Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Tak a já mám pro vás jeden z mých oblíbených receptů, tentokrát na polívčičku. Jmenuje se výborná letní ... Dáme vařit vodu + cibuli, celer, papriku, česnek, bobkový list, celý pepř, nové koření, sůl, vegetu, zeleninový bujón. Po chvíli brambory, po chvíli rajčata. Celkem se vaří 15-20 minut. Po odstavení majoránku, kdo chce tak třeba lžičku másla. No a na talíř se dá nastrouhaný sýr a zaleje se uvařenou polévkou... Mňam, asi ji zas brzy uvařím....
Odpovědět
Profilova fotka
Samurajko já jsem za necelej rok 2006 zhubla 7kg a to jen cvičením. Jedla jsem všechno. Pak se to seklo a ať jsem dělala co jsem dělala tak se to nehlo. Tak jsem zkusila upravit i to jídlo a zase se to tošičku začalo hýbat. Určitě vydrž a nezoufej ono se to zase pohne neboj. U každého člověka je to jinak dlouhá doba, kdy se to zas začne hýbat. A když budeš váhu jen udržovat a za nějaký čas se zase vrhneš do přísnější ne drastycký diety tak myslím, že to zase půjde. ;-) A nebo zkus víc sportovat. Můj přítel je vysportovanej a samej sval takže je taky moje motivace. Vždycky se ho ptám jaký je to cítit se hubenej a perfektní postavou. Taky bych to chtěla někdy zažít. Nechci 90 60 90, ale chci, abych se sama sobě líbila, když s podívám do zrcadla. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
h079 tak to zní víborně. Jsem polívková jako blázen takže ji určitě prubnu. Když už jsme u toho já zase miluju tuto brambory, květák, ale jen pár malejch hlaviček, celer, mrkev, brokolici vše dám vařit přidám kmín, celou cibuli, zeleninový bujón, kroupy. Až je zelenina a brambory měké tak jí zozšťouchám nebo drobet propasíruju přez síto.Dochucuju ji pouze solí. Dělám si ji každý týden a jím celý den jen tu polévku. :-)
Odpovědět
tak tu taky vyzkouším. Já jsem taky polifčičková :-D Holky, loučím se s vámi a přeji nám všem ať vytrváme!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky h079 :-D :-D :-D ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kouzlo: No, já právě moc dobře vím, proč nehubnu. Za prvé potřebuju ten sport, ale poslední dobou se mi nedostává času a hlavně ani chuti sportovat...no, a když se mi nechce, tak se nenutim, mně totiž fakt nedělá dobře, když mě kdokoliv (i já sama) do něčeho nutí...to se pak šprajcnu a je všechno v háji. Já potřebuju přirozenej vývoj, takže si říkám, že snad přirozeně teď na jaře začnu jezdit na kole a to mě nakopne. Jo, polívku si dám dneska k večeři, to se moooc těším!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsme na tom stajně. Taky musím sama chtít jinak to nemá žádný výsledek a smysl ;-) S tím sportováním. Já jsem nikdy žádný sport nedělala. Jen jsem jezdila na koni, ale že bych chodila cvičit nebo běhat to bylo pro mě jako když mi řekneš skoč ze skály :-D Ale pak jsme se s přítelem odstěhovali a já to šla zkusit do té posilovny a pak i to běhání a hle ono mě to dost chytlo. Takže v tomle problém nemám.Jé a teď jsem si vzpoměla na ty koníky a když vidím venku to počasí tak je mi smutno, že nemůžu jít jezdit. Já si udělám polívkovej den zítra. Doufám, že bude zítra taky tak krásně jako dneska a půjdu běhat.
Odpovědět
Profilova fotka
Kouzlo, a sportuješ sama, nebo s přítelem, nebo třeba s nějakou kamarádkou? Ono je taky docela důležitý ten sport s někým sdílet, samotinkou mě to už vůbec nebaví |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Samurajko většinou sama, ale jsou i dny kdy jdeme do posilovny oba. Tady všechny holky co znám nesportují. Ale je pravda, že když jsem začínala tak jsem chodila cvičit s kamarádkou, ale běhala jsem vždy sama. Mě to maximálně vyhovuje. Vemu si MP3 kde mám nahranou takovou živější hudbu a běžím podle té hudby. Tempo si udávám sama a je to pro mě lepší. Vždy si stanovím nějaký cíl co chci uběhnout a toho se držím. Nesmím polevit jinak se můžu otočit a jít domů, protože už to neuběhnu. :-| ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to seš dobrá, pro mě je takový sportování něco naprosto neznámeho :-) Posilovna a spinning mě sice docela baví, ale nějak se nemůžu dokopat k nějaké pravidelnosti. Nejvíc mi vyhovovalo chodit na procházky s pejskem, to jsem se vždycky vylítala víc než on, ale teď už psíka nemáme a to mi moc chybí :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Jo taky máme hafana se kterým se venku naběhám. ;-) A co si pořídit nového? Alespoň tě donutí k nějakému dennímu pohybu. ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, právě že já to mám s tím psem trošku složitější, přítel ani naši ho nechtěli, bydlíme s nima totiž ve stejném domě. Já jsem si ale prosadila svou a psa si pořídila, jenže po měsíci se stala nehoda a přejel nám ho autobus. Naši i přítel si ho strašně zamilovali (a já nejvíc) a pak toto. No, teď už na dalšího pejska nemám odvahu ;-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To je mi líto. Ale z vlastní zkušenosti můžu říct, že nejlepší lék je pořídit si nového. To si musíš rozhodnout sama jestli ho chceš nebo ne ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já bych si hned rozhodla, že chci, jenže jsem celé dny v práci, takže přes den s ním musí chodit ven naši nebo přítel, já můžu jen ráno a večer. No, a štěňátku se člověk musí věnovat, nemužu ho nechat celej den zavřenýho. Tak si řikám, že třeba jednou, až budu na mateřský... Víš, nechci to lámat přes koleno, já ho tenkrát přinesla domu jako překvapení, celá rodina byla totálně šokovaná a pak to takhle dopadlo. Třeba to bylo ňáký znamení. Teda ne, že bych byla pověrčivá, ale člověk nikdy neví :-N Tak já už to tady pomalu balím a letím domů za miláčkem! To se vždycky strašně těším z práce, když vím, že na mě brouček čeká doma! Dám si polívčičku, kouknu na Zoufalky a půjdu spinkat. Tak zatím pa a dietě zdar 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky musím končit. Tak dorbou chuť a papapapapapapapapapa ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno hubněnky, tak dneska jsem tady prvni??? A musím se hned pochlubit, že jsem se dnes ráno zase po týdnu vážila a mám o 1,5kg míň :-D Tak mám hned lepší náladu.. vida, fakt to jde i bez hladovění. Jen doufám, že to tak půjde i nadále..
Odpovědět
No tak já jsem naopak docela vyvedená z míry, protože váha neklesla a naopak mi to přijde, že se malinko zvýšila, ale měla bych to dostat, tak třeba proto. :-|
Odpovědět
Ahojky, dneska se prvně přidávám mezi vás. I když diskuse tady běží víc než rok. Zatím jsem nakukovala jen tak a dlouho se odhodlávala. Svatba bude v červenci a potřebuji dát dolů tak 5 kilo. Snad se mi to povede.
Odpovědět
Profilova fotka
Skafandrik, já myslím že to bude tou zadrženou vodou, to já mám to samé a vždycky se cítím jak nafouknutý balón.. já bych byla v klidu..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky tak všem úspěšným gratuluji a skafandrik nezoufej určitě to bude tím, že to máš dostat. Já si vždy připadám jako obrovská nádrž na vodu co každou chvilku praskne. A na váhu raději vůbec nechodím. ;-)
Odpovědět
kouzlo, asi byla chyba na tu váhu vůbec lézt, zrovna včera jsem teda nic špatnýho nejedla, asi to bude tím
Odpovědět
Profilova fotka
Holky chtěla jsem se zeptat jstli nemáte některá zkušenost s Psyllium. Prý to napomáhá dobrému travení, pleti a při regulaci váhy, protože to navozuje pocit sytosti. A je to hlavně přírodní, protože tam píšou, že to mohou i těhotné. Je to z nějaké indické rostliny.
Odpovědět
kouzlo : Mě to na trávení pomohlo, ale pocit sytosti se u mě z toho nějak nedostavil :-|
Odpovědět
Ahojky, mám s psyliem ty samé zkušenosti, ale s čím mám lepší zkušenost je benefibra - jablečné pytlíky, když to přidám do čaje nebo do džusu tak to docela pomáhá a hlavně mi to i docela chutná! Holky, snažím se snažím včera a dnes jídelníček dodržovat, ne že bych byla vzorná, ale není to taková hrůza co minulý týden!!! Skaf, neboj, já jsem tak 2dny před a první 2 dny MS vždycky jak balón-naroste mi břicho a už mám vypozorované, že mívám o 1,5kg víc!!! Už se tím netrápím, vždycky si říkám, no co, za týden to zase bude o 1,5kg míň. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Makul, co je benefibra? muzes o tom napsat trosku víc? kde to koupim, co je smyslem, kolik to stojí, jak to funguje...?
Odpovědět
koupíš to v lékárně, je to přírodní rozpustná vláknina, psylium mi moc nevyhovovalo, byl z toho takový sopel, u benefibry nevíš, že jsi ji tam přidala Buď ji koupíš v plastové lahvičce a nebo asi 12pytlíků s jablečnou příchutí-to je tekuté. Obojí kolem 250kč
Odpovědět
kouzlo, můžu se zeptat na tvoje zkušenosti s běháním?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Já občas psyllium používám. Je fakt že mám hned lepší trávení ale jinak je to hnus- nesnáším totiž ani kousky třeba v džusu. Teď jsem si koupila i s příchutí pomeranče, ale stejně mi to nechutná.
Odpovědět
Holky, taky máte zkušenost, že při hubnutí jdou dolů první prsa? Který už mám tak malý. Jak to udělat, aby šlo dolů jen bříško? Máte nějakou radu?
Odpovědět
asi bys musela zaměřit své cvičení jen na břicho Já jsem shodila asi 10kg a prsa mi dolů nešla téměř vůbec-ono už asi taky na nich nebylo nic, co by se dalo shodit :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?