Menu Forum

Hubneme společně

10. únor 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jitty
Registrovala se 19. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 222 příspěvků a 1 album. Region Vsetín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
jitty
Registrovala se 19. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 222 příspěvků a 1 album. Region Vsetín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
 Ty brďo, 2 roky emoticon Tak to mám co dělat, abych si to udržela, sakra to tělo není blbé emoticon Takže vážíš i teď, když už nechceš hubnout? A potom na udržení váhy bude zřejmě stačit tak 6 000 kj, ne? Jenže víš z čeho mám strach? 15 kg shodit je fakt dost a nějaký čas to bude trvat, ale bojím se toho, že si tělo na příjem zvykne a začne stagnovat. To pak budu muset příjem ještě snížit? emoticon To asi umřu hlady emoticon
18. kvě 2007 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lusinda77
Registrovala se 15. března 2007 na beremese.cz. Přidala 64 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 6. června 2008
    Penzion Český statek, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lusinda77
Registrovala se 15. března 2007 na beremese.cz. Přidala 64 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
 kdepak já teď hubnu, já shodila 40 kilo a tělo stagnovalo jednou asi tři týdny a pak se zase pohlo, to nemá smysl snižovat, prostě to člověk musí nějak přetrpět, teď mám před sebou ještě dvacet kilo tak uvidím jak to půůjde, neboj uvidíš jakou budeš mít radost emoticon
18. kvě 2007 v 08:31  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
 emoticon emoticon emoticon 40 kg??? Smekám, fakt klobouk dolů. Takže celkem 60 kg? Ty jo, možná teď budu hodně drzá, kdyžtak mě uzemni emoticon , ale kolik jsi vážila? Takže jsi teď na tom podobně, našla jsem spřízněnou duši emoticon Radost budu mít, to 100% Nejvíc mě štvě, že do léta nezhubnu tolik, abych oblékla loňské věci, ale to vím, že jsem zhubla jen svaly, bylo to docela rychlé a všechny tuky mi zůstaly, takže budu muset pořídit novou garderobu emoticon
18. kvě 2007 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lusinda77
fotoportrét
fotoportrét
lusinda77
 no 130 jsem vážila emoticon
18. kvě 2007 v 09:03  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
 Tak to jsi borka, fakt že jo. Že jsi to všechno vydržela, nevzdala to.... a já se tady nervuju s nějakýma 15 kilama emoticon Máš můj obdiv. Ty jo, to jsi v hubnutí přeborník, máš v tom praxi, za tebou budu chodit pro rady emoticon
18. kvě 2007 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lusinda77
fotoportrét
fotoportrét
lusinda77
 no já jsem se rozvedla a nějak jsem musela udělat tlustou čáru a nastolit období změn, tak jsem to vzala z gruntu emoticon
18. kvě 2007 v 09:14  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
 Tak tomu říkám pořádně z gruntu. Jj, stres udělá své, ale na mě má opačné účinky. Místo toho, abych hubla, mám děsnou chuť na jídlo, tudíž přibírám emoticon
Ale to zvládneme, nějak mám v žilách plno optimismu, s dobrou náladou to půjde líp emoticon
18. kvě 2007 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
 Ještě mě napadlo, tvůj ex musel valit bulvy, když tě potkal o 40 kg lehčí, co? Asi jsi mu pěkně vytřela zrak emoticon
18. kvě 2007 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
assam
Registrovala se 14. června 2006 na beremese.cz. Přidala 201 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 23. září 2006
    Na Kunětické Hoře, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
assam
Registrovala se 14. června 2006 na beremese.cz. Přidala 201 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 23. září 2006
    Na Kunětické Hoře, Region Pardubice
 hajel já ti to věřím, každý jsme na něco, ale alespoň to kuřecí a rybí zkus, ono by se mělo plátek každý den, ale co zvládneš, to zvládneš, uvidíš, ale fakt to zabírá, držím dietu ještě s kamarádkou, nejedla pomalu maso a pak jí začaly líp ubývat cenťáčky

lusinda77 tak to jsme na tom stejně, taky mám 40kg dole emoticon
18. kvě 2007 v 11:39  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
