Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
assam: to je super, 34 kilo. Bomba, fakt. Jinak já měla před rokem 127kg, sice jsem 10 nechala v porodnici, ale jen abys věděla, že vím jaké to je. Nezkoušela jsi meridii? Caira: tak to ti budu držet palce aby jsi vybrala. Určitě dej vědět a nafoť šatky, ať je můžeme omrknout. ;-) Jinak .. těch pět kilo za to přežívání jak píšeš si myslím nestojí. Lepší si trochu užívat a být spokojená, máš dobrou váhu. Já měřím 173cm a mít 62 tak si pískám. Na rodiče bych nekoukala, já to taky házela za hlavu. Když jsi spokojená ty i tvůj nastávající a nevyrazit si občas na véču...to by přeci nebylo ono. Nebo jo?
Odpovědět
jennyi: presne tak, mas pravdu, radeji budu mit o tech pet kilo vic a budu vedet, ze na jidlo nejen zavistive koukam,ale, ze ho i muzu jist :-D Holky v sobotu letim do cech, tak se tu chvili neukazu, ale hned jak se vratim tak hodim do alba fotky ze zkousek, drzte palce at vyberu, papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já jsem se dala taky na hubnutí. Můj popud byl ten, že jsme před 3 týdny přišli o miminko a já za tou dobou chci udělat tlustou čáru. Na svatbu už úplně zhubnout nestihnu - mám jí příští sobotu, ale za ty 3 týdny už jsem schodila 3kg a jde to naštěstí dolů. :)
Odpovědět
swead, to je moc smutný co píšeš, ale uvidíš, zase bude líp! A hodně štěstí do toho "nového" života!
Odpovědět
Profilova fotka
h079 dík, určitě bude líp,nebo alespoň v to doufám
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi meridii? tak to netuším, copak je to za zázrak :-D teď jsem se přinutila čtvrtý den cvičit před snídaní a jsem úplně hotová, bolej mě všechny svaly, to jsem si zas dala :-D
Odpovědět
caira: jasně, a zajděte někam na knedlo, zelo..když už tady budete :-) To v anglii určitě nemají. :) swead: ........na to není co napsat. Taky bych byla hotová, já týden ležela na pokoji s holkama, které měly mimoděložní těhotenství a mě dam dali k nim pro nedostatek místa v 5 měsíci těhotenství. Bylo strašně mě i jim. Já na vizitě řekla, že jsem cítila první pohyby a oni se chudinky ptali, jestli ještě budou moc mít děti a kdy to zase můžou zkoušet. Strašný. Hůř už nás na pokoje rozmístit nemohli. Ale bude to dobrý, uvidíš. assam: je to lék na hubnutí. Je pouze na předpis, něco jako zlaté vajíčka (adipex retard) ale bez vedlejších účinků, prostě mnohem šetrnější. Zkus si to zadat do vyhledávače a něco si o tom přečti. Působí v mozku, kde "naprogramuje" větší výdej energie než ve skutečnosti má být. Aspoň takhle to nějaký doktor vyvětloval na netu,aby to pochopil i blbec jako jsem já. :-D Takže snad jsem to vystihla dobře. Já to beru od konce února a je fakt, že mi váha "nestojí" ale jde pořád plynule dolů. Můžu to jen doporučit. Všechny co znám po ní hodně zhubli.
Odpovědět
Profilova fotka
jenyyi no jo, zní to hezky, ale já mám z těhlech přípravků prostě obavy, já fakt nevím .... sice by se mi líbi způsob, jak tělu pomoct, ale když jsem viděla kamarádku po těch zlatých vajíčkách, no nevím .... láká to, ale na druhou stranu, fakt nevím ...
Odpovědět
assam: já jsem se taky bála, zlatý vajíčka jsem jednou zkusila a můžu říct, že mě bylo zle jak blázen. A točila se mi hlava. Takže jsem je po pár dnech vysadila. Meridii beru od konce února a zatím dobrý,nic mi není. Poraď se s doktorkou nebo zkus na netu poradnu Dr.Staňka. Ten je milý a poradí. Ale jestli to nechceš, tak ti to samozřejmě nenutím, aby to tak nevypadalo. Jen, že já s tím mám dobré zkušenosti tak mě to napadlo.
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi tak každé rady si vážím, copak o to ;-) já fakt nevím, tak jak jsem zjistila, na internetu je člověk sežene raz dva i bez předpisu, teď jsem na to jukla. Tak já žádný zdravotní problémy nemám, tak si nemyslím, že by to měl být moc problém, ale zkušenosti lidí z těch vajček mě od toho nějak odpuzujou ... a koli jsi od února zhubla?
Odpovědět
assam: jo,bez předpisu na netu bych jí asi nekupovala, to bych si netroufla. Navíc, v lékárně na předpis stojí necelých 1200Kč/98tablet a na netu jsem koukala to prodávají za 3500Kč. Ale jak jsem říkala, to bych si nekoupila. Bála bych se. Píšu si váhu jednou za čas, takže 23.02. jsem měla 93kg a dnes t.j.19.04.mám 79kg.
