Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem puvodne taky chtela jit do lipoxalu nebo neceho podobneho, prave proto ze je to drahe, tak by mne to motivovalo ja jsem skrt :-D a kdyz bych za to dla treba litra, tak bych tu tabletku urcite nezajedla zakuskem ;-) ale slo to docelä samo.... :-o první tyden jsem pocitala kilojouly (na flora.cz, lepsí je se zaregistrovat, muzete si pak udelat prehled o celem tydnu), pak uz jsem mela jakz takz prehled, uplne jsem vypustila sledke a tuky jak co nejvic to slo, jo a taky jsem drzela pustní dny, ten první s tukozroutskou polevkou (cely den nic jineho) a ten druhy (asi za deset dní) uplna hladovka. tetno tyden se pokusim nepribrat(budu mit kaloricky narocny tyden:-)), ale kdyz to slo tak hezky tak pak jeste zkusím snízit tak 3-4 kg. nekde jsem se docetla ze moje idealni vaha by mela byt 65kg, ale to jehodne individuelní, ponevadz ja mam treba dost velky prsa, takze pri 65kg budu vypadat jinak nez holka s jednickama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Akral, a kolik vlastně měříš?
Odpovědět
Profilova fotka
170cm
Odpovědět
Profilova fotka
No, já mám taky větší hrudník, takže se svýma kilama vypadám jinak než ploší holky. Já nevím, jídla se moc nechci vzdát a cvičení mě začalo bavit. Snažím se o lepší jídlo, už ani nedoufám, že by se to mohlo povést. Ale představa, že jsou mi malý i plavky, to mě děsí :-( Kouknu se na ty www. stránky flory.
Odpovědět
Profilova fotka
Majkali, nemusis se vzdat jidla, jen je delej dietne, ja jsem jedla, nemucila jsem se hlady, jen jsem si proste naplanovala dietní jidelnicek, dokonce i kdyz jsem varila Milackovi tak jsem to udelal nastejno, jen sobe ditneji (viz zapecena brokolice, sobe bez vajícka, s nizkotucným syrem, bez oleje, a místo párku plátek kurecí dietní sunky...) a tak se vsím, urcite mas rada i spoustu lehcich jidel, jen si fakt sestav jidelnícek, je to jednodussí
Odpovědět
Profilova fotka
teda akral taky moc gratuluju. Já kdybych zhubla 6 kg tak jsem šťastná, nejšťastnější. Jsi fakt dobrá
Odpovědět
Profilova fotka
No to mám ráda dietní jídla, pokud je ten čas a doma vařím, vždycky je to něco dietního, ale ten čas většinou není, v kantýně nic moc dietního není, leda snídani můžu ovlivnit a když mám odpoledne hlad, ve městě se moc dietních jídel nesežene. Včera jsem měla k večeři vařenou brokolici, brambůrky a česnekový lehký jogurt, ale bohužel takové mňamky při obědě neseženu, ale snažím se. Přestala jsem užívat HA a ikdyž jsem si myslela, že bych mohla zhubnout, opak je pravdou. Nejsuo tady na diskuzi nějaké zdravé recepty? Než bych ji celou přelouskala, bylo by zítra.
Odpovědět
Profilova fotka
holky mám ještě jednu prosbu. Docela jsem se v práci rozkouřila, máme tu teď docela stres a chci přestat. Ale bojím se, že když přestanu tak ztloustnu ještě víc než jsem teď. Nevíte, jak na to? Piju očistný bylinkový čaje a tak, ale potřebovala bych se celá detoxikovat a hlavně přestat s tím debilním kouřením. Ale fakt mám strach, že přestanu a vrhnu se na jídlo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No veren, můžu ti říct svoji zkušenost. Kouřila jsem docela dlouho (cca 6let), 3-5 krabiček týdně. Pak jsem přestala a ztloustla asi 7 kilo. Není to tím, že bych se začala cpát, prý to je stresem a kdo ví čím ještě. Nevím co proti tomu dělat, ale každopádně je lepší pár kilo nahoře, který pak můžeš shodit, než kouřit dál. Přeju ti moc štěstí, protože vím, jak těžký to je. Teď to jsou 4 roky, co nekouřím a občas - tak 2 do měsíce- si dám, chce to jen pevnou vůli.
