Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
holkyyy,ja jsem tak stastnaaaa x-) konecne se pohla i vaha,v pondeli to bylo furt na 65 a dnes jsem na ni vlezla jen tak ze srandy a bylo tak o kilo nebo dne min.Nevim presne protoze ta vaha je fakt blba,ale kazdopadne se to pohnulo (smerem dolu) :-D
Odpovědět
bednaroi: gratulujuuuuu, super. Potvora, ale že je líná lézt dolů, viď. :)
Odpovědět
skaf: OK dej vědět, zítra dopo nemůžu, jedeme do Plzně až odpo a budeme tam spát, takže můžu jít i v sobotu dopo, ale neděli to vidím bledě. Asi už se sem nedostanu, takže mi napiš SMS.
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi jojo,je to mrcha lina :-D pred chvili mi psal trener sms,jestli dnes prijdu,tak jsem mu napsala ze nevim,ze asi jo,ale popravde se mi tam ted moc nechce kdyz im ze tam bude,on je totiz desne sexy :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak dnes jsem se holky zas dozvedela neco noveho.Muj trener,mimochodem porad ten stejnej,me dnes konecne plne zasvetil do toh,jak pouzivat eliptical.Posledne jsem psala ze ksyuz se nezveda pata,tak to funguja na zadno stranu litek a stehen,ale to mi posledne zapomnel rict,ze to neni cela story.Ono titiz kdyz jedete "dopredu,tak to funguje na litka a stehna zepredu a kdyz slapete "dozadu" tak posilujete hlavne zadni partie :-N Posledne to nejak zamotal :-D
Odpovědět
Dneska jsem byla zas po nějaké době cvičit a když jsem před cvičením vlezla na váhu (v botách), tak jsem měla 58kg x-) Na začátku června jsem měla 62... :-D Jen doufám, že ze mě ty šaty za měsíc nespadnou :-D
Odpovědět
bednaroi Já šlapu dopředu a mám vždycky ( i dneska :-) ) krásně namoženej zadek ze stran, což je jasná zadní partie =-)
Odpovědět
bednaroi: tak mě to čeká za půl hoďky, musím mazat, jsem domluvená s trenérkou, které krom toho jak mám cvičit správně na strojích mě "otypuje" a řekne jaký sport, jak často a kombinace mám dělat aby to mělo max.efekt. Tak jsem zvědavá.
Odpovědět
tak vám musím říct....myslela jsem si že cvičím blbě, ale že až takhle...teda..hnus. Nelituju vůbec těch peněz za trenérku, protože se to vyplatí, ale chce to ještě min. tři cvičení s ní, abych si zažila co a jak. Věnovala se mi 3hodiny, nejdřív mě "prohlídla" jak jsem na tom se svalama, držením těla, zkrácenýma vazama apod. podle toho jsme pak cvičili a ona vše ukazovala, nikdy bych nevěřila jaká to může být věda. I ty pitomý sedy lehy co jsem si doma dělam jsem dělala na prd. A hned je to znát, s ní jsem jich udělala pár a už to cítím. Jinak je to dokonce bývalá mistrině ČR, Evropy, světa i absolutní mistrině světa v kulturistice, to jsem ani nevěděla. bednaroi: jak to chodí u tebe s trenérem? A jak se to pohybuje cenově tam? Ty cvičíš vždycky s ním nebo někdy i bez něj?
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi no u me je to s tim trenerem takove zajimave,on je trenerem v gymu kam ja chodim,aleja ho neplatim :-N ono je to takhle,ja jsem tam dochazela si dva tydny,ale nikdy v patek,a pak jsem se tam jednou vypravila v patek a byl tam nekdo novej koho jsem jeste nevidela.No a jak jsem se snazila nastavit si behaci pas a asi 3x jsem ho zastavila,tak on ke mne prisel jeslti chci pomoct,tak jsem mu rekla ze jo,tak mi to nastavil a pak za mnou prisel jeste kdyz jsem sla na eliptical,myslel si ze jsem uplnej magor a neumim nastavit nic :-D no a dali jsme se do reci a dopadlo to tak ze mi zacal davat rady a nabidl mi ze me bude trenovat,a pak jsme spolu kecali jen tak naprazdno asi hodinu a vymenili jsme si telefony (teda cisla :-D ). No a pak jel na dovolenou a byl tam vcera po 14 dnech a byl stastnej jak blecha ze me zas vidi.No a po vcerejsku je mi uplne jasny ze po mne desne jede protoze mi z te dovolene dovezl darek :-N Mam ja to ale tezkej zivot :-(
Odpovědět
bednaroi: aha. A on tam jako dělá? Teeda, proč máš těžkej život, buď ráda, že po tobě chlapi letí. Horší by bylo, kdyby si tě žádnej nevšiml. ;-)
Odpovědět
jennyi - taky už jsem zjistila, že člověk nad cvičením musí myslet, aby to dělal dobře... Já chodím na aerobic do centra, které založil mistr světa ve step aerobiku a mám z toho výborný pocit, že to je člověk, který to fakt umí ;-) Ze začátku jsem byla ráda, že jsem ty hodiny přežila, teď už jsem se naučila přemýšlet nad tím, které svaly zrovna posiluju a soustředit se na ně... Dobrý trenér nebo cvičitel udělá fakt hodně.