Odpovědět
assam: ale abych to nepřisuzovala jen tomu léku, je fakt, že nejím vůbec žádné pečivo a sladký věci, omezuji přílohy a poslední jídlo mám nejpozději v 17hod. Cvičit mě moc neba, dokopu se každý den jen k sedům lehům (jsem děsně líná), ale chodím s malým jednou týdně na plavčo a navíc začal chodit, takže mám pohybu dost. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jennyi, jo na netu je dost drahej, ale oběvila jsem jednu slečnu, která by mi dala slušnou cenu. Pečivo pomalu neznám, žiju většinou ně těch sucharech a takových věcech a přílohy a mám také omezené a od sladkého se mi snad daří držet taky dobře. Tak já držím dietu pořád už 13měsíců, nikdy jsem to tak dlouho nevydržela, asi proto, že jsem vždycky zkoušela něco typu dělená strava nebo tohle ty nesmíš a to mě dost deptalo, takhle si můžu vybírat míň kalorický jídla, který mi ale chutnaj a snažím se, aby to nebylo moc jednotvárné a jde to vydržet, člověk si vcelku zvykne, taky jím do pěti a od podnělka se dokonce nutím cvičit před snídaní čtyřicet minut, zatím se mi to těch pět dní povedlo, snad mi to vydrží, doufám, ale je to teda něco, přinutit se :-D
Odpovědět
assam: stejně bych spíš nejdřív zašla za doktorem a řekla o recept jemu. Mě to taky píše obvodní lékařka. Myslím, že bys to mohla zkusit. Půjde to podle mě líp dolů. :) Jinak s tím cvičením a hlavně chutí do něj mi mluvíš z duše.
Odpovědět
To cvičení nalačno je šílená hrůza, teda jako pro mně :-p Assam: 40 minut? Tak to smekám, já vydržím nejdýl půl hoďky, a pak potřebuju další půlhodinu na vzpamatování :-D Stejně tak obdivuju, že vydržíš nejíst už od pěti odpoledne. Jinak, já jsem po dlouhé době, kdy se mi váha nehýbala konečně pokořila hranici 57 kil, mám přesně 56,5 :-) Původní cíl 55kg bohužel musím posunout ještě dál, na nějakých 53 nebo 52 :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Arvetka, tak tvoje kila bych chtělam mít, bych si připadala podvyživená :-D jinak to civčení je pro mě vždycky boj a ne jen na lačno, vůbec se mi do toho nece, jsem hrozná :-D ale teď se mi dří se nutit, snad mi to ještě chvilku vydrží, pár let ;-) jennyi hmmm, nevím, budu o té meridii přemýšlet, ale uvidím, pořád je něco, co mě od toho odhání, docela mě těší i to, že to zvládám jakš takšt sama bez prášků, i když ulehčeníčko láká :-D
Odpovědět
Assam: jasný, to je na každým. ;-) Každopádně jsi fakt dobrá, že se tak přinutíš cvičit. To já se donutím po hodině přemlouvání sama sebe, ale po pěti minutách už mě to neba. :-S Takže dělám jen takové pětiminutovky :-D , snažím se teda aspoň těch pětiminutovek za den udělat co nejvíc. :-D
Odpovědět
arvetka: A kolik měříš?
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi ježíš, přinutit se vícekrát denně, to by mě asi zabilo :-D původně jsem si říkala ráno a večer, ale to je na mě zatím fakt moc, nemůžu se zatím donutit, jsem ráda, že zvládám, to co zvládám :-D třeba jednou ..... já si to radši odbydu najednou :-D
Odpovědět
Manicka77: Měřím 171cm.
Odpovědět
arvetka: Aha. No, možná to máš jen o špatném vnímání těla, protože když hubneš, tak se prostě vidíš jinýma očima. Já vážím 55kg a měřim o 2cm víc. V době, kdy jsem se tam dostala jsem chtěla zhubnout ještě víc - no blázen, ale už mě všichni přemlouvali, ať na to prdím, že už jako stačí. A myslím si, že 52kg pro Tebe už bude dost podváha ;-) . Jenže můžu Ti to takhle napsat, ale stejně si to uděláš podle sebe, já to znám :-S .
Odpovědět
Manicka77: Mně už by těch pětapade stačilo, myslím, že pro "běžné použití" mám postavu v pohodě, ale holt práce je práce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
arvetka a copak děláš?
Odpovědět
Assam, hádej? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holčiny, tak se jdu k vám přidat do klubu
Odpovědět
Profilova fotka
příští rok se budu vdávat a musím se sebou něco udělat
Odpovědět
Profilova fotka
jednou už jsem zkusilla meridii a zhubla třicetpět kilo tak teď to zkusím asi znova
Odpovědět
lusinda77: a nabrala jsi ty kila zpátky? Nebo se držíš?
Odpovědět
Profilova fotka
no nabrala jsem z těch 35 zpátky deset :-(
Odpovědět
Profilova fotka
a teď bych chtěla ještě 25 dát dolů, strašně moc ale nejde mi to, tak si musím zase nějak pomoct ale chtěla sem zkusit tu lindaxu protože je levnější
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?