 Holky já žasnu a tleskám, jste skvělé emoticon
18. kvě 2007 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lusinda77
fotoportrét
fotoportrét
lusinda77
 no můj ex je prostě ex emoticon k tomu není co dodat, ale samozřejmě vnitřně jsem v to doufala

assam, tak to blahopřeju, já teď mám dole dalších sedm a ještě mě 15-20 čeká emoticon
18. kvě 2007 v 11:53  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hajel
Registrovala se 15. května 2007 na beremese.cz. Přidala 81 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
hajel
  • Neví, kdy bude svatba
 Assam, lusinda77,
dám na vás. Tolik zkušeností zase nemám.. Ale stejně je ta dieta peklo... emoticon
18. kvě 2007 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lusinda77
fotoportrét
fotoportrét
lusinda77
 jo peklo není ta dieta protože s každým kilem mám z toho radost a baví mi to a motivuje, ale udržet to to bude teprve mizerie

a to vám assam určitě potvrdí, že nejdražší i když ne zrovna nepříjemný je na tom ta výměna šatníku a nejhorší to je v mezidobí, kdy už vám nic neni ale ještě vítě že nejste na konci emoticon
18. kvě 2007 v 11:58  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
 Lusi, přesně, nejhořší je váhu si udržet.
A to mezidobí znám a šatník jsem musela měnit komplet celý a stálo to docela dost peněz emoticon
18. kvě 2007 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lusinda77
fotoportrét
fotoportrét
lusinda77
 no mě to stálo celý jmění emoticon
18. kvě 2007 ve 12:05  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanny
Registrovala se 1. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 693 příspěvků a 2 alba. Region Pardubice.
  • Svatba byla 7. července 2007
    Na zámku Nové Hrady, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
hanny
Registrovala se 1. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 693 příspěvků a 2 alba. Region Pardubice.
 Teda holky, vy jste teda dobrý, fakt ! emoticon Já bojuji s 5 kg a zatím moc výsledky nevidím. emoticon Ikdyž z nedostatku sladkého se asi zblázním emoticon , ale snažím se to vydržet. Před chvíli jsem aspoň slupla asi 10 kuliček lískových oříšků v cukru, velkých asi jako antiperle. emoticon Myslíte, že to je ok ? emoticon
A za jak dlouho se tak začne váha snižovat, když sním tak 5000 kJ denně a skoro tedy necvičím. emoticon Víte někdo ? Holky, vy jste takové odbornice...
18. kvě 2007 ve 13:02  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hajel
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
hajel
  • Neví, kdy bude svatba
 lusinda77,
jo, to máš pravdu. Sice jsem zhubla jen 4kg,ale šlo to a pocit - úžasný!! Ale teď už to půjde hůř dolů. Jinak máš můj obdiv. . . emoticon
18. kvě 2007 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hajel
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
hajel
  • Neví, kdy bude svatba
 no já jsem taky čokolik a jakej! Ale všechno je jen o pevný vůli. Když nebudeš chtít jen ty sama,tak to nikdy nezvládneš. Hlavně začít a neříkat si pořád : Aź zítra. Když nezařadíš pohyb, tak musíš ubrat jídlo, tak na 4000kj ,ale pak jak holky mluvili o tom ustálení váhy,tak budeš muset jíst takhle ještě nějaký čas po zhubnutí na tvoji vysněnou váhu. A sladký zkus nahradit třeba müsli tyčinkama. Nebo sladkýma jogurtama. Já teď mám vytipovaný jogurt EXTRA Light, je vážně sladký - meruňkový,jahodový a ananasový a má jen 200kj. Rozhodně sladký nevynechávej,ale zkus ho omezit na 1x týdně - třeba políčko čokolkády. Jinak přeju hodně úspěchů. emoticon emoticon
18. kvě 2007 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanny
fotoportrét
fotoportrét
hanny
 Ahoj hajel,
jo to já chci, však jsem to zatím bez čokolády vydržela. emoticon Ale bez sladkého to u mě nejde. emoticon Strašně mi to chybí ! Ale jak píšeš, nahrazuji to müsli a teď mám třeba sladké jablko. Ježiš to je bájo ! emoticon emoticon A když je úplně nejhůř, tak si uždibnu jen třeba kousíček 5x5x5 mm. emoticon To snad nemůže vadit, co myslíš ? emoticon
A jaký je to jogurt ? emoticon Já jím Vitalineu, taky mi chutná a je slaďoučká emoticon a má 300 kJ.
