Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
psala jsem to i vedle,koukněte co bylo na idnes:Průměrná žena by měla za den přijmout 1500 až 2000 kalorií. Zase ty cukry z ovoce se jinak spalují než klasické cukry.Já bych to tak nehrotila.
Odpovědět
plánuju si 10kg dolů,pak budu jako miss. :-D
Odpovědět
llllucka: jasně, já třeba jím banán každý den, protože mě chutná, to samé hroznové víno a meloun, jsou to mé nej. :-D Ale nedávno jsem pro zvědavost koukla do tabulek, na hodnoty, když mě ten banán a hrozno každej haní. :-D hajel: jasně že můžeš. 10kg a jako miss? To já bych musela aspoň 15kg, ale pak bych musela ještě vymyslet co s tím ksichtem. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hajel, pobavila jsi mě :-D
Odpovědět
dericka, tak hlavně,že jsem tě pobavila. Já mám náhodou dobré sebevědomí. Že jsi vychrtlina,za to Vám nemůžu, stačí mě jen 3kg a ty se s tím smiř. jennyi, jo, jako miss. Náhodou jsem v obličeji kočka, což o tobě v albu říct nemůžu. To máš pravdu, obličej nemáš moc hezký.
Odpovědět
Profilova fotka
hajel: opravdu mě bavíš 8-)
Odpovědět
kettinka, jo, třeba tě bavim, ale ty taky nevypadáš nejlíp. Jsi vůbec zdravá? Máš asi obrovské problémy s váhou. Máš dost kulatý obličej. A k tomu světlé vlasy. No, rozšířují tě. Ale to je jedno. Radši mi poraďte,jak zhubnout ty 3kg.
Odpovědět
kettinka: No jo, je vtipná že? :-N No, tak hlavně že je spokojená. Já mám dneska v plánu cvičit, měla jsem teďka delší pauzičku, ale všechno doženu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
hajel: :-D jasně že ti poradíme, NEŽER!!!
Odpovědět
hajel: když jsi taková kočka, že kritizuješ ostatní, tak si založ album, posoudíme my tebe :-p a nejlepší dieta je: nežrat a cvičit, tak se toho drž!
Odpovědět
Profilova fotka
arvetka: mě vtipná nepřijde, spíš mi jí je líto ;-)
Odpovědět
arvetka : nekritizuj modelko,ale za chvíli budu taky taková. Ale ne tak vychrtlá. kettinka, to ses v rychlosti obarvila,ne? No ale teď už máš recept i na sebe. NEŽER! iiice, to je tvoje dítě? A co to máš s obličejem? Ale teď dost klábosení. Jak mám zhubnout, cvičit nechci a ubrat jídlo není zdravé. 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
hajel: no comment, za to mi nestojíš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, vůbec ji neřešte, je vlastně chudák k politování
Odpovědět
kettinka, tak to jsi přehnala. Ale co,tak to zhubnu i bez vás. Nic mi nedokážete poradit. iiice, ta váha ti zůstala po tý malý opici,že jo?
Odpovědět
kettinka: no asi tak, tohle nemá cenu komentovat ;-)
Odpovědět
jo holky, tady se zas někdo snaží... no nic, hlavně když jí to dělá dobře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hajel: no bylo to s tebou zajímavé zpestření dne, ale už by jsi zas mohla vypadnout, co ty na to?! 8-)
Odpovědět
iiice, to asi nemá, protože nemáš slov, ale proč? Vzhledem ke své váze? No , jsi silnější postavy, no .. Spíš tlustá,no. bethanka , nic mi dobře nedělá,jen jsem chtěla poradit a vy jste na mě jako saně. kettinka, vždyť jsi mě tady vítala? Jsi hrozně zlá ženská! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hajel: vítala, ale to jsem netušila, co se z tebe vyklube :-(
Odpovědět
hajel: nemůžeš očekávat že ti tu někdo bude radit, když jiné napadáš
Odpovědět
a taky co chceš poradit, když nechceš omezit jídlo ani cvičit... to asi těžko zhubneš, i ty tři kila potřebují vynaložit nějaké úsilí, nic není jen tak samo od sebe
Odpovědět
nikoho nenapadám, chci jen poradit , jak ty 3kg shodit a vy mi radíte blbosti! ]-(
Odpovědět
no,když je někdo drzej a sprostej OK, každý jsme nějaký, ale brát si do držky děti......ubohost největšího stupně.
Odpovědět
Profilova fotka
hajel: projdi si diskuzi, tam pár rad najdeš, na ty tvý 3 kila to bohatě stačí
Odpovědět
hajel: tak to si raději po sobě přečti co jsi psala, nazývat dítě opicí apodobně není vůbec hezké a mě to jako napadání přijde. A nevím co čekáš za radu když základní věci nechceš podstoupit... :-N
Odpovědět
ale já si neberu do pusy děti jennyi.. Nikoho! kettinka,pročítala jsem. A nic. bethanka, to nemá cenu.
Odpovědět
Ahoj holky kdyz si to tak procitam tak hajel je pekne rozjeta ;-)
Odpovědět
Myslím, že tady se spíš někdo baví ženský. Nejdřív deset kilo pak tři, všechny jsme ošklivé a tlusté, registrace 15.května. Sice tenhle typ zábavy nechápu, ale budiž když to někomu dělá dobře. Sem až to beru...........ale nazvat něčí dítě opicí, tímto "tónem" to může jenom hovado.
Odpovědět
Jenom jak se tak koukam trochu si nevidi do huby jelikoz je jako tank a soudi jine.Mela by si koupit zrcadlo a kouknout se nekdy do neho jak vypada 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?