Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky holky. Dlouho jsem tu nebyla :-S No ale musím se pochválit, že se celkem držím. Vážila jsem se v sobotu a po 14 dnech mám necelá 2 kilečka dole. Ale největší radost mám z toho že si už zapínám pásek na kalhotách o dírku dál :-D O tomto víkendu se zkusím i změřit .... Hlavně mám už pocit, že jsem si takhle jíst zvykla 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak všem co se drží taky gratuluji k úbytku a komu to nejde, držím palečky aby se toho zase dostal x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak to mi teda poradte.Vdávám se za 3měsíce skorem a ne a ne zhubnout.Propadám depresím.Jsem takovej špekoun.Fuj!
Odpovědět
Profilova fotka
Catangoz, moje rada zní, jíst v menších porcích, ale často. Já jsem omezila sladké, mastné a přílohy. Třeba minulý týden jsem byla na večeři v restauraci a dala jsem si poprvé v restauraci rybu a to bez přílohy. Nejprve mi to bylo blbé, ale pak mi to moc chutnalo a bohatě mi to stačilo, mňam.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky souhlasím s jannisb ještě bych přidala, hodně pít a třeba se nějak hýbat (běhat, jezdit na kole atd. atd.) Určitě to půjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, hubnuti je u kazdeho dost individualni na kazdyho plati neco jineho :-) ja zacale ted v pondeli s cilem dat dolu apon 5 kg, prestala jsem sladit caje, nakoupila ovoce, zeleninu, jogurty a musli tycinky :-) pohyb u me je dost problematickej protze jsem desivej lenoch a vypada to ze budu ukecana do koleckovych brusli......... tak drzim palecky vsem a snad se podari neco schodit i me :-)
Odpovědět
No jo, individuální to je, ale myslím že co psaly holky platí pro všechny, prostě změnit jídelníček a zařadit pohyb... Jo a moje kilíčko se zatím nevrátilo, vypadá to nadějně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky souhlasím, že je to individuální. Zaleží třeba na tom jaký je váš normální jídelníček a tak ... třeba někdo má zlozvyk jíst večer a stačí jen když zrovna to omezí a přes den jí normálně .... Jinak jsem zrovna včera byla na tréninku tancování - tancujeme před zrcadly, takže každý špíček dole i nahoře je hodně vidět - no a po dlouhé době jsem se cítila dobře 8-) Teď fakt vydržet a nevrátit se k starým navykům :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ja teda nevim jak vy ale ja ted trpim hlady....... uz se tesim domu na testoviny :-) musim vyhrabat nejaka dietni jidla jelikoz me predsevzeti vydrzet na ovoci (kdyz jsem na pulku alegricka) zelenine (kterou samotnou nemusim) jogurtech a mysli tycinkach nejak nefunguje......
Odpovědět
Holky, já chodím jednou týdně na břišní tance a je to moc fajn na posílení břišních svalů a na protažení páteře, chodila bych i dvakrát týdně, ale tak často bohužel ta možnost není. Chodila jsem na podzim, ale díky zaměstnání na směny jsem pak musela vynechávat. Na začátku prosince to skončilo a začlo zase v půlce ledna, díky změně zaměstnání teď chodím pravidelně, bude to však za dva týdny končit. Ale teď zase bude více možností na pohyb venku. Já nemám pocit, že by se mi bříško nějak posilovalo, ale já jsem hodně sebekritická, takže věřím příteli, který říká, že to vidět je. Jinak se snažím omezovat jezení večer, ale jde to ztuha. Navíc, když dcera večer ráda mlsá a nabízí a to je pak těžké si nevzít. Navíc mám teď po Velikonocích žaludek nějaký rozhozený, nějaké zákusky byly, ale nemůžu zase říci, že by to byla nějaká přežíračka. Navíc jsme v sobotu řezali babičce dřevo a v pondělí byli na pěším výletě. Vůbec nevím, čím ho srovnat.
Odpovědět
Profilova fotka
deucatko - teda brisni tance, taky jsem o nich nekolikrat premyslela ale vzdycky z toho seslo :-) asi opet zapremyslim .....
Odpovědět
zázraky se čekat nedají, ale je to i zvednutí sebevědomí, vůbec tam nezáleží na proporcích a mě to navíc baví. Bohužel až se přestěhuji za přítelem, tato možnost padne, zatím tam mají jenom aerobic, ale vzhledem k tomu, že jsou "jen" velká vesnice, tak jsem ráda i za to.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hypo, břišní tance můžu taky doporučit- já už právě chodím 2,5 roku. Ne že bych po tom nějak rychle hubla, ale aspoň se člověk hýbe. Navíc mě to moc baví a řekla bych že díky tomu mám menší problémy s krční páteří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky holky, tak koukám jak je to tu mrtvý. ]-( Ne že bych měla taky spoustu času ..... Počasí nám přeje co? Už jsem byla poprvé na bruslích. Vydrželi jsme fakt jen chviličku - jsme totiž začátečníci, takže jezdíme jen po jedné cestě mimo město sem a tam a je pravda, že po tak dlouhé době mě děsně bolely nohy :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jannisb, tak to je super a věřím, že tě z toho bolej nožky ... já si konečně koupila gymnastický míč, tak si dělám hovadinky :-D
Odpovědět
jannisb - PArdubky jsou parada pro bruslare ne? Co vim tka rovina a cyklostezky, neboj se je vyuzivat:-)
Odpovědět
Ahojky, tak já se musím pochlubit. Včera jsem byla poprvé od vánoc v obchodě s oblečením a byla jsem jak šílenec. :-) Vyzkoušela jsem skoro všechny věci, které tam měli a hrozně jsem si to užívala. Cítila jsem se jak v jiném světě. Protože ještě před vánoci jsem si kupovala kalhoty vel.52/54 a takové velikosti přeci jen, už nemají v běžných obchodech, ale musela jsem do nadměrnech. A teď jsem zjistila, že už mám velikost 42. Hurááááááá. Jediné mínus jsou šaty, které mám zamluvené na svatbu, budu je muset jít změnit, snad budou mít ještě nějaké volné, na ten náš den D. Když se ve stejný den bere asi půlka republiky. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi tak to gratuluju, to je super ;-) hoky poraďte mi nějaký dobrý cviky na spodní část břicha, mám poit, že je všechno jen na tu horní ....
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím všechny.Já se v srpnu mám vdávat,ale už ted mi ta má kila lezou na nervy.Ráda bych je schodila,ale mám 3 týdny do porodu a tak nevím nevím zda-li potom bude dosti času(ač jsem se opravdu hlídala přibrala jsem 25 kg)Chci se proto zeptat zda-li některá z vás neporadí jak na to i v době kojení?
Odpovědět
Profilova fotka
assam: leh na zadech, nohy nahoru, ohnout kolena, kotniky k sobe, polozit bedra poradne na podlozku a zvedat zadek ke stropu-pekna fuska, potom pridat zvedani taky nahoru ale jako ze strany, doufam, ze jsem to napsala pochopitelne ;-)
Odpovědět
smerges: já jsem začala držet dietu, až když jsem přestala kojit. Ale v porodnici "necháš" min.10kilo, uvidíš. A pak v šestinedělí taky ještě nějaké schodíš. Já tedy jo, nějak jsem nic nestíhala, než jsem si zvykla na nový režim a taky toho většinou ženská moc nenaspí. Ale když budeš držet dietu až budeš kojit, tak počítej s tím, že se ti mimčo bude v noci víc budit, protože tvé mlíko bude "chudší".Několikrát jsem to zkusila, ale pak jsem se na to vyprdla a radši se vyspala. Ale můžeš chodit na nějaké cvíčo, já chodila s malým od 3 měsíců a tam jsme posilovali hlavně problémové partie.Takže spíš cvič než drž dietu.
Odpovědět
assam: děkuji, mám strašnou radost. Snad to zase nenaberu. To bych se picla. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi když se budeš držet v mezích, tak určitě ne, je to moc hezký úspěch .... ;-) pavla007 hmm, tak nevím sedy lehy dělám, ale mám pocit, že je to dobré tak na vršek těla a se svojí postavou ten druhý cvik, no to dost pochybuju, že zvládnu, potřebovala bych něco na ten spodní břuch a na vnitřní strany stehen, to jsou partie, který se mi špatně dařej ......
