Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
musím se pochlubit. Kilčo mám dole:)) :-D Za týden. KDyž to půjde takhle každý týden,tak to bude moc supr. Včera jsem se vešla do 3000Kj a ujela 10km na rotopedu. Bez cvičení to opravdu nejde :-p Tak zatim pa pa :-)
Odpovědět
Lidičky, nevíte někdo kde by se dal třeba na netu sehnat cvičební plán? Nějak nevím kde začít s cvičením, abych vydávala dostatek energie a přitom si hned neoddělala tělo. Prostě nějakou radu kdy cvičit, jak často a dlouho a tak. Děkuju :-)
Odpovědět
Wanilka: zkus kuknout f-sport.cz, ale nevím to jistě. Jinak já se musím stejně jako Hajelpochlubit:-) Po měsíci konečně další posun - půl kilča dole x-) Ráno jsem si odběhla 20 minut na orbiterku, večer chci taky ještě chvilku dát a za chvíli jdeme plavat.
Odpovědět
arvetka, gratuluju! Výsledek hezky zahřeje u srdíčka a ten pocit k nezaplacení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
wanilka pokud je to možné, drž se zásady cvičit hned ráno před snídaní, pa tělo po celý den líp spaluje a také když si zacviičíš půl hoďky ráno, tak to má stejný účinek jako hoďka večer. Já cvičím s dvd pillates a je to docela dobré, ne tak na váhu jako na centimetry
Odpovědět
Profilova fotka
Lusinda: Fakt je 1 lžička cukru tolik, jo ? =-) No to je tedy síla ! Hajel: super, jen tak dál ! ;-) Já mám za 5 dní 1 kg dole. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky holky. Já jsem tento týden nedala nic dolů ale držím se aspoň na stejné váze. No není divu, docela to flákam. Dneska jsem chtěla jít cvičit ale nedokopala jsem se :-| . Ale když jsem četla vaše příspěvky, tak půjdu aspoň zítra. Jinak jsem také nevěděla že lžička cukru je tolik kJ. Hrůza :-p A na závěr, všem kterým to hubnutí tak krásně jde gratuluji :-)
Odpovědět
Ahoj holky, cvičíte některá power jogu? Chtěla bych vědět zda to skutečně pomáhá ke zpevnění těla, popřípadě hubnutí a jak často (a i jak dlouho) cvičíte. Mám v plánu jít na ní zítra ráno před prací, tak doufám, že se donutím vstát a zvládnu to. Ten pocit je pak nádherný. Byla jsem na power joze párkrát v zimě a bavilo mě to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jannisb :-) , aspoň, že si váhu držíš. ;-) A kolik jsi už vlastně zhubla ? Wanilka: Já jsem power jógu chtěla vždycky zkusit, ale ještě jsem se k ní nedostala. :-|
Odpovědět
za 4 měsíce mám dole 4 kila, tak jsem si koupila pár hadříků na sebe... :-D Včera jsem to trochu flákala, oslavovala jsem zhubnutí vanilkovejma trubičkama :-D A ode dneška opět pryč se sladkým a rychle hubnout dál. :-N Ráno jsem měla naštěstí těch 59kg,co jsem si tak vydřela. Každý kilo je u mě utrpení. Takhle samozřejmě pokaždé oslavovat nebudu,ale měla jsem takovou radost,že jsem si musela dopřát trochu radosti 8-) Jinak hanny : chci se zeptat z kolika kg na kolik si plánuješ zhubnout a kolik máš dole? Jannisb: Pevnou vůli a zdravě se na sebe naštvi! Uvidíš,že kila půjdou hned dolů. Víc pohybu,míň jíst a počítat kalorie.. Assam: To jsem nevěděla, jsem asi blázen 8-( ,ale zkusím tento týden cvičit v 5h ráno půl hodinky,než půjdu do práce. Přítel mě asi zabije,že dělám bordel,ale za zkoušku mi to stojí. ]-( A samozřejmě večer půl hodinky. Tak všem přeju co nejméně týrání při hubnutí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Wanilko, jedna známá jí dělala a pomohla jí hodně, taky jsem o ní uvažovala .... hajel no to je výborný, jsi šikulka
Odpovědět
Ahoj holky,tak jsem se do teto diskuze trosku zacetla a prosim vas o radu...presne za mesic mam svatbu a kdyz jsem dneska videla svuj zadek,tak jsem malem omdlela...poradite mi co stim, jak ho za ten mesic aspon trosicku zpevnit?jake cviceni je nejlepsi a co rikate na rolletic?diky moc
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hanny, zhubla jsem od začátku asi 5 kilo. A ještě 3 kg do svatby chci, snad to zvládnu. A ty chceš kolik? Hajel, jinak kalorie jsem počítala, teď už držím podobný režim na který jsem si celkem zvykla :-) A jednou týdně chodím tancovat, ale chtěla bych k tomu ještě něco přidat, aspoň jednou týdně posilku, kolo nebo brusle. Jen toho mám v práci hodně, tak se mi po práci nic nechce :-) Dnes plánuji posilku, tak to snad zvládnu :-)
