Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
už mi to jde, nějaký jí přidělam taky, tak třeba bychom společně mohly jet do 800
Odpovědět
tak já budu pokračovat zítra, už jsem dnes totálně uhlasovaná :-p :-D Tak ať ti to pěkně jde a dobrou
Odpovědět
tak asi 50 jsem jich naťukala, ale teda ta poslední slečna nějak útočí :-N ty hlasy jí tam přibývají závratnou rychlostí
Odpovědět
Profilova fotka
skafandrik: také jsem si ze začátku myslela, že to má Janďa vyhrané, ale nějak se to zvrtává, s tím musíme něco udělat ]-(
Odpovědět
no ale co, mám pocit, že u toho snad sedí celá třída a ťuká hlasy, no zítra navečír k tomu zas zasednu a nažukám co nejvíc, když to jde po víc hlasech naráz
Odpovědět
skaf: nevíš, dokdy se hlasuje? protože jestli tyhle závody potrvají dlouho, tak nám všem upadnou ruce :-D
Odpovědět
holky nechtěli byste zhubnout za mě .))
Odpovědět
chaarleene, no to právě nevim, ale zas ta slečinka vede o dost, tak na to chvíli jdu
Odpovědět
no a mimo jiné vede teda o celkem dost
Odpovědět
čauky holky, to teda vede o dost, to véte, ty tyhle fígle, které psala bethanka mají určo najeté. :-D A kliká celá třída. :-D Hlasuje se do čtvrtka 15.6 do 9hod. Bethanka: teda jsi znalec, já tohle vůbec netušila s tím hlasováním a nenapadlo to ani toho mýho chlapa. :-D Tak večer zasednu a budu ťukat taky. Díky moc za hlasy a za radu. Skafandrik: díky moc taky za hlasy. Koukala jsem, že plánujete sraz v Plzni nebo to už bylo dřív?
Odpovědět
bednaroi: no, právě proto jsem psala, že nevím jestli je tosprávně, ale tak jsem to dělala já. Hlavně já jedla opravdu všechno, takže dát si víc než čtvrt kila zapečených noků se smetanou, nevím nevím, jestli s tím ve stobu počítají. :-D To musí každý podle sebe asi a taky podle toho co jí. Třeba krůtí maso a zelenina určitě neuškodí ve větší porci ale třeba ty noky...... Prostě já to vždy přizpůsobila jídlu, ale většinou jsem opravdu jedla max. 250g. Takže špatně, no. Ale pomohlo to. :-)
Odpovědět
jennyi, no to určitě právě najetý maj, zas jsem před chvilkou něco naťukala, ale musim taky doma něco udělat, ale ve volnějch chvílích zas na to půjdu, páč ti to moc přeju. Jinak zacvičit si někdy půjdu ráda, nebo klidně můžem udělat nějakou delší procházku do okolí i s kočárem, to se taky počítá. Pokud jde k tvýmu způsobu hubnutí, tak si nemyslim, že je úplně nejsprávnější, ale asi bylo důležitý, žes tomu prostě věřila a hlavně, žes jedla úplně všechno. Já do toho nějak nemůžu najet a tak bych chtěla.
Odpovědět
Článek se načítá
skafandrik: jasně, zrovna dneska jdu do borskýho parku, protože nastávající tam má zápas, tak na něj budeme čekat než se vykope. :-D Má dieta, možná že jsem měla jíst větší porce, kdo ví, ale já jedla 5-6x denně, takže takový hlad zase nebyl, když jsem jedla každé 2max.3 hodiny. A u doktora mě kontrolovali, jestli nehladovím, když hubnu tak rychle a všechny výsledky jsem měla vpořádku. Měli taky podezření,víš. :-D
Odpovědět
skafandrik: jasně, taky něco udělej, my nainstalujeme ten prohlížeč aby jsme mohli taky hlasovat opakovaně a sedneme k tomu večer. To se navíc vrátí můj skoro 17ctiletý bráška a myslím, že ten taky přidá svou troškou do mlýna. Když ještě napíše nějaké tvé své babě půjde to snad dohnat ten náskok.
