Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
ja teda spokojena nejsem v zadnem pripade,akorat porad zadny vysledek tak uz me to stve :-N
Odpovědět
bednaroi: no, u mě výsledky už jsou, 3 kila od svatby +. :-D :-p Ale jinak už je poznat, že mám trochu vyrýsované nohy..ale to břicho ne a ne donutit aby se taky zpevnilo. :-D
Odpovědět
kde je konec skaf nebo assam?
Odpovědět
Holky, váha stále stejná u mně, ale bříško se zatáhlo - paráda
Odpovědět
iiice: supeeeeer Jsi šikula. Zato já se musím začít krotit, nějakmi začíná chutnat. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se bála, že už společně nehubneme. =-) Já jsem zhubla pod 60 kg, ale dá to práci si tu váhu udržet. Původně jsem měla kolem 63 kg. Prý je to na mě už i vidět. Chtěla bych mít do svatby 58 kg. Ale to asi nestihnu, všude samé dobroty ]-( Ale na smažené a sladké typu twix už moc chuť nemám. Už jsem si prostě odvykla.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám, že máte zkušenosti s hubnutím. Já jen trochu s dělenou stravou. Svatba se blíží... váha šla dolů a najednou ouha, stojí. Mám zamluvené šaty, které mi žádné kilčo navíc neodpustí. počítala jsem s tím, že ještě zhubnu víc. Můžete mi poradit nějakou bleskovější dietu? Teď bohužel musím kašlat na jojo, nějak to dopadne, ale do 28.9., musí jít ještě tak 5 kg dolů!!!! což je 5 týdnů. díky moc za radu.Veronika
Odpovědět
tina79: jojo, nějak to tu vázlo. Ale ono se to zase rozjede. :))) Já třeba zrovna musím začít hubnout znova. :) Protože jsem se nějak rozjedla. :) veruvank: během se nejlíp hubne,min.30min. mě trenérka doporučila měkký terén, 50kroků běh a 50 kroků chůze stále dokola. Já jsem shodila rychle, viz.mé fokty. Ale spíš to bylo díky shodě náhod a pak jsem jedla meridii, je to lék na zrychlení metabolismu, jenže pokud nemáš velkou nadváhu lékař ti ho zřejmě nepředepíš. ale za zkoušku nic nedáš
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Ahojky holky, tak jsem myslela, že tu začnu s někým hubnou a koukám, že tady už jste téměř všechny "zhublé"..:-D Já mám svatbu až v roce 2009, takže do té doby se mi snad podaří těch min. 7 kg dát pryč..:-)
Odpovědět
Ahoj Suniku, no holky už tu asi nechodí, tak jestli ti postačím já.. ;-) Koukám, že je tady aspoň někdo, kdo má svatbu později než já.. :-D
Odpovědět
piskotek: No koukám, že zase o tolik později ji mít nebudu..:-) To víš, že mi postačíš ty. Jen se bojím toho, že teď začnu hubnout a po Vánocích budu muset začínat znova..:-)
Odpovědět
Zase o tolik ne, ale já myslela , že jsem tady jediný "exot", co tu nakukuje a přitom se vdává za více jak rok a půl :-D Já se taky děsím Vánoc v tomhle ohledu...A taky si nejsem jistá, jestli zvládnu péct cukroví aniž bych ochutnávala :-N
Odpovědět
Článek se načítá
ba ne, holky nebudetet tu sami, já od ledna taky budu hubnout s váma. Teď ne, protože bez pohybu to nemá cenu a já ho mám teď zakázaný.
