Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Ahojky, tak musím říct, že dneska ráno jsem se cítila zatím "nejštíhleji" od začátku hubnutí, váha ukázala cca necelé kilo od začátku dole, sice to nic není, ale cítim se mnohem líp. Víkend nebyl úplně bez chybičky, ale oproti jiným víkendům dřív i oproti dřívějším běžným dnům to bylo nebe a dudy.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, tak to souhlasím.. já dřív taky s prominutím žrala jak urvaná ze řetězu a tak to beru jako v celku úspěch ten způsob jakým se teď stravuji, i když někdy třeba ujedu a dám si nějaké arašídy nebo jako včera minutku s majonézou u tchýně...ale pořád lepší než čokolády a sladkosti, tučné pečivo atd. co jsem jedla předtím denně a vůbec mi to nepřišlo.. Takže i tak si myslím, že jsme dobré i když se přes menší uklouznutí sem tam zase vracíme do hubnoucího režimu.. Mimochodem děvčata, včera jsem náhodou narazila na něco, co by nás všechny mohlo inspirovat, jen nevím jestli to nebude bráno jako nějaká reklama, když sem dám ten odkaz.. No, zkusím to a uvidíme. Pokud potřebujete trošku nakopnout a dodat inspiraci, tak mrkněte sem: http://www.incondition.cz/postava_snu...
Odpovědět
No tak to je bomba, jsem tak něco mezi asi a když vidím, že to dokázala za 4 měsíce, tak to těch 10 kilo do ledna dát musím. U nás se docela dačí příteli, ten zhubnul 2 kila zatím, takže tak kilo za týden, já jen tak půl, ale taky bych to měla dostat, tak t vždycky vážim malinko víc. A co teprv až začnu cvičit :-D pearl, přesně tak, pořád je to úspěch oproti tomu, co bylo a myslím si, že časem se ještě vylepšíme ;-)
Odpovědět
No, to čumím... Já si minulý týden koupila časopis Dieta, tam je taky nějaká soutěž, jmenuje se to hubneme do plavek,nebo tak nějak, ale na přihlášení nemám nerva ;-) tak bychom mohly uspořádat interní soutěž =-) :-N Teď jsem si totiž dodala trochu elánu, svatbičku mám přesně za 5 měsíců takže času si myslím na zvládnutí snu vcelku dost....
Odpovědět
v čem spočívá ta soutěž?
Odpovědět
Profilova fotka
jennifer: můžu se prosím zeptat jakou devadesáti denní dietu, múžeš prosím napsat něco podrobnějšího? děkuji :-)
Odpovědět
ta v tý dietě? no, že jim pošleš vyfocenou postavu, pak cíl kterýho chceš za určitou dobu trvání té soutěže dosáhnout a potom výsledný fotky v plavkách... kdyžtak na to doma mrknu... co za vítězství si už nepamatuju...
Odpovědět
h079, no ono je jedno, co je tam za výhru, ale spíš by to byla super motivace, ne????
Odpovědět
hmmm, možná???
Odpovědět
no docela ych do toho možná i šla, určitě by mě to motivovalo ještě víc a odpustila bych si i ty poslední "hříšky" :-N :-N ale úplně jistá si zatím nejsem.
Odpovědět
zdarec holky, tak se zaes hlásím po nějaké odmlce, dnes se opět budu snažit dodržovat zásady zdravého stravování
Odpovědět
Ahoj, ta devadesáti denní dieta se skládá z dnů bilkovin,škrobů, uhlohydratů a vitamínů, tyto dny se musí dodržovat jak jdou po sobě, u bilkovinového dne můžeš jíst maso, mořské plody, tofu, zeleninový salát u škrobového dne můžeš jíst fazole, hrách, soju, rýži, brambory, uhlohydratový den těstoviny s omáčkamy, pizzu a večer něco sladkého, a u vitamínového dne jíš ovoce. A každý den začínáš stejně musíš sníst nějaké dva kousky ovoce a nikdy nejíst po osmé. My jsme začali v pátek a měli jsme k obědu kuřecí maso a zeleninový salát, k večeři poloviční porci, v sobotu jsme měli segedinskou polévku a k večeři poloviční porci, včera jsme měli k obědu pizzu a k večeři medovník a dnes je vitamínový den, tak máme k obědu zapékané ovoce. Jinak na tuto dietu je knížka jmenuje se rozlišovací dieta - napsal jí breda hrobat a mojca poljanšek, stojí 345,- já si jí koupila přes net. Jinak na tuto dietu jsem došla na mojasvadba.sk, měla tam dobré výdledky, já to vlastně držím čtvrtý den a za tyy tři dny jsme shodila skoro kilo a přítel skoro tři, to víš chlapi mají rychlejší metabolismus a hlavně nejí tolik sladkého. Jinak hodně na tuto dietu najdeš na mojasvadba.sk, v diskusi čiča nežer
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No, tak nevím, ale tahle dieta by mi asi nevyhovovala.. možná má super výsledky, ale já jím raději to na co mám zrovna chuť a v menším množství, jen vynechávám sladké, tučné atd. Nedovedu si představit, že bych to tak praktikovala dlouhodobě a měla bych strach, že když bych pak najela na normální stravování tak bych všechno nabrala zpět.. ale každý co mu vyhovuje.. každý si musí najít tu svou "dietu"..
