Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
Jennyi: mě to dala kdysi nějaká paní. Ale na netu stopro něco najdeš. Divila by ses kde všude jsou, nejhorší jsou cukrovinky, čím barevnější, tím horší :-p Konzervy, luncheonmeaty a podobné sajrajty, pití, samozřejmě Fanty, Coca Coly, prostě vše barvené.............
Odpovědět
jennyi, a nebyly to kilokalorie?
Odpovědět
skaf: já nevím. |-| Mám v tom trochu hokej, ale že by mi v té posilovně řekl, že já jich mám denně nasoukat 4-5tis.? Nebylo by to moc? Zítra jdu cvičit někdy po O nebo odpo, nechcete jít některá se mnou skaf nebo sárinko? Samozřejmě může kdokoliv
Odpovědět
bednaroi, mohla bys mi poslat seznam těch éček? Nebo pisnout kde je najdu, jestli jsou na netu, please.
Odpovědět
Jennyi: díky za odkaz, kouknu
Odpovědět
Profilova fotka
bednaroi, mohla bych také požádat o ten seznam éček? Předem díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jitty no ja si taky musim odeprit spoustu veci co jsem driv milovala,jako napriklad zlate oplatky opavia nebo nektere cokolady,zacinala jsem s tim ze jsem kazdou potravinu jeste v obchode kontrolovala jestli ta ecka jsou "neskodna" ale pak jsme to uplne odbourali a nejime vubec zadna ecka,protoze me to uz ani nechutna,kdyz im ze tam jsou.no ale obcas se nam urcite stane ze treba jime nekde venku a nejaky nam naservirujou,tam to neuhlidas,ale doma si to hlidam,a i u znamich co nam davaj.Uz si na to zvykli a dokonce s tim uz i sami zacinaj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bednaroi: je super, že se do toho pustil i tvůj přítel, u nás to nějak neprochází :-| Ale snad se k tomu časem dopracuje i přítel. Já naprosto vypustila hořčici, kečup, uzeniny a barevné sladkosti, myslím, že pro začátek dobré, ne? ;-) U nás v rodině je hodně rakoviny, to byl taky jeden z důvodů proč jsem se začala více zajímat o to co jím a byla nepříjemně překvapená :-S Určitě se to nedá uhlídat pokaždé, ale vyhýbám se tomu jak čert kříži :-D V čokoládě jsou taky éčka? Mě v životě nenapadlo se podívat na obal čokolády, protože mě ani ve snu nenapadlo, že by něco takového mohla obsahovat. Nevíš náhodou název té čokošky?
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.bezlepkovadieta.cz/?url=za... http://www.magazin.ksoft.cz/medunka_p... ja si treba ketchup taky neodrikam,v Heinz napriklad nejsou,ale divili byste se kde vsude jsou,nebo glutaman,to je taky peknej previtja treba aninekupuju klasicky masox,ale bez glutamanu
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.nemoci.info/glutaman_sodny
Odpovědět
Profilova fotka
bendnaroi - děkuji :-)
Odpovědět
bednaroi, taky moc děkuji ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jitty no hele v cokoladach jsou hodne, je potreba to hlidat,ale jedno z nejnebezpecnejsich,prave rakovinotvorny je v gumovych medvidcich haribo ]-( ,bohuzel co se tyce sladkosti,tak skoro ve vsem :-( no a pritel vubec neprotestoval,on donutil me nejist veprovy,ja donutila ho nejist ecka ;-) ale on je co se tuce zdravy hodne opatrnej
Odpovědět
Profilova fotka
Bednaroi - nekecej, že v medvíkách, na které jsem totálně ulítlá!!!!! 8-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jojo,jen se mrkni
Odpovědět
Profilova fotka
Bednaroi: díky za ty odkazy, vytisknu si to, tady toho je víc než mám doma. O medvídkách Haribo vím, mám to právě na tom papíře napsané, že obsahují rakovinotvorné látky. Je to smutné, když si domyslíš, že je rodiče kupují svým dětěm aniž by o tom věděli :-( Na ty čokolády si dám fakt bacha, příště jak budu nějakou kupovat mrknu na zadní stranu obalu Super, něco za něco, skvěle jste si to zařídili ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja bylo jednu chvili uplne zoufala,protoze ty jedy jsou skoro ve vsem,ve zmrzlinach,ve vsem trvanlivym,i v sojove omacce a podravce,vubec jsem nevedala z ceho budu varit :-( no ale nastestijsem objevila odpovidajici hahrady za tyhle veci,takze zu varim ok.No ale jak v Cechach to budu delat to nevim ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jitty no ona je hlavne nejsmutnejsi ta reklama Haribo - pro deti to nejlepsi ! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
To máš pravdu, u nás asi nějaké náhrady těžko najdu :-| Holt, ne vše bude bez éček, protože bych neuvařila vůbec nic. Ale rozhodně budu hledat věci co nejmíň škodlivé. Budete se stěhovat zpátky do Čech? Vím, že žijete v Anglii, takže zakotvíš zpátky na rodné hroudě, jo? :-) To mi povídej, absolutně nechápu, jak jim to může projít, jak jim vůbec můžou výrobek s rakovinotvornými přísadami povolit????? Zvlášť když je to pro děti? To nad tím mhouří oči nebo co? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jitty no ono v Cechach se to taky da uhlidat,ale asi zalezi kde bydlis.Existuji uz Pro - Bio obchody se zrdavou vyzivou,a tam spustu veci najdes,ale je to samozrejme drazsi nez koupit podravku za dvacku ;-) kamoska je makrobioticka,a zacala s tim v Cechach,a uplne v pohode,ono jen zalezi na tom jetli te to prvotni hledani neodradi,protoze to zabere cas a energii nez najdes kde co sehnat.