Odpovědět
magi : Asi jsem trochu pozadu. ale co ječ rolletic? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlasím že jsem byla dneska hodinku v posilce, z toho 45 min. na běž. pásu (převážne rychlá chůze než běh). A hlavně dokopala jsem se oslovit jednoho osobního trenéra, aby mi udělal cvičební plán a poradí mi i se stravoou Tak jsem na to zvědavá. Snad mě to dokope chodit cvičit pravidelně :-)
Odpovědět
Tak jsem se dneska ráno donutila vstát a skutečně jsem šla před prací na hodinu cvičit do fitka power jogu :-D Jsem na sebe táááák hrdá, že jsem se odhodlala a skutečně tam šla a SAMA :-N Dost si zahrávám s myšlenkou jít ve čtvrtek ráno na spinning, ale bojím se, že se zřídím hned po ránu a zbytek dne budu trpět...Na druhou stranu doufám, že když budu takhle 2x týdne ráno cvičit aspoň tu hodinku a večer přes týden posilovat doma, tak dokážu do svatby zhubnout aspoň to břicho ;-)
Odpovědět
Holky včera večer jsem trdlovala na orbitreku celou hodinu, lilo ze mně jak blázen, ale jinak boží pocit :-) Posledních pár dní cvičím ráno na lačno a upřímně to nesnáším. Teďka mám zkouškové, takže jsem doma, ale obdivuju ty, které ráno cvičí a pak hajdy do práce :-p
Odpovědět
ahojky. Holky, tak Vám závidím, že můžete teď cvičit.. Já jsem chytla nějakou anginu a zrovna,když už mi to tak šlo. ;-( Dneska jsem v práci, ale zítra hurá do hajan a aspoň budu mít zeleninové a ovocné dny. :-. Bohužel to cvičení musím prozatím vynechat. Snad budu od pondělí zdravá,abych mohla začít do nového týdne dobře.. 8-( Brzy se opět přidám.. Zatím držím všem pěsti a paaaa. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, holky. Musím se pochlubit, vstávala jsem v 5 hodin a dala si 25 minut na orbitreku, lilo ze mě jak z vola, ale pocit, že jsem pro sebe a postavu něco udělala - nepopsatelný :-) Večer si dám podle kazety cviky na břicho a ruce a s dobrým pocitem půjdu spát :-) Jinak kj počítám stále, docela mi to jde, ale budu muset nutně pořídit digitální váhu, bez ní to nejde. Kámoška mi psala, že má pár super receptů na obědy, až mi je dá, přepísnu vám je sem, ať máte inspiraci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Hajel: No super ! ;-) Já jsem měla 63 kg, cíl mám 58 kg a teď mám 61 kg. Po týdnu jsem dala dolů 2 kg. Není to moc ? nevadí to ? =-) Jím prostě malé porce asi 8x denně a počítám kJ. Jo a Hajel, zkus si koupit homeopatikum Oscillococcinum, je to bomba ! Nevím, jesli to znáš, ale tělu to neuškodí a vzburcuje to tělo, aby se nemoci lépe bránilo. Jen to prý nepomáhá úplně všem, záleží na tom, jaký máš organismus, ale většinou to všem zabírá. ;-) Budeš brzy zdravá jako rybička. ;-) Jannisb: No tak to jsi dobrá ! ;-) Já jsem na tom viz výše. ;-)
Odpovědět
ahoj kočky, tak mám týden od státnic a pořád lítam po doktorech a zařizuju další věci a spim, takže ale už se na sebe nemůžu dívat, od zítřka zkusím hubnout, abych do promoce (začátkem července) dala něco dolů. Jak jste na tom vy tady? Se všema se asi neznám, ale třeba assam a jitty? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Skafandrik: ahojky, já ti tak strašně závidím, že máš ty státnice za sebou, že ani nevíš, já je mám od čtvrtka za týden, jsem nervózní, nevyspalá, je mi pořád zle od žaludku, výborná hubnoucí kůra ;-) ani nemám na jídlo pomyšlení, jak je mi zle, už aby to bylo za mnou, doufám, že si je nezopáknu v září, chjooo ale jinak hubnutí jde, už mám ze 156kg 115kg, tak si nestěžuju :o)
Odpovědět
assam, tak to seš borec, to ti zas ávidím já, jak pěkně ti to jde, neboj, státnice, zvládneš, z kolika předmětů děláš a na jaké škola - nějak si to nepamatuju
Odpovědět
Profilova fotka
skafandrik: já studuju speciální pedagogiku, no nejdřív mám obhajobu a pak zkoušku ze čtyř předmětů, psychologii, pedagogiku, speciální pedagogiku a psychopedii ... jsem nervózní jak pes ... jaký na vás byli, chtěli toho vědět hodně? Já mám pocit, že toho zrovna moc neumím .....
