Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,tak já se taky snažila o dodržení štíhlé linie ,abych na svatbě byla pěkná a nakonec vše dopoadlo jinak,dietu držet nemůžu a v šatech budu mít břicho,jelikož budu ve čtvrtém měsíci
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to krásné a gratulji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Miminko je jediný proč bych přestala bojovat se špekama. (samozřejmě jen po dobu těhotenství) A nevadilo by mi to. ;-) :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jak se daří hubnout?Já se dívám kolem sebe a fakt závidím všem těm štíhlým holkám,že můžou papat všechno a já se musím tak trápit...Ach jo...
Odpovědět
Profilova fotka
No to mi povídej. Pustím telku hubeňourky, jdu do obchodu a samá velikost 38. Venku to samé i když tady i potkávám holky o hodně mladší jak já a jsem proti nim modelka. No prostě němky. Né nadarmo se říká, že nejhezčí holky jsou slovanky ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Tak můj otec vždycky říkal,že Němky jsou nejškaredší..Ověřila jsem si to i jak jsem tam jela...Tolik obdivných pohledů od němčourů nemám ani tady... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Je to pravda. Můj táta to říká taky. :-D Jo některé jsou fakt nuvěřitelné :-p Zrovna včera jsem potkala dvě. S kočárkama a jedna měla úpně křiklavě řůžovou hlavu a ta druhá fosforově zelenou. Obě asi tak 100kg a břícha jim koukala z pod tryček.Opravdu vypadaly, že k tomu kočárku nepatří. Každý pohled měly jistý. :-D
Odpovědět
V takových případech se vždycky ptám,kdo jim to dítě udělal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D asi někdo podobný
Odpovědět
anebo polštář přes hlavu to jistí....Ale když říkáš,že měly sto kilo tak fakt nevím.... :-D :-D :-D Papa musím se jít učit a zítra zase pisnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Měj se a ať ti to učení jde. ;-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak koukám, že tady už nemám co dělat, když se tu pomlouvaj stokilový holky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Assam to vůbec tak neber. Hlavní bylo to že měly neskutečné barvy na lavách a ke své postavě nepřiměžené oblečení. Určitě nenosíš upnute tričko ze kterého ti leze všechno ven. ;-) A hlavně ty se snažíš se svojí váhou něco dělat, ale tyhle na to tedy nevypadaly, když se ládovaly kebabem.
Odpovědět
Článek se načítá
Zdarec holky, tak jsem se dnes vážila a zjistila jsem, že jsem během 2 týdnů zvládla tak 1-1,5kg nabrat. Mrzí mě to, protože už jsem se tím dostala ke svému cíly a nepodařilo se mi to udržet, ale zase na druhou stranu si říkám, že to taky bylo po mém žlučníkovém záchvatu a hladovka zrovna není nic moc pro opravdové hubnutí, navíc jsem tím určitě ztratila i nějakou sval.hmotu (po pár dnech hladovění určitě nezhubnu tuk), tak si říkám, že jsem si dala předsevzetí na který abych ho splnila těch 1,5kg dolů (současný stav) mám ještě 5 týdnů, tak snad to zvládnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Makulacek a ty jsi držela hladovku několik dní????
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak já se dneska cítím po dlouhé době docela fajn, ne, že bych ňák moc zhubla, ale včera se mi podařilo mít kontrolu nad tím, co jím a večer jsem už nevečeřela vůbec a mám takový splasklý bříško :-N No, a hlavně jsem si na sebe vzala džínový kabátek, který jsem nikdy nedopla (ani před čtyřmi lety, kdy jsem si ho kupovala) a dneska mi byl moc pěkně. Tak si říkám, že to je důkaz, že jsem nejhubenější za poslední 4 roky a to je bezva! Na tom oblečení to člověk prostě pozná nejlíp! Tak přeji všem krásnej den!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj samurajko to má hned člověk dobrou náladu takhle na začátku dne co??? ;-) :-D
Odpovědět
Kouzlo, ne zrovna dobrovolně, měla jsem žlučníkový záchvat. Holky nevíte co znamená, když je na nějakém instantním výrobku napsaná hodnota kcal hotového výrobku? Přeci, když něco zaliju vodou (0kcal), tak se tomu nemůže zvednout energetická hodnota, ne? Když tam píší přelijte 200ml vody a dala bych jen 100ml, přeci to nebude mít poloviční energetickou hodnotu, ne?