Odpovědět
Profilova fotka
jinak s tim stehovanim to je muj tkovej sen,ale jak to dopadne nevim,spis to vidim ze ne :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak s těmi obchody je to horší, jeden se zdravou výživou u nás máme, tam se dá něco sehnat, ale určitě ne vše. Rozhodně hledat budu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, je to těžké bydlet tak daleko od rodiny, kamarádů, já lidi co žijí mimo republiku obdivuju, já bych to nedokázala, jsem takový zarytý vlastenec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jitty ja jsem taky vlastenec,nejvic mi chybi rodina,pratel moc nemam, chtela bych se vratit,ale osud zamichal kartama jinak,no uvidime,neni vse ztraceno ;-) jo a jinak k tomu zakazovani: oni to nezkazou,o je business :-( ,logicky by mely byt ekologicke potraviny levnejsi,kdyz na jejich pestovani nemusis kupovat zadny chemicky sracky,ale neni,je to prave naopak ]-( a jeste ti budou tvrdit ze chemicke slouceniny jsou pro telo dobre ]-( To urcite,to tak nekomu sezeru.Cemikali neni dobra ani pro prirodu,natoz pro telo (ni i kdyz toje taky priroda,ze)
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě, neházej flintu do žita a když by to nevyšlo, Anglie není na 2. konci zeměkoule, sem to nemáš zas tak moc daleko ;-) Ano, dokážu pochopit, že je to byznys, ale ať mi nikdo netvrdí, že schválí i takovou věc, která obsahuje tolik sraček??? Mě to hlava nebere, fakt ne. Pak nemá být tolik rakoviny když už se cpe malým dětem od 3 let :-S No nic, zase jsem se rozčílila :-| Za chvilku mizím domů, takže přeju fajn den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bednaroi: ono právě bio zemědělství je finančně náročnější, protože bez hnojiva a pesticidů to neroste tak rychle... a ty hnojiva asi tak drahý nejsou... jsem to někde četla
Odpovědět
Profilova fotka
tina79 no ja vim ze to bez tech sracek roste pomaleji,ale stejne je to na hlavu postaveny
Odpovědět
Profilova fotka
No, to moc potěšená nejsem....na svatebku jedeme do Indie, kde nás čeká i několikadenní trek v horách. Protože si věci budeme nosit v báglech na zádech (včetně stanu, spacáků, vody apod.), musí se šetřit váhou na potravinách - tzn. velká část sušených, instantních věcí. To moc zdravé nebude...ale zkusím někde pokoumat, jestli bych přeci jen někde nenšla něco instatního, malého, lehkého a ne příliš škodlivého a hlavně výživného ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, to moc potěšená nejsem....na svatebku jedeme do Indie, kde nás čeká i několikadenní trek v horách. Protože si věci budeme nosit v báglech na zádech (včetně stanu, spacáků, vody apod.), musí se šetřit váhou na potravinách - tzn. velká část sušených, instantních věcí. To moc zdravé nebude...ale zkusím někde pokoumat, jestli bych přeci jen někde nenašla něco instatního, malého, lehkého a ne příliš škodlivého a hlavně výživného ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak to můžu jednou smazat?!!! :-o
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?