Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
No tak na tom fakt není nic převratného, prostě klasika, akorát se k tomu donutit, akorá teda bych možná zařadila víc bílkovin, pokud bych to jedla já, páč by mi asi bylo jinak špatně. Tak nezbývá, než na to fakt konečně najet :-N
Odpovědět
kissie, nemáš nějakou fotku před a po?
Odpovědět
Profilova fotka
Skafanrik: ale to jsem ti psala :-D Hele, mně to vzalo dost času, než sjem na tohle přišla...není nic zázračného :-( Bohužel, je to fakt o té vůli....ale to zvládneš, neboj.....jen do toho!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
skaf: no, před teda naštěstí fakt nemám :-D A po...no, jendak moje ikona a jendak v albu...trochu...a když si mě představíš 4x takovou (objemově), tak to je před 8-)
Odpovědět
kissie, víš ono je to taky o tom, jak je člověk navyklý jíst z rodiny, od rodičů, no a u nás se tda nikdy zdravě, takže je fakt, že člověk si to musí uvědomit sám, já nikdy nad tím moc nepřemýšlela a když jsem prve chtěla hubnout, tak jsem rozhodně nehladala varianty, ale prostě jsem začala hubnout dost špatným způsobem, pak jsem hodně přibrala zpátky a pak to bylo jak na houpačce, pak jsem hubla zdravě a bylo to super, cítila jsem se fantasticky a byla jsem na sebe pyšná, jenže prostě všechno okolo ukončení školy bylo pro mě psychicky tak náročný, že jsem se vrátila oúět špatně zpátky, takže vím, jak na to, al dostat se do toho je problém.Ale poslední nákup jsem to vyřešila tak, že jsem nakoupila samý zdravý věci, nemám tu co mlsat, ale msuím vypilovat tu skladbu jídelníčku, musím víc pít a musím začít sportovat, ale tady se přiznám k tomu, že včera jsem něco dělala chvilnku na dvoře a málem to se mnou šlehlo, takže se bojím, že kdybych vyrazila běhat nebo na kolo, tak to se mnou někde šlehne opravdu.
Odpovědět
Profilova fotka
Skaf: hele, teorii znáš, nakročeno máš taky - prostě máš tu touhu něco se sebou udělat :-) Při běhání i při kole je pak důležité správně dýchat ;-) Ještě co se mi osvědčilo u toho mého - jednou ten "můj" jídelníček porušil...a chtěl to celé hodit za hlavu, že už to jako nemá (aspoň ten den) cenu, když se mu to nepovedlo.....tak jsem ho nenechala. Dost kamarádek mi říkalo, že třeba i kvůli tomu ony vzdaly nějakou dietu. Jednou "porušily", tak to vzdaly s pocitem selhání. Ale o tom to není, ne?
Odpovědět
ach jo, jsem fakt rozhozená z toho hlasování, co byste dělali vy? Oni to prostě neřeší a tohle fakt nemá úroveň, navíc žádnej kontakt na ně se mi nepodařilo najít kromě mejlu a ten jsem poslal už v neděli,ale dosud mi nikdo neodpověděl.
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi: posílala jsem ti hlas za poslední 3 dny. Mě vzali naši ITáci skoro veškerá práve k "obsluze" PC, takže se na cookies nedostanu :-( Nebuď z toho smutná, holky odsud ti pomáahjí jak mohou :-)
Odpovědět
kissie, to je ten pocit, co je i u mě :-N no ale fakt začnu, dneska večer si sjedu pro zeleninku a ovoce, jinak miliju melouny, ty jsou na hubnutí dobrý
Odpovědět
Profilova fotka
skaf: mě melouny zakázaly že obsahují spoustu cukru :-|
Odpovědět
jennyi, teď nechápu, co se děje?
