Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
ale holky,ja tu svatbu jeste nechystam,my o ni jenom mluvime,a to uz asi rok :-D
Odpovědět
llllucka: co jsem dělala špatně, asi všechno, napsat se to nedá, prostě když při cvičení nezatínáš ty správný svaly nebo nemáš správné držení těla je to na prd. ta trenérka se mi věnovala 3hodiny a přiznám se, že některý sval, jsem cíleně zatnout ani nedokázala. Třeba prsní sval..myslela jsem si, jak ho nezatínám, ale bohužel. Fakt se to vyplatí taková investice. Ta trenérka má dokonce i svoje stránky, ani jsem to nevěděla a teď na ně narazila. kettinka: super, gratulace...ty začátky jsou nadchnou, viď, když to jde tak pěkně dolů.
Odpovědět
jennyi:já mám trenérku svojí mamku.Je to sice "jen" učitelka tělocviku,ale sport dělala i na hodně vysoké úrovni.Takže vím,že mi poradí.Jen jsem se ještě nedostala k tomu,abych se jí předvedla.Když jsem cvičívala dřív,tak mě právě za hodně věcí spucala a poradila mi,že u některých cviků je dobrý,koukat do zrcadla. Že se musíš zaměřovat na sval,který posiluješ,vím a taky se mi to vždycky nedaří. Od zítřka bych snad domě měla mít orbitrek,tak jsem zvědavá.A začala jsem chodit 2 x týdně na squash.
Odpovědět
llllucka: tak to je super, však ty "úči" taky ví jak by to mělo být, teta učí na vejšce právě učitele tělocviku. :-D Takže mi taky říkala co a jak, ale že je lepší abych si pár hodin dala s trenérem přímo v posilovně.
Odpovědět
Ona se snažila vzdělávat,takže když začala éra aerobiku,tak ho prostě taky začala dělat...Jasně,že se to s profi trenérem nedá srovnávat.Ale to ani nechci.Lepší něco než nic a já se znám a vím,že do profi trenéra bych nešla.Nenechám si totiž od cizích lidí radit.Vadí mi to.
Odpovědět
jennyi: teď jsem to po sobě četla a vyznělo to jinak než jsem to myslela, prostě, že taky ví o čem mluví a že máš výhodu že jsi přímo u zdroje. Já si zase radši nechám poradit od cizáka protože rod.příslušníka moc neposlechnu. :)
Odpovědět
jennyi - nikdy nejsi moc stará ;-) V tom centru, kam chodím, trénujou na vysoké úrovni nejen děti a mlaďoši, ale býval tam i seniorský tým (nejstarší holce z toho týmu je teď 30) - a byli vicemistři světa ;-) Na těch bedýnkách - tedy na stepech. A ten kluk, co to vede, aktivně závodil ještě tak ve 33... Já jsem si taky říkala, že to tu nebylo, když jsem byla malá holka. Já jsem na sport kopyto, ale aerobik mi jde a baví mě... Jestli budu mít nějakou tu holčičku, tak bych ji na aerobik s klidem dala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem na aerobic poleno,jsem se pokousela cvicit z CT u televize,ale absolutne jsem nestihala :-D
Odpovědět
bednaroi - já jsem začínala na začátečnických stepíkách, s tím, že ta hodina byla hodně posilovací (takže AE a posilování byly tak 1:1). Pak jsem začala chodit na normální začátečnické stepíky, pak na pokročilé stepíky a pak až na "normální" AE - a zase nejdřív na začátečníky a pak na pokročilé. Takže jsem se to naučila tak nějak nenásilně a pomalu. Ale ono taky hodně záleží na cvičiteli, jestli tu choreografii dokáže naučit nebo nee. Jedna cvičitelka u nás třeba občas dělá to, že nám předvede kus choreografie, a my si to musíme samy "odkoukat" - když třeba byla nemocná a nemohla moc mluvit. Ale to už jsou pokročilý hodiny.
Odpovědět
Profilova fotka
no ja zatim zustanu v gymu,behaci pas a eliptical,no a mozna pridam pilates,hrozne jsem ho chtela vyzkouset a ted kdyz mam moznost a mam ho v cene permanentky na gym,ktera mimochodem stoji stejne jako jedna hodina pilatesu :-D tak jsem se tam za mseic jeste neodhodlala :-N
Odpovědět
hurááá, tak to máme za sebou. To je úleva, ten zmatek mi ubral min.5let života a přidal 3kilíčka. :-D Pěkně jsem se ládovala. Ale co, nevdávám se každý den. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi Gratuluji gratuluji,urcite ti to moc sluselo a zenich na tebe byl nalezite hrdy ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aha,tak jsem zkoukla fotky,a ne ze ti to urcite moc sluselo,ale byla jsi prekrasna nevesta,fakt kocka,jsem te ani malem nepoznala kdyz jsem to porovnavala s tou fotkou z te promeny ;-)
Odpovědět
bednaroi: no jo, ta z proměny..tam jsem musela být nenamalovaná a tak, víš. :) A na svatbě mě malovala obličej 2hodiny vizážistka než se jí podařilo přemalovat ten můj ksichtík. :-D Fakt bomba, kdyby jste někdo chtěl, dám kontakt, málem jsem se sama nepoznala. Fokty budou snad večer, tyhle jsem jen ukázkový.