Odpovědět
assam, zrovna ty tu máš rozhodně co dělat, protože mě strašně inspiruješ a jsi vzorem v té tvé silné vůli jinak jsem to pořád nedostala a jsem nateklá jak blázen
Odpovědět
Holky, dívaly jste se včera na primu na toho tlouštíka? Jak jsem ho uviděla, odstrčila jsem oříšky a ráno šla běhat :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Skafandřík souhlasím, ale přeci jen jestli jsem se assam nějak dotlka tak se omlouvám. To opravdu nebylo mířené proti tobě. ;-) Makuláček jak je to s tou ener. hodnotou nevím, ale já od všeho instantního dávám ruce pryč. Není to zdravé a hlavně po instatních věcech se tlousné, protože je to všechno umělotina éčka atd.atd. :-S
Odpovědět
No, kouzlo to jsi mě moc nepotěšila, ale mně někdy nezbývá nic moc jiného a musím sáhnout po něčem instantním, akorát nevím, jak to mám teda počítat. Snad mi někdo poradí!
Odpovědět
makul, většinou tam je enrg.hodnota toho "suchého", no ato je pak i hodnota toho hotového, teda pokud tam zrovna člověk nedává smetanu nebo tak něco, ale je teda pravda, že to taky nejim, akorát občas děláme omáčku na kuře.
Odpovědět
Profilova fotka
Makul, já si myslím, že energetická hodnota toho hotového výrobku je tam proto, že ta hodnota se přece udává na 100 g (nebo ml) a když je to suchý, tak to váží míň než 100 g, ne? Protože třeba 100 g suchých těstovin má jinou energetickou hodnotu, než 100 g vařených těstovin, jelikož ty vařené nasáknou tou vodou....
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak toho jsem viděla, a nechápu jak takový člověk tu svou váhu mohl vůbec přežít! Jak to to jeho srdce mohlo všechno ustát.. já jsem se naopak cítila jako modelka, když jsem někoho takového viděla.. ale neviděla jsem to do konce, tak nevím jestli si tu váhu udržel nebo ne..
Odpovědět
Samurajko, příklad: na polívce (20g sáček) bude energet. hodnota 200kcal/100g hotového výrobku. Znamená to, že když to zaleju vodou, tak do sebe vpravím 40kcal-takhle jsi to myslela?
Odpovědět
Makul, tak když sníš polívku hotovou 100 g, tak sníš přes 800 kJ
Odpovědět
Profilova fotka
A s těmi instantními věcmi.. já jím maximálně tak ty hrnkové polévky, protože v týdnu a navíc sama pro sebe se mi domácí polévka vařit nechce.. asi to není to pravé ořechové, ale většinou si aspoň vyberu jen ty vývary nebo česněčky a tak.. ne ty husté. Když už tak ať už aspoň jen půl zla..
Odpovědět
Profilova fotka
Makul, a jakym množstvim vody se to má zalejt?
Odpovědět
Profilova fotka
No, když máš 20g toho prášku, k tomu přidáš 200 g vody, tak to celkem bude vážit 220 g, a 100 g z toho má 200 kcal, takže celé by to mělo mít 440 kcal, ne?
Odpovědět
Jo, díky, to jsem chtěla vědět! Ale fakt mi připadá divné to na ty sáčky takhle psát, protože když bych to místo 200g vody zalila jen 100g, tak z toho budu mít sice kaši ale menší energet.hodnotu to stejně mít nebude, ne?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?