvičit doma podle DVD... takže žádná sláva, za to cukroví a chlebíčky, ty jsme si dopřála ]-( i když chlebíčků byla odlehčená varianta - pohanková veka, pomazánka v mrkve, celeru a lučiny
Odpovědět
Ahoj, zhubla jsem na rotopedu, jezdila jsem každý den místo večeře, ze začátku 20 min, pak jsem jezdila 1,5 hod.. Omezila jsem sladké a tučné. Zhubla jsem 12 kg během 3/4 roku, teď už nejezdím (od května), ale váha se mi pořád drží na stejném místě (60 kg). Byla to dřina, ale stojí to za to. Nemám důvěru v zázračné koktejly apod. Jediné co jsem jedla z podpůrných věcí - byl chrom, 30 tbl. za 45,- Kč běžně v Tescu, zlepšuje metabolismus, přeměňuje tuky ve svaly a taky člověk nemá tak chuť na sladké. Chrom je mnohdy v takových těch zázračných tabletkách za pár stovek. :-| ****slim Taky jsme s přítelem chodili na bazén si zaplavat 1x týdně a přes zimu taky 1x týdně do sauny. Přeju vám, ať se kilíčka klesají.K.
Odpovědět
Profilova fotka
katty.w - já když jsem se v 19 letech vrátila z 8měsíčního au-pair pobytu v Londýně, tak jsem měla o cca 10kg víc, než když jsme tam odjížděla, nejšílenější je, že člověk si to nejdřív nechce přiznat, že tloustne, začne přemýšlet, jestli se kalhoty nesrazili apod.; ale po příjezdu domu jsem taky každý den jezdila na rotopedu cca 1hodinu, a omezila jsme jídlo večer a během prázdnin jsem se dostala zpět na původní váhu jenže teď už se mi tak nedaří, ne vždycky se mi podaří v práci kromě oběda dát i svačinku, pak přijdu v 18h domů a snědla bych celou lednici ]-( šíleně se přejím, že se pak nemůžu ani hnout, no prostě hrůza, potřebovala bych nad sebou nějaký bič
Odpovědět
fsvojap:Jo, máš pravdu, tak to je, člověk až už je pozdě, začne přemýšlet, že je třeba zhubnout. U mně to bylo tak, že když jsem si nemohla v pase zapnout ryfle a o knoflík jsem si zlomila skoro vpůlce nehet, konečně mě to pořádně na..alo a začala jsem s tím něco dělat. Rotoped je skvělá věc, ale bez toho aby si člověk neupravil jídelníček to taky nejde (teda možná jde, ale s úpravou jídelníčku to jde mnohem snáz). Teď si dávám bacha, ale podle mých zkušeností i nálet na ledničku večer jednou za 2 týdny není taková hrozná věc, než když to člověk dělá každý den. Vždycky když jsem měla na něco večer chuť, tak jsem si říkala, že si to dám ráno, no a ráno jsem většinou zas měla jiné chutě a na takový páreček - co bych večer snědla jako malinu :-D , se mi ráno ani nevzpomnělo. Je to hodně o pevné vůli, ale jde to. No a taky když jsem viděla, kolik dřiny mě to stojí, kdejakou lahůdku jsem si odepřela. Teď jím normálně, ale pořád přemýšlím nad tím, jestli jídlo které bych si normálně dala, nejde nahradit nějakou dietnější variantou. Ve většině případů to jde ;-) .