Odpovědět
assam, no nevim, já měla super otázky, zkus vlákno VŠ... na volené diskusi, tam jsou i holky, co studujou právě speciální pedagogiku nebo ji studovaly. Takhle - ně že by chtěli kvanta věcí, ale třeba se mi zeptali na něco, co bylo v knížkách a ne v těch skriptech, co kolujou mezi studenty, takže jsem ráda, že jsem se z knížek učila, ale kdybych to asi neřekla, tak by mě nevyrazili, jen bych měla horší známky, což je fuk. Taky jsem měla obhajobu dřív, ta je cekem dobrá, ale nervy jsem měla taky velký.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj skaf, dala jsem se na počítání kj :-) Zatím se daří, jen to počítání je naprd, hlavně hledání v tabulkách, ale chce to čas, za pár týdnů budu z hlavy vědět, kolik která potravina obsahuje kj a nebudu muset složitě v tabulkách hledat. 9. 6. jdeme na svatbu, z loňska mám koupenou moc hezkou letní sukni, tak se chci do ní vlézt :-) Jinak se hodně snažím sportovat, sem tam ráno přivstanu a jezdím na orbitreku nebo večer cvičím podle kazety nebo jdu běhat nebo na kole, prostě ať to jde rychleji. Držím pěsti, ať se držíš a shodíš na vytouženou váhu ;-)
Odpovědět
no jitty, a kolik máš teda dole od té doby, co jsme vedly ty naše rozhovory úplně prvně?
Odpovědět
Profilova fotka
Mám dole velké kulové :-D Pár dnů jsem se držela, pak mě zlákaly zákusky nebo dobrá večeře nebo čokoláda, prostě hubnutí o ničem. Ale fakt mě teď tlačí čas a už se na sebe nemůžu dívat, tak jsem se dala na to počítání. Přečetla jsem si pár příspěvků od holek co počítají, přesvědčily mě, tak jsem se na to dala. Navíc kamarádka je na tom stejně, ale ta počítá už víc jak 3 měsíce a má dole 22 kg. Je ráda, že jsem se na to dala, když něco nevím, pošlu sms a hned poradí:o) Psala mi, že má pár dobrých receptů na ne moc kalorické obědy, takže až je budu mít, klidně ti je pošlu, pokud budeš mít zájem. Můžu ti říct, že teď tím počítáním jsem zjistila, kolik věcí je šíleně kalorických, aniž bych to tušila, třeba jen blbá lžička cukru. A když už bude fakt krize, smlsnu si na něčem dobrém, ale o to si dám méně jídla, takže sladké není tabu :-)
Odpovědět
jitty, já vim, takhle jsem hubla taky a šlo to dobře a řekla bych, že je to jediný způsob, jak opravdu zhubnout a udržet si to, navíc si můžeš dát co chceš, ale když už se pak vyšplháš na denní dávku, tak večeře bude muset být jen salát nebo něco. Budu na to taky muset najet, protože jinak se nekontroluju, budu muset i psát, ne teda co jsem jedla, ale kolik to mělo KJ. Kolik denně jíš? Joa teda kamarádka je docela řízek, 22 kilo za 3 měsíce, to je dost, kolik kg měla na začátku? Ty obědy pak klidně pošli, to je jasný. Co děláš za sporty?
Odpovědět
assam, skafandrik, studovat a hubnout - to je možná těžší, než pracovat. :-| Na vejšce jsem strávila rok. Přibrala jsem tam sedm kilo za ten rok. :-S Porad jsem sedela a ucila se a kynula. Kdyz jsem ted v praci,tak mam porad pohyb - i kdyz delam kancelarskou praci, ale treba litam s papirama a tak. A hlavne kdyz jsem prisla ze skoly, tak nastal ten samej kolotoc - uceni , jidlo(na rozptyleni) a sezeni a zase uceni... Ale ted jdu po praci treba plavat, nebo jezdim na rotopedu. Mam pracovni dobu od 6h - 14:30, coz je supr. :-D Sice jsem doma az v 15-15:30 ,ale stejne je to uzasny. Tak holky hlavne preju pevnou vuli nejist u uceni. Ale jak rikate, ten stres dela svy.. Hubnouci kura. Jen aby nenastal jojo efekt. Ale kdyz si to pohlidate,tak snad ne.. :-) hanny, dekuju ti za radu,ale radsi zustanu u coldrexu, paralenu a caje. Bojim se novej veci.. Snad to do nedele vylezim. ;-) jitty : obdivuju te!! Hned jak se uzdravim, zacnu taky! :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?