Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
kouzlo, tak se zkusím zeptat a když se mi to nepovede, tak ti dám vědět, on je tady sice už lepší výběr než dřív, ale mám asi blbej vkus a když už se mi něco líbí, tak jsou nechutně drahý, te´d se mi tam jedny zaíbily + schánim červený balerýnky, ale ne lakovky a to e prostě katastrofa. V Německu se to dá za pár euro, tady když už jsou levný, tak jsou to šmejdy od pohledu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Uvidíš, když to nedopadne tak se ti tady podívám. Deichmana mám kousek od baráku. ;-)
Odpovědět
jj, jsi hodná, nevíš ještě nějaký webovky na německý obchody, abych se koukla?
Odpovědět
Profilova fotka
Teď mě nic nenapadá. Já mám dost obchodů s botama tady ve městě. A jeden zvláště oblíbený mám kousek za městem. Je obrovský a pouze boty a kabelky. Nejdeš tam od kozaček, pantoflíčků, lodiček,ťapek po sportovní. Mají tam i moje oblíbené značka, takže jsem maximálně spokojená. Když už koukám na net tak na ebay. Ale když na nějaké stránky narazím tak ti je písnu. ;-)
Odpovědět
dobře, díky za IP, kouknu na to, až bude čas x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak dneska jsem si dala asi po měsíci po obědě kousek dortíku, kamarádka byla tak hodná, že si ho se mnou dala napůl, tak to byl opravdu jen kousínek, ale k véče je zeleninkovej salátek, tak se to snad srovná :-N skafandrik ty děláš letos diplomku? a co studuješ? pofídej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem mela dortik vcera celej assam, po trech tydnech ;-) ale zadny zjrat, jsem si ho dala za odmenu :-D ze se tak hezky drzim :-) a dneska jsem jeste nesnedla nic jsem pode vstavala, uvazuju ze bych mohla zmaknout pust, Danielka neni doma :-)
Odpovědět
assam, studuju práva adiplomku už jen dodělávam, spíš jen takový úpravy grafický.
Odpovědět
Ahoj holky,tak jak zatím přežíváte víkend?Já jsem v pátek jen u toho střiku nezůstala,ale zase jsem protancovala noc, tak snad jsem to aspoň trochu vykompenzovala:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak víkend vcelku přežívám jako každýjiný den ..... skafandrik, ježíš, tak práva bych nezvládla, stačí mi to c dělám já :o) jak jde dietka akral, ono se to jednou za čas nezblázní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky tak ja jsem vcera vydrzela celodení pust x-) a jak jsem se tu promenadovala jen v tílku a kalhotkách tak mi drahý ríkal ze jsem nejaka pekna, tak mozna uz to jde poznat i kdyz ja to teda nevidím :-N prave si delame k obedu zapecené lilky
Odpovědět
Profilova fotka
Samozřejmě jsem byla na víkend u mamky a tak jsem se pěkně rozež...la. Ale snažila jsem se držet i tak.. No, snad to bude v týdnu lepší.. stejně už mám doma prázdnou lednici, takže jsi jdu teď na večeři udělat jen salát.. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Čau holky, tak můj víkend dopadl tak jak jsem předpokládala - prožraně. samý dortíčky, chuťovčičky, vínečko... Jojo, ale maminky kulatiny se oslavit musely!!! takže opět při pondělku začínám jíst zdravě a hlavně přiměřeně :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, to já měla dneska vážící den, alespoň se líp o víkendech hlídám :-D
Odpovědět
a jak to dopadlo??? já budu mít vážící+měřící zítra, ale nedělám si naděje...
Odpovědět
Profilova fotka
Hojky, tak jsem se konečně dokopala zhubnout a tudíž se zapojit do diskuze. Chci se zeptat Vás cvičících. Je normální, že když začne někdo sportovat, jde váha nahoru? Najela jsem na spinning (2 týdně) a k tomu 2 krát týdně pilates, ale spíš nabírám. Nemyslím, že bych jela na zátěž a tvořily se mi svaly. Potřebuju alespoň 8 kilo dát dolů, není to žádná stranda a dieta nezabírá, tak ani nevím jak na to. Za rady budu ráda.
