Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
Ty brďo, 2 roky =-) Tak to mám co dělat, abych si to udržela, sakra to tělo není blbé :-D Takže vážíš i teď, když už nechceš hubnout? A potom na udržení váhy bude zřejmě stačit tak 6 000 kj, ne? Jenže víš z čeho mám strach? 15 kg shodit je fakt dost a nějaký čas to bude trvat, ale bojím se toho, že si tělo na příjem zvykne a začne stagnovat. To pak budu muset příjem ještě snížit? =-) To asi umřu hlady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kdepak já teď hubnu, já shodila 40 kilo a tělo stagnovalo jednou asi tři týdny a pak se zase pohlo, to nemá smysl snižovat, prostě to člověk musí nějak přetrpět, teď mám před sebou ještě dvacet kilo tak uvidím jak to půůjde, neboj uvidíš jakou budeš mít radost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
=-) =-) =-) 40 kg??? Smekám, fakt klobouk dolů. Takže celkem 60 kg? Ty jo, možná teď budu hodně drzá, kdyžtak mě uzemni ;-) , ale kolik jsi vážila? Takže jsi teď na tom podobně, našla jsem spřízněnou duši :-) Radost budu mít, to 100% Nejvíc mě štvě, že do léta nezhubnu tolik, abych oblékla loňské věci, ale to vím, že jsem zhubla jen svaly, bylo to docela rychlé a všechny tuky mi zůstaly, takže budu muset pořídit novou garderobu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no 130 jsem vážila :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsi borka, fakt že jo. Že jsi to všechno vydržela, nevzdala to.... a já se tady nervuju s nějakýma 15 kilama :-) Máš můj obdiv. Ty jo, to jsi v hubnutí přeborník, máš v tom praxi, za tebou budu chodit pro rady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem se rozvedla a nějak jsem musela udělat tlustou čáru a nastolit období změn, tak jsem to vzala z gruntu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tomu říkám pořádně z gruntu. Jj, stres udělá své, ale na mě má opačné účinky. Místo toho, abych hubla, mám děsnou chuť na jídlo, tudíž přibírám ]-( Ale to zvládneme, nějak mám v žilách plno optimismu, s dobrou náladou to půjde líp :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě mě napadlo, tvůj ex musel valit bulvy, když tě potkal o 40 kg lehčí, co? Asi jsi mu pěkně vytřela zrak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hajel já ti to věřím, každý jsme na něco, ale alespoň to kuřecí a rybí zkus, ono by se mělo plátek každý den, ale co zvládneš, to zvládneš, uvidíš, ale fakt to zabírá, držím dietu ještě s kamarádkou, nejedla pomalu maso a pak jí začaly líp ubývat cenťáčky lusinda77 tak to jsme na tom stejně, taky mám 40kg dole :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já žasnu a tleskám, jste skvělé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no můj ex je prostě ex :-D k tomu není co dodat, ale samozřejmě vnitřně jsem v to doufala assam, tak to blahopřeju, já teď mám dole dalších sedm a ještě mě 15-20 čeká :-D
Odpovědět
Assam, lusinda77, dám na vás. Tolik zkušeností zase nemám.. Ale stejně je ta dieta peklo... 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo peklo není ta dieta protože s každým kilem mám z toho radost a baví mi to a motivuje, ale udržet to to bude teprve mizerie a to vám assam určitě potvrdí, že nejdražší i když ne zrovna nepříjemný je na tom ta výměna šatníku a nejhorší to je v mezidobí, kdy už vám nic neni ale ještě vítě že nejste na konci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lusi, přesně, nejhořší je váhu si udržet. A to mezidobí znám a šatník jsem musela měnit komplet celý a stálo to docela dost peněz :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no mě to stálo celý jmění :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, vy jste teda dobrý, fakt ! =-) Já bojuji s 5 kg a zatím moc výsledky nevidím. :-( Ikdyž z nedostatku sladkého se asi zblázním :-N , ale snažím se to vydržet. Před chvíli jsem aspoň slupla asi 10 kuliček lískových oříšků v cukru, velkých asi jako antiperle. |-| Myslíte, že to je ok ? :-| A za jak dlouho se tak začne váha snižovat, když sním tak 5000 kJ denně a skoro tedy necvičím. |-| Víte někdo ? Holky, vy jste takové odbornice...
