Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
sarinka dík, tak zatím taky bez Meridie? :-D jennyi jo o tom mi mluv, hlavně ty desítky jsou kritické, no občas i ty pětky, je to začarované :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Assam - zatímm joooo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Assam, taky moc gratuluji :-) H079 - ještě jednou díky za to bruslení a když napíšeš jaké to bylo tak budu ráda. Jo a já jsem taky původně z Ústí n. L. Kde ségra bydlí?
Odpovědět
Profilova fotka
jannisb díky ;-)
Odpovědět
jannisb, není zač!!! určitě dám pak vědět. ségruše bydlí na skřivánku - celkem hezkej kout...
Odpovědět
holky, na tu meridi a podobný svinstav se fakt vykašlete, to ničemu neprospěje, sice možná zhubnete rychle, ale ne zdravě, vim, o čem mluvim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, skřivánek znám, moje ségra tam jednu dobu bydlela v podnájmu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, když už se tady všechny tak pěkně podporujete - mne tak napadlo, že byste tu mohly hlásit své dobré skutky. Tím chci říci, že vzhledem k tomu, že pro EFEKTIVNÍ hubnutí je třeba POHYB. Takže byste se tady kromě shozených kil mohly také chlubit tím, kolik jste dneska ujely, ušly, uběhly nebo uplavaly kilometrů či navštívily fitness centrum a zvedly těžší závaží, donutily se dojít na aerobic atd. Mohla by to být zajímavá inspirace i pro ostatní. Tady v Holandsku teď všichni začali běhat a včera jsme potkali skupinku asi dvaceti lidí, kteří společně joggovali a povídali si. Věkové rozmezí od cca 20-ti do asi 55-ti (tam už se to těžko odhaduje). Je tady taky spousta bělovlasých důchodců, silničních cyklistů, kterým by kondičku a vypracované tělo mohl závidět leckterý mladík. Tak co plánujete na víkend?
Odpovědět
souhlasim se skafandrikem, jen me tu jaksi nidko neposloucha, jen bych nechtela aholky videt vase zklamani po dobrani meridie a podobnych leku :-(
Odpovědět
janulevrtule: myslím že je to individuální. Když se člověk naučí jíst a hýbat se, tak je to v poho, ale když pak přestane brát ty prášky (ať už je bere nebo "jen" drží dietu) a začně zase žrát,ležet na gauči a čeká že se mu váha nehne...to je jasný. Myslím, že je to klasický problém po schozených kilech ať už s práškama nebo bez nich. Známá brala taky meridii a je to tři roky, nemá zatím problém, že by to nabrala zpět. Já schodila bez prášků a nabrala jsem to zpátky po roce,protože jsem se začala zase ládovat. Tím samozřejmě nechci říct, že je to pravidlo nebo prášky nějak obhajovat. Já sice meridii jím, nemám žádné po ní problémy, ale je to na každém. A velký rozdíl je jestli si jí koupíš načerno nebo jsi pod pravidelným lékařským dohledem. A to bych asi hooodně rozlišovala. Skaf: jaký máš špatný zkušenosti a s čím? Ať vím, čeho se vyvarovat. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak já jsem hned při pondělku opět v depresi ]-( no, návštěva u rodičů vzala všechna má předsevzetí... a já se ládovala maminčinejma buchtama a teď se cítím jak nafouknutej balón. hned ráno jsem si ale navážila potraviny, tak snad to dnes trošku půjde a bude v klidu. Já vám tak závidím tu vaši pevnou vůli!!!
Odpovědět
h079: no, já tu pevnou vůli taky kolikrát "ztratím" ;-) V pátek jsem byla poprvé mimo domov i přes noc a nějak jsem se rozjela. Snědla jsem okolo půlnoci 3 opečené buřty na ohni a talíř guláše. Pěkně jsem to spláchla pár pivečkama a bylo. :-D Prostě jsem neodolala a cpala se jak protržená a druhý den jsem myslela že umřu. Byla mi hrozně zle. Tělo už si asi odvyklo, takhle tučné věci a hlavně v noci. :-D Ale v tu chvíli jsem si užívala, mňáááám.
Odpovědět
Článek se načítá
:-) ahoj holky, pěkně dlouho jsem tu nebyla. Minulý týden jsem se naštvala a (díky Vám - protože tu o nich padla řeč) navštívila stránky flory a zaregistrovala se. Takže teď se snažím jíst pravidelně min 5x denně - občas mi to nejde (jako dnes - snídaně cca v 10 hod a to 2 jablka, páč jsem v práci a sedím nad hnusným rozpočtem), ale snažím se. Uvidím jaké budou pokroky. Jinak víkend zabíračka. V sobotu jsme dělali domácí klobásky, dala jsem si jeden právě vytažený z udírny (cca 16 hod), pak jsem měla toliko pohybu že musel být spálený raz dva. Ale ještě ráno mě bolel žaludek, přece jen uzeniny jím sem tam. A když ujedu a přeženu to, míním se zbřídit :-D (ale jinak : páreček byl eňo ňuňo) - tak a teď si můžu nechat na dlouhé týdny zajít chuť :-D 8-)
Odpovědět
no ty maminčiny buchtíky byly tááák moc dobroučký - neměla jsem je fakt dlouho, možná pár let.... no kdo by odolal, že :-D
Odpovědět
Ahojky holky, jsem tu prvně, ale vaše diskuze je opravdu obdivuhodná! ;-) Do svatby mi zbývají necelé 3 měsíce a říkám si, že by nebylo na škodu shodit pár kileček, aby mi nemuseli upravovat šaty (vybrala jsem si nádherné s vázáním v korzetu, ale i se zipem, který neoblafnu ]-( ) a když jsem si je zkoušela, tak mi řekli, že je tam o 2 cm mohou ještě povolit. Ale nějak z principu bych ráda, aby s nimi už nic nemuseli dělat. Pro mě je problémová partie břicho a stehna... Jen nějak nevím kde začít, abych si nezhuntovala tělo zbytečnými dietami. Mám kancelářskou práci, takže pohyb během dne je katastrofa a snažím se to vykompenzovat aspoň chozením se psem a in-line bruslením. Jen s tím jídelníčkem to bude asi kapánek problém. Krom ryb nejím žádné maso a třeba teplou zeleninu by do mně nedostal nikdo ani párem volů :-x Doporučily byste mi na netu nějakou "osvědčenou" stránku, kde bych našla nějakou inspiraci jak do jídelníčku zařadit veškeré potřebné živiny a při tom třeba krapet zhubnout? :-D
Odpovědět
wanilka: no,možná když si zadáš Dr.Staněk do google, ten má poradnu i přes net, píše jídelníčky a v diskuzích si ho tam chválili,ale já s ním nemám žádné zkušenosti co se týče jídelníčku. Jinak já zase jím jen kuřecí maso a žádné jiné. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem tu pár dní nebyla a koukám, že nějaká nic moc změna :o) ani jste toho kupodivu moc nenaškrábaly, jsem toho nemusela alespoň moc dočítat :o)
Odpovědět
Ahoj holky, tak mám svatbu přesně za 3 měsíce - ach jo... takže ode dneška na sebe začínám být opravdu přísná - jinak to nepůjde.... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, na zena.centrum.cz je od asi minulého týdne jídelníček od pana Havlíčka co spolupracuje na "jste to co jíte" s Dr. Cajthamlovou.. Já hubnutí plánuju až cca měsíc před svatbou, dýl to stejně nevydržím a navíc třeba už budu těhotná, tak se s tím nezalamuju :-) hodně štěstí
Odpovědět
Profilova fotka
h079 tak to hodně štěstí, ale to zmákneš, uvidíš ....
Odpovědět
Čauec holky, já stále bojuju a jde to čím dál hůř 8-( Za poslední 3 týdny jsem sice nezhubla ani deko, ale zato skoro 2cm přes zadek =-) :-), to jsem ale musela hodně zpřísnit režim. Cvičím jako ďábel, (5x týdně), chodím na lymfodrenáž, piju jak duha (2-3 litry denně), jím sice skoro pořád, ale v podstatě nic - hromady zeleniny, kousíky kuřecího masa, šmakouna a jogurty. V kině závistivě čumím po lidech, kteří si dávají můj milovaný popkorn, chodím se zavřenýma očima kolem KFC a Meka a proklínám skoromanžela, když se cpe slaninovýma rohlíkama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja uz jsem zacala na novo, jeste tri kilícka bych chtela..... x-) dneska drzim pust, ale uz na me jde opravdu vlci hlad, navic jsem vbcera dost pila (a moc nejedla) tak se citim tak vselijak |-| :-N
Odpovědět
Jé, Akral, teď jsem si všimla že jsi měla svatbu už před měsícem... Přeju hodně štěstí - móóóc Ti to slušelo! Jo a budu mít podobnou kyti - jen z růží...
Odpovědět
Profilova fotka
jj, zitra to bude mesíc, díky! mne se moje kytka strasne libila, presne dle mých predstav! ;-) tobě už se to taky blíží :-)
Odpovědět
Ahoj holky, poslední dobou jsem se tu neukázala. Hlásím změnu : od minulého čtvrtka do tohoto jsem odstranila ze svého těla 1 kg + nějaký ten cm. mám radost! Zato dnes jsem nějako neodolala, no a pak jsem z pocitu viny pořád zametala a umývala země atd. teď mě čeká žehlení - fuj, to nenávidím. A večer u TV alespoň 60 min posilování
Odpovědět
Profilova fotka
akral, jé tak to taky gratuluju, musím juknout na fotečky ;-) ivisko, tak to je super, hezky ti to jde ....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, delší dobu jsem tu nebyla (v práci nestíhám). Minulý týden jsem se trochu s hubnutím zasekla, ale tehle týden to zase jde, mám zase o půl kilečka méně. Ale musím říct že nestíhám vůbec cvičit. No mám 2 měsíce do svatby, tak musím zapracovat i na tom.
Odpovědět
Arvetka: a kolik máš za sebou lymfodrenáží? Poznala jsi, že by ti to nějak pomohlo? Já byla poprvé v pátek, tak jsem na to zvědavá.
Odpovědět
Jennyi - měla jsem celkem sedm aplikací, a mám za ty 2 nebo 3 týdny dole skoro dva cenťáky přes zadek a nějak tak i přes pas. Sice jsem se omezovala v jídle, ale myslím, že ta lymfo hodně pomohla, protože (jak už jsem tu psala) na váhu jsem nezhubla vůbec nic (dobře, tak 10 dkg možná ;-) ). Pokud se ti to zdají 2cm málo, tak věř, že zhubnout v pase z 64 na 62 je pořádná fuška, snažila jsem se o to už předtím, ale nedařilo se, bez té lymfo by se mi to, myslím, ani nepovedlo. Ale k tomu je třeba aspoň trochu cvičit a hlavně hodně pít. Já jsem nejradši chodlia na lymfo hned po posilovně.
Odpovědět
arvetka: 2cm se mi teda málo nezdá, to je super. Chtěla jsem se tě zeptat, jestli se ti zdá, že se ti po tom trochu zpevnili nohy (kůže), ale vzhledem k pasu 62 nemůžeš mít nic povoleného. :-) Cvičit cvičim ( i když ne s valnou radostí) a piju 5 až 6 litrů vody denně, takže tady by problém být snad neměl. Uvidíme co to udělá, jsem na to zvědavá.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?