Odpovědět
fsvojap: Jejda, teď se dívám, že obě jsme měly zásnuby v Benátkách, máme to ale nápadité ženichy ;-)
Odpovědět
marymary: ja jsem z Ostravy, neni to sice FM, ale nei to zase az tak daleko, mozna by se neco dalo vymyslet;) sama se taky nikam nedokopu:(
Odpovědět
Profilova fotka
katty.w - no jo, obě zásnuby v Benátkách a i svatby budou shodně 20.9.2008 ;-)
Odpovědět
katty.w: Jo??? ;-) Tak to je super náhoda. :-) Doufejme, že nemáme i stejné ženichy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak se hlásím do klubu ;-) Nijak výrazné problémy s váhou nemám, nicméně teď po vánocích (a nešetřila jsem se ani před :-) ) je to bída..potřebuji tak 3-5 kg dolů a fakt se zpevnit..dnes jsem začla s úpravou jídla a hlavně pohybem.. Holky, nevíte jak je to se sojonézou? Je jen zdravější než klasická majonéza nebo se dá bez výčitek jíst při dietce?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky ráda bych se k vám přidala. Jinak katty 1.7.2007 měj můj milý také požádal o ruku v Benátkách na náměstí st. Marco. No, ale k mému boji s kily v současné době vážím 60 kg a měřím 169 cm (ale v říjnu jsem měla 65 kg), ale v boji s kilogramy mi nejvíc pomohl spining je to opravdu ničitel špeků, je to opravdu šílený výdej energie tak doufám, že ještě 5 kg půjde do svatby dolu ;-) .
Odpovědět
Ahoj holky, kdysi jsem do této diskuze patřila a teď se sem opět hlásím. Svatbu už mám za sebou, ale boj s kg asi nikdy neustane, i když doufám, že tu největší bitvu už mám za sebou. Moje zkušenost je, že je důležité hlavně se hýbat a taky mi moc pomohly lymfodrenáže (ale přístrojem vacupress, ne nafukovací nohavice) - to hlavně na celulitidu. Mam 168cm, normálně jsem mívala váhu kolem 60kg, nejvíc jsem měla asi před 6 lety a to 68kg, s hubnutím jsem začínala před dvěma lety - taky jsem chtěla shodit před svatbou, ale nakoplo mě to, že jsem si někde přečetla, že snáze se hubne do 25let, pak už to jde hůř, já si tenkrát řekla, že je to moje šance. Po Vánocích jsem měla 65kg, začala jsem se trochu omezovat v jídle a za 5 týdnů měla 63kg, hledala jsem na netu všechny možné rady, ale hlavně se dívala po cvičení a koupila jsem si pernamentku na cvičící stoly a hlavně si domluvila tu lymfodrenáž, musím přiznat, že jsem asi po 2 týdnech byla zklamaná, že jsem téměř nezhubla a pak jsem si řekla, že to chce čas, za další 2 týdny jsem měla už 60kg, ale hlavně jsem cítila úbytky cm - to díky lymfo. No a vzpomněla jsem si, jak mi kdysi pomohlo běhání a spinning, tak jsem někdy v březnu začala chodit 1xtýdně na spinning a asi 2x týdně běhat. Díky této diskuzi jsem našla kamarádku, s kterou jsem chodila na spinning, ta mi řekla jak její kamarádka zkubla díky běhání - tak jsem se do toho pořádně obula - někdy červen - červenec jsem běhala 4-5x týdně 12km - ráno nalačno! No a na konci července jsem měla 55kg, které jsem chtěla. Před svatbou nervama zhubla na 53kg a to už byl docela problém, protože šaty jsem si zkoušela s 62kg, takže mi byly na svatbě volné - tak na to bacha a neudělejte stejnou chybu. Nejlíp se cítím při váze 54kg. Kolik mám teď přesně nevím, ale podle kalhot vím, že by to chtělo dát tak 2kg dolů - není to jen Vánocemi, ale spíš podzimním stresem, tím, že jsem na podzim přestala úplně běhat a jakkoli se hýbat. Jinak přiznávám, že mimo omezení stravy hned v počátcích hubnutí se nijak neomezuji - naopak, všichni se diví, kolik toho sním, ale já si nějak neumím pomoct - tak pak mám ty kg navrch. Ale pokud jsem běhala, tak vůbec nevadilo dát si v 