Odpovědět
lusinda77, jo, to máš pravdu. Sice jsem zhubla jen 4kg,ale šlo to a pocit - úžasný!! Ale teď už to půjde hůř dolů. Jinak máš můj obdiv. . . ;-)
Odpovědět
no já jsem taky čokolik a jakej! Ale všechno je jen o pevný vůli. Když nebudeš chtít jen ty sama,tak to nikdy nezvládneš. Hlavně začít a neříkat si pořád : Aź zítra. Když nezařadíš pohyb, tak musíš ubrat jídlo, tak na 4000kj ,ale pak jak holky mluvili o tom ustálení váhy,tak budeš muset jíst takhle ještě nějaký čas po zhubnutí na tvoji vysněnou váhu. A sladký zkus nahradit třeba müsli tyčinkama. Nebo sladkýma jogurtama. Já teď mám vytipovaný jogurt EXTRA Light, je vážně sladký - meruňkový,jahodový a ananasový a má jen 200kj. Rozhodně sladký nevynechávej,ale zkus ho omezit na 1x týdně - třeba políčko čokolkády. Jinak přeju hodně úspěchů. :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hajel, jo to já chci, však jsem to zatím bez čokolády vydržela. :-) Ale bez sladkého to u mě nejde. :-( Strašně mi to chybí ! Ale jak píšeš, nahrazuji to müsli a teď mám třeba sladké jablko. Ježiš to je bájo ! :-p :-) A když je úplně nejhůř, tak si uždibnu jen třeba kousíček 5x5x5 mm. :-D To snad nemůže vadit, co myslíš ? =-) A jaký je to jogurt ? =-) Já jím Vitalineu, taky mi chutná a je slaďoučká :-) a má 300 kJ. Jo a ještě nevím, jak mám počítat vodu a čaje. Nevíš ? =-) A díky moc za přání ! Nápodobně ! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čaj bez cukru a obyčejná voda nemá nic ale ochucený vody nebo cukr do čaje je děs běs, jsou to prázdný kalorie tzn že je vypiješ a hlad máš pořád dál
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, díky lusindo, vody piji čisté a čaje bylinkové a ovocné a ovocné si tedy trošku přislazuji. :-N Ještě jednou díky za info. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ona lžička cukru ti udělá asi 40 kcal což je cca 160kj :-)
Odpovědět
cože??!! Lžička cukru 160Kj?????!!!! :-(
Odpovědět
tak v tom případě jsem dneska měla dvě kafe a hezky dvě lžičky cukru do každýho. Příště kafe nahrdím čajem. Taky je piju a neslazený. Je mi to celkem jedno. Tzn. kafe - 320Kj. Dále jogurt EXTRA LIGHT - 200 Kj, dále zeleninový talíř 7 malých rajčátek, 2 papriky a salámový uzený sýr(to miluju), pak malou mističku hlávkovýho zelenýho salátu v sladkokyselém nálevu a to už na Kj neumim spočítat,ale určitě se vejdu do 1500Kj. Tak dohromady snad cca 2000Kj?? Snad ano.. Vůbec nejsem zběhlá v tomto počítání a hlavně mě to vůbec nebaví,tak to dělám odhadem. Toť vše. Maso si dám zitra :-D Klidně mě opravte, za každý názor budu opět moc ráda ;-)
Odpovědět
ahojky hanny, vážně to jde bez sladkého vydržet. Jsem vzorový příklad. Nahraď to zeleninou a případně tím ovocem. Není dobré si to odpírat pořád,ale na přeskáčku by se to určitě vydržet dalo. Jeden den, müsli, druhý zeleninu... :-D Vitalinea je taky dobrá, ale ten můj koupim v Bille, Kaufl., nebo Alb. a stojí 8-9Kč a je fakt sladký. 200Kj. Vím, že čaje a voda - neperlivá nic neudělá, vyloučíš to bezproblému z těla, ale že lžička cukru má 160 Kj jsem nevěděla, tak jsem se alespoň poučila. :-.
Odpovědět
Profilova fotka
no tak ten salámovej sejra to bude pěkná bomba pokud budeš odhadovat si ztracená , to se musí buď a nebo :-)
Odpovědět
Zítra to bude 6-tý den, co drzim dietku. :-D Oproti tobe to je samozrejme malickost :-N , ale docela bych si prala alespon kilo dole ]-( . Vic ani hubnout nechci, nez kilco tydne. Budu muset ten salamovej uzenej syr nahradit nejakym jinym.. Mas pravdu . :-| Dneska pouziju tabulku Flora a tu od tebe. Ale zatim jim opravdu zdrave, sama zeleninka, jogurty.. :-D Driv jen more cokolady (klidne i v 10 h v noci, kdyz jsem mela chut, neomezovala jsem se, naopak ) , smazeny hranolky, hermeliny ,syry ,hamburgery , ty nejlepsi bagety, parky , hodne bíleho peciva rano... Proste naprosty opak.. :-S Takze bych to kilco mela mit dole jen kvuli tomu, ze jsem i zmenila stravu. ;-) Tak vecer se pochlubim... Zatim ahojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím.četla jsem vaše příspěvky a docela mě zaujalo to o přípravku:Meridi.Ráda bych věděla na kolik to příjde a zda-li to mužou kojící ženy.jsem necelý měsíc po porodu(rodila jsem císařským řezem) a v srpnu se mám vdávat.ráda bych proto upravila svou váhu,která je nyní strašná!(v těhotenství jsem i přes veškeré hlídání se přibrala téměř 30 kg a jen deset šlo po porodu dolu.snažím se i trošičku cvičit,ale moc mi to ještě vzhledem k mé jizvě nedoporucují a v jídle mám jasno.Snídám nízkotučné jogurty,lehce obědvám a pak už jen ovocíčkuji a zeleninkuji.mám však pocit,že je to k ničemu nebot váha stojí a centimetry také.(ještě musím podotknout,že ten oběd nemohu více upravit nebot kojím tak aby ta má maličká nepila hladové mlíčko)
Odpovědět
Ahoj holky, moje hubnoucí martyrium stále pokračuje, potřebuju dát ze stávajících 94 cm přes zadek ještě asi 3 dolů :-p Jelikož už dlouhou dobu jím dietně a nechci si zpomalovat metabolismus hladověním, přidala jsem si pohyb. Takže počínaje dneškem budu cvičit 2x denně - ráno nalačno minimálně 15 minut (dneska se mi povedlo 25 :-) ) a navečer tak 30 minut, uf! :-) No a k tomu samozřejmě 3x týdně posilovna jako doteď. Jo a pořídila jsem si Lipometric od Vichy (ten nejnovější "hubnoucí" gel) a jsem mega překvapená, protože fakt pomáhá! Nikdy jsem těmhle zázrakům moc nevěřila, ale po 2 týdnech mazání mám půl centimetru dole :-) Samozřejmě k tomu člověk musí cvičit, zázraky se nedějou :-p , holt bez pohybu, správného stravování a pitného režimu nepomůže ani svěcená voda ;-) Ale jako pomocný prostředek je tenhle gelík super :-)
Odpovědět
Tím cvičením myslím běhání na elipticalu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?