Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
ahojky tak jsem se do toho taky pustila douám že mi to půjde jako vám.Mám největší problém s jídlem večer ,když přijdu z práce,nejsem schopná se udržet
Odpovědět
Profilova fotka
tak se nedrz a dej si klidne maso, ale bud samotne a nebo jen se zeleninou. nebo jestli chces byt drsna tak jen zeleninu. Nebo rybicku se zeleninou. Ze zacatku je to drsny, ale telo si rychle zvykne, neboj ;-)
Odpovědět
až tak můžu jíst já mám právě problém já buď jím furt a všechno a nebo nejím skoro vůbec
Odpovědět
Profilova fotka
no to je oboje spatne :o( kdyz si to rozlozis a nebudes to blbe kombinovat, jde to pak samo :o) a hlavne si na to zvyknes. hladovet nema cenu, je to kravina.
Odpovědět
ale já nehladovím to je to nejhorší mně to prostě nevadí nejíst
Odpovědět
Profilova fotka
Slechticno, nejíst fakt není dobře, tobě to neva, ale tělu určitě jo. Neměla bys pak vůbec energii. Jedině si můžeš udělat vždy očišťující kúru, která je prý zdravá. To zmenená udělat si občas jenom pitný den (nebo k tomu jenom jablka), nic jiného. Vím že se to doporučuje při úplňku nebo novu měsíce. Nebo jednou týdně.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky .... jannisb tak a tom míči zkouším všechno možné, co mě zrovna napadne, na něm mě to alespoň baví :o) včera jsem si přihodila ráno ke svýmu běžnýmu cvičení ještě ty cviky od holek a bolel mě člověk, zase si na to budu muset zvyknout, to je hrozný, překecávat se ke cvičení, dneska ráno se mi vůbec necelo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Assam, no držím palečky, aby tě to brzo neomrzelo. Já každou ST koukám na "Jsme to co jíme" a líbí se mi jak jim radí jezdit ráno na lačno na rotopedu. Ještě mít ten rotopet :-p No doufám že až budeme bydlet ve svém, že si ho pořídíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, ono se říká, že je všeobecně nejlepší cvičit ráno ještě před snídaní, to jsem teď začala zkoušet. Kamarádka u té doktorky byla a říkala jí, že když bude jezdit na rotopedu takhle ráno půl hodiny, je to, jako kdyby večer jela hodinu, což se zase vypltí, mučit se ráno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Věřím že je to účinější, ale to vstávání :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, to je fakt, tak já to mám teď v pohodě, ale ty co choděj brzo do práce, no nevím, i když někdy se vyplatí si přivstat :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holky, já včera chtěla taky zkusit ranní rotopedování...v pondělí totiž chodím do práce až na desátou, takže jsem si říkala, že to v pohodě stihnu a co myslíte? Vůbec jsem se nedokopala vylézt z postele! Jak je venku hezky, tak se mi z rotopedu dělá zle už při tom pomyšlení, jela bych ven na kolo, ale to většinou už večer nestíhám, no ale dneska pojedu, jsem domluvená s kámoškou, tak aspoň něco! Svatba se blíží a zatím teda hubnutí nic moc...nějak jsem se teď zas rozežrala. ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No já každý den vstávan v 6h, takže vstávání dřív je pro mě horší a hlavně mi chybí ten rotoped :-p A svatba tě k hubnutí nenutí Sam? Mě jak se to blíží tak se snažím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jannisb: No, svatba mě moc nenutí, spíš naopak, byly by mi velký šaty. Já hubnu spíš proto, že se chci líbit sama sobě a taky bych po svatbě chtěla miminko a nechci v těhotenství vypadat jak obluda... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
samurajka, no mě teda nepřijde, podle fotečky, že by jsi hubnout vůbec potřebovala ...... jannisb to není myšlený jen rotoped, ale všeobecně cvičení ráno ..... ale je to blbý, když musíš vztávat takhle ...
