Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
aha, no zatím to řešit takto nebudu, zkusim normálně. Dneska jsem teda jakože fakt začala :-N :-N zatim super žůžo výborný :-D ke snídani jsem měla plátek finskýho chleba s nízkotučnou pomazánkou a k tomu jogurtek a čaj, snídala jsem cca v osm, teď jsem měla sváču jablko a jogurtek, celkem velká svačinka, ale neva, dám lehkou večeři. |-| Vypila jsem cca litr čistí vody a pak 0,3 litru čaje neslazeného, ale nejsme ani v polovině dne, takže na moje poměry fakt supr pitíčko x-) páč jako normálně jsem tohle nevypila za celý den, někdy byly i dny, kdy jsem teřba vypila jen ten čaj, takže myslim, že když spravim pití, tak se to pohne. =-) Jedinej větší problém asi bude se cvičením, páč jsem si plánovala, že vstanu v pět a půjdu běhat, dokavaď není ještě horko, ááááááále chyba lávky :-N samozřejmě jsem nevstala. Platit se mi za cvičení moc nechce :-N Jinak jsem si koupila nějaký věci do práce na sebe - šaty, topík, kostým - ten je mi malinko knap, ale stačí do něj zhubnout tak dvě kilča a bude to fajn, byl super levňoučkej a kostým prostě potřebuju od začátku a bohužel nemůžu počkat na nějakou menší velikost, až budu mít :-N :-N snad :-D :-D :-D Pokud jde o plány a velikosti : chtěla bych nejdřív vážit pod těch 70, nevim kolik mám přesně, ale prostě chci pod 70, stačí 69,9 :-D :-D až to tak bude, budu mluvit dál, tohle je cíl prvotní a myslim splnitelnej. Velikost bych prozatím ráda stabilně 42 a pak 40 s tím, že by mi ještě ty 42 věci byly. |-| No a teprv pak pokud by to šlo dál, tak bych eventuelně přemejšlela o výměně šatníku celýho :-D :-D :-D Jinak momentálně mám kalhoty 40-44 podle výrobce |-| a horejšek 42 až 44, mam velký koziska :-D :-D
Odpovědět
čistý :-D samozřejmě :-D jde na mě asi nával demence :-D :-D
Odpovědět
Holky, kdyby jste to včera viděly, viděla jsem krásné šatičky v Takku, ale měli jen velikost XS, S a M, nevešla jsem se do nich :-. sice do jiné barvy ano, ale do těch, co bych ráda já neee. Sice jsem si koupila bílé 3/4 kalhoty adidas - ale velikost 40 :-. Snad to zase stáhnu na 38.
Odpovědět
iiice, tohle moc dobře znam, je to vlastně jeden z důvodů, proč vlastně hubnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
arvetka jak dokazes vydrzet na elipticalu hodinu? Ja jsem po peti minutach mrtva.No mozna je to tim ze pred nim jeste dvacet minut makam rychlou chuzi na behacim pasu,ale i tak. Hele muzes mi poradit spravnej postoj? Me na tom docela pobolivaj kolena.A taky nevim jestli se mi ma pri pohubu zvedt pata od "podlozky" nebo jestli ma byt "prilepena" My tu mame i pocitac kalorii na strojich,a je zajimave,ze na bezicim pase pri rychlosti 5,5 na dvacet minut do kopce 3,5 spalim asi 110 kalorii,ale na steperu (chuze do zchodu) vylezu 45 pater a spalim jen asi 35 klorii ]-(
Odpovědět
Bednaroi: Neměla bys být moc zakloněná, spíš trošku v předklonu a NEZVEDEJ patu od podložky-namáháš si tím kolena, který pak přebírají všechnu námahu místo stehenních svalů. Nohy bys během cvička vůbec neměla propínat, měly by být pořád lehce pokrčené. Pusť si k tomu nějaký film, nebo tak a uběhne ti to jak nic;-) Jo a za hoďku spálím okolo 1600 kJ. Ale v posilovně se mi daří spálit víc-mám rychlejší tempo, doma se u cvičení trochu nudím, tak mám tendence zpomalovat :-p
Odpovědět
iiice: taky jsem včera byla v takku a nestačila jsem koukat. Normálka mi sedla velikost 38/40 nebo M. Asi mají větší objemy nebo co. skafandrik: O prsou minemluv, teď mám podprdu 75/F, bájo sehnat a plavky taky. Jinak holky, kdyby náhodou, nevím jestli se to tu smí, ale potřebovala bych prodat věci, co jsou mi už velký. Kdyby jste měla některá zájem dejte mi vědět do IP. Mám kalhoty NIKE, šusťáky NIKE, džíny z HM všechno velikost XL nebo 42 a džíny cherooke 40. Všechno párkrát na sobě, kupovaný nový a origo. 8-)
Odpovědět
arvetka: tak já na to udržovací jednou měsíčně chodit budu, jinak to prý zase musíš absolvovat po půlroce znova (všech 10kůr). A co se týče toho elip...prostě toho hajzlu, na kterým nerada cvičím, mě teda v posilovně řekli, když mi dávali ten plán a vysvětlovali co a kde a jak, že právě tu patu musím zvedat, jinak je to špatně =-)
Odpovědět
jennyi, jako celkem i ráda bych, ale já tuhle velikost hodlám opustit :-D co máš teď za velikost?