Odpovědět
jennyi, já nemyslím, že bys jedla málo, protože 250 g je podle mě dost, když to jíš 5x denně, spíš jsem měla na mysli složení, jako že je rozdíl sníst 250 g okurky salátovky a 250 g třeba sušenek. Jinak když jsem prve hubla opravdu zdravě, tak jsem třeba na svačinu měla jogurt 100 g a bylo to správně, takže klid. Spíš jak jsi začínala na vyšší váze, tak to šlo rychlejc. Sama určitě můžeš potvrdit, že posledních třeba 10 kil šlo dolů hůř. No a já vlastně začínám cca na posledních tvých deseti kilech a nejde mi to.
Odpovědět
skafandrik: to je jasný, ze začátku to jde rychle jako blázen, když máš takovou váhu jako jsem měla já. A pak to jde pomalu až mě to někdy rozčiluje. I když jsem vysledovala, možná to bude znít blbě, ale týden před začátkem menstruace mě váha jde dolů hooodně dobře. Dneska jsem měla třeba vážící den a představ si, že i když už nedržím a tenhle týden jsem si docela dopřávala tak jsem schodila kilčo. Mám 67kg tak mám radost. Ženský, jinak ta proměna a hlasování, kdyby to bylo fér a věděla bych, že dostává hlasy od lidí tak to beru, ale tohle je jasný, prostě klikají jak vzteklý všichni spolužáci. Ten můj dneska pronesl, že to nemá cenu a že to prostě mám vzdát. To mě tak rozčílilo, že jsem se rozhodla bojovat do poslední kapky krve a jdu klikat. Skore mám 300hlasů za 15min. to by bylo, abych jí nedohnala. Zítra bude ve škole, tak musím doufat, že nebudou mít počítače a předběhnu jí. :-D
Odpovědět
Holky,mám pro vás výborný recept na hubnutí,jen je trochu drastický.O víkendu jsem měla autonehodu a už 2 dny nejsem schopná nic sníst.Stres dělá svoje:-(
Odpovědět
no, já zas můžu na hubnutí doporučit svého přítele. Minulý víkend jsme se sestěhovali a on ví, že bych chtěla trochu zhubnout, tak mi prostě hlídá porce a všechno, co strčím do pusy. Ne, že by zakazoval, ale umí se tak podívat, že ztrácím chuť (takový to - až nezhubneš, tak si nechodď stěžovat :-D ). No a mamka mi řekla, že za ten týden jsem viditelně něco shodila. Zítra nebo pozítří jdu cvičit, tak se tam zvážím, jestli je to fakt pravda. Navíc si nekupuju dobrůtky, kterých jsme vždycky doma měli plnou spíž :-D Tak pak dám vědět, jestli to funguje i nadále :-)
Odpovědět
Holky, tak já jsem v práci a mám tady jen IE, takže to hlasování víckrát nejde.... Jinak včera jsme grilovali, ale dobrý, dala jsme si jen jedno křidýlko se zeleninou, žádný pečivo;-)
Odpovědět
katwind: když máš IE, tak si můžeš taky promazat cookies - a to by mělo stačit na to, abys mohla znova hlasovat (je to přes Možnosti Internetu)
Odpovědět
chaarleene:já to mám s přítele opačně.Sice chce,abych zhubla,ale pořád jen slyším,ty jdeš zase cvičit (posiluju doma břišní svalstvo) a tak.Dokonce mi jeden večer udělal jahody se smetanou a pak obložený talíř.Ale už asi pochopil,že to myslím vážně.