Odpovědět
ahoj holky, muzu se pridat do klubu? :-) Ja se ted taky snazim zhubnout.. Od milacka jsem k narozeninam { predcasne} dostala trenazer veslice, tak se ted snazim trochu hybat a zdraveji jist, ale ze by ta vaha ukazovala nejaky znatelny rozdil se rict neda, za tyden letim do cech vybirat saty a tak jsem si nejak predstavovala, ze touhle dobou uz budu mit o pet kilo min...grrrr..a zatim nic moc.. je problem s tim, kdyz clovek vybere saty a pak treba pet kilo zhubne aby je treba tyden pred svatbou upravili? ja se totiz do svatby do cech uz pak nedostanu... tak nevim nevim jak tohle vyresim
Odpovědět
Profilova fotka
Assam: tak to se ti jen zdá, ta fotka dost zkresluje, jak je to focený zezhora...v tu dobu jsem vážila přes 80 kg! Teď mám o 5 kg míň a stejně to je pořád hrůza. Caira: Tak si zkus vybrat šaty třeba se šněrovačkou, tam ňáký to kilčo plus mínus nevadí. Ale myslim, že ve většině svatebních salónů se dá domluvit i úprava ještě těsně před svatbou, neboj.
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky holky. Samurajko, taky se snažím hubnout kvůli tomu abych se cítila dobře, ale svatba mě nutí ještě víc. Navíc jsem byla včera v salónu a změnila jsem šaty - dost mě do nich zešněrovali, takže se mi i hůř dýchalo. Takže je to pro mě velká motivace a hned jsme šli včera večer s přítelem běhat :-) Cairo, taky doporučuji šaty se šněrovačkou + se zeptat jestli to v daném salónu upravují :-)
Odpovědět
caira: já jsem teď řešila zhubnutí a zamluvené šaty. měla jsem zamluvené šaty č.16 a teď už mám č.12,takže mi řekli, že to už by upravit nešlo, že už je to moc. Ale že o číslo by to šlo. Takže jsem si vybrala šaty se šněrovačkou a mám tam ještě tak deset čísel místečko, kdybych dál hubla. Což snad budu. (už jsem se tu chlubila, že jsem zhubla :-) v lednu jsem ještě měla 107kg teď už mám 79kg. Hurááá (pro někoho hrozná čísla pro mě krásná) a do svatby bych chtěla mít 70kg. Takže já taky vybírám šaty které jsou variabilní. :-) Jinak co můžu doporučit... vynechat pečivo, to dělá strašně moc, jak jsem zjistila.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky jennyi:koukala jsem do tvého alba, moooc ti to sluší ;-) :-) jak si to udělala prosim tě?Nemáš zhruba recept co si jedla a co ne?Já zrovna sežrala koblihu ;-( ;-( :-N
Odpovědět
artichoke: no jo, jenže ono se jinak hubne, když vážíš jako já původně přes metrák a jinak když máš 55 kilo i s klíčema. :-) Ale každopádně jsem přestala jíst úplně pečivo a sladký,omezuju přílohy a jím 5krát denně. Předtím jsem jedla hlavně večer, když jsem uložila malého. Teď jím naposledy v pět.