Odpovědět
skaf: nic se neděje, jen to, že jsem z toho rozčarovaná. Měla jsem radost a teď jsem spíš znechucená. Víš. I když vyhraju, prostě to není výhra, takhle to ani netěší. Že je to jen v tom někoho překlikat. Teda ach jo, a ze začátku to bylo taak hezký, ten pocit soutěživosti.Teď už člověk vidí, že je to jen o klikání. Za celý den se jí to moc nehlo a teď koukej jak se to zase rozjelo, asi konec školy. No, já už na to dlabu fakt, klíďo ať si to tam naťukají a vyhrajou, mě to za to asi nestojí. Vždyť to nemá žádnou úroveň. Chápete co myslím? kissie: díky strašně moc
Odpovědět
Článek se načítá
už takhle jsem hledala odvahu se tam přihlásit, ono poslat někam fotku, kde uvedou i vaše jméno. Lidi vás pak poznávají, prostě jsem si řekla, že to zkusím. Snad neudělám žádnou ostudu. A teď tohle. Dokonce mě nějaká paní na diskuzi , která je pod hlasováním, nazvala zoufalcem a nevím co ještě tam bylo. To nemám zapotřebí. Škoda, že nikdo doteď nereagoval na můj mejl, že to hlasování jde znežívat. Poslal jsem jim ho do redakce hned, jak tý mladý naskákaly ty hlasy během chvíle.
Odpovědět
Profilova fotka
Jen: kdybch mohla, pomohla bych víc. Poslala jsem odkaz i známým, ale nevím, kolik toho naklikají.... Skaf: meloooooouny...ty ja mam hrozne rada - slaďoučké, vyhclezené, nakrájené na kostky a kpcem v míse :-D Akorát pak furt lítám na záchod....ale jinak jo, jsou na hubnutí dobré....zaženou hlad, krásně hydratují, báječně chutnají.... Ketty: fakt,jo? No, sladké jsou...a to je tím cukrem..ale že by to bylo tak kritické....a co třeba banány? Skaf: včer ajsem kupovala suroviny na další ovocný salát - mango, kiwi, banány...nakrájet všechno na kousky a zase s bílým jogurtem :-)) Dnešní ovosalát - meloun :-D , jablko, pomeranč, mandarinka, med, jogurt......pro inspiraci :-| A nevzdávat to!!!!! :-N
Odpovědět
jennyi, jak chceš, já kldině ještě hlasovat budu. Proč tě nazvala zoufalcem?
Odpovědět
Profilova fotka
ježííš, já když to po sobě čtu....tak se všem hrozně omlouvám za překlepy a vynechaná nebo přehozená písmenka...snad trpím tou poruchou psaní nebo co :-o :-S
Odpovědět
kissie, no nemusim moc kiwi a anannas, resp. je to moc dobrý, ale jak ho snim víc, tak mi bolí patro :-N ale meloun bych sežrala klidně celej
Odpovědět
Profilova fotka
kiss: řekli mi že nejhorší jsou tři věci: 1) banány, 2) hroznové víno, za 3) pivo
Odpovědět
skaf: nejde o hlasování, hlasů mám nejvíc (teda měla jsem když jsem tam byla naposledy) asi o 5tis. přečti si diskuzi pod článkem koho vyberete v červnu je to pod hlasováním a uvidíš o co jde.
Odpovědět
Profilova fotka
jediný ovoce který můžu bez omezení jsou meruňky a grepy, ale měli by se konzumovat nejlépe do 14.00 hodin
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi: taky jsem ti posílala spoustu hlasů, zasloužíš si to nejvíc
Odpovědět
jennyi, už jsem to přečetla a přispěla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jennyi - nevzdávej to!!! Kettinko, vidíš, meloun tam nebyl ;-) A hroznové víno je zase skvělý antioxidant - jeden z nejúčinějších.....Banány fakt moc dietní nejsou, ale když je má někdo rád, tak ať si je v rozumné míře dá.....určitě nesníš kilo banánů na posezení.....
Odpovědět
pořád lepší hrozno, než třeva hranolky, takže asi tek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojki. Chodím teď k jedné p.doktorce na "jehličky" na ucho na snížení pocitu hladu. Kapánek to funguje 8-) No a píchá mi akupunkturu i do oblasti břicha na zrychlení metabolismu, ale říkala mi, že každý má jinak na savené "tělesné" hodiny. Jako že Někdo víc spaluje večer, jiný přes den. Protože sem nezaznamenala nějaký výrazný efekt ohledně toho spalování energie, tak říkala, že bych potřebovala "napíchat jehličky" spíš v dopoledních hodinách, kdy na to můj oranismus bude reagovat. Že každá to má jinak. No a já ráno nemůžu, takže smůůůůla :-( Už jsem se těšila, že to hubnutí bude snazší. Chodím tam totiž s kamarádkou ve stejný den i čas a na ní to teda zabralo jak hrom. Konzultujeme spolu jídelníček atd, takže se stravujeme stejně i co se pohybu týče je to stejné a ona mi hubne vyloženě před očima ;-) :-( ;-) Takže opět jsem zjistila, že nepatřím mezi vyvolené :-D No a paní Dr. nám (všem) doporučila jeden den v týdnu sníst V PRŮBĚHU!!!! celého dne 1kg hrozna a další týden zas 1 celý ananas - čerstvý. Že prý obsahuje ty enzymy urychlující metabolismus. Tak mám jako ovocný den vždycky středu a je to v pohodě. Banány jsou v pohodě když si je dáš v době, kdy nic jiného k nim nejíš. Obsahují hodně Magnésia a ten je proti křečím, což není v době diety neexistující jev :-p Takže 1 banánek neuškodí - lepší rozhodně než mu"sli !! A v hroznu je fruktóza, takže něco tělu vlastí. Opět si myslím, že lepší než uměle vyrobená musli. Vyhovuje mi do ovocných salátů - nemusím už pak ničím sladit. Nějak sem se rozepsala - pardóónek :-D Taky zápasím, nebojte 8-) 8-) 8-) Do 7.7. ještě 4kg. Tak držte palce
Odpovědět
Profilova fotka
skaf: tak to každopádně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
skaf: :-D
Odpovědět
Ale jinak teda zjišťuju, že píšu jak prase :-N :-N Tak mám vyžehlíno a jdu na další práci.
Odpovědět
skaf: díkes. No uvidíme. Jsem zvědavá, jak to dopadne, tohle je přeci hloupý.
Odpovědět
Profilova fotka
hele holky ja nechci rejpat nebo nejak radit,nemam k tomu vhodnou pozici pri me vaze a visce :-D ,ale zacala jsem se zajimat o zdravou stravu a pokud to jde vynechavat cukr,ale v zadnem pripade nedoporucuji cukdy narazovat umelym sladidlem.Spousta umelych sladidel je vyrabena synteticky,coz podle me znamena ze je to chemikalie a jeji v blahodarnost na telo neverim.Cukr se da ziskat z ovoce a zeleniny,navic spousta potravin vcetne napriklad ovesnych vlocek obsahuje prirodni cukr.Takze neni treba doslazovat.Pokud vam jde jen o ten pocit sladke chuti,tak bych spis doporucila postupne snizovat davky cukru a nicim je nanahrazovat (jelikoz jsou prirozenou soucasti potravin) a casem nebudete muset sladit vubec.Nebo misto cukru pouzivejte Sladenku,da se sehnat ve zrave vyzive.Je to jecmeny slad a vyborne nahrazuje cukr,je mozna i sladsi nez cukr a rohodne je mnohem zdravejsi. Ja treba mela hrozny problem najit nejake cerealie ktere neobsahuji pridany cukr.No hledani desne,z asi sta vyrobku jsem takovy objevila jeden.Nejhorsi na tom je,ze nektere cerealie obsahuji i 3 druhy cukru ]-( Pokud uz ale opravdu potrebuje sladke,tak se poohlidnete po potravinach ci napojich slazenych juisem z hroznoveho vina.Rozdil v chuti nepoznate a mate jistotu ze do sebe rvete neco mnohem zdravejsiho nez jsou umele vyrabena chemicka sladidla ktera akorat navozuji pocit sladke chuti.Jo a v te zdrave vyzive sezenete i veganskou cokoladu,ktera neosahuje ani cukr,animliko,a je taky vyborna.No ale samozrejme je sladka,takze zase to moc neprehanet. Jo jeste bych k tem musli tycinkam,koukali jsmte nekdy do ingredienci?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?