Odpovědět
Profilova fotka
arvetka no ale me to prijde jako hrozne neprirozeny pohyb kdyz tu patu nezvedam.U nas ty kolena myslim propnout snad ani nejde :-D nebo nevim :-D Myslim ze tim ze tu patu nezvedam si ty kolena namaham vic.No nevim,dnes tamjdu,tak to zkusim ohlidat a uvidime.
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi no tak ted jsem uplne zmatena,takze se zeptam obsluhy at mi to reknout,je to bude sranda,ja a moje anglictina :-D
Odpovědět
Jennyi: Fakt? :-D Hm, taky jsem si nechala radit od trenérky a tvrdila pravý opak :-. A s tou lymfo jsi mě vystrašila- po půl roce znovu? Ježiši to bych už fakt nepřežila! Ani si už nepamatuju, kdy jsem tu kúru dokončila...ale nejspíš v květnu, začátkem... =-) A do konce června se tam už nedostanu 8-( A dávali ti skořicový gel? Z toho jsem měla vždycky nejen vyhlazenou prdýlku a stehna, ale jako bonus ještě protáhlé dutiny :-D Dvakrát jsem tam byla během rýmy a úplně se mi ulevilo, líp se mi dýchalo z toho skořicového protahováku :-D
Odpovědět
Článek se načítá
bednaroi: Jojo, je to úplně divné, bez zvedání paty, že? Taky mi trvalo, než jsem si zvykla :-p A můžu se tě zeptat, kolik vážíš, měříš a kolik bys ráda zhubla?
Odpovědět
Profilova fotka
arvetka hele formuje to nohy a zadek? j bych totiz hrozne rada aby se mi zadek netrepal jak roso,ale delat polodrepy se mi nechce :-N
Odpovědět
Profilova fotka
arvetka 168 cm,asi 65 kilo a rada bch tak na tech 55,ale i 58 by mi stacilo. Me vlatne ani tak nejde moc o vahu,ale o to abych mela mensi velikost obleceni (hlavne kalhot :-D ) a nebyla takovy rosol
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem kdysi taky premyslela o takovych tech cvicebnich stolech,ted nevim jak se tomu nadava,ale jsou to stoly na kterych ty jen lezis,a zapinas nebo uvolnujes svaly a ten stul prakticky cvici za tebe.Pry je to dobre n celulitydu.No le nakonec jsem to neabsolvovala,stalo to asi 1500 a ja na to nemela financ :-(
Odpovědět
bednaroi: Jenže co si představuješ pod pojmem rosol? :-N Já jsem se včera šmírovala v zrcadle a úplně jsem si říkala, jak je to možný, že mám tu prdel pořád takovou rozkydlou. No a večer jsem šla ke známým na pokec a kámošova holka tam prošla v kraťoučkých šortkách. Takže jsem musela přehodnotit-jestli moje pr..l je rozkydlá, tak co potom ta její? A přitom není vůbec tlustá. Takže jo, myslím, že mi to pomohlo zbavit se tuku, zadek se mi nijak extrémně netřese, ale já teda dělám i dřepy ;-)
Odpovědět
arvetka: fakt, na tohle mě konkrétně upozorňovali, že musím tu patu zvedat jinak je to špatně. Tak nevím, jdu dneska zase, takže se jich ještě zeptám. Skaf: já nevím, jak kde. Ale většinou 40 nebo 38. Ale ty od Cheeroke ve vel.40 jsou větší 40, ale ty chci udat za 150kč, jen ať mě to zmizí ze skříně. abych si rozmyslela zase znova přibrat. :-D Odpo jdu na to cvíčo,...já budu pořád otravovat a pořád... :-D pojď taky, když ti to ráno nevyšlo. ;-) bednaroi: na ty stoly jsem chodila. :-D
Odpovědět
jennyi, nejdu, bych fakt zhebla, se k tomu musim sama dopracovat, ale jednou třeba půjdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi a?
