Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Čau holky, propadám depresi.... váha ne a ne klesnout! asi moc jim, to je jasný, ale připadá mi, že jím málo, nízkokaloricky, mám to rozdělený do těch cca 5-ti pravidelných dávek... a nechce se mi věřit že toto je váha mému tělu vlastní - při pohledu na špekouny :-o ... No, asi budu muset vytrvat a snad se to zas rozjede...
Odpovědět
Profilova fotka
Urcite zacnes hubnout....hlavu vzhuru...me se taky mesic nedarilo a ted se mi povedlo za 8 dni shodit 2 kg....doufam,ze to takhle pujde dal....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Dlouho jsem tu nebyla, ale neodvážila jsem se, protože mi to vůbec nešlo. Ale od minulého týdne jsem se do toho zase pustila a po týdnu mám kilčo dole :-D . Teď je to jen o vůli :-| H079 - držím palečky, jak vidíš tak mě to taky moc nejde. A je pravda, že když mám depku, tak se na to vyprdnu a sežeru na co přijdu. Takže hoď depku do koše a udělej si třeba něčím radost. Já jsem si třeba minulý týden udělala radost sponkou do vlasů na svatbu :-D
Odpovědět
díkas za podporu ;-) dnes snad vyrazím na brusličky a mám zas rozplánovaný papu - skoro samá zeleninka... občas ta váha klesne, ale spíš je to tím, že jsem třeba odvodněná protože je to druhej den zas zpět... jo, půjde to - musí! chci bejt přece princezna ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Urcite to holky zvladnete a budete nadherny nevesty......
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, budeme princezny :-D No já zeleninu moc nemusím :-p , tak to bych asi nevydržela. Navíc bych se pak bálo jo-jo efektu.
Odpovědět
Profilova fotka
hubiku, tak to je vážně super, že máš kilčo dole, já tehle víkend pěkně hřešila, ale asi po měsíci, tak mám hned kilčo nahoře, ale to zase shodím, co se dá dělat, prostě potřebuju jednou za měsíc vypnout z hlídání, co kdy a v kolik jím :-) h079 to víš, že to zvládneš, jsi přece holka šikovná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
assam,to znam....obcas je potreba hresit.... :o)) zkusila jsem jahly...nemeli totiz kusku,ale je to pry hodne podobny...a mela jsme je s medem a rozinkymi a bylo to moc dobry :o))
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já poslední dobou taky celkem hřeším, ale beru to s rezervou.. váha se mi sice nepohla, ale oblečení mám volnější, což mě těší velice a při pohledu do zrcadla už je to mnohem lepší než na začátku. Už se na sebe dokonce i vydržím dívat :-D Je mi jasné, že do toho abych se bez mindráku producírovala někde na plavečáku a před těma vychrtlinama, tak to mám ještě hodně co dělat, ale každý úspěch dobrý, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
pearl: kazdej uspech je super.......ja jsem rada za kazdy gram a mm co shodim..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hubik a kdo ne :-D
Odpovědět
ahoj holky, tohle je ta pravá diskuze pro mě :-) svatbu mám za 3 měsíce a taky se snažím nějaké to kilčo shodit. Jím tedy normálně, žádná dieta a tak, ale zato se snažím hýbat. Už měsíc chodím do fitka, spíš posilka a cardio zona- kolo, elyptical a pak nějaké to posilování na nohy a ruce. Loni jsem si pořídila elyptical i domů. Snažím se občas si zacvičit, když třeba dva tři dny nejdu do fitka. No musím říct že první co odešlo byly "kejty" tak jsem za to ráda. Jenže furt to není ono, a váha se směrem dolu ne a ne pohnout...
Odpovědět
Článek se načítá
anngie, to je jasný, protože máš teď svalíky který jsou těžší než tuk!!! a gratulace k mizejícím kejtičkám ;-)
Odpovědět
h079: díky, víš co je nejhorší? že jakmile přestanu tak je to hned zpátky. Loni jsem chodila cvičit celkem pravidelně celý podzim. Pak jsem před vánoci přestala a začala vlastně až koncem února a to hned mamča (vidíme se málo) "ty jsi zase přibrala viď?" V pytli je, že je to na mě hned vidět....sakra.... :-) ale aspoň že člověk něco dělá a má dobrý pocit. Ve čtvrtek chci zkusit poprvé spinning. Doufám že odejdu po svých a nepoveze mě domů sanitka :-D Četla jsem tu, jak si to tady holky chválili, že je to úžasný.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si dneska konečně koupila šmakouna a nějaký salát ze šmakouna, tak budu mít brzo pemiéru, jak ho mám nejlíp udělat, děláte z toho ty směsičky bo jak?
Odpovědět
Hezkej den přeji:-) Anngie, spinning je v poho, po první hodině budeš určitě vyřízená, ale neboj, hodně rychle se zvedá výkonnost (a taky ztrácí). Když budeš cejtit že nemůžeš, zvolni tempo. Jednou jsem byla na spinu a nějaká slečna se tam při závěrečném protahování složila. A hodně pij, to je fakt důležitý =-) assam, já si dělám šmakouna třeba se směsí mražený zeleninky, trošku opéct, přidat zeleninku, nějaký koření a pak do toho třeba ještě přidám trojuhelníček sýra, nebo se žampíkama..., chovej se k tomu jako by to bylo třeba kuře... - prostě co děláš z kuřete tak stejnej recept ze šmakouna
Odpovědět
holky jak to děláte já můžu jíst i nejíst a jojo efekt je u mně vždy zaručenej :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Slechticna: no, to je bohužel tak, že musíš změnit stravovací návyky už napořád, nejen se omezovat po dobu diety :-S Taky s tím mám problém, člověk prostě někdy ujede...
Odpovědět
Dobré jitro, můžu se přidat k k vám a k boji proti kilům?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny. Tak jsem včera měla poprvé kuskus a chutná mi. Ale zjistila jsem že co si týče kalorií, tak to žádná výhra není. V čem je tedy kuskus zdravý?
Odpovědět
jannisb, mám pocit, že všechny potraviny tohodle typu jsou dobrý proto, že dokážou pročistit střeva, je to zas jiný druh stravy a ta pestrost je důležitá
Odpovědět
hm takže napořád nejís a nebo když tak málo to jsou vÿhlídky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No já se teď snažím jíst spíš více masa bez přílohy a tedy ten kuskus zařadím do jídelníčku jen občas ;-)
Odpovědět
já jsem v tomhle hrozná já se pro něco nadchnu vydrží mi to tak měsíc a pak polevím jak se cvičením ,tak v jídle.Nemůžu přijít na něco co by mně bavilo a vydržela bych to
Odpovědět
Profilova fotka
jannisb, tady je něco málo http://www.victorie.cz/magazin/zdrava...
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak pěkný den holky a vítejte nově příchozí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky Assam. No já jsem koupila ten kuskus v tescu - v té zelené krabičce, jak jste tady psaly, ale ten celozrny asi není :-| . Tak příště se podívám na jiné druhy :-)
Odpovědět
kuskus je v podstatě těstovina, ne??? a taky je více variant - nejlepší je celozrnnej - stejně jako u těstovin ;-)
Odpovědět
No je fakt, že buď je to zdravý a pořád to samý-drůbež a zelenina,nebo náročné recepty plný ingrediencí co se špatně schání.člověk aby měl jednu skříň bio a celozrných surovin a vedle to samé ale v norm.podobě :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jannisb, ale taky je zdravý neboj, jen trošku míň než celozrnný, ten se taky blbějc shání ... hh079 ne není, podívej se na ten odkaz, co jsem sem hodila, je to v podstatě z pšenice
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?