Odpovědět
jasný, svaly jsou těžší než tuk, tudíž i přes to, že třeba ubereš na cm, váhu máš vyšší. Takže se spíš měř, do toho občas zvaž, ať nemáš depky! uvidíš, že díky sportu budeš mít za chvíli centimetrově méně...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak já mám po víkendu o kilčo míň! Byli jsme na horách, tak jsem se snažila jíst přiměřeně a nehřešit a ještě jsem měla spoustu pohybu. Dneska mám ale chutě, uplně strašný! Tak snad to přežiju, protože když už je jednou to kilčo pryč, tak ho na tý váze už prostě nechci nikdy vidět x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, hele máte někdo zkušenosti s lipoxalem nebo něčím takovým?
Odpovědět
jé, na tohle jsem se taky plánovala zeptat. doporučovala mi ho sestra, která je sice strašná vyžle, ale minulou zimu přibrala 4 kg. 2 kg vybruslila a další nemohla dát dolů. tvrdí, že jí lipoxal pomohl. a její kámoška prý díky tomu zhubla asi 8 kg. ale nevim, je to dost drahý, možná to pomůže, ale pro mne je to až poslední šance. bez přesvědčení svý zlobivý vůle to stejně nepůjde...
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, zdá se mi to dost drahé, tak jsem chtěla vědět, jestli to funguje, než do něčeho takového půjdu
Odpovědět
Ahoj holky, můžu se přidat? Nejste některá náhodou z okolí Prahy 4-Libuš a nechcete začít chodit cvičit se mnou? :-)
Odpovědět
holky, co se děje, dnes je tu nějak mrtvoučko :-) barbarek, vítej!
Odpovědět
Ahoj holky, s Lipoxalem mam zkušenost z druhé strany pultu :-) Když mrknete na složení, je tam zelenej čaj, kofein a pár zázračných kytek se záhadným názvem... Úplný zázrak :-p Ale možná jako "berlička" to na někoho může fungovat... ;-) pevnou vůli!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, no to koukám, dneska nějak málo psaní, .... Jen jsem vás chtěla zainformovat, že vydali Pilates cvičení na dvd v češtině a v pátek má přijít druhý díl, mají ho v trafice a vydla ho MF, stojí jenom 28kč a jsou tam i některá jídla a jejich KJ, je to docela fajn h079 no, tehle týden mám dole půl kila, žádný zázrak, ale alespoň něco
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Assam, díky za tip! mne dnes vaha ukazovala 69, coz bylo sice vysnené, ale ted mi to prijde ze to slo moc rychle, zhubla jsem za ty tri tydny 6kg!! :-N co myslíte neni to moc? a co s tím? moje nocní mura je jojáč... :-S jinak dnes mi milacek prinesl 2 zakusky, to se nedalo odmitnout...ne proto ze bych to nevydrzela, ale proto ze by se ho to dotklo.... a ve stredu odjizdim na moravu coz bude zahul, jeste k tomu v patek mam rozlucku se svobodou, takze premira alkoholu je jista :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, no akral, je to trochu rychlejší, ale když se budeš držet v nějakejch hranicích, tak myslím, že si to zvládneš udržet v pohodě
Odpovědět
Profilova fotka
Akral, já si myslím, že pokud se hned po dietě nevrátíš ke svým starým stravovacím návykům, tak že jojáč nenastane. Určitě si můžeš teď dopřávat víc jídla, když už vlastně nepotřebuješ hubnout, ale chce to udržovat v určitých mezích a jíst pořád často a pravidelně a menší porce...ale ty to určitě zvládneš, když se ti to podařilo tak pěkně shodit ;-) :-) x-)
Odpovědět
akral:Ahoj,ty jo dobrý.Jak si šla na to? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Akral, to gratuluju, jsme v podobné váhové kategorii, mám 73 a chci to dát tak na 64-5, abych se vešla do oblečení, nějak moc jsem nabrala a do letního se nevejdu. Jak jsi to udělala? Já jak jsem se zmínila, začala cvičit, ale váha jde nahoru. Jo to pilates už jsem zkoušela, moc mi to vyhovuje, ale je to spíš na posílení, ne na zhubnutí. O lipoxalu jsem uvažovala, ale známá, co dělá rehabky a lymfodrenáže, ta říkala, že to pomáhá spalovat jenom při sportu, že je to dobrý si dát třeba před sportem něco takovýho a pak to efekt má, ale jinak to jen těžko pomůže.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?