Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
No, to má asi každej jinak, mně zas první hubne břicho, obličej, pak prsa a zadek, stehna a ruce až úplně nakonec 8-( Nevím, jak udělat, aby to hublo v jiném pořadí, možná nějak cvičit, a nebo jde teď v televizi reklama na nějaký přípravek, který jen namažeš na problematickou partii a už se hubne jedna báseň...ale já osobně těmto zázrakům moc nevěřím ;-)
Odpovědět
Prsa nezhubnu, ani kdybych se zbláznila, to už bych musela asi zhubnout opravdu hodně. Většinou hubnutí nejdřív poci´tuju v oblasti břicha, ale jen trochu, pak malinko zadek a stehna a obličej a pak až třeba paže.
Odpovědět
Profilova fotka
ja ani nevim co mi jde prvni (asi zadek a nohy) prsa moc nepozoruji (klidne se muzou malinko ztratit 8-) a nejhur jde bricho ]-(
Odpovědět
Obávám se, že každý nejdřív hubne tam, kde to nepotřebuje ]-( a tam kde by chtěl to prostě nejde - teda tak to funguje u mě, lýtka a boky prostě neshodím ani kdybych se rozkrájela - leda, že bych se rozkrájet nechala, pak by to třeba šlo :-(
Odpovědět
Holky,tak dneska jsem se snažila dodržovat půst,ale to pro mě opravdu není...Tak příšerně mi kručilo v břiše ještě než jsem dojela do školy...Byl to děs!S tímhle raději už nikdy nebudu začínat...Obdivuju vás, které to dokážete.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
rihanna, taky bych to nevydrzela!! |-| ani nahodou, ja mam dnes den s tukozroutskou polevkou a taky mi cely dem kruci v brichu a uz se tesim na snidani!!
Odpovědět
Profilova fotka
No tak když mi to Psylium nezasytí tak alespoň upraví trávení to není ke škodě. ;-) Makul běhala jsem po zimně zatím jen párkrát tak uvidíme jak to bude vypadat až budu běhat dýl. Jinak k té hladovce. Taky jsem si nedokázala představit, že bych to vydržela, ale je to všechno v hlavě. Člověk na to musí mít chuť. Nesmí na to člověk poříd myslet a říkat si až do večera to nemůžu vydržet. Jak si tohle člověk řekne tak to vlasně už vzdal a nezvládne to.Alespon u mě to tak funguje. Prostě si stanovím cíl i když mi někde v hlavě něco říká to nemůžeš zvládnout stojím si za tím, že to dokážu. A hle ono to jde. Jak to vzdám na začáku tak je to v háji. Já při té hladovce hodně piju. Většinou vodu, ale když se cítím slabá tak si dám třba džus nebo Latte, protože normální kafe nepiju a to mi hodně pomůže. Ještě tak před měsícem jsem tady psala, že je pro mě problém výpít 1l vody za den. A pak jsem se kousla a začala dodržovat pitný režim. A už mi nedělá problém minimálně 3l za den. Někdy to je 5l. ;-) A holky ten pocit ráno, když po hladovce vstanu je pro mě zadostiučinění. ;-) :-) :-D
Odpovědět
Tak já vypít 5l,tak se můžu odstěhovat na WC :-D Já ale nerada lámu něco přes koleno...Vydržela bych třeba jen na ovoci,ale jen kdybych byla doma.Nevím čím to je , ale ve škole mám mnohem větší hlad, než když mám volno...
