Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem už na to přišla, že je to nejspíš jediný způsob jak trvale zhubnout. No, někdy mám dny, kdy se ani do denní dávky nevlezu, jindy zas musím už na oběd brzdit, abych si vůbec mohla dát i večeři, záleží jaké potraviny si vybíráš. Přišla jsem i na to, jak moc je kalorický plátek chleba nebo dalamánek, navíc, když si uvědomíš, že si na to dáš ještě něco + nějakou zeleninu k tomu, snídaně se ti může vyšplhat klidně i na 1000 kj =-) Proto raději volím knäckenbrotty. Já mám stanovený limit 5 500 kj, je to v pohodě. O kamarádce vím všecho, jediné, co mi nikdy neřekla je váha. Ale myslím, že takových 110 - 120 kg. Je mi jasné, že jí to šlo rychle, protože je tam co shazovat, u mě už to tak snadné nebude, přece jen jsem o 40 kg lehčí. Ale je borka, kdybys jí viděla teď, je poloviční. Jak už jsem psala výš, jezdím na orbitreku, někdy i ráno a večer, posiluju (doma) nebo chodím běhat. U mě je největší problém hlídat si dostatečný přísun bílkovin, ale jak už mi psala lusinda, mám jíst tvarohy, v těch je daleko víc bílkovin než v jogurtu a snažím se víc jíst maso a ryby, i když na to nejsem moc zvyklá. Maso jsem jídávala prakticky jen o víkendech.
Odpovědět
hajel, no už mám dostudováno, ale během těch pěti let jsem nabrala cca 12 kilo, takže to musí jít dolů. jitty, no tak fajn, začnu s tím zas podobně. Jinak pečivo je dost kalorické, zrovna tak přílohy nebo müsli.
Odpovědět
Profilova fotka
Hajel: díky, ale není co obdivovat, obdivuj mě, až si vysněnou váhu udržím 2 roky, to teprve budu borka :-D Zhubnout se mi vždy podaří, ale udržet váhu e e ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Skaf: super! Budeme se vzájemně podborovat a vyměňovat informace...., další spřízněná duše ;-)
Odpovědět
jitty : dobre.. Za dva roky napisu :-D
Odpovědět
hajel, jinak musím říct, že vypadáš moc dobře :-D tohle je foto z občanky ? :-D (samozřejmě to myslím ze srandy)
Odpovědět
Skaf, ted uz to tedy pujde snadno. Zameris se na to vic a pujde to , uvidis. 8-)
Odpovědět
hajel, musí to jít, jsem jak prase :-(
Odpovědět
to je lepší fotka, nez tu , co mam v obcance, aspon se me hned neleknete :-D Dik za pochvalu, vazim si toho skaf 8-)
Odpovědět
skaf, 164cm na 74kg máš stále? Nebo šlo něco dolů?
Odpovědět
hajel, kde si to čmuchala? to si pročetla celou diskuzu? No mam furt stejně, ale jsem za to ráda, protože životospráva při učení na státnice fakt teda nic moc
Odpovědět
Profilova fotka
Skaf: to je přece jasné, když ses učila na státnice, měla jsi jiné starosti než myset na hubnutí. Ale teď je po všem a můžeš se na to vrhnout. Může tě hřát fakt, že já nic dole nemám a začínám s tebou od nuly ;-) Hajel: ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
mohla bych delat u FBI, co? ]-( Nebylo to tak složitý. Pročítala jsem diskuzi váha , výška. Zaujala mě stejně tak, jako tady. Jak uz jsem psala , pri uceni je tezky si udrzet vahu a ted to uz pujde samo. NEboj! :-N Ja ma 160cm a 59Kg. Mela jsem 64kg. Takze za 4 mesice to slo dolu. Ale ted uz nevim, co dal. Nejak se ta vaha zasekla, nebo co.. 29. cervence jedu s pritelem k mori a chci bejt stihla. Muj cil je 53 Kg.. Proste je to o vuli. Která je tady asi nejvetsi problem,jak jsem cetla :-( Procitala jsem diskuzi pecliveji,abych vedela, jak na hubnuti, co delam spatne.. A docela mi to pomohlo.. Ted mam potrebny info,ale jeste se k tomu dokopat. Zvlast,kdyz jsem ted doma a lezim s anginou u televize. Ja a televize = bramburky, cokolada atd... Ale zatim se drzim :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Hajel, já mít tvou váhu, tak si pískám, kurňa, neprovokuj holka :-D ;-) Ale myslím, že na tvou výšku je váha 59 kg tak akorát, ne?
Odpovědět
jitty, to mě opravdu nehřeje, tobě zrovna bych přála, abys měla něco dole, no ale sice začínám už asi po stý, ale už se teď nemám na co vymlouvat ;-) hajel, no FBI hadr teda :-D No za dva měsíce bys ještě něco shodit mohla, ale teda nahoře jsem viděla, žes měla příjem 3000 kJ, to je dost málo akoleduješ si o jojo, zkus denně aspoň 4000.
