Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
akral, když to uděláš jako čínu a dáš to tam místo masa, tak je to super a nebo můžeš dát půlku maso půlku tohle
Odpovědět
Profilova fotka
tak koukám, že budu muset vyzkoušet šmakouna :-D skafandrik, nevím kuskus je vcelku běžnej, ten mám ráda, a zkusila jsi už třebya ty celozrnný těstoviny nebo ty s mořskou řasou, to je taky fajn .... jo a když mě honí mlsná, tak si čas od času dám japonskou směs, znáš?
Odpovědět
Profilova fotka
kuskus vařím hodně často, jím to já a prcek. Ale že by se po tom nějak hublo to ne. Dělám to s vařenou zeleninou a přidávám do toho cottage, aby to nebylo tak suché. Japonskou směs jsem měla jednou, a přiznám se, vůbec mi nechutnala :-p A mám ráda červenou čočku. Tu si vařím vodě, ochutím bylinnou solí a na konec přidám lžičku másla. MŃam. Když mě honí mlsná, tak ujíždím na gumových medvících a čokoládě na vaření ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky mne chutnaji ty ochucene ryze od vitany(kj maj stejne jako obyc), staci mi k tomu par sojových kostek, je to lehke, a mne to chutna ;-) na smakoun strankach jsem objevila i nejake recepty, takze odpolko jedu pro smakouna, a jestli ho nebudou mit at si mne neprejí!! :-D
Odpovědět
assam, všechno kromě japonské směsi jsem vyzkoušela a je to fajn, ty celozrnný těstoviny jsou super v tom, že jsou takový tvrdší na skus, takže mi připadá, že toho jim víc, kuskus je dobrej,a le nemusim homt často, ještě si chci koupit to Robi maso pavlysek, asi se po kuskusu nehubne, ale spíš jde o to, že ta strava je pestrá ačlověk nemá pocit, že jí pořád to samý akral, v tescu majíšmakouna určitě jinak výborná je pohanka, ne ani tak na chuť, to je obyčejný,ale spíš je hodně zdravá kvůli pročištění organismu
Odpovědět
Profilova fotka
rýži od Vitany jsem měla taky, ale vždycky se mi připálí- to koření a sůl klesne dolů a je to :-( Akral- podívej se pořádně na ty stránky, mají tam i kde to seženeš, v jaké síti obchodů- co mají. U nás je k mání pouze šmakoun obyč. a jako salát
Odpovědět
pavlysek a on je i nějakej jinej šmakoun? jdu kouknout na ty stránky¨¨ jo a ještě mě napadlo, že jsem si občas dřív koupila karobovou tyčinku místo čokoládový,ale moc mi to nejelo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
neznem karobovou tyycinku, ani robi maso (myslela jsem ze je to nazev podkrmu od h079, treba podle jejiho muze :-N |-| ) ja jsem nasla kde ho maji, pavlysku, jen aby ho tam fakt meli ;-) ta ryze se mi nepripaluje, ale musi se michat, a klidne tam davam vic vody nez tam pisou kdyz se mi zda ze je treba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
karobové tyčky mě taky nejedou, je to taková náhražka a chutí se čokošce nevyrovná :-D u nás je ten šmakoun jen jako neochucený plátek.......
Odpovědět
pavlysek, no u nás taky a pak ty saláty, měla jsem ho asi dvakrát, je dobrej, ale nemusim ho mít teda denně, to radši šmakouna nakrájim do zeleniny.
Odpovědět
Profilova fotka
skafandrik tak pohanuku mám ráda ... jinak tu japonkou směs mívaj u sušeného ovoce nebo u nějakých ořechů a tak, je to směs, která ti pomůže zahnat chuť na sladké i slané, je to taková zvláštní směska a je vyrobéná z rýžové mouky
Odpovědět
akral, ty jsi fakt vtipná - myslíš že můj chlap je rob, nebo robin, robert ??? :-D :-D :-D , raději přidávám opět odkaz - www.robi.cz :-D šmakouna jsem miláčkovi ještě nedělala, ale robi mu chutná (to je co říct, je narozdíl ode mne masožrout)!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ze špalda mjí i kávu, tak to si nedovedu představit http://www.online-prodej.cz/zdravi/zd...