Odpovědět
Profilova fotka
Kamarádky byla na elektrošocích, a ty jí na kouření zabraly, ato kouřila hodně, prý to vůbec nebolí a není to ani tak moc finančně náročné
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, kouřila jsem něco přes čtyři ročky, tedy ne moc dlouho, ale zato celkem intenzivně. Krabička denně padla. Vážila jsem 63 kg což při mé výšce 165 cm není zrovna málo (jen dodávám, že mám prsa jedničky :-S ). Přestat s kouřením se mi zdálo nemožné a ani jsem se o to moc nepokoušela. Jenže potom jsem otěhotněla. Kouřit jsem přestala během jednoho týdne, bylo to opravdu velmi těžké, ale zdraví dítěte bylo na prvním místě. Opravdu jsem se děsila toho, že přiberu, ale nakonec se mi podařilo ukočírovat všechny ty chutě - takže jsem jedla jen ovoce, zeleninu, ryby, kuřecí maso, a když mě přepadly chutě, tak jsem jedla oříšky (jeden pytlík mandlí denně nebyl problém). během těhotenství jsem přibrala sedm kilo, takže po porodu jsem měla hned svojí váhu. U kojení se mi podařilo shodit, dalších pět kilo (Šlo to skoro samo, jen ty oříšky jsem vynechala). K tomu jsem přidala fitko, sem tam aerobik a dostala jsem se na váhu 54 kg. Nekouřím asi 4 roky, váhu si udržuji a určitě se cítím o 100% lépe. :-) A každému, kdo není se svou postavou spokojený a snaží se s tím něco udělat moc fandím a držím palečky - protože při trošce pevné vůle není možné, aby se vám to nepodařilo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veren, ja jsem nepribrala kdyz jsem prestala kourit. myslím ze jde o to jak se s tím vyrovnás, kdyz chut na cigaretu zajis tatrankou, tak asi priberes.... :-S ja jsem to zvladla bez berlicek, ale pritelovi pomohly nicorette, zvykacky, kdyz uz mel silny abstak tak zacal zvykat a prekonal to. a jeden kamarad si koupil spoustu cigaretových zvykacek, naplnil si jimi krabicky od cigaret, a ve chvili kdy by si zapalil, vzdy vytahl tu zvyku a vyzvýkal, to si myslím muze pomoct jednak psychicky, a jednak si uvedomujes kdy mas ty chute, navic to ziskava lehkou absurditu coz taky muze pomoct... ;-) drzim pesti!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mám na vás další dotaz. Paní ve fitku mi doporučila před sportem L-carnitin, což prý pomáhá spalovat tuky. Nemáte s tím někdo zkušenost? Trochu se bojím, abych si tělo nezanesla něčím chemickým. Váha mi po necelých 2 týdnech cvičení stále neklesla, držím k tomu lehkou dietu, ale asi je to opravdu nárůstem svalové hmoty.
Odpovědět
Čau holky, včera jsem nějak nestíhala. každopádně, váha se ani nehla ale to se ani nedivím po přežíracím víkendu. dneska jsem zjistila, že nemám co na sebe (to ostatně zjišťuji skoro každé ráno), ale řekla jsem si, že si něco koupím až budu mít dole další 3 kg :-( no, přísnost musí být.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky hoky, tak přeju dlaší úspěšný den .... gajdosova tak to jsi dobrá, to tě obdivuju ;-) h079 tak já teď nabývám opačných problémů, za ten rok jsem zhubla o pět velikostí, takže ve většině věci plavu tak, že se už nedaj nosit ....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky assam - taky chci plavat v oblečení, prosím, prosím, ať už ta chvíle nastane. Jinak se musím pochlubit, teď se fakt sanžim, váha sice pořád nic, ale cítím se líp..... A všem děkuju za rady s kouřením
Odpovědět
nojo, assam, to já bych asi nikdy nedokázala ani kdybych vážila tolik jako ty :-) jsi borec, musím Ti trochu pomasírovat ego :-D a akral, taky super, - 6 kg to je od toho 1. března nebo kdy to bylo??????