Jo a ještě nevím, jak mám počítat vodu a čaje. Nevíš ? emoticon
A díky moc za přání ! Nápodobně ! emoticon
18. kvě 2007 v 15:02  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lusinda77
fotoportrét
fotoportrét
lusinda77
 čaj bez cukru a obyčejná voda nemá nic ale ochucený vody nebo cukr do čaje je děs běs, jsou to prázdný kalorie tzn že je vypiješ a hlad máš pořád dál
18. kvě 2007 v 15:08  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanny
fotoportrét
fotoportrét
hanny
 Aha, díky lusindo,
vody piji čisté a čaje bylinkové a ovocné a ovocné si tedy trošku přislazuji. emoticon
Ještě jednou díky za info. emoticon
18. kvě 2007 v 15:16  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lusinda77
fotoportrét
fotoportrét
lusinda77
 no ona lžička cukru ti udělá asi 40 kcal což je cca 160kj emoticon
18. kvě 2007 v 15:23  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hajel
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
hajel
  • Neví, kdy bude svatba
 cože??!! Lžička cukru 160Kj?????!!!! emoticon
18. kvě 2007 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hajel
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
hajel
  • Neví, kdy bude svatba
 tak v tom případě jsem dneska měla dvě kafe a hezky dvě lžičky cukru do každýho. Příště kafe nahrdím čajem. Taky je piju a neslazený. Je mi to celkem jedno. Tzn. kafe - 320Kj. Dále jogurt EXTRA LIGHT - 200 Kj, dále zeleninový talíř 7 malých rajčátek, 2 papriky a salámový uzený sýr(to miluju), pak malou mističku hlávkovýho zelenýho salátu v sladkokyselém nálevu a to už na Kj neumim spočítat,ale určitě se vejdu do 1500Kj. Tak dohromady snad cca 2000Kj?? Snad ano.. Vůbec nejsem zběhlá v tomto počítání a hlavně mě to vůbec nebaví,tak to dělám odhadem. Toť vše. Maso si dám zitra emoticon Klidně mě opravte, za každý názor budu opět moc ráda emoticon
18. kvě 2007 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hajel
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
hajel
  • Neví, kdy bude svatba
 ahojky hanny,
vážně to jde bez sladkého vydržet. Jsem vzorový příklad. Nahraď to zeleninou a případně tím ovocem. Není dobré si to odpírat pořád,ale na přeskáčku by se to určitě vydržet dalo. Jeden den, müsli, druhý zeleninu... emoticon Vitalinea je taky dobrá, ale ten můj koupim v Bille, Kaufl., nebo Alb. a stojí 8-9Kč a je fakt sladký. 200Kj. Vím, že čaje a voda - neperlivá nic neudělá, vyloučíš to bezproblému z těla, ale že lžička cukru má 160 Kj jsem nevěděla, tak jsem se alespoň poučila. emoticon
18. kvě 2007 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lusinda77
fotoportrét
fotoportrét
lusinda77
 no tak ten salámovej sejra to bude pěkná bomba
pokud budeš odhadovat si ztracená , to se musí buď a nebo emoticon
18. kvě 2007 ve 20:47  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hajel
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
hajel
  • Neví, kdy bude svatba
 Zítra to bude 6-tý den, co drzim dietku. emoticon Oproti tobe to je samozrejme malickost emoticon , ale docela bych si prala alespon kilo dole emoticon . Vic ani hubnout nechci, nez kilco tydne. Budu muset ten salamovej uzenej syr nahradit nejakym jinym.. Mas pravdu . emoticon Dneska pouziju tabulku Flora a tu od tebe. Ale zatim jim opravdu zdrave, sama zeleninka, jogurty.. emoticon Driv jen more cokolady (klidne i v 10 h v noci, kdyz jsem mela chut, neomezovala jsem se, naopak ) , smazeny hranolky, hermeliny ,syry ,hamburgery , ty nejlepsi bagety, parky , hodne bíleho peciva rano... Proste naprosty opak.. emoticon Takze bych to kilco mela mit dole jen kvuli tomu, ze jsem i zmenila stravu. emoticon Tak vecer se pochlubim... Zatim ahojky emoticon
19. kvě 2007 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smerges
Registrovala se 11. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky a 1 album. Region Kroměříž.
