Menu Forum

Hubneme společně

10. únor 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
dericka
Registrovala se 12. června 2007 na beremese.cz. Přidala 128 příspěvků a 1 album.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dericka
Registrovala se 12. června 2007 na beremese.cz. Přidala 128 příspěvků a 1 album.
  • Neví, kdy bude svatba
 a pak jsem si to už jen hlídala so+ne a pak jsem pokračovala obdobně další týden.
Tohle je asi špatná dieta, co? ? Mám jen strach,že když vyzkouším dietu - víc jíst - tak nezhubnu..
12. čer 2007 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dericka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dericka
  • Neví, kdy bude svatba
 skaf,
u mě by to nestačilo.. emoticon Ale každý má jiný spalování, tak nevim.. emoticon
12. čer 2007 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
Registrovala se 24. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2959 příspěvků a 2 alba. Má 26 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 4. července 2009
    Zámek Mirošov
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
Registrovala se 24. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2959 příspěvků a 2 alba. Má 26 přátel. Region Plzeň.
    Zámek Mirošov
 http://gurman.centrum.cz/leto-do-plavek/jidelnicek/archiv.phtml?type=clanek&section=1408
12. čer 2007 v 11:11  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
    Zámek Mirošov
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
    Zámek Mirošov
 dericka, já taky neřikam, že u mě to stačí. Jsem tlusťoch hroznej, rozhodně mi e stoprocentní spokojenosti nestačí ubrat třeba 3 cm v pase. Ale pro začátek se s pokojim, pokud se dostanu s váhou pod 70. Jinak je mi jasnej tvůj problém. Jde o to, že pokud jsi něco takovýho držela (a tím tě neodsuzuju, páč jsem se už taky nadělala blbostí, např. skoro náběh na anorexii), tak sis parádně zpomalila metabolismus a teď jíš málo oproti jiným, ale přesto přibíráš a nebo si váhu držíš a nehubneš. Mam to to samý, zas takový kvanta jako jiný nejim, nebo jim max stejně jako oni, ale prostě nezhubnu ani omylem. Je teda fakt, že při škole jsem jeda hodně sladkýho a mam asi návyk, ale vim, že jsem schopná se ho vzdát. Jenže prostě metabolismus šíleně pomalej. Recept na jeho zrychlení je pohyb, tím naroste svalová hmota a ta potřebuje víc energie, tak se začne i rychleji spalovat.
12. čer 2007 v 11:20  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
    Zámek Mirošov
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
    Zámek Mirošov
 dericko, bože, když čtu ten jídelníček, na něs se fakt vyprdni a pokud zhubnout chceš, tak jediná cesta (myslím teda zdravě) je se k tomu fakt projíst (ne prožrat emoticon emoticon ), prostě zdravý věci ve správným pořadí. No a k tomu to cvičení (bohužel). Jako teorii mám zmáklou, řekla bych, fajnově, ale ta praxe mi taky dělá potíž. Momentálně hlavně to, abych pořádně začala.
12. čer 2007 v 11:26  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitty
Registrovala se 19. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 222 příspěvků a 1 album. Region Vsetín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
jitty
Registrovala se 19. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 222 příspěvků a 1 album. Region Vsetín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
 Skaf, díky moc, jako inspirace je to super, ale zůstanu u toho svého počítání.
Chci se zeptat, píšou tam, že pokud ubývá svalová hmota, je zapotřebí zvýšit příjem komplex. sacharidů. Já žila v domění, že se má jíst bílkovina, aby nedošlo k úbýtku sval. hmoty emoticon Nevíte jak to je?
12. čer 2007 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
    Zámek Mirošov
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
    Zámek Mirošov
 jitty, no jo, jenže já jsem NESCHOPNÁ, takže prostě pojedu dle toho, aspoň ze začátku.
12. čer 2007 v 11:30  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iiice
Registrovala se 19. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 129 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
iiice
Registrovala se 19. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 129 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
    Region Frýdek-Místek
 dericka,
4 měsíce, než mě to položilo - od začátku ledna do konce dubna a pak 2 měsíce doma.
Teď alespoň jezdím na kole, ale i tak je to málo, floorbal už není, protože holky v létě nechtějí hrát kvůli modřinám. Ale hlavní drogou je pro mě aerobic, už se těším až zase budu chodit.