Odpovědět
assam, no ono je toho fakt hodně těch věciček,a le něco je opravdu nehorázně drahý, já bych chtěla jít po výplatě pokouknout po obchodech a nakoupit zdravý věci. Třeba mam sojovou omáčku bez glutamalu, nějakou přírodní, neni tak dobrá na chuť jako normální, ale dá se to a někdy v tom vařím rýži třeba.
Odpovědět
Profilova fotka
tady je to špaldo co ho kupuju v krabičce, to jsi měla taky? http://www.magazinzdravi.cz/modules.p...
Odpovědět
Profilova fotka
tady je hodně zdravých receptů i na vánoce http://www.probio.cz/recepty.htm
Odpovědět
assam, jsem asi blbá, nevidim ho, ale měla jsem zeleninové špaldoto v zelené krabičce a množství bylo 210g a až půjdu na ten nákup, tak koupim třtinovej cukr, olivovej olej a celozrnnou mouku
Odpovědět
Kočky, snad nebude vadit odkaz,a le najdete tam spousta receptů i na moučníky, který budou zdravý, takže až vás přepadne chuť na sladký, tak mlsat můžete a zároveň budete vědět, že si neubližujete ;-) http://slunecnice.kvalitne.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
skafandrik jo tak olivovej olej je dobrá věc, nejen na náhražku běžného, jen mě štve, že je tak drahý :-| ale má se dávat hodně do zeleninových salátů, protože pomáhá rozpouštět vytamíny, aby jich tělo víc přijalo tak ty jsi měla zeleninové špaldo, já kupuju houbové, to mi chutná víc, je to ve stejné krabičce
Odpovědět
Profilova fotka
olivový olej extra panensky se da koupit do 100,- pul litra, coz se zda moc, ale mne vydrzí strasne dlouho, traba pul roku i dýl, a do teple kuchyne kupuji smesový olivový olej, neni tak drahy asi 70,-/litr neni tak kvalitni ale treba na smazeni to staci myslim. jinka ja jedu necekane na vikend na moravu takze to bude apousta jidla a piti :-S ale prece nebudu kvuli diete porad sedet doma, mejte hezký víkend a hubnutí zdar ! ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
PS: h079 fakt jsem si myslela ze je to specialita Tveho muže Robina |-| :-D zdrave stranky prostuduji v nedeli az se vratím, papa!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak dneska mám pocit, že čím víc toho sním, tím větší mám hlad
Odpovědět
Profilova fotka
samurajka to znám, někdy mám pocit, že sem bezedná a to je problém, držet se, ale to zmákneš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Assam: Dík za podporu. Já tyhle stavy mívám před menstruací, ale dneska vůbec nechápu :-o
Odpovědět
Ahojky holky já Vás chápu zrovna se cpu toustíkama! :-p (Ahojky Saminko) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Mirčo! Tak já už letím domu z práce. Konečně mě ten hlad přešel, snědla jsem už všechny suchary, co jsem měla v práci, v pondělí budu muset doplnit zásoby. :-N
Odpovědět
No ty já doplňuji v Kauflanud a už mi taky docházejí! x-)
Odpovědět
Kočky, tak se musím pochlubit, jak krásně jsem nakoupila, byla jsem v Tescu, koupila jsem si uzenýho Šmakouna, toho jsem ještě neměla, tak pak poreferuju, pak jsem si koupila salát ze Šmakouna jemný, jablkovou bio vlákninu, tu si dávám do jogurtu, ono to pak jakoby nabyde, člověk nemá pocit hladu a je to dobrý na vyprazdňování, pak celozrn.těstoviny, a ještě taky nějaký pukance nebo co, myslim, že je to ta špalda napukaná, zkusim to do müsli, ještě rajčátka, papričky, krabí tyčinky a kuřecí, takže samý zdravý a dobroučký věci. Už se na ně těšim, ani mě nenapadlo koukat po majonézách a jinejch kravinách, sladký jsem nekoupila žádný a už jsem se doslova těšila, až zabrousím do tamního zdravýho koutku x-)
Odpovědět
Nejlepší je, že teď tu nemáme skoro žádný !hnusný! věci, takže nemám co mlsat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, to já domu ty "hnusný" nezdravý věci taky vůbec nekupuju! Vždycky nakoupim bágl zeleniny a pak mě večer honí mlsná a jdu k mámě na bábovku :-N |-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?