Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
skaf: u mě je to právě problém se domlouvat dopředu, protože to mám obtížné s hlídáním, ale budu sesnažit. Přeci jen už mě to nebaví chodit všude sama, kámošky jsou buď v práci nebo jsou líný. Chtěla bych jít zase v sobotu, jak jsi na tom? Jinak holky, dneska jsem si byla vyzvednout šaty a odešla jsem s prázdnou, jsou mi velké, zítra tam musím znova, zaberou mi je, jiné volné nemají a zítra jsou tam poslední den, pak mají 14dní zavřeno. Ach jo, tohle je jedna z věcí kde se mi to zhubnutí moc nevyplatilo a to už jsem přišla o zálohu v jednom salonu, tam neměli měnší, tak sem šla sem a teď jsem na to zvědavá, jak v nich budu vypadat. iiice: půl roku? Tak to už s ním začíná být sranda, viď? Našemu je 14měsíců a je to šídlo, pořád někde lítá. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele holky provozujete tu fintu napit se pred jidlem abyste toho min snedly? ja to drive chvilku provozovala,ale ted nedavno mi nekdo rikal ze je to prave naopak,ze tou vodou se ten zaludek vytahne a pak toho snis vic,tak nevim :-N
Odpovědět
bednaroi: já si myslím, že to částečně funguje, tím, že když se hodně napiješ, tak toho míň sníš při tom jednom jídle, ale zase dostaneš dřív hlad. Takže to moc dobrý není. Lepší je vydržet až se smrskne žaludek a pak už se hubne lehčeji. Takže bych tu vodu vynechala.
Odpovědět
Pokud jde o pití, tak funguje to, že pijete průběžně, pak prostě opravdu tolik nesníte. Určitě na mě funguje to, že když mě honí mlsná, tak si třeba udělam teplý čaj ( i v horku - to se dokonce doporučuje pít v teplech teplý tekutiny, aby to nebyl pro organismus takový šok).Ten čaj někdy osladím medem, ale zas samozřejmě toho medu nesmíme sníst kilo denně.
Odpovědět
jennyi, ok, já budu jedině ráda, protože samotnou mi to taky nebaví, ale na těch bruslích konkrétně to moc neumim. Jinak ty máš momentálně rozjetý metabolismus, takže i když se nesnažíš, tak prostě hubneš, možná bys mohla přidat trochu jídla, ale ne nějak o hodně, postupně a pořád přidávat do doby, než začneš s váhou stagnovat.Ale nepřidávej sladkosti, ale třeba přidej na porcích masa, dál třeba malinko přidej příloh.
Odpovědět
iviska: tabulka kam se zapisuje výška, váha, míry a postuně jak se daří hubnout
Odpovědět
holky, uz neprijdu. Nezlobte se,ze jsem vás takhle otravovala. ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
hajel, no tak dobře. Měj se hezky a buď na lidi hodnější. Ahoj.
Odpovědět
skaf: já jsem na bruslích byla jednou a to teď v pondělí. Takže neboj,nejsem nějakej profík. :-D A jídlo už jsem přidala dávno cca 3 týdny zpátky, ale pořád to jde dolů, ne že by mě to vadilo, jsem ráda, jen ať to nejde nahoru. Sladký už taky dlabu, dneska skoro půl plechu buchty, prostě jsem zasedla a nevěděla kdy mám dost. Tohle mám tak jednou do roka, říkám tomu "žrací týden" prostě bych snědla všechno na co přijdu, hlavně sladký. Uvidíme co na to v neděli váha. Ale dneska v posilovně 66kg oblečená a s botama. Tak snad to bude OK
Odpovědět
Dneska mám dobrej den.Vzala jsem si kalhoty,v kterých jsem byla strašně narvaná a nerada jsem je nosila a oni jsu mi teď volné a pocit suprovej:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
llllucka tak toje super,to ti preju. ja mam posledni dobou pocit ze mi plandaj teplaky :-D ja si dnes udelala radost a taky se popohnala k tomu chodit do gymu,koupila jsem si totiz tenisky,Nike, a mam z nich radost protoze mi ladi k teplakovce :-D ma takovou semisovou v takove zvlastni uplne svetloulinke ruzove,spis takove jakoby pastelove ruzove,a ty tenisky maji prvky ve stejne barve,to je sranda,jsem neverila ze je to ta sama barva :-D no a protoze to tak pekne vypada dohromady a protoze nebyly ty tenisky zrovna levny,tak se snad budu do toho gymu kopat jednoduseji :-D (no ale pri me zkusenosti s koleckovymi bruslemi za ktere jsem dala sedm tisic a byla na nich asi tak 4x tak to taky neni jisty :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