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi jojo, taky jsem se naučila jíst jen do pěti, už mi to ani tolik nepřijde, s těma kilečkama je to hezký úspěch, já mám z těch svých taky radost, i když se pohybuji ve větších měřítkách :o) samurajko, tak to mi fakt nepřijde, že by jsi měla tolik, no pro mě je tvá váha sen :o)
Odpovědět
ahoj holky, diky za tip s temy saty se snerovackou, taky me to napadlo a pokud rikate, ze by to takhle slo vyresit tak se po nich podivam, alespon bych pak nemusela stresovat..vlastne by se jen vice utahly :} diky moc, pak vam dam vedet jak jsem dopadla samurajka: teda na te fotecce bych rekla, ze mas tak nanejvys 50 kg..ani nahodou 80 :-) naopak jsem si rikala, kdyz jsi psala, ze chces zhubnout co bys tak asi hubla, ze na te fotce vypadas dost hubene :-) Jennyi: teda to je uspech, jak jsi to holka dokazala takhle zhubnout?? drzim ti palce, jsi fakt dobra, ja jsem na hubnuti lempl, sice jsem pred rokem a pul zhubla ze 70 na 54 ale zase jsem nabrala na 62 a to mi ted zaboha nejde sundat :-S ja si rikam, ze to mam proste v genech a hned se citim lip :-D
Odpovědět
jennyi: mimochodem koukala jsem na tve saty, ty druhe jsou fantasticke..vazne v nich vypadas hubenejsi nez v tech prvnich..je sranda, jak nejake saty dokazi pridat ci ubrat kila, co? a moc ti slusi..ukazovala jsem je tomu memu a jednoznacne rikal, ze ty dvojky na tobe vypadaji skvele : a ps: presneji rekl, ze jsi v nich hezky stihla a vyniknou ti prsa :} :-D
Odpovědět
ahojky, jsem tu dnes prvně.... potřebovala bych nějakou dobrou radu na nějakou dietku jak zhubnout do svatby... :-) potřebovala bych trošku vylepšit postavičku :-)
Odpovědět
assam: já už jsem si taky zvykla, ale ze začátku to byla fuška. Kolik už jsi schodila? Jestli jsou to jiná měřítka jak píšeš je úplně jedno, člověk má radost za každé kilo, ať váží sto nebo stodvacet. Je to úspěch. hlavně že se cítíme líp. To je můj názor. caira: no, já asi nakonec vyberu ty první. Oni ty fotky trochu zkreslují, protože u těch druhých šatů také nejsou ramínka, ale já si zapomněla na focení stáhnout podprdu a ono to udělá hodně. Na oboje šaty mi ty ramínka přidělají. Já si šaty bez ramínek dovolit nemůžu s hrudníkem který mám. :-D A chtěla bych ty prsa trochu zamaskovat abych vedle ženicha nevypadala moc ..nevím jak to napsat abych to vystihla...prostě má 70kilo, je hubeňour, tak aby jsme trochu "ladili" a já nebyla jak matka pluku vedle něj. :) Ty prsa mi byl čert dlužnej a pořád ne a ne se zmenšit, mám pořád stejně velké vůbec to moje hubnutí neovlivnilo. Přitom každý říká, jak jdou první prsa.Každopádně moooc děkuji za lichotky, lítám tu u stropu, fakt díky.
Odpovědět
caira: 62kilo je dobrý, to musíš být jako proutek. To už bych neřešila. A ty už vybrané šaty máš?
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi, tak u mě to bylo krapet horší :-N měla jsem toti 156, teď jsem se dobelhala tak nějak po roce na 122, takže mám ještě co dělat :-| Tak dneska jdu poprvé do jídla zapracovat šmakouna, tak sjem na to silně zvěděvá .... Skafandrik žiješ ještě?
Odpovědět
jennyi: ja saty vybiram ve stredu v cechach { ziju uz tretim rokem v anglii} a v sobotu letime do cech, abych si zaridila saty atd, na vsechno mam presne tyden, tak doufam,ze saty vyberu, mam domluvene zkouseni ve dvou salonech, tak snad budu mit kliku Jinak 62 u me bohuzela jako proutek neni, mam 170cm a jsem takova...no podle meho oplacana. Ja bych se s tim taky nejak smirila, ale odjakziva jsem doma slychavala, ze mam velky zadek, nebo ze jsem zase pribrala, nebo, ze zmrzlinu bych si davat nemela, ze uz jsem takhle "pekna" atd..a to jsem mivala dokonce jen kolem tech 60kg - pak jsem odjela do UK a poradne se "rozezrala"..asi na truc nasim, za to, ze me porad kritizovali co se vahy tyce, ale pak jsem zacala jist desne desne zdrave, chodit 7x tydne do fitka a za pul roku jsem mela 15 kilo dole, no ale od doby co jsem se prestehovala a ziju s Robem tak jsem pribrala zpet z tech cca 55 na 62 { ono to jsou ty vecere venku atd- driv jsem fakt prezivala jen na ovoci, zelenine orechach a kureti, nic vic bych do pusy nedala}
Odpovědět
Čau holky, tak zas po kratší pauze ;-) ... cairo, přesně to znám - když jsem třeba někde na služebce na delší dobu... jím přímo ukázkově. a jakmile jsem s miláčkem, úplně se mi nechce nic dodržovat, zkrátka si užívat pohodičku, dát si vínko...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?