Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
přeju hodně štěstí, já s tím hubnu až moc
Odpovědět
Profilova fotka
Díky moc, mám určo zpomalený metabolismus, protože jsem v r. 2005 zhubla tak 12 kg, pak to během půl roku a ještě víc nabrala, zase zhubla tak 10 kg, zase nabrala až jsem se letos dostala na 81 kg :-p =-) Proto bych organismus potřebovala "nastartova," aby to šlo líp. Myslím, že jím zdravě, cvičím, jezdím na Orbitreku, ale mám problém, že mě přepadne chuť na sladké a během 1 dne doslova sežeru na co přijdu, takže veškerá snaha je vniveč. Budu muset zapracovat na pevné vůli :-) Ty jo, ale 7 kg za 14 dní je mazec, budeš muset asi víc jíst, aby to nešlo tak rychle dolů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já si počítám kalorie a snažím se jíst 1000 kcal denně a hlavně bílkoviny a zeleninu, ale kolikrát se přisdtihnu že to pka doháním večer před sedmou abych se na těch tisíc vůbec dostala :-( , protože nejíst je prostě blbost to já moc dobře vím
Odpovědět
Profilova fotka
Tak právě počítání kcal mě absolutně nebaví. Vím, že tak se hubne nejlépe, ale já si to neumím spočítat a když si doma něco uvařím a není to v tabulce, jsem ztracená. Spíše to dělám jak ty, ovoce, zelenina, bílkoviny a snažím se hýbat. A blbost to je a velká, to můžu potvrdit, sama jsem si tím prošla :-| 1000 kcal je 4500 kj? Počítám to dobře? Nebo je to totální kravina?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo je to 4200kj v počítání to já už jsem machr, vždycky jsem zhnubla jen když jsem počítala
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt? Další taková co mi to potvrdila, ono na tom asi fakt něco je. Jenže když já jsem na to taková zdechlina :-p Navíc je u toho super, když máš chuť na něco sladkého, můžeš zbouchnout celou tabulku čokolády a nic se neděje. Samozřejmě pak už nemůžeš toho tolik sníst, ale když přijde krize, jednou za čas se nic nestane. Že bych do toho fakt šla? Takže když jsem si dnes ráno dala na snídani Bebe dobré ráno, 100 g obsahuje 1885 kj, Bebe váží 30 g, takže jsem už do sebe dostala 565,5 kj, počítám to dobře? + 1 hruška. Existuje nějaká kalorická tabulka, kde je toho dostatek na počítání?
Odpovědět
zkus stránky www.flora.cz , na téhle stránce si spočítám snad všechno.
Odpovědět
Profilova fotka
Hajel: to už jsem zkoušela, ale nemají tam všechno. Právě s tím mám problém, když si dám k obědu něco co nemají v tabulce, nevím, kolik to má kj a jsem v pytli. Jedině, že bych vařila jen podle toho co tam mají v nabídce a bylo by to ok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, kalkulačka na floře je fakt dobrá, je tak skoro všechno. Já jsem si nikdy nedokázala představit v čem je kolik kalorií a díky floře mám už celkem přehled. A díky tomu se mi daří i teď hubnout. I když teď občas ulítnu. No uvidím v sobotu až se budu vážit :-p
Odpovědět
Profilova fotka
když mi pošlete emajl pošlu vám tabulku co mám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lusindo, jsi zlatíčko, hned ti ji do IP posílám. DÍKY :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak už ti to tam běží :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jinak já mám asi 2000 váhu která mi to taky počítá ale to je spíš pro usnadnění práce
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě jednou díky, došlo to, vypadá to skvěle, teď už se jen na to vrhnout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky Jennyi, tak buď ke mě ta autorizace nedorazila, nebo mi ji manžel stopil, nevím :-D zkus to znovu ...
Odpovědět
Profilova fotka
tak super že to dorazilo :-D
Odpovědět
tak holky. Zase píšu, co jsem dneska zblajzla. 1x crossant, 1x mlíko, jogurt, malý zeleninový talíř(rajče,paprika,sýr) , teď večeřím malý talířek teplých brambor. Od zítřka začnu počítat a psát i kj. Abych byla v jídle opravdu poctivá. A samozřejmě mě čeká 5km na rotopedu. Každé rady od Vás ohledně mojí stravy a hubnutí si cením !! Ahojky 8-)
Odpovědět
tak teď jsem snědla ještě tmavou housku s jogurtem. A teď jdu na to cvičení... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hajel a kde máš nějaký masíko, to máš jíst, aby ti ubývaly tuky a ne svaly
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já jsem se také nakonec rozhodla shodit nějaké to kilko ;-) , přesněji řečeno 5 kg, mám na to cca 6 týdnů, a začala jsem jíst malé porce asi 8x denně, počítám kalorie, na radu Akral (díky Akral ;-) ) jsem navštívila floru.cz a je to fakt zajímavé. :-) Snažím se alespoň trošku cvičit, ale to je u mě horší. :-| A ještě ke všemu nejím sladké ! Já takový milovník sladkého ! :-( Jsem z toho hotová a tak si dávám aspoň 1x denně koktejl Ultra fit & Slim, který je sladký a ovocný džus hodně naředěný vodou a to aspoň pomáhá. ;-) A ještě ke všemu pracuji se sladkým, takže celý den se pohybuji okolo rolád, bábovek atp., ale zatím se držím. :-) Ale jinak to docela jde, myslím, že jde o zvyk. ;-) Jen si zvyknout no. :-D Přečetla jsem tu od vás všelijaké rady a jsem za ně moc ráda ! Je fajn, že to tu tak funguje. ;-)
Odpovědět
lusinda77, moc díky za tabulku! Je super! :-)
Odpovědět
asssam, když já moc maso nemusím. Ale zařadím alespoň ryby a kuřecí. Sice ne moc, ale jednou za čas bych se přemoct mohla:)) Vím, že máš pravdu. Maso je na svaly,ale když já radši jogurty, mlíko a sladký :-N
Odpovědět
hanny, držím pěsti 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, co jsem slíbila, to plním :-) Včera jsem si sestavila na dnešní den jídelníček, celkem mi to dělá 5 564 kj, což je, myslím, fajn. Stanovila jsem si limit 5 500 kj, tak myslím, že je to v poho :-) Kamarádka mi ohledně toho hodně radí, taky počítá kj, navíc bere Meridii a zhubla 22 kg, takže je v tom profík :-) Posílala jsem jí můj dnešní jídelníček a mám v něm málo bílkovin, takže pro příště budu muset zařadit nějaké to maso, sýry, jogurty. A ještě jedna věc, zřejmě si budu muset pořídit digitální váhu, na té naší 15 let staré to není to pravé ořechové ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj tak co tabulečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš jak ti to pěkně jde, ty bílkoviny jsou moc důležitý pro spalování tuků já do sebe soukam vejce na tvrdo a maso a tvarohy, tavrohy jsou lepší než jogurty oni mají víc bílkovin :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Lusi, tabulečky super, včera jsem si podle nich sestavovala jídelníček, sice mi to zabralo dobrou půl hodinu, ale za pár týdnů budu profík a vše budu mít v oku :-) Tak na snídani jsem měla vajíčko natvrdo s houskou, takže dobré, ne? ;-) Tvarohy? Hm, já radši jogurty, ale co bych pro pěknou postavičku neudělala, že? :-) A co ty, jak se daří tobě?
Odpovědět
Profilova fotka
no já včera měla nějakou depku, asi nedostatek cukru, ale dneska jsem celkem v poho, já už tak nějak vím co si můžu dovolit a co ne, ale od oka nic nedělám, vždycky si všechno hezky zvážím, pokud jde o pečivo tak to já jím hidně málo radši si to vejce dám samotný, zubytečně mi to plácá kalorie, ale to je vždycky otázkou priorit, uvidíš sama jak po prvních úbytkách tě to bude těšit :-D my to doma držíme s mamkou a mamka už má taky 4 kila dole
Odpovědět
Profilova fotka
Já nemyslela, že budu vše dělat od oka ;-) Myslela jsem, že když nějakou potravinu kupuješ často, nemusíš ji pak vážit a počítat, ale prostě si ty její hodnoty pamatuješ. To je pravda, že pečivo jsou další kj navíc, ale na snídani jen samotné vajíčko, to bych umřela hlady :-) Tak to mamču chválím, že má tu trpělivost držet to s tebou, moje mi řekla, že by na to neměla nervy :-) Za jak dlouho ty 4 kg shodila? Já si říkám, že když do toho zapojím ještě dost pohybu, půjde to rychleji:o)
Odpovědět
Profilova fotka
no první kila jdou vždycky rychle je to voda a pak se to spomalí takže za první týden měla dole 3 kila, ale optimální je tak kilo za týden, ono to nemá smysl usspěchat, protože pak se to nabere zpátky, já pak vážím i když se chci už na váze jen udržet jen zvednju ten příjem aby se mi to zase nějak nevymklo z ruky, když jsem byla u dietoložky tak ta mi řekla, že organismums má tendenci se vracet do rovnovážného stavu a a pro něj je to ta váha v který si byla nejdýl a až po dvou letech udržení si tý nový váhy jí přijme za svou takže je to běh na dlouhou trať :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?