12. čer 2007 v 11:30  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dericka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dericka
  • Neví, kdy bude svatba
 díky za názor.. emoticon
sama vím, že to byla šílená dieta,proto to teď chci změnit i když to bude pomalejší.. Snad ty kilča dolů půjdou. To s tebou ale naprosto souhlasím - praxe a teorie je něco jiného... Jen škoda,že je to tak těžké... emoticon
12. čer 2007 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
 Dericko, ten tvůj jídelníček je fakt mazec, zhubneš, ale stejně rychle se ti to vrátí zpátky. Jak říká doktorka Kateřina v pořadu Jste to, co jíte a zároveň i Skaf, ke zhubnutí se musíš projíst, jíst a jíst. Samozřejmě jen zdravé potraviny emoticon
12. čer 2007 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
Registroval se 7. dubna 2007 na beremese.cz. Přidal 329 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
 dericka : jeje, takovou drastickou dietu jsem taky jednou držela a skončila jsem na posteli, protože jsem začala omldlévat, ztratila menses a vypadla mooc báječně. Pak už jsem dělala i matematické převody 1L=1kg a přestala jsem i pít. Za den to byl jeden jogurt a sklenička vody. takže na to se vyprdni. A začni jíst častěji denně. Můžu říct i vlastní zkušenosti, po té drastické jsem pak zase přibrala a teď jím pravidelně v mensších porcích a cvičím a je to mnoohem lepší. Navíc teď jsem v poho a cítím se báječně a po té drastické jsem se stejnou váhou jakou mám teď (67kg) už začínala omdlévat a bylo mě bídně.
12. čer 2007 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
 Skaf, jasně, pro začátek dobrý start
12. čer 2007 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
    Zámek Mirošov
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
    Zámek Mirošov
 jennyi, tak jsme asi teda držely stejnou "dietu". Už jsem to tu asi popisovala, nevim, jitty to o mně ví zcela určitě. Prostě jsem skoro nejedla, ostatním jsem jídlo hnusila, jednou za tři dny jsem večer "vyžrala" lednici. Vyžrala znamená, že jsem si dala tři kolečka salámu.A dopadla jsem stejně. Ještě jsem k tomu teda jezdila každej den na kole a dělala sedy lehy, tenkrát absolutní neinformovanost a touha být hubená. Nakonec jsem vážila 51 kilo, byla krásně štíhlounká, ale neměla jsem menses a přišla o hodně vlasů, což byla moje pýcha. Menses jsem srovnávala ještě donedávna a pořád to není úplně ono. Podotýkám, že tyhle věci jsem praktikovala cca před 7lety.
12. čer 2007 v 11:40  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
 Sakf to o mě ví taky, nějakou dobu na toto téma jsme si psaly. Docela koukám, kolik holek je stejně "blbých" jako já. Já před 10 lety žila jen o jogurtech, suchých bramborech, ovoci, zelenině a denně hodinu dřela posilováním. Za 2 měsíce zhubla 10 kg, totálně si rozhodila metabolismus, samozřejmě se dostavil jo-jo efekt a do roka a půl jsem měla 20 kg navíc.
12. čer 2007 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dericka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dericka
  • Neví, kdy bude svatba
 a holky, uškodí,když tuhle dietu,co jsem psala budu praktikovat 2x týdně? Že bych celý týden jedla zdravě 5x - 6x denně a třeba v po bych si dala papriku, jogurt, jablko a rajče? a to samý ve středu?? emoticon
12. čer 2007 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
 skaf: mě bylo cca 18 emoticon Jinak díky za hlasy, ale začínám být víc a víc znechucená místo nadšená. Nemá to žádnou úroveň, prostě jen klikat jak zběsilá. Mrzí mě, že na mejl, který jsem hned po zjištění jak to dělají, odeslal na centrum dosud nikdo eodpověděl. Protože jsem ho psala hned, když jí to tam najednou nalítalo o 10tis hlasů ze stovky. Škoda. A co si asi myslí ty další dvě kandidátky. Ale co je lepší, dělat mrtvýho brouka nebo jim to nedarovat a aspoň je vydusit a nechat se uklikat. fakt mě to štve, měla jsem obrovskou radost, když mě volali, že mě vybrali. A teď tohle. Kdybych prohrávala fér, OK, kdybych vyhrála fér OK a JUPÍ, ale takhle ani nevím, jestli bych měla radost, kdybych to vyhrála. Chápeš a chápete co tím myslím?
12. čer 2007 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
    Zámek Mirošov
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
    Zámek Mirošov
 dercika, já mám pocit, že není třeba to držet vůbec, když budeš jíst opravdu zdravě. Ale teřba spoustu lidí má jeden den, kdy drží takový odlehčený den, kdy jí jen zeleninu, pijí ovocné šťávy, prostě na pročištění organismu, ale jíst i tak pravidelně 5x denně.