Odpovědět
Článek se načítá
bednaroi Jééééééééééééééééé, ty máš nápadníka :-o :-D :-D :-D x-) x-) x-) Jinak, já jsem na tom s váhou furt stejně - 55,6, papám jako dobytčátko :-x , ale poctivě se mořím na elipticalu.
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi protoze mi to komplikuje zivot,jelikoz jsem zadana,premyslime nad svatbou a nejednou se objevi nekdo kdo o me ma zajem a jeste k tomu je desne sexy chlap :-N A pak clovek cely dny nemysli na nic jinyho nez jaky by to asi bylo |-|
Odpovědět
bednaroi Já ti tááááááák rozumím...
Odpovědět
Profilova fotka
arvetka :-N
Odpovědět
bednaroi: to je zákon schválnosti, taky to znám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
iiice to teda jo,takova kombinace: uzasne vypadajici chlap,inteligentni,prijemny na pokec a navic dobra partie (ma pred sebou posledni rok pravni fakulty) :-N no ale prece neohrozim to co mam ted s pritelem pro nejaky prelud ktery by treba ve skutecnosti nebyl zadna vyhra ale bude to boj :-D ;-)
Odpovědět
bednaroi: ajaaj, tak to tak chápu,to je peklo, co? chaarleene: a je to úplně o něčem jiném,než kdyby jsi tam jen tak hopsala bezmyšlenkovitě, viď. Step je na těch bedýnkách? To se mi hrozně líbí, když dávají v televizi ty soutěže v aerobicu, pořád mám takový sen, dělat něco pořádně a tohle mi pořád leží v hlavě, ale stojím pevně na zemi, takže vím že už jsem na to stará.
Odpovědět
Ahoj hubnoucí:-)Já za týden zhubla 1,2kg. jennyi:tak nás trochu pouč,cos dělala špatně.
Odpovědět
jennyi: s náma chodí na aerogic jedna postarší paní a vůbec jí to nevadí a ona u toho aerobicu ještě stíhá žvýkat žvýkačku, my pomalu nestačíme s dechem a ona si ještě žvýká 8-) bednaroi: no, tak to ti opravdu nezávidím, vymakaného instruktora bych taky brala, ale když má člověk před svatbou, tak potěš koště :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já hlásím pomalý úbytek. Minulé pondělí 61,5 kg. Dneska 60,4 kg. Tak aspoň něco. Já teda moc nesportuju, ale upravila jsem jídelníček. Občas jdu na kolo, brusle nebo nějakou turistiku. Bednaroi: to je hezký, aspoň máš taky jiné myšlenky než na starosti kolem svatby. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, uklidním vás. Ani deko jsem neshodila a to jsem pravidelně jedla i sportovala 8-)
Odpovědět
dericka: a není to ta fáze, kdy si máš dát něco sladkého? potom se tělo uklidní a zase začneš shazovat
Odpovědět
Profilova fotka
iiice, potěšila jsi mě, protože jsem přemýšlela o tom samým a k snídani jsem si dneska dala celou hořkou čokoládu,aby se to pěkně rozběhlo... tak snad ]-( jinak všem,co shodili opět velmi gratuluju!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak já jsem zatím na cca 2 kg týdně, ale centimetrově je to lepší, za 3 týdny v pase - 8 cm a přes boky - 14 cm :-) tak držím palce, ať to jde
Odpovědět
Profilova fotka
kettinko, teda ty seš machr... nestačím se divit ;-)
Odpovědět
dericka: tak budu držet pěsti, ať to pokračuje dle tvých představ ;-) já tu váhu doma snad rozbiju, už mám skoro zase všechno zpátky a to to vypadalo tak slibně :-|
Odpovědět
Profilova fotka
dericka: však já taky dřu, 3 týdny jsem neměla pečivo, sladký ani přílohu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky váhy vyhoďte, začněte se měřit, já jsem myslela že za posledních 10 dní tu váhu fakt z toho okna pošlu, ale na cm v pohodě
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?