Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
prohlížím si tyhle diskuze už delší dobu a zaregistrovala jsem se až dýl , ale vím o čem mluvíš.. :-S Ta diskuze na téma koťátka byla hrozná.. Přece každý normální člověk koťátka nemůže utratit. ]-( Je teprve 9h a já už v práci umírám vedrem... :-)
Odpovědět
Zdravím všechny hubnoucí.Tak jsem se dneska zvážila a od neděle je kilo dole:-)
Odpovědět
llllucka: to jsi dobrá, já zatím na váhu nevylezla, možná až mě přestanou bolet ty lýtka po tom úterním aerobicu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dericko, já ty koťátka nebudu raději komentovat nebo bych se zase rozčílila ]-( Mě je tady taky vedro, ale mám tu větrák, tak se to dá snést. Ale už je pod mrakem, snad trochu sprchne, aby se pročistil vzduch. Já se včera mořila na elipticalu, jezdila jsem 35 min. u Ulice a lilo ze mě jak z koně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
IIIlucka , tak to gratuluju. ;-) Jen tak dál... jitty, jj, chápu... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já se přidávám k tomu vážení v neděli. :-N Vážim se teda průběžně. Což jsem neměla dělat. Včera jsem si dala jen nanuka a puding navíc mimo plán a hned mám o půl kila víc. Podotýkám, že jsem měla k obědu dušenou brokolici... večer polévka. Tak snad je to jen výkyv a v rámci týdne to nebude tak znát. x-)
Odpovědět
Já jsem to taky chtěla nechat na neděli,ale nějak jsem šla kolem váhy .... A dneska budu asi hřešit,takže pak se vážit rozhodně nebudu.Jdeme s přítelem slavit,takže si dám určitě něco dobrého:-)
Odpovědět
tina79: v kolik večer jsi měla tu polévku a jakou? já totiž na polívkách ujíždím - nejradši mám zeleninovou - po té se můžu utlouct
Odpovědět
Profilova fotka
no ja se vazim v gymu,ale je tam takova vaha na dve veci,uz 14 dni mi ukazuje porad 65 :-D a to i s botama a oblecena,takze si asi preci jen koupim jednu domu,digitalni,le nehrotim to,ja totiz kdybych se upla na vahu,tak bych pak uz ozhodne nezhubla,spis ji budu mit jako informativni medium :-D ja delala vcera rajskou polivku s krupicovymi noku a rybu :-p manm mnam.Pritel z ryby moc nadsenu nebyl,tak jsem k romu udelal specialni pecene brambory a baklazanovo-rajcatovou horkou smes,a to jsme se zaz nadlabli :-D ale jak uz jsem rekla,nemam prisny rezim co se tuce toho co jist,spis kolik thoho snist ;-) a jdu si dat polivku :-p
Odpovědět
tak ta tabulka je totální blbost. Já se nepřídávám. ]-( TOtiž ty 3kg, co jsem potřebovala, tak mám už dole... Jen jsem se chtěla pochlubit. Už mám i hezčí tvářičku. Možná si dám ještě dvě. Ale tady mi asi neporadíte.. :-D Ty roztomilá koťátka Kutná Hora - vůbec mě neznáte, tak nekritizujte! IIIucka, kilo dole? To je dost málo. dericka, koukám, že chápeš všechno, co... Pěkně hnusná fotka, měla by sis zajít k doktorovi,aby ti upravil jídelníček a trochu ses spravila. Tina79, nejsi na hubnutí už trochu stará??? ;-) Skaf, nic ti do toho neni. Stejně jste tady jen slepice.. Mluvila jsi ty,ja jen psala podle tebe. bednaroi, dej si polívku a nezapomen se pak zvážit... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hajel ty jsi tak vtipna az umiram :-D nekdo kdo se vjadruje jako ty neni ani hoden odpovedi,ale protoze jsi me pobavila,tak se ti za to odvdecim a neco ti povim,treba te to taky pobavi jestli to na te fotce jsi ty,tak ty pri kila o kterych mluvis ani nebudou videt,to bys mela jeste zabrat a shodit tak 300 kilo,a pak se zacit navazet do lidi. tak a ted uz dej pokoj a jdi otravovat jinam,tady na tebe neni nikdo zvedavy