Odpovědět
Holky, dneska je na Primě nějaký Top10, kde to bude celý o dietách a od konce března má být zase Jste to co jíte
Odpovědět
Profilova fotka
No ze začátku jsem chodila každých 10 ninut na záchod, byla jsem jako průtokáč. :-D Ale už si tělo drobet zvyklo. Přesně tak přes koleno to lámet nejde. Musíš to dělat s pocitem, že je to v pořádku a né se nutit. Ale myslím, že třeba den jen na ovoci taky není špatný. ;-) Já prostě tvrdím, že je to v hlavě. (U mě tedy určitě) ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééééééé my tady českou telku nemáme, ale třeba to půjde pustit přes net. Ale prosím prosím můžeš pak písnout co důležitého tam říkali? ;-)
Odpovědět
Napíšu pak stručně, o co tam šlo, ju? A kde bydlíš? Jo a kde v Plzni bude svatba?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Díky, díky, díky my žijeme v Německu a svatba bude kousek od Plzně Manětín. ;-)
Odpovědět
Aha, prima asi nemá online vysílání, co jsem tak koukala, ale slibuju stručný souhrn :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Moc děkuji :-D Jdu se naložit do vany jsem nějaká zmrzlá :-N Přeji všem krásný večer ;-) :-)
Odpovědět
Čau holky,dobré ráno :-) hlásím cm úbytek - stehna , ruce a pas - jupí. kg se nehýbe, ale to nic. Včera jsem neměla nijak dietní den - služebka - to se nikdy moc dietit nedá (leda nejíst úplně ale to taky není dobrá volba...). A dneska zase cvíčo...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všichni h079 tak to gratuluji. ;-) :-) Vidíš to bych se taky mohla někdy zase změřit a uvidíme jak na tom jsem. A jak sportuješ? Včera jsem si vyhlídla krásné popůlnoční šaty a tak je dnes půjdu zkusit, ale mám z toho docela hrůzu, že to zase nedopadne :-( Achjo
Odpovědět
Když to nedopadne, vyberš si jiný, ne? času do 23. června relativně dost! Hlavně nenervi :-N Jak sportuju? teď chodím na cvíčo - vždycky v úterý na step-ae, ve středu na body-styling (půl hoďky klasika ae, pak posilování)... No a občas na spinning, a v létě in-line brusličky a kolo... Myslím že pohybu mám relativně dost, ale zas sedím každý den v práci těch 8-9 hodin na prdeli takže to potřebuju jako sůl :-) No a měřím se vždycky jednou za tejden a dávám to do tabulky a grafu... - takže mám přehled jak na tom jsem...
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano, ja jsem vcera neporusila svuj den s tukozroutskou polevkou tak jsem na sebeb pysna x-) asi to budu absolvovat kazdy tyden jedeen den, misto hladovky ;-) a tesím se v patek na vahu, si pripadam docela dobre prestoze to mam
Odpovědět
Tak jsem něco slíbila..... :-D ten pořad se skládat z deseti reportáží, každá z nich byla o něčem na téma hubnutí, i když někdy ne úplně hubnutí v pořádku, na což vlastně i upozorňovali. Nevím, jestli půjdu popořadě a jestli si vzpomenu na vše: 1. hladovka - byli tam lidi, co z protestu drží hladovku, jeden protestoval tak, aby prosadil vlastní zájem, druhej to bere jako formu protestu proti režimu nebo něčemu, co tíží víc lidí, nicméně tam upozorňovali, že to rozhodně není zdraví prospěšný, ale že když už člověk vydrží, tak semu pak poskládaj hodnoty a uvědomí si, že prostě není samozřejmost mít ty tuny jídla, že naopak normální je ho mít tak akorát 2. štítná žláza - byl tam Glazar, kterej je tlustej jak prase,ale má to právě kvůli štítnej žláze, takže je možný, že někdo jí normálně a málo,ale prostě přibírá kvůli tomu 3. diety slavných - byl tam Margita, Kořínková a Nosková - mmch ona zhubla docela hodně asi 30kilo 4. sex - byl tam pár, co tvrdí, že tím hubne, ale Uzel to pak vyvrátil, že to není možný 5. anorexie - no to snad nemusim ani rozebírat, to každej ví, o čem to je, byla tam modelka Sudová 6. fitness - Krampol - ten chodí cvčit skoro denně, ukazovali tam nějakej velkej fitnnes, říkali, že je možná ze začátku dobrý se nějakýhotrenéra zeptat, jak cvičit a taky upozrňovali na to, že rozhodně není v pořádku cvičit denně několik hodin, že to už pak je závislost a může to tělu škodit 7. dr. Cajthamlová - prostě zásady jste to co jíte a byli tam dva její pacienti z té reality show, ta paní měla na začátku 110 kg, te´d má 64 ahubla tím stylem, o jaký se tady pokoušíme i my 8. liposukce naživo - Vendy z VyVolených,hnus fialovej 9. finanční dieta, to bylo jaksi mimo téma a 10 nevim :-D
Odpovědět
Zdar a o tom to dnes bude nebo už jsem to prošvihla
Odpovědět
napovím, taky jsem to viděla :-) Kořínková byla samostatné téma a ta třetí u těch slavných byla Bára Nesvatbová... a ta liposukce, to byl humáč, blééé. a nějak se mi nezdálo že by jí to pomohlo, i když prý je z toho zákroku ještě stále opuchlá...
