Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
s večerem. Příjdu v sedm domů, vařím přítelovi večeři a jsem líná dělat sobě něco dietního.... tak si říkám, že pro jednou přece můžu a to "jednou" se prodlužuje a prodlužuje, až skončím se sušenkama v posteli ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak var dietne i pro pritele.... ve mne taky obcas vyskakuje jako ze pro jednous e nic nestane, ale vetsinou se ovladnu. Ale treba kdyz jedu na mOravu nebo mame nasevu a ja se "musim" naveceret s nimi - normalen, tak pak uz si rikam ze pro ten den uz je to stejne jedno, kdyz uz jsem snedla neco hodne kalorického (pripadne pila alkohol) ze si dam klidne tabulku cokolady.... :-| ]-(
Odpovědět
Skaf, já jsem to s Plzní nemyslela špatně, jen není čas tam nijak moc jezdit... a Praha je fakt velká, smrdutá, drahá a já nevim co všechno :-) Jinak holky, dnes jdu s kolegy na obídek, do číny, ale dávám si tofu se zeleninou a rýží, tak snad to taková megabomba nebude. Mňam. A k véče jenom salátek, tak se snad do limitu vejdu - musím, abych se před vámi nemusela stydět...
Odpovědět
veren, tak to je můj jeden ze dvou problémů - ty večery, ale mam to teď dobrý v tom, že jíme dietně oba.
Odpovědět
Profilova fotka
skaf tak to ti závidím. Jak už jsem psala, tak můj přítel je nehorázně hubenej, takže kdyby ještě jedl dietně, tak už se mi asi ztratí před očima :-D
Odpovědět
Profilova fotka
skafandrik díky za optání, teď zase jde, čas od času změním nějaký návyk a zase se to líp hubne, od pondělka mám dole kilo a půl veren, já tě chápu, já večeřím v pět a manža v devět a je to trochu náročné se udržet, ale je to, párkrát to zkus vydržet, a až ti půjde váha dolů, budeš z toho mít radost, a pak ti to příjde být lehčí. Já držím dietu a manža by potřeboval spíš někam do výkrmny :-D bydlím spolu rok a přibral jen dvě kila, a to se tak snažím, to má porci jak pro tři a nic, hold dobře spaluje, to bych taky potřebovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
assam, tak to ti závidím. Tu vůli i ty kila. Jak jsi to dokázala? já nezhubnu kilo snad ani za měsíc, natož za pár dní.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak nevím jak to dneska zvládnu. Nejprve jsme slavili narozeniny mojí šéfové, tak jsem snídala 2 zákusky. A teď jsem se dozvěděla že dvě moje kolegyně dávají výpověď - tak mám pěknou depku. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
veren: Mě to jde líp po nějaké změně, když zase o něco víc omezím jídelníček, nebo něco nahradím, v průměru hubnu tak tři kila za měsíc, protože v dubnu to bude rok, co držím dietu a shodila jsem přez třicet kilo, ale já nejsem tak hubená jako vy, proto mi to jde čas od času lépe, víš je pravda, že jsem se naučila jíst do pěti, vcelku pravidelně a snažím se postupně jíst stále míň a čím dál tím zdravěji a občas se dokopu si zacvičit, i když s tím mám trochu problémy, protože tady nemám s kým chodit a donutit se sama doma je trošku složitější, ale snad to časem taky půjde
Odpovědět
Ahoj holk, ty moje hříchy nejsou tak malé, moje včerejší strava: 0,5l podmáslí, 10dkg sušeného ananasu, 20dkg těstovin se sýrovou omáčkou, grahamové tyčinky, sýrové tyčinky, žloutkové věnečky (celé) a jedno jabko! To je dost hrůza, ne? Jo a z pití byl kalorický džus - 0,5l Musím se přizna že po takových 2 dnech mi včera opravdu nebylo moc dobře večer. Jo a taky jsem četla něco o jarní očistě těla, takže dnes jsem na kopřivovém čaji a budu mít takový postní den (snad to vydržím) a snad se mi to moje zažívání zase vrátí do normálu.
Odpovědět
Zítra jedu na služebku, tak si musím na cestu taky nějak naplánovat jídelníček, abych moc nehřešila. Holky zkoušela některá z vás tu 14-denní dietu, jak se začíná pitím mlíka po 3h?
Odpovědět
Profilova fotka
makulacek, myslím, že je to ta, co ji zkoušela moje mamka
Odpovědět
Článek se načítá
a nějaké zkušenosti a výsledky z ní?