Odpovědět
Profilova fotka
assam: Tak na spodní část břicha je dobrý tento cvik: Ležíte na zádech,hlavu máte zvedlou tak,že se díváte na břícho,ruce podel těla,zvedáte napnuté nohy uplně nahoru jako když chcete dělat svíčku a pak zas dolu,ale nepokládat na zem. A na vnitřní starnu stehen je dobré koupit si gymnastickou gumu,navlíct ji na nohy do urovni kolen,nohy dát od sebe na vzdálenost jak máte ramena no a kolena tlačit od sebe.
Odpovědět
assam: je, ze začátku to bylo peklo, sežrala bych na co bych přišla a večer jsem si málem okusovala i nehty. :-D Teď už je to dobrý. Jinak..jako by jsi mi mluvila z duše, já mám stejný problém, spodní bachor a vnitřní strana stehen, to je moje. :-) Taky mám pocit, že sedy lehy na to nejsou nic platný
Odpovědět
Profilova fotka
assam: ja nepopisovala sed leh, na spodni bricho je tenhle cvik nejlepsi. Tak jeste jednou leh na zadech, zvednout nohy, ohnout kolena do praveho uhlu, nebo je natahni to je asi jednodussi a zvedat smerem ke stropu. Vlastne zvedas zadek, staci par centimetru, urcite to zvladnes, je to sice makacka, ale pomaha to. na vnitrni strany stehen je nejlepsi cvik z kalanetiky: leh na pravem boku boku, leva noha polzena za pravou, pravu zvedas, pata vytocena ke stropu. Nebo stoj, nohy na siri ramen, pokrcit kolena,podsadit panev a vtahnout bricho, spicky vytocit ven a perovat nahoru dolu. pak protahnout tak ze snizis sed co nejvic dolu, ruce sepnes pred sebou a lokty si zapres o vnitrni strany kolen.
Odpovědět
nazdárek holky, no souhlasím s hubnutím jelikož se již snažím, nejlepší je jíst hodně, ale poloviční dávky zhubla jsem 2 kg asi za 14 dnů. fak to pomáhá, no ale neodolala jsem akci na Formia 4 na 1 měs zdarma( no není to zcela zdarma , ale místo 1100,- jsem zaplatila 730,- tak jsem zvědavá zda mě to pomůže ty 4 kg ještě sundat. :-D
Odpovědět
Já se úplně stydím, jelikož mám už asi tři týdny stejnou váhu, a to ještě můžu být ráda, že jsem nepřibrala :-S Tenhle týden jsem jedla ukázečkově, ale včera jsem celý den fotila, takže jsem akorát v 7 ráno snědla 3 knäckbroty s tvarohem a pak dlóóóuho nic, a večer jsem samozřejmě padala hlady a únavou, veškerá dobrá předsevzetí vzala zasvé a o půl desáté jsem se na benzince nacpala kuřecím sendvičem 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
dík za rady ke cvikům holky, určitě je vyzkouším, co mě nezabije, to mě posílí :-D mám pocit, že spíš zabije, když to čtu, no uvidím :-D ;-) arvetko tak z toho si nic nesmíš dělat, a vůbec, to není zas taková tragédie, to zmákneš, ono se to časem srovná a člověk si nějak zajede tan svůj cyklus v tom jídle
Odpovědět
Profilova fotka
Assam, ještě mě napadá k tomu břichu jestli máš ten gymnas. míč tak jde dobře cvičit i s ním. Buď si na něj sednout, trochu sjeď níž abys ho měla jako podporu v zádek(nohy pokrčené) a normálně stahovat, něco jako na zemi. Nebo si můžeš lehnout a mít ten míč jako podporu pod nohama :-) Filipovi :-) , je pravda že Pardubice je převážně rovina ale jako začátečníci se fakt bojíme vyjet mezi lidi :-p Jennyi, moc gratuluji, to je obrovský skok. No, já jsem se vážila v sobotu a mám další kilečko dole, za 3 týdny 2,5 kila. Hlavně jsem už vytáhla jedny kalhoty, do kterým jsem se nevešla. Jinak podle cm mám 3 cm dole přes prsa :-| a 1cm přes zadek. Jo a zjistila jsem že se asi špatně měřím v pase - měřím se v nejužším místě - kde to není poznat :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?