Odpovědět
h079, aha, ta paměť :-D makul, to bylo včera
Odpovědět
skaf, na to taky existujou nějaký doplňky stravy :-p :-D :-D makul, několikrát jsem to viděla i v sobotu nebo neděli kolem poledne, možná to tedy opakujou... No a jak se dnes držíte? Já teď zbaštila slunečnicový burger, je to moc mňam. Ale netuším kolik to má kJ... tipla bych tak na 1800...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak to dopadlo jak jsem čekala na hoooooooooo............... Sice jsem je oblékla, ale vypadala jsem strašně :-( ;-( Skafandrik děkuju, že jsi nezapoměla ;-) Co se týká te hladovky. Já jí nedržím na protest a dlouhodobě. Jen 1 den v týdnu, takže si myslím, že to neškodí. Já jsem si ráno dala flejky a mléko pak jsem si šla na 1h začvičit a teď jsem měla k obědu rýži a smažené kuřecí prsa. Bylo to od Číňanů takže asi celkem prasarnička co????Ale zase jdu ještě ve 3 hodinky ta na 3h procházku s hafanem tak by to nemělo tak vadit co myslíte????? :-N :-( Jo a v posilovně jsen dle stojů nechala 430kcal. Je to málo nebo mám přidat? V tomhle mám tak drobet bordel. Prosím můžete mi napsat kolik Kcal nebo KJ bych měla za den maximálně sníst???
Odpovědět
kouzlo, když se hubne, tak každý to má jinak, já třeba vim, že když se dostanu na to minimum, co se nesmí pod něj jít, tj. 4000 kJ, tak budu hubnout tak kilo týdně, resp. dřív to tak bylo, možná mám teď metabolismsu ještě pomalejší, jenže jím víc než to, tak hubnu pomalejc, ale možná to přehodnotim. Myslim, že když budeš jíst těch 5000, tak budeš hubnout v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji děkuji. Takže vlastně když v posilovně ještě nechám něco, tak těch 5000 kJ by to mělo být v poho. Dneska včer si už dám jen zeleninku. ;-)
Odpovědět
kouzlo, já taky občas zavítám k číňanům, dávám si sice tofu, zelenina, rýže,... hrozně mi chutná takovej ten hnědej sliz (omáčka), asi to taky není zrovna OK... ale co, když se pak trochu člověk zahýbe... snad to zas tak moc škodit nemůže, ne?
Odpovědět
kouzlo, myslim, že naprosto v pohodě, tys nechala dneska v posilovně víc jak 1600 kJ, tak není co řešit, to by sis mohla určo dát i víc než 5500
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji holčiny za podporu. Měla jsem kvůli tomu černé svědomí, ale taky proto, že ty šaty nevyšli tak já chtěla a zase jsem si připadala jak ten největší hroch. :-( :-D Už je to dobrý. :-) Taky míváte takové výčitky a depky z toho co sníte? Nebo jsem jen já na hlavu??? :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?