Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
h079 :-D máme stejné svatební oznámení .. v pátek je už jdeme vyzvednout :-)
Odpovědět
no to já si taky říkala, ale oni jsou u těch státnic hodný, myslím, že všude... nevím jak jsi vnímala maturitu, státnice jsou něco podobnýho. něco samo umět musíš, ale myslím,že většinou to dávaj a taky koukají na předchozí výsledky... hele a nestudovalas s Verešovou :-D ?
Odpovědět
h079, ne to nestudovala, ta začala mnohem dřív než já a asi mnohem dýl skončí. No maturita byla fraška, ale třeba tyhle státnice v zimě, to taková fraška nebyla, vyhazovali dost fest a někoho dokonce ze všeho. Hodně bude záležet na komisi.
Odpovědět
dzabii, a dělali jste si ho "sami", nebo origoš jak ho nabízej? Mně se totiž nelíbilo to skládání, tak jsem to ve photoshopu udělala podle svýho a taky to vyšlo o hodně levněji... jé, to do týhle diskuze asi nepatří... skaf, tak to držím pěst, já dělala strojárnu, a musím říct, že to bylo v poho. na rozdíl od prvních třech let studia, tam nás teda pročistili jako blázen... uf.. No nic, jdu cvičit. Mějte se!
Odpovědět
Profilova fotka
skaf, taky mám pocit, že státnice nezvládnu, mám je 31., května, nám to bohužel dali dohromady, taky bych to raději zvlášť, jako to máte vy ... chjo, doufám, že to zvládnu, no září to jistí :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se tady opět po pár dnech zastavila, abych viděla co je tu nového a koukám, že se tu teď spíš probírají studijní záležitosti :-D Každopádně pro ty, co mají nějaké výčitky svědomí, abych je trochu povzbudila (cizí neštěstí nejvíc potěší, že jo..) v pondělí jsem měla takovou depku, že jsem snědla na posezení dvě tabulky čokolády a překvapivě jsem ani neměla žádné výčitky svědomí.. takže myslím, že horší než já určitě nejste děvčata. Jinak jsem myslím, neshodila ani kilo, ale na oblečení sleduju, že je mi volnější, takže jsem na tom každopádně líp než když jsem začínala :-) Taky myslím, že mi trochu zmizela celulitida, i když do nějakého ideálu mám ještě hodně daleko, ale asi to bude tím, že to sebe furt liju nějaké čaje, zelený nebo bílý a asi to trochu pročišťuje.. Samozřejmě pozoruju, že se mi taky trochu změnšila prsa, ale s tím už nic nenadělám, vždycky hubnu nejvíc po tváři a přes prsa.. to ostatní se drží zuby nehty a nechce se tomu dolů..jo, a ty in-liny vám děsně závidím holky, já tady bohužel nemám na brusle vůbec terén ani žádné stezky, jsou tu jen samé kopce, takže jediné co můžu provozovat venku je tak pěší turistika po lesích nebo cyklistika po silnicích :-|.. Jinak jsem přestala jíst pečivo a těstoviny a pozoruju, že mi to vůbec nevadí.. ale jinak to beru celkem s rezervou..
Odpovědět
Profilova fotka
h079 ... máme origoš :-) to skládání je docela drsný .. občas mám strach, abych to nerozthla ....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky taky už jsem tady dlouho nebyla. Teto týden tedy taky opravdu flákám. Necvičím, ale zase si nemyslím, že bych jedla jak zjednaná, tak doufám, že to na váhu nebude mít žádný vliv. V neděli jedu do Čech a tak mám trochu větší obavy z maminčiny kuchyně, protože to jsou samé výborné kalorické bomby, ale zase mám doma od Ježíška eliptikal a tak můžu cvičit klidně 2x za den. No doufám, že to nějak zvládnu. Dneska jsem si stamovila cíl, že musím jít cvičit a vypit min. 5l vody, protože jsem to pití taky dost flákala. :-(
Odpovědět
Ahojky holky, taky se pridavam do diskuze.....taky se snazim shodit par kilecko....od ledna jsem zhodila 5 kg....ale stale mi zbyva 5 kg....chci se dostat na vahu jakou jsem mela kdyz jsem zacala chodit s moji milovanou polovickou....takze vysnenych 58kg...kez bych toho docilila, ale na druhou stranu bych se spokojila i s 60kg....to by taky nebylo spatne...no jo musim vypadat dobre na svatebni noc...teda pokud nejaka bude...ale neberte mi holky iluze rada bych ji prozila....no uvidime :-)....jinak ja prave drzim delenou stravu uz 3 tyden a mam 2 kila dole....pred touto dietou jsem nemela zadnou stanovenou jen mene jist a sem tam pohyb....ted se snazim cvicict kazdy den alespon pul hodky....zatim to jde...no cerven je tu zachvili tak se musim snazit...i kdyz nekdy zhresim a pak si to vycitam :-(....coz je asi spatne....jeste neco malo k celulitide :-(....to je spatny sen asi kazde :-( nebo spise skutecnost :-(.....ale snazim se teda cvicit piju dene skoro 3 litry, kazde rano se mazu kremama i vecer a normalne to je bych rekla o dost lepsi neni tak znatelna na pohled a je po tom krasne jemna kuzicka :-)..... to je co rict, ze ja neco takoveho dodrzuji....asi jsem sla do sebe....a milacek ma se me radost :-).....to bude to ze mam urcity cil a na svadbu chci fakt vypadat dobre a hlavne se sama dobre citit....no tak vam vsem preji krasne hubnuti at to jde dolu samo bez velke driny :-)...mejte se pekne a zase nekdy Darina