Odpovědět
Profilova fotka
Skaf: óóó, děkuji, to potěší :-) Já začínám po stodvacáté, nic si z toho nedělej, jednou to vyjít musí ;-) Nevím, nechci být za chytrou, ale 3000 k, i 4000 kj je děsně málo, právě té mé kámošce obezitoložka řekla, že bys neměla jíst pod 4 500 a NESMÍŠ pod 4 300 kj, pak to má opačný efekt.
Odpovědět
jitty, no na stobu a v tom kurzu nám říkali, že se nesmí pod 4000, většinou jsem jídával tak 4500 - 5000, někdy ty 4000, no tak se budu snažit zas začít na 5000, v nejhorším případě snížim na 4500, ale musí si doplnit zásoby potravin, těch správnejch.
Odpovědět
Ale začnu pozvolna, takže můj úkol na příští týden bude hlavně upravit pitný režim a dvakrát si zacvičit nebo vyvinout nějakou aktivitu, tak uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Vidíš, každý říká něco jiného. Ale osobně si nedovedu představit jíst jen 4 000 kj, to bych umřela hlady, to bych mohla být jen na ovoce a zelenině. A kde máš maso? Vždyť jenom 100 g plát vepř. stejku má 1000 kj. Mě těch 5500 vyhovuje tak akorát
Odpovědět
skaf, já vím , je to málo , ale když mě to jinak dolů prostě nechce jít. Totiž jím celý týden do 3000Kj a o víkendech 5000Kj, kvůli obědům u babiček atd... :-) Taky jsem přišla na to,že to není ono. Ale váha se mi prostě jinak hnout dolů nechce... Když jsem začínala, jedla jsem asi 2 měsíce 4000-5000Kj a vůbec nic, ani půl kila. Když tedy teď začínáš, tak mě vždycky pomáhá,kdyz si dám nějaký cíl a pak ten cíl musím někomu po určitý době říct. Tak jak na to půjdeš tentokrát? Určitě ti to teď vyjde. Držím pěsi ;-) jitty, já vím, že to není tak špatný, ale když mě se všechno ukládá do zadku. Zbytek tak nějak jde. Potřebuju prostě na těch mějch 55, nejlépe 53kg a budu se cítit mnohem líp. Vím, že na tom nejsem úplně nejhůř a nechci z mojí váhy dělat nějakou vědu,ale kdyby se mi to podařilo, žádná anorektička bych nebyla.. Mimochodem, müsli úplně miluju. Dávám si ho vždycky k snídani. Proč tam teda píšou fitness, když je tak kalorický? Asi máš pravdu,ale nechápu ... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
To rozhodně, pěkně pozvolna, vůbec to nehrotit.
Odpovědět
jitty, no to bude tim, že vepřový nejim, jim jen kuřecí, ryby a šmakouna
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to jo, já už mám kuřecího po krk, kde se podívám, všude kuřecí, i jsem z něj hodně vařila, ale zkouším i jiná masa, proto to říkám. Já se zas přejedla šmakouna, poslední dobou mi nějak nejede
Odpovědět
jitty, skaf, ale mě to jinak nechce jit dolu... Fakt jsem to zkoušela. Já jedlik.. Vzdycky jsem jedla tak 8 - 10 000 Kj a ted jsem to takhle rapidne snizila. Asi mate pravdu. Zacnu jist tech 5000Kj , ale vic ne! A budu doufat. Treba to chce cas. Asi dyl, jak 2 mesice. Jim prevazne zeleninu a ovoce. Maso moc nemusim. Ale snazim se ryby, kureci.. Ale jen male porce. Hlady neumiram.. Zelenina hodne zasyti. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
skafandrik já mám obhajobu e stejný den :o(
Odpovědět
Profilova fotka
Hajel: určitě zkus přidat, 3000 kj je fakt málo. Jasně, zelenina zasytí, ale potřebuješ bílkoviny, aby nešly napřed dolů svaly a pak tuk. Právě na udržení sval. hmoty potřebuješ bílkoviny, takže i, bohužel pro tebe, maso. Zkus víc mléč. výrobků, tvarohy, mléko, jogurty....., taky jsem nebyla zvyklá jíst maso často, ale teď jsem začala a doufám, že svaly zůstanou a zmizí špeky. Teď vím, že jsem dřív dělala chybu, maso moc nejedla a ubyly mi svaly, rapidně.
Odpovědět
assam, no tak to je ale pro něco taky dobrý, protože aspoň nebudeš mít čas na ostatní předměty tak dlouho mluvit
Odpovědět
jitty, ok.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, čumím jak jste se zase rozepsaly. No co se týče počítání kalorií já jsem se snažila se udržet mezi 4500 - 6000 kJ a váha dolů šla. Dřív jsem jedla asi jako Hajel - odhaduji to na 8000 kJ. Já si teď musím opět psát co jím - mrkne se mi na to ten můj osobní trenér, tak jsem zvědavá, co mi na to řekne.
Odpovědět
Profilova fotka
Hajel: Je to na tobě, ale homeopatikum pokud ti nepomůže, tak rozhodně neuškodí ! Povzbuzuje prostě jen přirozenou obranu těla. ;-) Holky, já teda nevím, jestli to počítám dobře, jídlo si nevážím, jen odhaduji gramy a vychází mi to taky denně tak 3.000 - 3.500 kJ. =-) Vy si každé jídlo nějak vážíte ? =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?