Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
hajel: nikdo z nás nemůže za to, jak vypadá, ale rozhodně můžeme za svoje chování. A podle toho, co tady čtu, tak se chováš úplně stejně jako hodně zoufalá ženská, která má hlavu plnou mindráků.
Odpovědět
emtecko je to takova trouba ktera si mysli ze kdyz bude nekoho urazet tak bude nad nim ale hold trochu se ji to nepovedlo ;-)
Odpovědět
Díky holky, jste hodné, navíc to miminko ani není moje, ale je to moje zlatíčko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sjsj: ani malinko ;-) Má velkýho smolíka.
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo, co to tady čtu, nemůžu uvěřit :-(
Odpovědět
a čemu?
Odpovědět
iiice: všechny jsou zlatíčka, hlavně když se usmějou, viď. Kolik mu/jí je?
Odpovědět
Profilova fotka
holky, když nemám založené album, je to proti pravidlům? :-S
Odpovědět
dericka: já myslím že ne, plno holek to nemá
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi, tak to jsem ráda. . . . Plánujeme svatbu až za dva roky.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dericka ja satbu planuju jen hypoteticky a koukni kolik uz tam toho mam :-D Ale neni to proti pravidlum,je to tv svobodna vule jestli si ho zalozis nebo ne,a ted holky pojdne cvicit,at jsme jeste krasnejsi nez ted ;-)
Odpovědět
nejdřív zhubněte a pak si zakládejte album. Ale teď vážně. Kdo mi tedy poradí, jak zhubnout ty 3kg, už jste na to přišli? Děvčata? :-) 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hajel, zase ty???? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
bednaroi, máš nádherné album. Ty šatičky - přesně můj styl, hlavně ty první. Dej mi typ, na jakých stránkách jsi je objevila. Jsou kráááááááááááááásnýýýýýýýýýýý.... :-)
Odpovědět
Ahoj holky, už jsem tu opravdu dlouho nebyla. U mě vše při starém. Zhubla jsem tak 3 kg a dál nic. Ale teď se přiznám že to flákám - se mi moc nechce - takové teplo :-(
Odpovědět
no, tak já jdu radši spát, dneska jsem jedla jen jednou a to celej den v kuse :-D Strašně mě honila mlsná a pořád jsem něco ládovala a aby toho nebylo málo večer okolo desáté jsem to zazdila nutelou. :-p 8-( Takže zítra ráno mažu do posilovny, abych to černý svědomí zahnala. Jinak mi volala z půjčovny šatů, že už si je mám jít vyzvednout zítra, protože budou mít zavřeno, takže je budu mít doma tři týdny. iviska: lepší 3kg dole než nic. Já se teď taky do všeho musím nutit v takovém hicu. Dneska jsem třeba nedělal vůůůbec nic, to nešlo
Odpovědět
jennyi, brusle mam, šla bys?
Odpovědět
skaf: jo, šla strašně ráda. V pondělí jsem na nich byla prvně a strašně mě to bavilo, byla jsem v doudlevcích. Chci jít zítra, jak jsi na tom?
Odpovědět
jennyi, mohla bych, napiš mi IP, kdy by se ti to hodilo, ale spíš dopoledne hele hajel, já si pamatuju, že naposled, cos sem chodila (jak jsi měla tu ikonu s opičkou), tak to byl celkem dobrej pokec nebo se pletu? Změnilo se něco? =-)
Odpovědět
jinak teda jajel, pokud fakt chceš radu, tak pořád platí to samý, zkus zajít na stob, tam jsou někdy prima recepty, hodně pít a víc se hýbat, nemusí to být cvičení, ale třeba rychlá procházka
Odpovědět
pardon - předchozí příspěvek pro hajel, překlep
Odpovědět
Profilova fotka
dericka jsou tak od vsadymat,zadej do googlu wedding dress a ono ti toho najee ze budes mit mesic co prohlizet ;-)
Odpovědět
skaf:napsáno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bednaroi, to je paráááda... Včera jsem u toho strávila dvě hodiny a dneska plánuju pokračovat a možná si sem hodím taky album, sice chudší, než máte vy - protože některým se opravdu nejde vyrovnat,ale stačí... :-) Díky za typ :-D
Odpovědět
jennyi: je mu půl roku, jmenuje se Adam, je to můj synovec a kmotřenec, jsem na něj moooc pyšná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
iiice, krásný miminko... Kdybych jednou taky takový měla... :-)
Odpovědět
dericka: taky si to říkám, je úžasný a neustále se směje ;-) S tím albem v klidu a pomalu, stačí tam dát jednu fotku a postupně přidávat další a další, je lepší to nehrotit, stejně se ti pak ty fotky rozleží v hlavě a polovinu jich smažeš 8-) teda já alespoň jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ach jo, zase nějaká píp, která se snaží vyvolat hádky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
iiice, asi máš pravdu.. Zatím si jen prohlížím šatičky. ;-) jitty, nevšímej si toho, lidi jsou různí.. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dericko, já si z toho nic nedělám, jen se směju :-) Asi si potřebuje zpestřit dny našimi hádkami, viz. Roztomilá koťátka - Kutná Hora!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?