Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu se přidat? Určitě budete mít cenné rady...jak tak na sebe koukám, musím do svatby zhubnout, myslíte že to jde stihnout za měsíc a půl? A co je tak nejlepší? Zatím počítám s tím že fakt budu muset omezit jídlo, vždycky toho sním tolik na posezení...ach jo :-)
Odpovědět
Ahoj holky, jak jde hubnutí v tomto počasí?Mě teda vůbec.Celej týden jsem necvičila.Jakmile začnu,motá se mi hlava.Musela bych cvičit honě btrzo ráno nebo v noci.Navíc hodně piju,min.7l a jsem z toho celá nafouklá.Už,aby bylo normální počasí.
Odpovědět
Profilova fotka
lllucka: ahoj, já provozuju akorát inline brusle a to vůbec nejde když je horko, pak zase naprší a to taky nejde, je to práce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! llllucka: no nevím, 7 litrů je moc ne?!Aby sis neodrovnala ledviny :-(
Odpovědět
Profilova fotka
arvetka tak to me neprijde nejvic sexy povolani trenera,me pritahuji pravnici ;-) ne kecam,ale trener to fakt neni,me vic nez propoceny trika pritahuji obleky ,navic trener jako potencionalni partner prinasi trable,bude te porad nutit aby jsi se sebou neco delala tak dlouho dokud se ti to uplne nezprotivy,a navic ma jednoduchy pristup k potencionalnim milenkam :-(
Odpovědět
bednaroi Já mám slabost pro uniformy, nejvíc vojenské :-N :-x A nešlo o partnerství, chápeš :-D A k tématu - dneska ráno 54,5kg + necvičila jsem, ani nepamatuju. Akorát včera jsem si zaplavala (ale víc času jsem teda prokecala a proležela 8-) ).
Odpovědět
kettinka:Ptala jsem se přítele a nic to nemůže udělat.Prý bych toho musel vypít hodně najednou.Jinak ne;-)
Odpovědět
Profilova fotka
llllucka: ok ;-)
Odpovědět
bednaroi: i trenér má doma ve skříni oblek ;-) arvetka: jj, uniformy, jj, souhlas :-D Kettinka: nesmíš to vypít najednou llllucka: jj, pravda, 7 litrů během 24 hodin se dá zvládnout 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele holky ja dnes dostala depku jako krava,jak jsem chodila do te telocvicny tak jsem se tam vazila a vaha ukazovala prapodivna cila,nicmene max 65,a tak abych vedela kolik teda opravdu vazim jsem si koupila digitalni vahu,a jakmile jsem na ni vlezla,tak jsem zustala koukat jako puk.Ta mrcha sklenena mi ukazala 68,2 kg :-( ]-( Coz znamena ze jsem za poslednich 1,5 roku nepribrala 10 kilo,ale 13 a vazim o 6 kilo vic nez ma osm mesicu tehotna sestra :-( a to ona byla vzdy ta oplacanejsi :-( a to jsem si myslela jak krasne hubnu,mela jsem pocit ze kazdy den ztracim na obvodu,dokonce jsem uz oblikla i mensi cislo kalhot :-N No a jestli teda hubnu tak ani nechci vedet kolik jsem zvazila nez jsem zacala hubnout :-S
Odpovědět
Bednaroi - nic si z toho nedělej, ona nemusí být přesná, ačkoliv to s těma desetinkama tak nevypadá. Taky mám digitální a převažuje minimálně o kilo, u kamarádky byl rozdíl i o dvě kila (a to jsem se u ní vážila po obědě, takže podle mých vysledovaných hodnot klidně o tři! Když jsem třeba doma ráno měla 68, měla bych po jídle spolehlivě 69, a u ní jsem navážila 66). Navíc jsi se nemusela vážit v té "nejvhodnější" chvíli - mně stačí večer jedno slanější jídlo nebo štráfek čokolády, a hned mám ráno o půl kila víc (další den je spolehlivě pryč, ale nějak mi to váže vodu a špatné svědomí asi taky něco váží:-D ). Takže - jednak opravdu přesná je asi jenom lékařská váha, jednak daleko podstatnější než navážená váha je tendence (na to už digitální váhy přesné jsou).