holky kde jste vsechny,ja se tu sam bojiiiiiim :-N ted jsem se vratila z gymu,a citim se uplne uzasne.Neco na tom ze fyzicka namaha vyplavuje endorfiny bude ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky bednaroi, to já jsem byla ve městě a koupila jsem si červené tílko s ramínkama za krk. Udělala jsem si radost. Mám totiž to slíbený kilčo dole, dokonce kilčo a půl... Takže zítra můžu zapisovat s radostí do tabulky. Už se taky těším na pohyb, hned jak doberu ve čtvrtek antibiotika, tak se na to s radostí vrhnu. Cvičíš pravidelně i o víkendu? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak když je ten měřící den, tak míry mi zůstávají, váha klesla o kilo... Cenťáčky mi začnou ubývat až po 2kg.. Takže příští neděli by se to mělo hnout... ;-) Určitě na tom budete líp.... tak hezký zbytek dne všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak a teď jsem si uvědomila, že není neděle, ale sobota a já už mám 58kg po najezení.. :-) Tak ještě zítra písnu,jak na tom jsem.. No snad se to nestává jen mě,že si pletu dny :-S
Odpovědět
Profilova fotka
dericka ja o vikendu nesportuji,teda vetsinou,protoze pracuji praidelne celou sobotu a pul nedele,a navic ja chodim jen do gymu,a to ani nevim jak maj o vikendu otevreno. Jinak jsem dnes zas nakupovala,a koupila jsem si dvoje 3/4 leginy a specialni ponozky,teda jen dvoje,maji nejake specialni polstarovani pro sport.No ty mam jen dvoje.Jeste jsem si koupila jedno baleni,tech je tam myslim po 3,ale ty jsou mi velky :-( ja mam nohu 5 a 1/2 a ty jsou od 6 do 11.Myslea jsem ze to ude ok,ale jsou velky,protoze jsou moc elasticky.Jsou to vsechno takovy ty useknuty u kotniku,ktery by nemeli z bot couhat,ale stejne couhaj :-( .Jeste se pokousim sehnat nejake podkolenky,nesnasim totiz kdyz ponozky couhaj,jediny co snesu jsou shrnuty podkolenky,to mi prijde elegantnejsi.A musim se prece i pri sportu libit,ne? :-N No v nejhozsim koupim shrnoaci navleky :-D
Odpovědět
Čau holky, dneska jsem po přesně 14 dnech cvičila :-p Vlastně jsem na cvíčo ani nepomyslela, nejdřív to neštěstí s klukem mojí svědkyně, do toho absolutorium a malování....Až posledních pár dní už jsem si připadala, že jsem přibrala (ale nepřibrala ;-) ) a už jsem se těšila, jak tu 45 minutovku odběhnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
arvetka proboha jake nestesti?
Odpovědět
bednaroi Prostě mi 12. ráno v 8 zavolala a řekla, že na svatbu nemůžou jít. Napadlo mně, že se možná rozešli, celé 4 roky sice žádné otevřené problémy neměli, ale víš jak...Jneže místo toho začala brečet a řekla, že Peťa umřel. Že měli autonehodu a on to nepřežil. Takže tak.
Odpovědět
Profilova fotka
arvetka :-o tak jo je hrozny,chudak holka.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak hlásim, že po víkendu mám ráno 61,5 kg. A to jsem ještě ve čtvrtek měla 60,2 kg. Tak to budu zase celý týden shazovat. Jenže když se musí vyvařovat, tak je to těžký... chjo... :-|
Odpovědět
Nzdar holky,tak hlásím,že jsem od neděle večera zhubla necelá 2 kila.Metr nemám,takže se měřit nemůžu.Ale na oblečení to jde poznat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tina79, taky vyvařuju - i když jen přítelovi, ale tááák krásně to voní.. :-D Přidáš pohyb a budeš mít to kilčo a půl hned dole.. ;-)
Odpovědět
Já jsem se včera pěkně předvedla-buchtičky, čokoláda (ne celá, jen proužek ;-) ), uždibovala jsem zelí a knedlík přítelovi z talíře :-p Ani jsem neměla odvahu se dneska zvážit :-D Ikdyž předpokládám, že to žádná hrůza není. Dneska chci zase cvičit. A na obídek bude treska zapečená s krájenými rajčaty a malajskou zeleninou, drahouškovi k tomu udělám ještě brambory :-)
Odpovědět
holkyyyy, já shodila 2 kg - hurááááááááá 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja se zvazim z gymu vecer,ale myslim ze vahovy ubytek zadny nebude,navic jsem si vcera uvarila halusky :-N
Odpovědět
iiice: gratulujiiiii bednaroi: já se dneska taky vážila v posilovně a pořád stejné. Ale já už "jedu" hlavně na ty cm.
Odpovědět
jennyi: děkuji, snad to zase nenaberu
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi no ja jedu hlavne na to ze mi zacinaj plandat kalhoty :-D ,jinak vaha porad stejna,ale mozna jim nefunguje :-D jinak vcera jsem vecerela az v 11 v noci a docela dost :-( cekala jsem totiz na milacka az se vtari ze zahranici,mel byt doam v devet,ale letalo melo zpozdeni ,a tak jsme bastili az tak pozde.Byla to docela slavnistni veca,takjsem nemohla bastit sama.No ale myslim ze to nejak extra neuskodilo,tak cas od casu se muze nejak zhresit.
Odpovědět
iiice: o tom mi povídej, z toho já mám největší strach a právě to dost řešim co dál bednaroi: tak to jedeme na to samé, ale po pravdě, už mě to občas docela štve, protože kdo má pořád kupovat nové věci a těch peněz :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?