Odpovědět
Profilova fotka
Majkali; L-carnitin - mám ho odzkoušený a musím říct, že je to super věc. Zkus si zacvičit bez něj a sním a určitě poznáš rozdíl. Určitě si tím nezaneseš tělo. L-carnitin podporuje látkovou výměnu v těle, podporuje činnost srdce a zároveň ti dodá energii pro cvičení. Ale pokud máš strach, tak mohu doporučit před cvičením si dát neslazenou kávu a zapít vitamínem C (může být šumivý) - má to v podstatě stejný účinek jako l-carnitin a je to podstatně levnější ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo a co třeba zelený čaj? ten je taky dobrej na spalování tuků nebo ne?
Odpovědět
Profilova fotka
h079 ale prdlačky, to víš, že bys to dokázala, ty taky určitě zvládneš, to co chceš
Odpovědět
Profilova fotka
Gajdosova: Díky za radu, asi to skusím. Ty jo, 5 velikostí? Tak to bych brala a šatník bych měnila s úsměvem, ale kupovat větší opravdu nepotěší.
Odpovědět
jasný že to zvládnu ;-) , je to jednoduchý, stačí nežrat jak smyslů zbavená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, holky, já zhubla ze 44-46 na 40-42 a ona to s tím šatníkem není zas taková sranda, některý oblečky jsem měla docela ráda a teď už je fakt nosit nemůžu a zas tak bohatá, abych si mohla koupit komplet novej šatník, taky nejsem. Ale je fakt, že ze začátku mě to volnější oblečení hodně motivovalo. :-N
Odpovědět
kdo zhubl 5 velikostí?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, skafandrik, já myslela, že už jsi se ztratila z povrchu zemského, no já byla v obchodě a zjistila jsem, že mám dole pět velikostí z 62 na 52 docela mě to potěšilo :-) tedy alespoň u kalhot
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, závidím, závidím, závidím. ........ Já se z toho totiž asi zblázním a hlavně můj přítel. Když nejím, tak jsem protivná, unavená, furt se hádáme..... tak se najím a to jsem zase nešťastná z toho, co všechno jsem sežrala a tak to jde pořád dokola. Ještě jsem fůrt v práci, takže vařit stíhám jenom o víkendu a to je vůbec peklo
Odpovědět
assam, neztratila, my dělali přes víkend přípravu na okna, v pondělí se měnily, pak jsem uklízela ten bordel a pak padla za vlast, včera jsem tu chvilkama byla, pak jsem odpoledne usnula jako mimino. No a včera večer jsme vedli úžasnej rozhovor x-) x-) x-) a jedli při tom zmrzlinu :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Assam jsi opravdu dobrá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, potřebuji pomoc. Snažím se omezovat jídlo, zatím se daří, 0,5kg týdně je fuč. Ale teď mám nějakou depku, protože jsem si na tento týden plánovala bazén, akvaerobic, spinink a saunu, ale od pondělí se peru s rýmou a s bolestmi zad, začínám i huhňat atd...Tak radši nikam nejdu, nechci to více pokoušet. :-( MÁM DĚSNOU DEPINU Z TOHO, ŽE NIC NEZHUBNU A ŽE MOJE SNAŽENÍ S JÍDLEM BUDE K NIČEMU, ČLOVĚK SI NĚCO NAPLÁNUJE A JE Z TOHO .... PORAĎTE MI PROSÍM, NĚJAKOU AKTIVITU, KTERÁ SE DÁ PROVOZOVAT S NACHLAZENÍM, HLAVNĚ ABYCH VYBILA TU PŘIJATOU ENERGII. PŘEDEM DÍK :-)
Odpovědět
klouzavko, nedepči!!!!! tak si počítej kcal, sněz jich max. 1500 a budeš v poho. 1500 kcal potřebuješ na fungování bez pohybu, už se to tu nedávno řešilo. nebo jich sněz daleko míň a budeš hubnout i tak. jiná cesta není... a určitě z týdne léčení se neztloustneš, pokud nebudeš mlsat ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?