Odpovědět
Profilova fotka
rivka no prave ze ona presna je,delala jsem si na ni test,mam doma jeste i kuchynskou digitalni,tak jsem an ni zvazila hromadu talizu,a ta osobni mi pak ukazalauplne stejne hodnoty :-N no ale dnes rano uz mam trosku lepsi pocit,i kdzy porad to neni 63 jak ukazovala ta vaha v telocvicne,tak i tak to kleslo.Rano to bylo uz jen 67,3 :-) Zadna velka slava ale diky bohu za ty dary :-D
Odpovědět
Článek se načítá
bednaroi: asi tu váhu svou vyhodím. U doktorky jsem vážila 68 a druhý den u doktora 72 - to není normální a doma taky 72 ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
iiice ;-) :-)
Odpovědět
bednaroi: tak se vykašli na váhu a jeď na obvody. Jak říká doktorka Cajthamlová, kilo svalů váží stejně jako kilo tuku, ale má menší objem ;-) Já se vážím jen na váze ve fitku, abych měla srovnání. A už jsem zjistila, že váží podle toho, jak si na ni stoupnu - když se trochu zhoupnu na špičky, hned mám o 2 kila víc :-D
Odpovědět
Bednaroi: To věřím, že je nepříjemný... ale důležitý je trend :-) Už bylo 67,3, 63 bude co nevidět ;-) Chaarleene - to dobře znám. Doma jsme kdysi měli váhu, která i o pět kilo rozdílně v závislosti na tom, kam a jak opatrně se na ni člověk postavil :-D . A druhá taky vážila míň, když si stoupnul víc dozadu. Ještě že vynalezli ty digitální, jinak bych si se stovkou namlouvala, že vážím šedesát :-D
Odpovědět
Děvčata - já mám váhu digitální a taky váží jak se jí chce
Odpovědět
Já si myslím, že je to i o tom, že se jednou zvážíte nevyčůrané a podruhý jo, jednou ráno v pyžamu a podruhý večer v kalhotách. :) Fakt, to je rozdíl, chce to určit si stejnou dobu a nejlépe se vážit nahé. :) Ale jinak mě váží blbě klasická ručičková váha. POdvažuje dvě kila. Nejlepší je se řídit podle jedné váhy a na další nekoukat, jinak v tom budete mít guláš. A vůbec nevažte se, ale měřte se. :))))))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, s váhama to mám stejný, mám digitální a někdy je taky jak kdyby se zbláznila kilo sem,kilo tam, u rodičů na jejich váze mám např. o 2 kila méně než doma na svý váze, tak se radši měřím, je to dle mýho názoru směrodatnější :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi ja se vazim vzdycky naha ;-)
Odpovědět
Já ne já se stydim :))))
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi sama pred sebou? ;-)
Odpovědět
bednaroi: jo, já jsem děsně stydlivej člověk. :-D Dělám si srandu, jsem líná se svlíkat a pak zase oblíkat. Navíc se většinou vážím v posilovně a tam je váha hned u rotopedů. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem poslední dobou trochu víc jedla, tak jsem se radši vůbec nevážila :-D Tak snad zítra ráno už seberu odvahu.
Odpovědět
Holky,já to mám i podle toho,kolik jsem den předtím vypila.Pokud piju míň,tak i míň vážím.
Odpovědět
to je přesně jak říká moje instruktorka aerobiku - že když bude chtít, tak dá za 2 dny dolů 3-4 kila... Málo pít, málo jíst, hodně toho vypotit, dojít si na záchod a je to. Ale jak se člověk napije, tak to má zpátky :-N
Odpovědět
To je fakt s tím pitím a +-2kil. Já teda ale už nemůžu mluvit o tom, že bych se jen víc napila :-S Musím opět nasadit přísnej režim, aby se to nezvrhlo. ]-(
Odpovědět
holky, tak mě napadlo, neměl by někdo zájem o takové víkendové setkání, pokecání si a zacvičení a konzultaci s dietní poradkyní?
Odpovědět
Profilova fotka
no ja na nejakou konzlultaci rozhodne nemyslim,jelikoz me uplne presla sila hubnout :-N nejk me to uz prestalo bavit,holt nemam vuli :-(
Odpovědět
Ja na konzultaci taky nemyslim :-D bednaroi jakpakto? Ikdyž já už na to taky asi kašlu, už jsem spokojená :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?