jitty, no to blbých klidně bez uvozovek emoticon
12. čer 2007 v 11:48  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dericka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dericka
  • Neví, kdy bude svatba
 dobře , zkusím to. I kdyby to mělo trvat měsíc. Počkám si na výsledek.. Vím, co je zdravé,jak se váží,počítají kj , jak se má správně jíst.. Ale prostě jsem se toho nedržela. Přesně tak, byla jsem blá. Ale teď to opravdu tedy zkusím s tím, že jednou v týdnu budu hodně pít a dám si zeleninový a ovocný den. Za pokud nic nedám emoticon
12. čer 2007 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kissie
Registrovala se 16. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 47 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 7. července 2007
    V Praze, v Písecké bráně na Hradčanech, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
kissie
Registrovala se 16. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 47 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 Holky, kdysi jsem byla ze své váhy trochu nešťastná (165 cm / 62 kg), ale postupně se mi podařilo shodit a teď jsem fakt spokojená s tím, jak vypadám (taková ta cca 48kg co nosí krátké sukně emoticon emoticon ). Ale k tomu jsem se taky dopracovala až různými poznatky.
Hrozně jsem bojovala se svou chutí na sladké - mám sladké ráda. Ne sice zrovna čokoládu, ale možná před lety to taky tak bylo. Naučila jsem se místo toho si namazat na chleba (v případě diety celozrnný nebo takový ten hodně tmavý), tenkou vrstvu ramy - tak, aby hodně chleba prosvítal a na to med. Vychutnávala jsem si tak každé sousto. Když si dělám ovocný salát, dosazuji ho taky medem....nebo jsem nedávno objevila sezamové tyčinky s medem. Chutnají i mému nastávajícímu (ten je momentálně na dietě).
No, a chce to pohyb. Já mám teď 2 hafoše, z toho ten mladší je ve výcviku a potřebuji mu udržovat kondičku, takže tím se zároveň hýbu i já. Do toho přítel potřebuje taky cvičit, takže chodím i s ním. Mám času fakt málo, protože při zaměstnání studuji a skloubit to je někdy dost těžké - ale dá se emoticon
Držím palečky, ať vám to vyjde (hubnutí i svatba a manželství emoticon )
12. čer 2007 v 11:57  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
    Zámek Mirošov
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
    Zámek Mirošov
 kissie, tak popiš ty poznatky, ráda se poučím, hlavně by mě zajímalo, jak ses k tomu odhodlala, protože to je můj zásadní problém, sama vim, že zdravý věci mi chutnají, ale prostě dostat se do toho. Jak dlouho jsi to schazovala?
12. čer 2007 ve 12:04  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dericka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dericka
  • Neví, kdy bude svatba
 kissie,
to mě ale taky zajímá emoticon
12. čer 2007 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
 Skaf, já nechtěla, aby to vyznělo útočně

Kissie, připojuji se ke Skaf, taky jsem zvědavá na tvé poznatky emoticon
12. čer 2007 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iiice
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
iiice
    Region Frýdek-Místek
 dericka,
tu dietu bych nezkoušela, jakmile začneš jíst normálně, tak zase přibereš
12. čer 2007 ve 12:12  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dericka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dericka
  • Neví, kdy bude svatba
 iiice,
vyzkouším jíst zdravě ,ale jednou v týdnu mi to neuškodí,když budu držet zeleninovou stravu. emoticon
12. čer 2007 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iiice
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
iiice
    Region Frýdek-Místek
 Kissie,
165cm a 62 kg? to se mi zdá normální váha, já bych byla spokojená, mám 164,5 cm, ale už 72 kg, což se mi nelíbí, pokud zhubnu na těch 62, tak budu spokojená. Ale je pravda, že každý má jinou stavbu těla a prý by do mě ty kila ostatní neřekli, ale já to dělám kvůli sobě a ne kvůli nim.
12. čer 2007 ve 12:16  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kissie
fotoportrét
fotoportrét
kissie
 skafandrik: emoticon poznatky? Když jsem pročítala tuhle diskuzi, tak je máte všehcny - co by měl jídelníček obsahovat, co ne, jíst menší porce několikrát denně, cvičit....a mimo jiné poznatky patřilo právě i to, že cesta bulimie (kam jsem měla kdysi nakročeno) není ta nejsprávnější.
Já hrozně přibrala při svém pobytu v USA. Když sjem se vrátila, byla ze mně koule. Pak jsem se doslechla o dietě Lenky Kořínkové (rozdělená strava). Ta mě nakopla. Miluji těstoviny, maso moc nemusím. Právě tehdy jsem se naučila chuť na sladké zahánět medem. Chce to jen chvilku vydržet emoticon Do toho se ke mně dostal první pes (nalezenec), takže jsem začala mít i hodně pohybu a kila šla sama dolů. Po nějaké době jsem přešla na "normální" stravu, jen jsem si to hlídala a teď už mi to nepřijde.