Odpovědět
jennyi:moc gratuluju.Těším se na fotečky:-) Jinak jsem si říkala,že až se mi to zastaví a nebudu si vědět rady,tak taky trenéra zkusím.Ale zatím hubnu v pohodě.Jen jsem si říkala,že zhubnu na určitou váhu a bude to stačit.Už ji skoro mám,ale ještě nějaké kilo to chce.Takže hubnout budu dál:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja se dnes chystala do gymu opet,ale nevim jak to dopadne,protoze jsem si vyrazila v novych botech a mam sedreny paty :-S a malicky napuchly do velikosti palce ]-( ,tak nevimjestli se dostanu do tenisek :-D navic abych zahnala tu horkost z tech malicku tak jsem se jeste pred veceri nacpala zmrzlinou :-D
Odpovědět
llllucka: už jsou fotečky 8-) bednaroi: já se taky chystám tento týden, protože jsem ten minulý jen jedna a jynula. Ale zatím to vidím bledě
Odpovědět
jennyi, to cos dokázala, je něco neuvěřitelného. Hrozně moc ti to sluší, ani bych nevěřila, že je na těch fotkách stejný člověk :-) Gratuluju jak ke svatbě, tak k úžasnému kusu práce na tvé postavě ;-)
Odpovědět
Ahojky všichni, mám takový problémek, možná už jste tady o tom psali, nevím, ale chci se vás zeptat, jaký máte zkušenosti se změnou váhy po vysazení antikoncepce? :-. Chtěli bychom ji teď vysadit, ale bojím se, abych nepřibrala, už teď potřebuju několik kg dolů. Bereme se v září, tak bych do té doby raději alespoň pár kilo se pokusila shodit a ne abych je po vysazení prášků nabírala :-( Dejte vědět prosím prosím! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mart ja bych rekla ze jestli si nekdy nekdo stezoval na problemy s n arustem vahy kvuli antikocepci,tak to bylo vzdycky pri jejim nasazeni,ne po vysazeni :-N ja teda tomu svemu hubnuti dnes davam na frak,teprve pred peti munutama jsem se konecne od vcera od vecera najedla,a tojsem umirala hlady.To mi ten zaludek teda podekuje :-(
Odpovědět
Děkuji ti, bohužel jsem si právě snad včera někde tady na těch stránkách všimla nějaký zmínky mezi radama (ale v tom dalším oddělení o hubnutí co funguje kratší dobu), že tam asi dvě holčiny psaly, že po vysazení přibraly a nebylo to fakt pár deka. Tak nevím, při nasazení jsem něco přibrala, pak se to ustálilo, ale aby nebyly zase nějaký výkyvy. No nevím. Jo jinak tvůj žaludek ti fakt "poděkuje" a hlavně tukový polštáře, ze všeho si pak dělají zásoby - teda takovej pocit mám pak vždycky já když to takhle taky párkrát přeženu (kvůli práci - není čas se najíst a jak to pak vypadá :-| ), fuj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, ahoj Mart. Koukám že jsi taky z Berouna. Já mám svatbu hned 15.září x-) Jinak z okolí Berouna jsme na diskuzi: svatba Berounsko/Rokycansko (v části obřad a hostina).
Odpovědět
bednaroi: tak co je nového s nápadníkem v posilovně? Čekám na nové info a stále nic. skaf: kde je ti konec? Nikde po tobě ani vidu ani slechu.
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi no ted momentalne nic noveho neni,on tam chodiva jen v patek a vcera jsem tam teda sla,ale pozdeji nez normalne,tak akorat abych tam byla hodinu pred zavirackou,a oni zrovna vyjimecne zavirali o hodinu driv kvuli nejakym upravam nebo co :-D Takze jsem ho ani nevidela,ale tim lip,aspon si zas vsimam toho co mam doma,a to je zlaticko :-N
Odpovědět
bednaroi: ale je to peklo, viď? :-D Zakázané ovoce láká ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi ;-) :-D
Odpovědět
bednaroi: taky je u vás takovej hic? :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no hele u nas je to takovy podivny,pres den je spis zatazeno a hic se udelala az vecer,az jsou lidi popraci a ja jdu do gymu,je to na chcipnuti. No ale moc horko tu neni,vidim to tak maximalne na 25 pres den.
Odpovědět
bednaroi Já už jusem byla zvědavá, jak to vypadá s trenérem :-D Btw. když jsme se s holkama bavily, jaké mužské povolání je nejvíc sexy, hádej, co vyhrálo? Zavedly jsme tu diskuzi do podrobností, to ani nechtěj vědět :-D :-D :-D Já jsem během svatby (ani před) skoro nic nejedla - ráno jogurt, z oběda tak 1/4, večer 3 plátky melounu (takové ty 3úhelníčky) a ananas :-. Nějaké deko je dole, ale myslím, že bude rychle zpátky :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Arvet. Moc vám to oběma slušelo. Super fotky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?