Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
skafandrik: tak to mám v kase, hurá :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Smajliku, fleky určitě zůstávají pokud to špatně rozetřeš, hlavně na kolenách, loktech...to chce roztírat dlouho, aby se to dobře vsáklo a nezanechalo fleky. Oblečení mi to nešpiní, zatím jsem si nevšimla. A DVD doma mám, Powerjogu s Vaškem Krejčíkem, sem tam ji cvičím, ale více podle kazety Cindy Crawford na dolní partie a Claudie Schifer na břicho a ruce. A donutit se nemám problém, já když se zařeknu, že budu hubnout, tak se "zakousnu" a nepustím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, no co se to tu děje, tady to nějak umírá, haloooo, lidi žijete? :-D
Odpovědět
assam, no super, to gratuluju x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mohu se k vám přidat? Nečetla jsem všechny příspěvky, to bych vás asi nedočetla, ale myslím si, že to není vůbec špatné auditko, tak bych chtěla hubnout s vámi. U mě je to věčný koloběh, nejdřív se dostanu do takového "nasrávacího" stavu, že jsem ochotná začít hned, za krátkou dobu mě to zase pustí, ... a takhle to jde pořád dokola. Jinak poslední týden v červnu jedeme na dovču, tak bych ráda něco shodila, ať tam nemusím chodit v pytli. :-|
Odpovědět
skaf vážím jídlo a kalorie taky počítám, snažím se vlízt do těch 5000. Ale za tu dobu, už dokážu odhadnout co si ještě dát můžu a co už ne.
Odpovědět
assam, to jako ty státnice? jestli jo, tak taky gratulacééééé!!!! holky, njak jsem se tu dlouho neochomýtala, ale musím se pochválit, vypadá to, že snahy už jsou vidět! Skoromanža mi tuhle řekl, že jsem vyzáblina :-D (samozřejmě přeháněl, ale je to trochu změna oproti chytání za špeky)!!!! tak zas čau :-) a držím všem pěsti
Odpovědět
assam, moooooooooooooc gratuluju!!!! Konečně mám po angíně,ale týden nesmím cvičit. :-| Tak si aspoň kilča udržím,ale dolů bohužel nepůjdou. Zítra jdu mojí nejbližší kamarádce na svatbu a už jsme vybrali i dortík ;-) , kdo by se chtěl podívat, na čem si zítra budu pochutnávat : http://www.sedmikrasky.cz/svatebni-do... Zatim ahojky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Assam - gartulujůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, no jo, sttánice jsou za mnou, tak je zase na chvliku klid a moc děkujůůůůůůůů :-D
Odpovědět
assam, gratuluji!!! Já měla 22. a jsem happy, že to mám za sebou :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Doktor mi ze zdravotních důvodů předepsal novou antikoncepci Jadinne - a já po ní hubnu jak divá :-D A to nejsem tlouštík...175 cm - 65 kg.A po 14 dnech mám 61 kg... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
beruska21, Ahoj.. tak to bych taky potřebovala... :-) Jak se na antikoncepce jmenuje? Já po ní spíše ještě přibírám.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
beruska21: že bych ji také změnila :-N Ale já ji plánuji přestat brát, tak už to nemá cenu
Odpovědět
Já žádnou neberu 8-)
Odpovědět
ahoj holky, tak se konečně ta mrcha (co se jí říká ručička na váze) zase jednou hnula. Ale že jí to trvalo holce jedný líný. :-D Takže já jsem na konci své honby za hubnutím. :-) Sice pro někoho jsem pořád oplácaná, ale mě to stačí, už jsem spokojená. Možná někdy časem ještě nějaké to kilčo zkusím dát dolů, ale teď už na to kašlu. Z mých "krásných" lednových 107kg mi zůstalo ještě krásnějších 68kg. Teď už jen udržovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Jmenuje se Jadinne...stojí asi 800,- tři měsíce. jennyi :to gratuluji! Jinak taky plánuju, že s antikoncepcí skončím...Ale furt se k tomu nemůžu odhodlat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jennyi - šikulkááááááááá x-) x-) x-)
Odpovědět
jennyi, gratuluju !!! :-) a tiše závidím 8-)