Odpovědět
totiž jako dneska pěkně piju, dobře jim, nejdřív zkusim to běhání nebo kolo, prostě zatim se mi za to nechce platit
Odpovědět
sakf: jasný, já taky nechodila, chodím teprve dva týdny a potřebuju někoho uhnat, abych se na to nevyprdla, protože jsem lenoch. :-D Jinak já se tady chlubím váhou, ale on je rozdíl, jestli člověk váží 67kg ale je vysportovanej nebo 67kg a je jen rosol. A to jsem já :-D Takže se řídím jen mírami i co se týče velikostí, protože i když je to jedna značka, občas není eM jako eM a eL jako eL. To co má arvetka v pase já mám skoro přes stehno. |-| Jak jste na tom holky s mírama? Potřebovala bych to s někým srovnat, zdá se mi že mám pořád velké objemy, hlavně to stehno. Měřím pas,boky a stehno bednaroi: na celulitidu nulový efekt a na váhu nebo objem těžko posoudit, já totiž chodila v době kdy jsem nic nedělala a začala se omezovat v jídle, takže výsledky byly, ale jestli za to mohly klepací stoly nebo ne..to nevím. Už je to teda 5let. Každopádně mě to nebavilo, je to nuda, ale druhý den jsem byla namožená a nevylezla pomálu ani do schodů :-D
Odpovědět
skaf.sarinka: a další z Plzně a okolí, nechtěla by jste jít dneska některá na vínko? V rámci diety na bílé suché samozřejmě. :-D Vyjíměčně tu zůstáváme a dokonce mám i hlídání, toho musím využít. Všichni známý mi dali košem, takhle naposlední chvíli,co?
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi tak to asi nejaky efekt melo :-D
Odpovědět
Holky právě si dělám k obídku kuřecí prso dušené s krájenýma rajčatama z plechovky, cuketou a česnekem :-p x-) Zato zítra to bude masakr, to si určitě dám hned poránu čokoládu, nebo podobný balzám na nervy a určitě budu tak vyklepaná, že budu celý den jenom žrát :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja mela k snidani jeden teply toust s platkem syra,platkem vegetarianskeho salamu a erstvy pomerancovy juice,k svacine vlastnorucni jogurtovy drink a k obedu jsem si udelala cinske nudle se zeleninou - zaozrejme domaci,bez ecek a bez glutamanu :-D no ale co budu bastit k svacine fakt nevim :-(
Odpovědět
bednaroi: co je za E1422? Zjistila jsem, že je v malého přesnídávce, ale má být bez konzervačních látek podle toho co tam píšou, tak jsem z toho jelen. Je to určené pro děti od 5měsíců, tak snad to není nějaký hnus
Odpovědět
Profilova fotka
E 1422 Acetylovaný škrobový adipan
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.bezlepkovadieta.cz/?url=za...
Odpovědět
Profilova fotka
pokud vas ecka zajimaji,tak jeste jeden clanek: http://kaleidoskop.hyperlinx.cz/?p=322 zatim jsem se jim neprokousala dokonce,ale vypada to ze je to jeden z clanku ktery neni "obendan jednou ze stran" pro a proti
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?