Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
když jsem se vdávala měla jsem 130 kilo, děsila jsem se že neseženu šaty a že budu jako bílá sloní koule, no šaty nakonec byly a celý to celkem šlo. Pořád jsem si říkala, že zhubnu a nic. Pak jsem se rozvedla a najednou tu byla motivace jako hrom. ten strach, že zůstanu sama. A tak jsem začala počítat kcal. no za třičtvrtě roku už jsem měla 88 kilo. Je to jedinej způsob jak to zvládnout. Prostě počítat.
Odpovědět
Profilova fotka
No pak se hubnutí zaseklo a nic. teď mám 98 a zase počítám a zase hubnu. Dokonce jsem byla i na liposukci a musím říct že jsem nadšená. cm přes boky je fuč.
Odpovědět
Profilova fotka
11 cm přes boky je fuč. Příští rok bych se chtěla vdát a chtěla bych být prostě krásná a tak zase hubnu. Myslela jsem si že velikost 44 bude nádhera, pak jsem tady byla v diskuzi o šatech a to mi vyděsilo. Pokud prej nemám 38, tak nic moc výběr. vel. 38 já mít ale nikdy nebudu :-(
Odpovědět
lusinda, to je kec, normálně jsou, neboj ;-) taky se budu vdávat asi příští rok, tak můžem hubnout spolu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
neboj lucinda ja mam velikost 42 a saty se daj sehnat krasny, jen to dá víc práce nez tricetosmickám :-p a dokonce jsem se zamilovala do jednech 44 a byly mi velké :-D takze urco sezenes ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ale to snad není normální ne, kolik holek má velikost 38??? Nebo jen já žiju v nějakých milných dojmech?
Odpovědět
Profilova fotka
skafandrik: No já jsem pro každej den jím jen 1000 kcal a každej den chodím min. 15 minut na stepperu, když to jde tak i 45 minut. ALe nějak to těžce snáším. Pořád mám hlad, je to teď moje siamské dvojče.
Odpovědět
Profilova fotka
ja si taky myslím ze to neni normalní :-) ackoliv vsechny me kamosky maji tak 38 i míň ]-( |-|
Odpovědět
nevim, jestli je to normální, já bych 38 chtěla taky, to musim ale dát dvě velikosti dolů, normální oblečení mam tak 42
Odpovědět
Profilova fotka
lusinda77 jé, šaty seženeš do 58, tvoje starosti bych chtěla mít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
abych měla 38 musela bych si nechat uříznout břicho, prsa, zadek ohoblovat nohy a jíst jen mrkev :-p
Odpovědět
Profilova fotka
assam, když já bych si chtěla vybírat :-D , když jsem se vdávala poprvé měla jsem 54 a brala jsem ty jediný co měli :-)
Odpovědět
Článek se načítá
lusinda, jenže tvoje počáteční váha je 130, moje počáteční je 75, v tom je ten rozdíl, prozatím bych se ale musela nechat ohobnlovat taky, ale když zhubnu těch deset kilo včetně cm, tak tu 38 mít pravděpodobně budu.
Odpovědět
Profilova fotka
musím teď utíkat chvíli pracovat, ale ještě se vrátím, zatím pa
Odpovědět
assam, no hele, ale jednou jsem si šaty byla zkoušet jako jiný na bál aptala jsem se, jak jsou na tom se šatama na mě, tak něco měli, ale nelíbilo se mi to, takže to je důvod, proč taky hubnu avůbec hadry všeobecně, protože tady v Ćechách mam dost problém něco sehnat a kupuju si dost věci z Anglie, viz ty šaty, to jsem i schopná si něco objednat právě přes net a nebojim se a většinou mi to i je, kdežto tady v Ćechcách bych to neudělala a musim si to zkusit.