Odpovědět
skaf, já taky ne... ale tuším že tam bylo něco o nějakém zájezdu - to by se šiklo (svateb. cesta :-D )
Odpovědět
pearl, přesně tak, takovejch věcí jsem vyzkoušela už z blbosti hafo adělat to znova nebudu 8-(
Odpovědět
h079, na ten časák se kouknu v trafice a možná to zkusim. Beru to tak, že se stejně vyhrát nedá, páč se tam třeba přihlásí silnější, na kterejch to bude líp vidět, ale spíš by to byla motivace úplně obrovská.
Odpovědět
No, oni tam psali že nejde o počet kg, spíš právě o tu motivaci... našla jsem to na netu, ušetříš penízky za časák (nic moc kromě hooodně reklamy v něm stejně není... možná pár receptů a zásad které stejně všechny známe...) http://www.mladazena.cz/scripts/detai...
Odpovědět
Super, díky, zkusim to.
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky všem. Tak jsem se v sobotu vážila a mám něco málo přes půl kila dole, za co jsem docela ráda, ale o víkendu jsem nevydržela. Byla jsem na oslavě u mamky. K obědu jsem si sice dala jen kuř. maso a zeleninu ale pak jsem si dala dortíka a čokoládu. Ale zase se budu držet a snad to zase zvládnu. Já má ve středu do svatby 4 měsíce, takže už bych to fakt potřebovala dodržet ]-(
Odpovědět
tak hlásím, že se zatím pro dnešek docela držím, ale mám problémy s tím, že se mi žravost po dvou dnech střídá, vždy dva dny je to hrůza, dva dny pohoda, nevím čím to je!
Odpovědět
pro inspiraci http://www.mladazena.cz/scripts/detai...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré poledne holky, takže já jsem je jako obvykle víkendem s prominutím prožr...a |-| (návsteva sestry), ale nastestí dnešní vážení to na mne neprásklo :-) takže pokračuji dál!
Odpovědět
http://www.mladazena.cz/scripts/detai...
Odpovědět
Profilova fotka
Díky skafandrik, tak teď už vím že za má kila nemůže přejídání ale má matka, že mě měla tak pozdě :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahojky holky, tak přemýšlím, že se k vám přidám. Když nezhubnu, potřebuju si svou váhu aspoň udržet. Po porodu dcery, které už je 10 let, mi zůstalo skoro vše navíc. Pak jsem začala trpět "na nervy" a váha kolísala směrem dolů a pak zase zpět nahoru. Pak jsem brala nějaké léky a ještě jsem po nich přibrala víc. Minulé léto byla trošku krize, takže změna léků a nějaké to kilo dolů. Co bych teď dala za váhu, co mi zůstala po porodu. Snažím se aspoň břicho zpevňovat, chodím na břišní tance, na hodinu jednou týdně. Přítel říká, že je to lepší, ale od podzima, kdy se má váha ustálila, už mám zase dvě kila nahoře. Mám obavu, že to dělají nové léky, možná. Jenže bez nich to zatím nejde. A šatičky na svatbu už mám koupené a jsou mi akorát, takže do nich prostě přibrat nesmím.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj deucatko, tak hlavne zes sebrala odvahu s tím neco delat, pujde to, neboj ;-) ja taky chodím na brisní tance, ale na me postave se to myslim nijak neprojevuje, aspon nic nepozoruji... :-o
Odpovědět
deucatko, léky jsou prevít a většinou maj vedlejší účinky, pokud bereš nějaké na deprese nebo něco podobného, tak zcela určitě to vliv mít může. Jak píše akral, tak je důležitý, že ses rozhodla s tím něco dělat. Nepřipouštěj si, že by ses mohla spravit a mysli jen na to, že zhubneš nebo si váhu udržíš, on ten pocit dělá hodně.
Odpovědět
ach jo, tak jsem opět trochu zklamala... měla jsem takový hlad, že jsem si k obědu "musela" koupit zeleninovou polévku a k tomu malý kornspitz. Tak doufám, že to není až takové selhání :-p ale teď se cítím hóóódně nasycená tak už to snad zmáknu...
Odpovědět
h079, to neni vůbec špatný si myslim
Odpovědět
Jé, skaf má novou foto :-) No jo, špatný nešpatný, ale mohla jsem si odpustit ten rohlík.. A navíc mám ssebou ještě mísu ledovýho salátu a nějaký ty mrkve a tak..., tak to jsem plánovala k obědu. Ale teď to možná bude snadnější, salát si zbaštím k véče a bude :-N musím trénovat tu mou vůli zlobivou
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?