Odpovědět
piskotek: Nejsi tady jediný exot. Mrkni do diskuse "Rok 2009" už nás tam pár je..:-) Tak se k nám přidej..:-) Uvidíme jak to zvládneme přes ty Vánoce. Kdyžtak začneme v lednu znova s Jennyi..:-) Já jsem teď tedy začala tak, že nejím sladkosti a čaj si nesladím, atd.. četla jsem tady někde, že pomáhá třeba cucat nějaký bonbón, když máš chuť na sladké. Nebo žvýkat žvýkačku. Tak to vyzkusím..:-) A taky mi přítel slíbil, že mi koupí rotoped, tak budu doma drandit..:-) (Ale to až vybydou nějaké penízky..:-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, hlásím se k vám, potřebovala bych shodit tak 5-7kg, včera jsem po dlouhé době vlezla na váhu a zhrozila se, ale to se dalo čekat, už delší dobu bojuju u některých kalhot s tím je v pohodě zapnout :-| hlavní problém je u mě s vůlí, ale začala jsme cvičit - pilates a trampolínky, koupila jsme si permici do fitnes, abych se donutila, jenže ještě by to chtělo trošku upravit stravu, ale nejvíc jím večer, bohužel a navíc jsem strašně na čokolády... :-(
Odpovědět
fsvojap: zkus vynechat pečivo a pít 3litry vody (neperlivé) denně. A to by pro začátek mělo stačit, aspoň než se ti trochu nescvrkne žaludek. ;-) A doporučuji si zaplatit pár hodin s trenérem v té posilovně. Já začnu až od ledna. Protože bez pohybu je to o ničem
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi - jo scvrknuýt žaludek bych potřebovala, domů z práce přijdu v 18:00 a pak jen "žeru", navíc bydlím ještě pořád u rodičů a maminka má pořád navařeno a vaří úžasně.. ach jo :-| musím začít s nějakými odpoledními svačinkami do práce, protože bez nich mám večer fakt vlčí hlad ]-( a taky se mi poslední dobou nedaří snídat, a to je taky špatně :-| ale pitný režim mi nedělá problém, ale začala jsme si pro jistotu počítat hrnečky, kolik jich vypiju za den, mám v práci 4dcl hrnek, tak 4 za den udělám bez problémů na posilovnu moc nejsem, 2x týdne chodím na pilates, ale to je spíš balanční cvičení, pak 1x týdně trampolínky - to je aerobní záhul ;-) nejhorší je, ža teorii hubnutí celkem zvládám, ale v praxi je to horší ]-(
Odpovědět
Ahoj holky...potřebuji poradit nějakou 100% dietu, která je opravdová, ne jen klam!! Kde se dá jíst a ne hladovět!! Vaše zkušenosti s ní...?? Mám 58kg!! To jsem v životě neměla!!! ;-( Chtěla bych tak 52-53Kg.....z ničeho nic na sobě pozoruji, jak mám na sobě přilepený trička, z kalhot mi vylejzají boky...zvětšily se mi prsa!! Vždy, když ztloustnu, tak se nesnáším..je mi ze sebe zle...z toho panděra:o(( Vím, nejsem obézní, ale myslím si, že bych mohla mít menší břicho. Boky už budu mít asi furt (máma), ale jsem přeci ženská ne:o)) ale mohly by být o něco menší:o)) tak vás prosím...pomozte:o) ;-) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
megy, ať si tak hubne, kdo chce, ale není to zdravé hubnutí, mám za sebou spoustu pokusů a jediný trvalý je ten, že člověk uspořádá svůj jídelníček tak, že bude zdravý a vyvážený a že se bude hýbat, rozhodně není normální pít do konce života koktejly
Odpovědět
Profilova fotka
megy: jasně, že po zázračným koktejli zhubneš, ale nestojí to za to. Co pak až ho přestaneš pít? Nebo ho pít do konce života? :-| Skafandrik má pravdu, uspořádat si svůj jídelníček a hýbat se, nic víc nic míň :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky nemáte ňáký recept, jak zhubnout? Mám svatbu 31.5.2009 a potřebuji tak 9 kg dolu
Odpovědět
já neřekla, že bude někdo pít do konce života koktejly a nejsem toho ani takový zastánce a fanatik. Já mám uspořádaný jídelníček taky, ale můžete mi potom říci, proč se tedy nedaří některým hubnout tak jak by chtěly?
Odpovědět
Profilova fotka
megy: jak se dá dobře zhubnout aniž by se člověk omezoval v jídle kromě sladkého?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky super, že jste oživily tohle téma .-)) Myslím, že po svátcích diskutujících ještě přibude :-) Já také nechci aby mi z korzetu lezly špeky takže: Snídám 1 rohlík, nebo krajíček chleba místo normálních 2, oběd: kuřecí, nebo rybí steak s rýží - jen jeden kopeček a zeleninou. Svačina - ovoce, Večeře - Ovocný, nebo zeleninový salát bez pečiva. Kávu nesladím a když už alkohol, tak jen bílé víno s minerálkou. Po 18 hodině už nejím a snažím se jít 5x denně, alespoň ovoce - to zabrání vlčímu hladu. Bohužel necvičím, jen doma občas posiluju. Zhubla jsem za 2 týdny 2 kg - žádnej zázrak, ale stačí mi zhubnout ještě 2 a víc nepotřebuju. Držím palce všem s podobným úsilím. :-)
Odpovědět
a víte, že v ovoci je hodně volného cukru? tudíš spousta energie? A tudíž pokud nemáte dostatek pohybu, tak to prostě uložíte do sebe a nic s tím neuděláte?
Odpovědět
Profilova fotka
a co doporučuješ ty za dietu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?