Jenže se mi nějak podařilo si zrychli metabolismus, takže mi nedělá problém se najíst pozdě v noci. Na druhou stranu - přes den to vyběhám emoticon
Ještě můžeš zkusti používat i L-carnitargin (pomáhá urychlit matabolismus, když cvičíš, tak je dobrý i pro svalovou hmotu apod.) nebo jsem měla pocit, že mám víc podkožního tuku na těch "rizikových" partiích, tak jsem zkusila Lipoxal tobolky (v lékárně) a zatím dobrý. Není mi 20 let, abych se už hlídat nemusela, takže klidně sáhnu po pomocních typu gelů a krémů, sem tam i ty tabletky a L-carnitargin.
A teď jsem si troufla i na úpravu jídelníčku pro svého drahého. Pokud budeš chtít, napíšu ti jeho "dietu", ale věř mi, že nic závratného to není emoticon
12. čer 2007 ve 12:17  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kissie
fotoportrét
fotoportrét
kissie
 Holky, sice 165 cm a 62 kg zní jako normální váha, ale já fakt vypadala hrozně. Moje váha se teď pohybuje 48-51 kg podle ročního období emoticon
Z těch 62 kg jsem schodila prvních 5 kg během 2 měsíců, ale na těch 51 jem se dostávala další 4 měsíce, což je cca 1,75 kf za měsíc.!!!! Bylo to velmi pozvolné!!!
12. čer 2007 ve 12:23  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
    Zámek Mirošov
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
    Zámek Mirošov
 kissie, napsat můžeš, jenže pro chlapa by toho asi mělo být víc, tak nevim, ale tak třeba napiš jeden den, až budeš mít čas. U mě je fakt jedinej problém - začít a vydržet cca první týden fakt bez zaváhání a alespoň za ten týden zhubnout půl kila, pak už mě to bude bavit.
12. čer 2007 ve 12:26  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kissie
fotoportrét
fotoportrét
kissie
 Skafanrik: jo, je toho pro něj trochu víc, ale v podstatě já jedu stejně - jen si můžu víc dopřát emoticon Takže třeba včera měl:
Snídaně: zelený čaj (neslazený - ale lze slait umělým sladidlem), 3 plátky tmavého chleba, 2 plátky sýra
Přesnídávka: jablíčko, pomeranč, kneckebroad (nebo jak se to píše)
Oběd: zeleninový salát s krevetkami a italkou zálivkou (krevetky se dají koupit i mražené, nejsou zase nějak závratně drahé, italský dresing je vodovo olejový....olivový)
Svačina: mrkev, paprika, plátke černého chleba
Večeře: okurkový salát (slazeno opět uměle), 2 plátky chleba s lučinou
A kdykoliv má hlad tak mu připravuji zeleninu na zakousnutí (i do práce mu dávám kvanta zelniny). Saláty si dělám sama.
Dneska:
Snídaně: zelený čaj, 2 plátky tmavého chleba, malý (ovocný) jogurt
Přesnídávka: 2 pomeranče, takový ten "sušený" chleba
Oběd: ovocný salát s bílým jogurtem (přislazeno emoticon )
Svačina: jablíčko, banán
Večeře: 2 středně velké (no, spíš menší) kuřecí řízky přírodní, hlávkový salát

Pochopitelně, kdykoliv má hlad, opět ovoce a zelnina. Základem také je dodržování pitného režimu. On miluje maso, takže mu ho nemůžu a ani nechci zakazovat...jen to "modifikuji". Hlávkového a okurkového salátu může sníst kolik chce emoticon
Upozorňuji, že nejsem dietoložka. Pokud tam najdete něco špatně, tak je to možné. Jen potřebuje poměrně rychle schodit 4 kg, tak se snažíme emoticon
12. čer 2007 ve 12:38  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kissie
fotoportrét
fotoportrét
kissie
 Jo, jen pro upřesnění - tohle je takové "startovací"....až shodí tak 2 kilča, snížíme "ostrost" diety a bude i sytější.
Ale musel třeba vynechat úplně Coca-colu apod. Naopak jsem ho dokopala do spiningu....sám chtěl se sebou něco dělat. Po nemoci, díky které se nemohl pořádně hýbat, dost přibral. Hraje fotbal a prostě to ani neuběhal.....A já do toho přestala kouřit, takže jsem taky měla strach z přibrání kilíček......
12. čer 2007 ve 12:41  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš