Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
lusinda77: a hlídala jsi se? Kdy jsi zhubla těch 35kilo? Já jím meridii od konce února, proto jsem tak zvědavá. Ale než jsem jí začala jíst, už jsem byla v hubnoucím procesu, jen jsem musela počkat až přestanu kojit. Jinak rozdíl ceny mezi lindaxou a meridií už je minimální. U nás v lékárně stojí lindaxa okolo 1000Kč a meridia 1200Kč/98tb.A po poradě s lékařem je lepší Meridia, protože lindaxa je prý zjednodušeně řečeno její levnější a méně testovaná kopie. Na netu to vysvětluje Dr.Staněk. Takže být tebou ty dvě stovky už není takový rozdíl a radši bych si připlatila.
Odpovědět
Profilova fotka
aha to jsem nevěděla mě tenkrát stála meridie 3500 na tři měsíce a to byla ještě ve vánoční akci. No a přiznám se že jsem se moc nehlídala, začala jsem meridii brát po rozvodu měla jsem panickou hrůzu že zůstau sma když jsem po půl roce schodila 35 kilo a byla jsem šťastně zamilovaná tak jsem se nechala ukonejšit a trochu se přestala ovládat, ale pořád se to drželo a pak jsme jeli s přítelem na měsíc do ciziny a stravovali se v MC Donald a bylo to
Odpovědět
Profilova fotka
arvetko, no hlavně mi neříkej, že jsi něco jako modelka, nebo odsud asi uteču :-D lusindo77 že jsem tak zvědavá, měla jsi nějaké vedlejší účinky při užívání Meridie? ale když jsi ji brala, tak jsi se držela ne?
Odpovědět
Profilova fotka
no držela jedla jsem každý dvě hodiny maximálně 1000 kcal a po sedmí jsem už nejedla. Měla jsem trochu návali a bolesti hlavy ale nic extra, rozhodně jsem neměla vůbec chut k jídlu
Odpovědět
Profilova fotka
lusindo77 díky za info .....
Odpovědět
lusinda77: Teď je meridia taky v akci, celý tento rok má stát okolo těch 1200Kč.Pozor ale na některé lékárny, mají ještě staré zásoby za staré ceny. Byla jsem si teď vyzvednout nové balení a v jedné lékárně na mě vybafla 2500Kč. Takže jsem si zašla do jiné a hned bylo "líp" 1190Kč. 8-) assam: jsme ti nasadili brouka do hlavy, viď? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi no jo, to je s váma děsný :-D nevím, co s tím udělám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já do tohoo rozhodně jdu, protože já těch 25 kilo ze sebe prostě dostanu
Odpovědět
Profilova fotka
assam: myslím ale že když jsi úspěšná a dieta už ti funguje je to zbytečný. Já prostě potřebuju jen nastartovat
Odpovědět
Profilova fotka
musím jít teď do hajan ale ráda se zase zastavím a podělím jak to se mnou vypadá. dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
lusinda77 to jo, ale jde to tíž a tíž, víš jak .... . tělo si zvyká a jde to dolů hůř a hůř, když už to člověk drží přez rok ... jinak krásnou dobrou noc
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dlouho jsem se neozvala...nejak toho mam posledni dobou hodne.... Zatim se mi dari hubnout. V sobotu jsem se vazila (coz je muj vazici den) a mam za tyden 2 kg dole. KOnecne jsem se po dlouhe dobe dostala pod 80 kg. Doufam,ze to takhle pujde dale. Hodne me to motivovalo k dalsimu hubnuti....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Čauky holky. Hubíku gratuluji. Já jsem se v sobotu taky vážila, a mám další půl kilečko dole. Takže za měsíc celkem 3 kila - jde to pomaleji, ale rozhodně lepší než nic. Včera jsem poprvé vytáhla kolo - bylo to super, ujeli jsem 25 km - nohy mě vůbec nebolí - jen ta prdel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem se rozhodla, že dneska je můj startovací den. Takže jsem si dala ráno nizkotučnej tvaroh a včera večer jsem si upekla obrovský krůtí prso a dneska jsem si ho půl kila navážila do práce, k tomu mám nějakou zeleninu. Tak příjem bílkovin je snad v denním optimu teď ještě abych to zvládla večer. Děsí mi ta představa toho hladu, ale budu tady pořád přihlášená a tím se budu motivovat :-) Jak začnu hubnout tak v mým mozku probíhá celodenní proces myšlení na jídlo. Nechápu. Bude to zase boj. Dneska ráno jsem se vážila a mám 100 kilo. Myslím že je to pěkný startovní bod. A před sebou cestu 25 kil. Tak snad to za půl roku nějak zvládnu. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky .... hubiku, no tak to je skvělé, gratuluju, já se taky konečně blížím pod další desítku, ale ještě tam nejsem, už jen kousek :-D taky to na mě má motivující účinky :-D jannisb tak to je náhodou suer tři kilečka za měsíc, to je optimální lusinda77 hlavně se nehoň tím, že na to máš nějaký čas, ž se optimálně jak máš a v klídku, ono taky není nej vše shodit jen rychle, tak pohodička ... a neboj, večer to jistě zmákneš, on si na to člověk za čas zvykne, a pak už mu to ani nepřijde ...
Odpovědět
Profilova fotka
no já nevím já mám večer hrozný chutě. koupila jsem si domů stepter tak budu 45 minut chodit a snad to zaženu, ale cítím jak hrozně moc chci. Miláček včera řekl, že tu svatbu už musíme nějak naplánovat, tak jsem ráda, že už to vypadá vážně a opravdově a to mi snad zmotivuje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to Lusinda77 - zkus si najít nějaký zdravý způsob stravování, který ti bude vyhovovat trvale, nějaké diety jako takové jsou o ničem, protože když je přestaneš dodržovat, tak se kila zase vrátí.. a souhlasím s Assam, dávat si nějaké cíle limitované časem, to tě spíš bude jen stresovat. A 25kg za půl roku se mi zdá dost na hranici.. ale jinak samozřejmě držím palečky ;-)
Odpovědět
assam: ahojky, myslím že za to nic nedáš, když jí zkusíš. Kdyby ti náhodou nevyhovovala, tak jí vždycky prodáš. Právě že já jí začala jíst, když se mi váha zastavila, znáš to, jde to pomaleji a zase se ta potvora ručička na váze rozběhla. hubik: tak to gratujluju, mám pocit že ta váha přesně pozná takové ty "magické" rozhraní a dává si schválně na čas. :-D Já jí taky nedávno přemluvila a hupsla pod tu 80ku. :-D Včera už mi ukázala 78kilo, ufff, už jen osm a jsem spokojená.
Odpovědět
Profilova fotka
dekuju za gratulace...ale jeste nemam vyhrano...musim se dostat pro me magickou hranici 70 kg a budu uplne spokojena...uz skoro tri roky drzim dietu, teda spis jsem totalne zmenila jidelnicek a asi u toho zustanu,ale obcas si urcite dopreju neco dobryho na zoubek :-D jannisb : s tim kolem mas pravdu....dneska mi pritel konecne po zime zprovozni kole a budu jezdit zase do prace na kole,takze dalsi dobry pohyb :-) Jinak me totalne bavi koleckove brusle jak jste mi tu poradili..... kazdou volnou chvilku s pritelem vyrazime....za nejaky cas budu mit urcite i odvahu vyrazit sama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi, tak kdybych ji zkoušela, tak si ji vemu jen na měsíc a uvidím, ale teď se mi váha zase trochu hnula, tak jsem se uklidnila :o) tak to zatím nechám být a pojedu si radši bez toho, uvidím .... hubik tak to asi nemáme ještě žádná :-D já teď sedla asi po šesti letech, co mi ukradli kolo na babiččiném, byla to docela sranda :-D nevím proč, ale měla jsem tendence pořád mávat řidítky, ale naštěstí to pak přešlo a nezabila jsem se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lusindo, vítej mezi námi. Tak jak to jde :-) ? Souhlasím Pearl, že je třeba upravit jídelníček, ne držet tvrdou dietu. Já se držím už měsíc a musím říct že jsem si zvykla. Prostě se mi zcvrknul žaludek. Občas si dopřeju i něco dobrého ;-) Nejhorší fakt ten začátek, takže držím pěsti :-)
Odpovědět
Ahoj nevěsty, můžu se k vám přidat???
Odpovědět
iviska: Sice nevěsta zatím nejsem, ale vítám tě mezi hubnoucími.... ;-) Na úvod nám prozraď ,kolik bys chtěla zhubnout atd... :-) Holky, můj přítel teď odjel na dva měsíce a já to beru jako skvělou příležitost k hubnutí....Aspoň se pak bude divit, až přijede.Je to bomba motivace.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
assam : ale mame dobre naslapnuto :-) jinak jak jste se bavili o te meridii, tak me doktorka predepsala lindaxu, ale beru ji teprve 3 tyden, tak uvidim jaky bude mit vysledek po tech trech mesicich co se ma brat... Jinak jsem hodne zacala cvicit, denne tak hodku....tak snad me to bude drzet do te doby nez zhubnu..... Rihanna : tak to mas dobrou motivaci.....Ja jsem si slibila,ze az dosahnu 75 kg, tak si koupim nejakou peknou odmenu :o)) neco na sebe :o)
Odpovědět
hubik: to jsem si slíbila taky, ale už jsem to nevydržela a hlavně jsem ve všem oblečení vypadala jako šašek. Byla jsem tak vyjevená, že na mě mají oblečení v normálním obchodě, jako je HM, že jsem vyzkoušela snad všechno co tam na mě měli a koupila si kalhoty a triko. Cítila jsem se jako bych vážila maximálně padesát. :-D Super pocit.
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi tak o tom mi nemluv, strašně se bojím, že polevím, protože i když proti vám vážím nehorázně víc, tak mám přece jen jakýsi pocit, že jsem "hubená", protože na sobě těch 35 kilo dole prostě cítím a je to znát, ale naštěstí mám doma velké zrcadlo a když před něj vlezu v prádle, tak mě přejde :-D hubik a máš pocit, že ti k něčemu je? a co nežádoucí účinky, dostavuje se něco? Já z toho mám prostě obavy ...
Odpovědět
assam: nepolevuj a zkus tu meridii. Nic za to nedáš. :-D Jinak to že vážíš víc...však nás doženeš. Zobneš pilulku :-D Ti nedám pokoj, když vím že by ti to pomohlo. Podívej, všichni zobají. ;-) Když ti bude špatně, vysadíš a je to, není co řešit. Ty samé nežádoucí účinky může mít jakýkoliv lék. Já jsem třeba alergická na penicilín a tak jsem se poprvé nerozmýšlela, jestli ho mám jíst nebo ne. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi : to mi povidej...minuly tyden jsem si koupila kosily a byla mi tesnejsi a ted je mi super volna....za chvilu ji budu moct nekomu darovat..doufam... assam: zatim nezadouci ucinky na sobe vubec nepozoruju. Mam min chut na jidlo a dneska jsem chtela hresit a koupila si zmrzlinu, a tu ja totalne zboznuju, predstav si,ze jsem ji musela vyhodit do prvniho odpadkoveho kose co jsem potkala,jelikoz mi vubec nechutnala...a to se mi ted stava s dost jidlem...proste mi to nechutna.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hubik, nevím, asi zůstanu u svojí diety, dokud mi to půjde, a časem se uvidí .... já bych ani nepotřebovala nic na to, nemít hlad nebo chuť k jídlu, to většinou zvládám korigovat sama a úspěšně to přežívám, ale něco na podporu metabolismu by se šiklo
Odpovědět
holyk ja vam nechci zklamat ale meridii a lindaxu zkousely minulej rok maminka a jeste dve kamardky z prace a vsechny zhubly to jo, penez je to stalo hodne a jak to vysadily tak vsechny pribraly a vazi jeste o 10 kilo vic nez predtim!!!!!!neni nad to upravit si jidelnicek a cvicit, to je jen rada ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?