Odpovědět
ale bedno, vtipná jsem, to o sobě vím.. 8-) Jsem už štíhlejší a docela mi to sekne. Ale ty vypadáš jako bledulka.. Zkus trochu slunicka a trochu se spravit. Anorekticky nechapu. Neotravuji,jen se chci podelit o nazory.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nerada bych te zklamala,ale o tve nazoty tady nikdo nestoji ja bych spis nez ze ti to docela sekne rekla ze s kazdym kdo te potka to sekne,jelikoz clovek hrocha nepotka na ulici kazdy den :-D
Odpovědět
ahoj holky, já bych se k vám do té tabulky přidala, ale nechce se mi vystavovat moji váhu na netu, to bych pak fakt musela začít hubnout a neměla se na co vymlouvat... :-N Musím prvně nashromáždit dostatečné odhodlání... :-|
Odpovědět
hajel, když jsme slepice, tak se snáma nezahazuj, nám je na slepičárně dobře, tak vzhledem k tomu, že je to pod tvojí úroveň, tak sem přece nebudeš chodit, ne? :-D
Odpovědět
bedno, nejsem hroch, jsem krásná ženská, krev a mlíko. bethanka, to máš pravdu,nebypadáš zrovna nejlíp. ale skaf, i slepice můžou poradit,jak zhubnout 2kg. 3kg na vás bylo moc.
Odpovědět
hajel: to souhlasím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hajal,to ty by jsi nam mela poradit jak jsi od vcera zhubla 3 kg,to sis sundala kalhotky?
Odpovědět
behanka, možná nebudeš až taková slepice,když souhlasíš. včera jsem celý den nejedla a mám to dole. Vážím se pokaždé jen v plavkách.
Odpovědět
jennyi, napiš mi pak do IP, kdy bys mohla na ty brusle nebo kolo, ale musíme se domlouvat víc předem, ju?
Odpovědět
můžete mi některá poradit jak kontaktovat administrátora stránek? mám toho akorát dost 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tu chvíli nejsem a čumim jak vejr... :-o iiice: polévka byla pórková, ale vařila jí skoro-tchýně 8-). Jíme většinou kolem sedmé. Kdybych se najedla kolem šesté, tak před spaním vyluxuju ledničku.
Odpovědět
iiice:klikneš na trojúhelník s otazníkem u příspěvku toho,kdo se ti nezdá a napíšeš adminovi zprávu:-)
Odpovědět
lllucka: ahaaa, díky :-)
Odpovědět
tina79: já chci taky skoro-tchýni co mi bude vařit polívčičky :-D Ale ne, skorotchán a skorotchýně mi vždycky podstrkujou, takže zase po neděli to bude váha nahoře - ale já se zvážím předtím, naž tam půjdem :-D :-D :-D
Odpovědět
iiice:tak to moji skororodiče vaří stašně nedietně.Všechno je strašně tučné.Takže se k nim v nejbližší době nechystám. Včera jsem šla večer se psem a říkala jsem si,že poběžím.Pomůže to mě i psovi.Jenže ta moje mrška líná se v polovině zasekla.Takže jsem toho moc neuběhla:-(
Odpovědět
lllucka: mám pocit, že tchán s tchýní (teda skoro) se mě snaží vykrmit jak Mařenku 8-) Dokonce pro mě speciálně kupují coca colu light - kterou miluju - té se bohužel nevzdám ani po čas diety =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak si tak pročítám Vaší diskuzi a koukám že Hajel bude dobrá p...... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
wow, beze slov. Holky jaká tabulka???
Odpovědět
iviska, no tak to je tabulka na nic,vis. Pro tebe nedostupná :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?