  • Svatba byla 25. srpna 2007
    MěU v Kroměříži, Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
smerges
Registrovala se 11. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky a 1 album. Region Kroměříž.
  • Svatba byla 25. srpna 2007
    MěU v Kroměříži, Region Kroměříž
 zdravím.četla jsem vaše příspěvky a docela mě zaujalo to o přípravku:Meridi.Ráda bych věděla na kolik to příjde a zda-li to mužou kojící ženy.jsem necelý měsíc po porodu(rodila jsem císařským řezem) a v srpnu se mám vdávat.ráda bych proto upravila svou váhu,která je nyní strašná!(v těhotenství jsem i přes veškeré hlídání se přibrala téměř 30 kg a jen deset šlo po porodu dolu.snažím se i trošičku cvičit,ale moc mi to ještě vzhledem k mé jizvě nedoporucují a v jídle mám jasno.Snídám nízkotučné jogurty,lehce obědvám a pak už jen ovocíčkuji a zeleninkuji.mám však pocit,že je to k ničemu nebot váha stojí a centimetry také.(ještě musím podotknout,že ten oběd nemohu více upravit nebot kojím tak aby ta má maličká nepila hladové mlíčko)
19. kvě 2007 v 09:02  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
arvetka
Registrovala se 15. října 2005 na beremese.cz. Přidala 953 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 14. července 2007
    Region Vyškov
fotoportrét
fotoportrét
arvetka
Registrovala se 15. října 2005 na beremese.cz. Přidala 953 příspěvků. Region Brno.
    Region Vyškov
 Ahoj holky, moje hubnoucí martyrium stále pokračuje, potřebuju dát ze stávajících 94 cm přes zadek ještě asi 3 dolů emoticon
Jelikož už dlouhou dobu jím dietně a nechci si zpomalovat metabolismus hladověním, přidala jsem si pohyb. Takže počínaje dneškem budu cvičit 2x denně - ráno nalačno minimálně 15 minut (dneska se mi povedlo 25 emoticon ) a navečer tak 30 minut, uf! emoticon No a k tomu samozřejmě 3x týdně posilovna jako doteď. Jo a pořídila jsem si Lipometric od Vichy (ten nejnovější "hubnoucí" gel) a jsem mega překvapená, protože fakt pomáhá! Nikdy jsem těmhle zázrakům moc nevěřila, ale po 2 týdnech mazání mám půl centimetru dole emoticon Samozřejmě k tomu člověk musí cvičit, zázraky se nedějou emoticon , holt bez pohybu, správného stravování a pitného režimu nepomůže ani svěcená voda emoticon Ale jako pomocný prostředek je tenhle gelík super emoticon
19. kvě 2007 ve 22:41  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
arvetka
    Region Vyškov
fotoportrét
fotoportrét
arvetka
    Region Vyškov
 Tím cvičením myslím běhání na elipticalu emoticon
19. kvě 2007 ve 23:13  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš