Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
klouzavko s tímsi hlavu vůbec nelámej, když budeš jíst jako jíš a nebudeš cvičit, tak určitě nic nepřibereš a do cvičení se můžeš pustit za týden nebo dva, je lepší se z toho v klidu dostat, neblázni
Odpovědět
Profilova fotka
gajdosovka dík ;-) skafandrik a o čem jste tak úžasně konverzovali nad tou zmrzkou :-o já ji neměla snad sto let :-D
Odpovědět
jojo, skafandriku, to by mne taky zajímalo :-) že by třeba termín svatbičky????????????
Odpovědět
Profilova fotka
h079 tak a zase nic nevíme, kde se ta ženská fláká :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hojky, doporučuju jogu nebo pilates, u toho se člověk moc neuřítí a zpevní svaly. Já jsem taky nachcípaná a včera jsem byla na spinningu, pořádně tam makala a jak jsem byla úplně zpocená, přešlo mě to bolení v krku, ale je jasný, že každej je jinej. Já mám taky depku, cvičim, nejím, nehubnu, ale pozitivní je, že máme ještě tak 2 měsíce do plavek, to se dá udělat hodně věcí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, udělat se dá...ale kdo to udělá a hlavně vydrží.. :-|
Odpovědět
Ahoj holky....mám hroznou depku...i když se už tak dlouho snažím zhubnout a v jídle jsem toho omezila fakt dost(sladké,tučné,...), tak jsem se dnes vážila a já vůbec nehubnu!!!!Nevím čím to je, když se tak snažím...Ani kilo dole...Myslíte, že to může být tím, že necvičím?Ale vždyť jídlo dělá prý 80% a cvičení pak zbývajících 20%.. :-(
Odpovědět
pilates jsem měla v pátek k novinám, je to něco jako jóga? ještě jsem to nestačila prozkoumat.... holky, díváte se na jste to co jíte? dneska dávaj první díl druhé řady, někdy si s tím jejich stolem hrůzy připadám podobně :-) jinak je to taková televizní kosmetika, jsem zvědavá jestli to ti lidi dodržují stále...
Odpovědět
Profilova fotka
h079 poslední dobou, když plním lednici svejma věcma a ne manžovejma, tak si říkám, že by se mnou doktorka z toho pořadu byla spokojená :-D pilates je hodně dobrý na zpevňování a protahování celý postavy, taky ho asi začnu cvičit, mám ten první díl z novin a v pátek má vyjít druhý, běkterý ty cviky vypadaj, že s nima hodně budu mít, co dělat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, já se na "Jste to, co jíte" dívám a musim říct, že mě to vždycky odradí od večerního mlsání u TV :-D
Odpovědět
assam, h079, termín úplně ne, i když taky trochu, ale týkalo se to svatby taky a prostě to bylo strašně moc fajn x-)
Odpovědět
Profilova fotka
samurajko jo, ta doktorka je dobrá antikoncepce proti jídlu :-D skanadrik, tak to je moc hezké, už jen ten termín a bude :-D a už jsi požádaná?
Odpovědět
Článek se načítá
assam, tak prstýnek už mám dýl, vyloženě aby se zeptal to ne, zeptal se malinko jinak, ještě líp x-) patrně bude svatba příští rok v dubnu nebo červnu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Assam: No, ani ne tak ta paní doktorka, jako spíš ti tlouštíci, vždycky se mi dělá zle z těch jejich stolů hrůzy, to fakt nechápu, jak toho může někdo tolik sníst. Já jsem taky schopná se neskutečně přejíst a splácat všechno možné, ale ty tuny uzenin a sladkýho, to je fakt nechutný.