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja teda dodrzuju max hmotnost,ale nevim jeslti to uz zacalo fungovat,nemam doma vahu,radeji :-D Tak musim pockat az do gymu,tam se zvazim.Dneska mam ale extra dietu,vcera v noci my bylo zle,desne me bolelo bricho ( obcas se mi to stava) takze se potrebuju procistit.Takze uplne lehka strava,hlavni jidlo dnes bude pecene kure,brambory nebo ryze a k tomu varena zelenina. Hele nekdo mi rikal ze je na procisteni dobre vypit deci olivoveho oleje,slyseli jste o tom nektera? Ja bych to i zkusila,ale mam strach,kdyz do sebe nedostanu normalne nic mastnyho (ani kureci polevku pokud na ni plavou mastny oka),aby se mi pak ten olej nezprotivil,ted ho totiz davam na kazdy salat,ale kdyzbych se po nem treba zblila,tak uz ho u nas asi neuvidim :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, tak já shodit sice nepotřebuji, ale můj drahý ano ;-) Takže jsem mu vymyslela dietku :-N Najel na ni ve čtvrtek večer (dřív jsem ji nedala dohromady) a už dneska mi hlásil, že ho konečně netlačí kalhoty :-D Váhu doma nemám a změřit se on zase nechtěl, takže to poznáváme jen podle toho oblečení. Potřebuje dát dolů sice jen 4 kila, ale jak je známo - taková ta poseldní kila jdou špatně dolů. Tak nám držte taky palečky, ať to zvládne :-) Jinak ta dieta je v podstatě o zelenině, ovoci, celozrném pečivu, sem tam sýru (miluje sýr, kdybych mu ho vyšktla úplně, tak by to někde tajně porušoval...to je lepší mu dovolit 4 plátky 1x týdně a on má pocit, že má sýru habakuk 8-) ) a kuřecím mase na přírodno (měnit chutě jde bylinkami). V podstatě ale po něm chci, aby co hodinu něco schroupal - papriku, mrkev, jablíčko, pomeranč, meloun...prostě něco takového....to ho zasytí než má třeba oběd - zeleninový salát s něčím (kuřecími kousky, krevetkami, žampiony....variací je spusta podle fantazie) - salát mu připravuji doma. Dovoleno má také celozrnné pečivo - takový ten hodně tmavý chléb nebo např. kneckerbroad apod.....ale v rozumném = omezeném množství. Zatím to funguje - hubne, nemá hlad, je spokojený a cítí se hlavně líp :-D NO,a do toho trocha nějakého toho sportu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jennyi - čus Jájo - hlásím,že též ťukám a ťukám a ťukám a ťukám a ťukáááááám.....
Odpovědět
ahojky, holky, díky moc za ťukání, chtěla jsem to vzdát, protože zřejmě celá třída hlasuje jak vzteklá, ale nakonec jsem se naštvala, přece jim to nedaruju a nenechám se nějakýma "šestnáctkama" porazit bez boje. :-p Takže Taky jedu jak zběsilá. Docela to jde, skore mám 300 za 15min. :-D Takže kdo by se chtěl přidat, stačí V prohlížeči firefox mozzila lze totiž nastavit zablokovat cookies a pak člověk může hlasovat klidně nonstop. www.zena.centrum.cz a pro neznámé jsem ta první jana sarinka: dííííkes moooc Barčo
Odpovědět
mas dalsi stovku ;-)
Odpovědět
tak 14,25 asi jim skončila škola, protože po celém dnu kdy se to hlo jen o dva hlasy jí najednou zase naskakujou jako o závod. To mě teda vytočili ]-( zirafka105 dííkes
Odpovědět
Profilova fotka
ode me dalsi jeden,ja mam jen windows explorer,tak to tu asi vypinat a zapinat nejde,nebo nevim,nejsem pocitacove velmi zdatna,jsem blondyna :-D
Odpovědět
bednaroi: nahoře klikneš na záložku Nástroje, tam si vybereš Možnosti Internetu a dáš Vymazat soubory cookie, pak si zaktualizuješ stránku - a je to, můžeš hlasovat znovu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
chaarleene ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?