Odpovědět
Profilova fotka
skafandrik, je potřeba obejít víc salónů, a pochybuju, že bys se svojí postavou nenašla nic, co by ti nevyhovovalo
Odpovědět
assam, určitě najdu, protože zhubnu těch deset, ale našla bych i tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
assam, já vám, že je zhubneš, budeš k´če, ne že by jsi už nebyla ;-)
Odpovědět
assam, píšeš sama sobě ;-) ale dobrý, mně se to už taky stalo, a v jednej diskusi dvakrát za den, to byla teprv prča, holky se mohly ze mě zbláznit
Odpovědět
Profilova fotka
skaf, ja jsem nasla spoustu krasných satu ve 42... nesmis to ale vzdat po trech salonech, jak jsem obesla pardubice, tak jsem myslela, ža se nakonec vdám v monterkach, ale v okolních salonech jsem nasla spoustu krasnych modelu ;-)
Odpovědět
akral, mám spoustu času na obcházení salonů, ale nejdřív se pokusim zhubnout těch 10 kilo, pak by to mohlo být mnohem jednodušší
Odpovědět
Profilova fotka
skafandrik no jsem holka šikovná no :-N
Odpovědět
Ahoj lusindo....tak hurá do toho a hubnutí zdar! ;-)
Odpovědět
Ahoj hubňulky,tak jsem po dvou dnech tu "90" vzdala...Včera jsem si nakoupila samé zdravé věci a dnes se konečně nasnídám.Už se nemůžu dočkat.Možná nezhubnu tak rychle jako po té dietě, ale aspoň zdravějším způsobem.. A jak se daří vám?Já měla včera šok.....Vážila jsem se u ségry na digi váze a ta mi ukázala o pět kilo víc než moje mechanická.Jo a na té mojí mám úbytek asi dva kila,ale na té digi mám furt stejně..Byla jsem hrozně demotivovaná...Asi by to chtělo zapojit nějáký sport.No o víkendu (pokud bude hezky) vyrážíme s přítelem na výlet na kolech,ale pouze víkendové sportování stačit nebude... :-(
Odpovědět
Ahoj holky! rihanno, že jsi to vzdala Ti asi jen chválím! sice teda moc nevím o co jde, jen z toho co jsi tu psala a moc "vábně" a zdravě to nevypadalo... a navíc by se Ti to za chvíli vrátilo jojáčem :-) a nedepkuj z digi váhy..., zkus si pravidelně měřit obvody všeho možnýho a uvidíš jak to půjde!!! (no, možná to děláš...)
Odpovědět
Zdarec- rihana chválím tě, že jsi vzdala to hladovění, to je fakt na .... Holky, já jsem měla pocit, že největší výběr v šatech je ve vel.40! Navíc, ty svatební šaty mají docela divoký číslování, vdávala jsem se v 36 a skutečná velikost byla asi 40!
Odpovědět
Makul, fakt? Takže bych teda měla svatební šaty 38?No tak to je fakt divoký, ale moc tomu nevěřim, abych to na sebe narvala. Assam, no vždyť ti říkám, že se mě to jednou povedlo dvakrát v jeden den v té samé diskusi, jsem si už pak připadala jak trubka :-N jak se máš? rihanna, taky si myslím, že ta dieta, co jsi tady popisovala není nic moc, koukala jsem i na to slovenské vlákno jen na kousek a když jsem si přečetla, že zhubly tři kila za měsíc kvůli tomu, tak jsem nevěřila vlastním očím a hned jsem to přestávala číst. Jinak k digi váze - já mám nějakou střeštěnou a záleží u ní, kde přesně stojí a pokaždý váží malinko jinak, takže je jistější se opravdu měřit třeba jednou za 14 dní a uvidíš ty centimetry, o ty totiž hlavně jde, protože krásně vyrýsovanej člověk, kterej má tělosamý sval určitě bude vážit víc, než někdo kdo je sice štíhlounkej, ale svaly nemá a na pohled budou oba vypadat v hadrech stejně.
Odpovědět
Skaf.-fakt ty velikosti jsou úchylný! Jinak, jsem ráda, že tu mám v tobě stoupence za "zdravé a pomalé" hubnutí. To co jsem tu popisovala včera-tak z toho jsi mě fakt dostala ty!
Odpovědět
Profilova fotka
Lusinda...tak to není pravda s těma velikostma...i ve velkých se dá dobře vybírat,ale tam mi spíš přijde, že ty šaty dělakjí kolkrát škaredé.... ]-( Já si nakonec vybrala v jednom saloně,kde měli docela dost šatů velkých velikostí...Já mám velikost 42-44 záleží,jak je to střižené....někdy se dostanu i do 40...takže opravdu záleží na střihu.... ;-)
Odpovědět
Makul, no tak to jsem ráda, už jsem si těch jojo efektů vyzkoušela fakt dost, takže radši budu hubnout třeba tři roky a na pořád než měsíc na měsíc.Taky jsem ta kila nenabrala za měsíc, tak nemůžu čekat, že je za měsíc schodim S těma šatama je to teda hustý, jenže mama strach, že třeba první si zkusim třeba 42 a ty mi budou a paní mi pak bude nosit samý velký, i když by mi třeba mohly být i menší, to už mam nějak zakotvený v hlavě, protože vždycky, když si něco v obchodě zkoušim, tak mi tahaj do kabinky ty největší velikosti.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?