Odpovědět
nazdárek,taky bych potřebovala nějakou osvědčenou dietu poradit :-( Já držela dělenou a teda nic moc prosím pomoc.vdávám se 16.6.2007 a potřebovala bych dolu tak 10-12kg.je to sice šílený ale musim :-D
Odpovědět
hhhhhaaaaalllllllóóóóóóóóó jste tu někdo??????????????? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jistě že je :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Jojo, zas po nějaký dobičce ;-) holky, co děláte s tou vůlí??? já do sebe teď nacpala kus pizzy, nenávidím toho kdo ji vymyslel :-S
Odpovědět
Profilova fotka
h079 to je strašný, tady normálně už od předvčerejšího večera do dnešního poledne všichni umželi, já myslela, že už maj všichni vysněnou váhu a zbudu tu sama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
h079 hele s tou pizzou si nedělej hlavu, jednou za čas si jí dám taky kousek k obědu a dá se to, když ji nedlabeš večer a nesníš ji moc, tak je to v poho, dej si o to dietnější a zdravější véču a je to :-D
Odpovědět
S vůlí???Já žádnou nemám a v tom je právě ten problém.... :-( Nesnáším toho,kdo vynalezl jídlo.... =-)
Odpovědět
já tu včera ani nebyla, nějak nestíhám, teď jsem si dala obědovou pauzičku. a taky jsem furt nějaká ospalá a unavená, asi na mne padlo jaro. ale nevím čím se probrat - všude se píše - ovoce, zelenina, zkrátka antioxidanty, ale já fakt nevim, nějak to na mne nefunguje... :-. jídlo je fajn, jen ty sladkosti a pochutiny jako je právě ta pizza a cokoli jinýho... nojo, hříšky hříšky ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
To je fakt, pevnou vůli to chce, jinak to prostě nejde, a je potřeba, najít si dobrý důvod, proč to člověk dělá, to hodně pomáhá
Odpovědět
já mám důvod, chci bejt ještě krásnější než jsem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak já jsem minulej víkend hřešila uplně nechutně, měla jsem miláčka doma, tak jsme si užívali se vším všudy a v neděli jsem to završila na Matějský smažákem (přítel klobásou ;-) ) a pak jsme to ještě pěkně utužili oříškama v karamelu. No, ale byly fakt vynikající!!! Samozřejmě po víkendu hned kilko nahoře...tak doufám, že tento víkend se to nezvrhne! Jinak teda právě bojuji s nesnesitelnou chutí na čokošku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ježíš, děkuju bohu, že mě neprovází chu't na sladké, to mám fkat maximálně jednou za měsíc :-D
Odpovědět
Tak to já sladké nemusím...ale za to miluju slané 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kroketka: Tak to byl opravdu zápich dne :-D Nenávidím toho, kdo vynalezl jídlo !!!! Tak to jsme na tom asi stejně. Chtěla bych vidět ty úspěchy u kuřáků co se chtějí zbavit kouření nebo u drogově závislých co se chtějí zbavit návyku na drogy, kdyby si museli každý den dát 3-4cigarety a víc už ne :-S Protože fakt, že jíst se prostě musí ! to je prostě podpásovka... a pěkně nespravedlivé. Kde mám tu vůli jako brát ???
Odpovědět
Profilova fotka
pearl.white ze sebe a ze svého vysněného cíle, z ničeho jiného to nejde
Odpovědět
Profilova fotka
Assam: jenže mně se občas nějak zatmí v mozku a ten vysněný cíl se posune někam hodně hluboko a naopak čokoška vyplave na povrch a řiká: "sněz mě, sněz mě,... :-N " to jsou pak vážně muka!
Odpovědět
hezký víkend!!! a žádný zlobivý čokošky co říkaj "sněz mě" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
samurajka, tak jestli na tebe mluvěj čokošky, tak to už je slušná krize :-D ;-)
Odpovědět
Čau holky, taky jsem se dlouho neozvala. Váha se mi ani nehla(poslední dobou jsem tu dietu nebrala moc vážně :-x , ale poctivě jsem cvičila), nicméně jsem se včera nechala nastávajícím manžílkem vyfotit v plavkách a to, co jsem na fotkách viděla, mě celkem potěšilo :-) Sice mám trochu sthýnka :-p ale jinak to jde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju krásný vstup do nového týdne plného úspěšně shozených kil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj assam, tak mam dalsi kilco dole.....zacinam verit,ze dokazu zhubnout :o)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?