Odpovědět
nojo, ono to tak vypadá, když se to naaranžuje. ale je fakt, že někteří z toho pořadu mají ty návyky šílený. Já bych se s nima někdy dokázala porovnat v tom množství (ne se všema), ale složení mé stravy je v porovnání s nimi ukázkové. skaf, jé, to už by mohlo být v obou měsících hezoučky, co? Holky pá, jdu na cvíčo ]-(
Odpovědět
h079, právě že mohlo, z toho máme hrůzu, jestli nebude hnusně
Odpovědět
Profilova fotka
skafandrik tak z toho počasí jsem měla taky obavu, ale to je věc, se kterou nic nenaděláš, nám naštěstí na konci září vyšlo krásně :-) ale ten duben bych moc nebrala, podívej, jak to vypadá letos, ta zima trojčí podivně, otázka je, jak to bude za rok samurajka, no můj dřívější stůl by taky asi nevypadal nic moc, ale na to kolik jsem vážila a vážím by to nebylo tak tragický, jako v tom pořadu, někdy je to fakt hustý
Odpovědět
a dneska začínaj nový íly, že jo? assam, no jo, jenže to právě můžeš říkat o každým měsíci, může být hnusně kdykoli
Odpovědět
Profilova fotka
jo, to je pravda, jenže teď ty zimy jsou divně posunutý, nemyslím to kvůli dešti
Odpovědět
assam, my máme strach z deště, včera přítel říkal, že teď budem sledovat počasí a podle toho se rozhodnem.
Odpovědět
Profilova fotka
skafandrik to je těžký, stejně to nikdy nemůžeš odhadnout, to se prostě nedá, bohužel, ale tak co, by vám pršelo štěsní no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
S tím počasím je to holt sázka do loterie, řekla bych.. Já když jsem se vdávala, celé září a říjen bylo krásné babí léto a vůbec nepršelo. Na naši sobotu jsme se probudili a ráno pršelo, chtělo se mi brečet, pak to ale naštěstí přešlo a celý den bylo fajn, večer zase lilo no a dva dny po svatbě začalo sněžit.. takže poučení zní.. v tom se ani prase nevyzná a plánovat svatbu dle ročního období v dneska asi nemá smysl.. :-S
Odpovědět
Brý ránko! Skaf, já mám taky hrůzu že bude hnusně, máme to na srpen, nikdy nevíš... pršet může fakt kdykoli. Jo, za včerejšek si dávám jedničku s hvězdičkou, zmákla jsem ten den dobře a dnes se cítím fajn. hezký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čusík, my měli svatbu začátkem srpna a zrovna pršelo, ale pak se na nás sluníčko taky ukázalo, ale všichni byli zmrzlí. Počasí je fakt děs. To pilates cvičím z té přílohy a docela mi to vyhovuje, ani nevím, že má vyjít další díl, to si určitě koupím a budu poctivě cvičit.
Odpovědět
jé, majkali, tak my to budeme mít na den přesně po vás :-N holky dívali jste se včera na to jste to co jíte? chudák ženská, ta to nechala dojít fakt moc daleko. no, ale jak se říká, každý svého štěstí strůjce....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko! Tak já jsem se včera na to "Jste to, co jíte" fakt moc těšila, ale večer jsem měla děsnej hlad, tak jsem trošku něco zobla a pak rovnou usnula, ach jo. Myslela jsem, že to třeba najdu na stránkách Primy a pustím si to přes net, ale koukám, že taková možnost tam asi není. A jaký to teda bylo? Podařilo se paní zhubnout?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky jsem se na to chtěla dívat a úplně jsem na to zapomněla, no stane se, budou další díly :-N
Odpovědět
nojo, zhubla asi 10 kg, ale hrozí jí, že nebude chodit, měla snad už i nějakou embolii nebo tak něco..., musí to dál dodržovat. jo a taky má bulimii... no zkrátka děs a hrůza. prý na ni ta doktorka bude dohlížet i nadále...
Odpovědět
Ahojky, taky jsem na to koukala a byla to hrůza, hlavně s tou bandáží žaludku, jak jí mohly nechat zhubnout takovou dardu kil, to to ti doktoři neviděli? Jinak si úplně nemyslim, že by měla bulimii, ale že tam něco bylo na tom žaludku a proto dávila, ale to ví jen ona sama. Ještě je pár míst volnejch, můžem se přihlásit.
Odpovědět
akorát jsem si všimla, že ten zdravější nákup byl dokonce levnější než ten nezdravej
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?