Odpovědět
Ahojky Jemmyi já jen zírám :-. a můžu se zeptat,jak si toho docílila???????? :-D :-D :-D
Odpovědět
Všem díkes, mám takovou radost, že jsem se musela hned pochlubit. ;-) kroketka007: jím pravidelně 5x-6x denně, poslední jídlo v 17.hod., nejím žádné pečivo, omezuju sladký, a vážila jsem si jídlo (max.porce 200-250g-v restauraci taky víc nedostaneš). Dřív jsem hodně jedla, poprvé jsem si schválně nandala svojí běžnou porci a zvážila to, no nebudu to okecávat, prostě jsem měla nandáno přes půl kila, takže i to vážení jídla hodně pomohlo. Ze začátku to šlo rychle a když se mi to zastavilo, tak jsem přestala kojit (ne kvůli hubnutí) a zase to šlo rychle dolů a když se to zase zastavilo začala jsem brát meridii a zase to šlo. Zdálo se mi to moc rychlé, ale byla jsem i na konzultaci u lékaře a bylo mi řečeno, že jsem měla prostě dobrou shodu náhod. A když jím, že mám být ráda, že to jde dolů. No a chodím 2-3x týdně cvičit. Jinak mám 14měsíční zlatíčko, který neposedí chvíli v klidu, takže to je takový celodenní běhání a honění. :-D Takže jsem nehladověla, hýbala se, rychlý úbytek konzultovala s lékařem a byla i na celkovém vyšetření (krev, tuk a voda v těle..), jestli je opravdu vše v pořádku (jen pro případné vzkazy, že jsem schodila moc rychle nebo hladověla, spoléhala se na prášky apod.)
Odpovědět
jennyi, gratuluju, opravdu velký kus práce! x-)
Odpovědět
holky, zajímalo by mě, jestli zařazujete do jídelníčku tmavé pečivo. :-| Kamarádka vypustila jen pečivo a sladké, jinak jedla obvyklé porce jídla a zhubla za 14dní 4kg.
Odpovědět
Profilova fotka
Ono záleží kolik ten člověk váží původně a jak moc jí sladké a pečivo...Já třeba pečivo jím jen málokdy a bílé vlastně vůbec.A sladký si vemu tak jednou dvakrát za týden. Takže když bych to vynechala, bylo by to pro mě úplně stejné jako před tím, takže bych nic zhubnout nemohla :-) Taky když někdo váží 120 tak mu 4 kg půjdou dólu hned, ale když někdo váží 65 chce zhubnout 4 kg jde to daleko hůř ;-)
Odpovědět
beruska21, dík za názor. Kamarádka měří 170cm a váží 70kg. Chce dát 5-7kg dolů a daří se jí to - zatím. A jen tím, že opravdu pečivo a sladké vynechala. Asi to taky vyzkouším.. :-) Třeba to pomůže, protože zázračnou antikoncepci asi mít nebudu,no :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, je možný, že na sladký a pečivo byla tak zvyklá a jedla ho docela často...To je pak jasný že kalorická hodnota příjmu se sníží ;-) No nevím jestli je antikoncepce zázračná, nevím jestli hubnu po ní, možná třeba už taky trochu stresem(vdávám se příští týden :-D )fakt těžko říct...
Odpovědět
beruska21, tak to moooooooooooc gratuluju!! :-D Za ten stres vdávání stojí .. ;-) Možná máš pravdu,každopádně to vyzkouším. ;-) Tak zatím ahojky... 8-)
Odpovědět
hajel: já si taky myslím, že u mě hodně udělalo vynechání pečiva a sladkého z jídelníčku. Já dřív zbaštila třeba dva rohlíky k snídani a pak třeba ještě dva k véče a to je hned. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já sladké vůbec nemusím, jak je rok dlouhý. Občas si tedy dám tatranku, ale to už musí být. Nějak tomu neholduju už od malička. Ale jak dá někdo přede mne chlebíčky, to neznám bratra (v mém případě sestru) :-D Nebo brambůrky, to je také konec, ale ty chlebíčky jsou silnější :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem na tom stejěn jako handulacek.Sladkýho nemusím, ale běda jak je na stole obložená mísa ...sýry, šunka, vajíčka...!!!Můžu se utlouct... :-N Ale zase musím uznat, že rohlík nebo housku, jsem neměla ani nepamatuju, jo vlastně v lednu na dovolený :-D Vlastně já jsem vůbec takový bezpřílohový typ...Většinou jím jídlo bez příloh, jen se zeleninou...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?