22 pytlík brambůrek a tabulku čokolády. Doufám, že se tu teď hubnoucí diskuze rozjede a budeme se vzájemně podporovat a motivovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Markétko vím, že to sem nepatří, ale nádherný účes a šaty. Jinak moc tě obdivuji 55 kg je můj cíl, ale v únoru chci jít vybírat šaty a přesně se bojím toho, že budu mít 60 kg a v den svatby, aby nebyly velké a dobře sedly. Jinak spining je opravdu záruka hubnutí a dle mého názoru stačí 2x týdně tělo je potvora a rychle si zvyká na zátěž já kombinovala 2x týdně bodyform a 2x týdně spinning a fungovalo to tak musím zas po těch svátkách začít. No děvčata hurá do boje pa ;-)
Odpovědět
Díky, ale štve mě, že mi každý říká - jé ty jsi byla hezká nevěsta a já z toho mám pocit - no, aspoň jednu v životě ti to slušelo :-D Jinak to hubnutí není jen o kg, ale u mně spíš o cm. Třeba - loni na jaře jsem měla žlučníkový záchvat, takže jsem najednou měla 52kg, ale zase splasklý svaly jak jsem nejedla a jen ležela (u mně fakt platí, že jsou svaly fakt těžší) a taky mi s váhou hodně hýbe alkohol a MS, proto se teď váze raději vyhýbám. Jo a taky piju tak 3l denně - nejvíce různé druhy neslazených čajů a obyčejnou vodu z kohoutku. A jestli je tu někdo na koktejly - tak poradím tip - syrovátka linie - nevím teď od jaké firmy to je, ale jsou to bílkoviny (myslím, že jsou 3 příchutě) a s nízkou energet. hodntou, moc to nestojí asi 70kč a kupuji to buď ve zdravé výživě nebo ve vitalandu - no tam taky občas kupuji různé karnitiny a kloubní výživu kvůli kolenům.
Odpovědět
Profilova fotka
Pohyb to chce zcela jednoznačně ;-) taky mám nejlepší zkušenosti se spinnngem a běháním, je to skvělý výdej energie a jelikož mám dost stresující práci, i perfektní odreagování. Mám moc ráda i pilates - příjemná změna a krásně funguje na zpevňování středu i bolest zad. Měřím 165 cm a nejlépe se cítím při 50-51 kg. Většinou mám ale tak o 2 kg víc. Po vánocích hlavně cítím, že to fakt chce zpevnit celé tělo a dostat se trochu do kondice. A také je to tím, že jsem i před tím vypustila pohyb, na který jsem byla zvyklá. makulacek: nebylo Ti nikdy špatně při běhání ráno nalačno? Vím, že když dlouho nejím a pak mám nějakou fyzickou zátěž, docela mě to vyčerpá.. sem: nevím, jak to mají v salónu kde vybíráš šaty, ale já jsem byla na poslední zkoušce týden před svatbou, kdy udělali poslední úpravy, a pak už se váha moc nezměnila, tak snad to bude dobrý :-)
Odpovědět
Ne, já jdu ale tak 10-15min po probuzení, spíš mi dělalo problémy sportovat odpoledne, protože před sportem nemůžu tak 2,5h jíst, aby mi nebylo špatně a když pak hoďku běhám a než se vydýchám, osprchuji tak je od posledního najezení tak 4-4,5h a to zas dostanu ten vlčí hlad.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,koncem července se vdávám,ale trápí mě jedna věc-že budu ve svatebních šatech vypadat jak méďa kulička :-( měřím 165cm a od té doby co jsem z přítelem(4,5 roku)jsem přibrala 20kg,z 53 na 73kg!jsem z toho neštastná a nemám pevnou vůli to zchoditsice jsem před 2 lety dala 10kg dolů,ale hned jsem to zase nabrala :-( .pak slýchávám od mamči,jak mluvila s kamarádkou,která mě někde viděla a nemohla mě vůbec poznat :-| to fakt na sebevědomí moc nepřidá.kolik se dá zhubnout kilo za půl roku?byla bych štastná za 15kg,ale budu spokojená s 10kg dole.no snad se mi to povede? =-)
Odpovědět
Haló, haló, kdo se mnou bude hubnout. Potřebuji nějakou motivaci - mám 170 cm a vážím 69kg.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?