Odpovědět
Profilova fotka
no, řekla bych to asi takhle nepřijde mi to být moc vhodný, už jen proto, že to není na delší dobu a stejně se jí část zhublé váhy vrátila, zhubla tak asi o sedm kilo, ale předtím nedržela dietu, takže u tebe by to asi nemělo takový efekt, ale stejně se jí čtyři vrátily, nepřijde mi to být jako dobrá alternativa, možná tak pro člověka, kterej zhubl, drží se a občas mu to vyleze, tak a srovnání dobrý, ale na hubnutí jako takový fakt nevím
Odpovědět
No, že bych tím nějak moc zhula to bych snad ani nechtěla, spíš mi jde o pročištění těla
Odpovědět
Profilova fotka
makuláčku- pití mlíka? Normální dospělý člověk vůbec nemusí mlíko pít. Vždyť 1/3 lidí ho ani neumí zpracovat. Pro prcka, který roste a je ve vývinu, ten ho potřebuje, ale dospělák???
Odpovědět
Profilova fotka
makulacek: tak na pročištění bych to neviděla být špatné. Na pročištění je dobré pít kombuchu, a je to i hodně zdravé
Odpovědět
Makul, kašli na to, normálně zas začni jíst zdravě. Zkus třeba jeden zeleninovej den na pročištění a pak normálně.
Odpovědět
tak dám na vás, n atu dietu teda kašlu, ale musím natrénovat nějaké sebeovládání
Odpovědět
assam, ty jsi taky borec, 30 kg - nechápu :-o !!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
teda makul, to co ty jsi snědla za celý den by mi stačilo tak na oběd. ]-( Takže zjišťuju, že jsem fakt asi rozežraná jako prase. No fůůůůj, je na čase začít se sebou fakt něco dělat, jinak až uslyšíte ránu, tak jsem praskla ]-( ]-( Jinak kopřivový čaj piju taky, vždycky ráno, ale jenom 14 dní a pak pauza. nemá se prý pít pořád
Odpovědět
veren, jsem na tom stejně...
Odpovědět
Profilova fotka
kecáááš, tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama. A co s tím uděláme? Už začínám být trochen bezradná.
Odpovědět
No a počítáš s tím, že jsem od každého snědla celý balíček?
Odpovědět
veren, tohle na oběd?
Odpovědět
já fakt nevím, já jím sice celkem zdravě (teda pro někoho ne - jsem vegetariánka), ale musím mít všeho hromady... asi je to psychologický??? a miluju sladkosti! už jsem zkoušela dávat si jídlo na malý talíře... jak píšou v časákách, ale stejně to na mne nefunguje...
Odpovědět
Profilova fotka
no hele, občas jo. Kromě větrníků, ty nejim. Vůbec sladkosti moc nejím, v tom mám trochen výhodu, ale zase takové brambůrky a oříšky, to je mor. Jinak mám docela problémy s hormonama, brala jsem dost dlouho hrozný prášky a fakt jsem se rozežrala ani nevím jak. Mých 12kg nahoře mluví za vše ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
h079 ale taky jsem o hodně silnější než vy, víš, to to pak jde o něco líp, i když to není zadarmo ... asi se nikdy nedohrabu na to, co máte, vy se snažíte vylepšit a já změnit jinak na pročištění doporučuju Kombuchu, kamarádka jednou za tři týdny jeden den nejedla, a pila jen ji a vcelku ji to svědčilo
Odpovědět
veren, abych pravdu řekla, tak dřív jem takhle někdy jedla taky, teď už nesmim. Je fakt, že jsem si kolikrát dala pořádnou porci oběda a za chvilinku už to byl čajík se sušenkama nebo buchtou, pak jabko............no a večer brambůrky, sýry, víno, nějakej třeba občas panák (málokrát ale), rohlíky s marmeládou atd.
Odpovědět
Profilova fotka
hm tak to já dost ujíždím i na těch panákách. Ne že bych byla nějaký ochlasta to ne, ale tak nějak mám spoustu známých a to je pořád nějaká oslava nebo tak něco. Zrovna zítra se chystám na dámskou jízdu. Přítel jede na víkend do Rakouska na lyže, tak se u nás sejde pár bab a budeme si užívat. A to se bez vínka neobejde bohužel určitě. Ach jo. Jak to tak vidím, tak to bych musela i přestat s každým kamarádit..... Protože z mých známých chlastaj úplně všichni. :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?